این صنایع که در حال پر رونق با همه گیر

جهانی coronavirus همه گیر است اساسا تغییر استراتژی کسب و کار برای هر صنعت بر روی زمین از گوشه bodegas برای تولید کنندگان نفت به وال استریت بزرگترین بانک ها. به خصوص سخت-آمار کسب و کار شامل cosmetologists سینما و سفر هوایی; فروشگاه های مواد غذایی به عنوان یک کسب و کار ضروری هستند خوب انجام می دهند حتی اگر کارکنان خود نیست. اما شاید جای تعجب نیست و همه صنایع در حال صدمه زدن به در گیر رکود اقتصادی — و حتی برخی mom-and-pop کسب و کار پر رونق در این اجتماعی فاصله بار.

داگ Cartwright, موسس و مدیر عامل گوشی های هوشمند برنامه روزانه شیفت گفت که او متوجه یک افزایش بزرگ در مورد علاقه خود را در نرم افزار است که کمک می کند تا مردم ایجاد عمدی عادات روزانه بر اساس تمرکز حواس است. Cartwright می بیند این لحظه به عنوان یک فرصت برای سرمایه گذاری بیشتر در بازاریابی است.

تبلیغات:

“به محض این که هرج و مرج آمار حدود سه هفته پیش شروع کردم به دیدن یک افزایش قابل توجهی در محبوبیت در برنامه” کارترایت گفت. “بنابراین آنچه که من تصمیم به انجام شد در واقع و من دو برابر من تبلیغ صرف و در یک نقطه ما شاهد دو هزار درصد افزایش در محبوبیت.”

برنامه هزینه های $3.99 در ماه های مختلف شامل ارائه رایگان مانند کتاب های الکترونیکی و پنج-قسمت ویدیو چالش برای کمک به مردم “زندگی خود را به بهترین هفته است.” Cartwright نیز ارائه می دهد یک دوره آنلاین استفاده می شود که به هزینه 1000 $در هر چند او کاهش قیمت به $99 در میان همه گیر.

“من می خواهم به واقعا کمک به مردم,” او گفت:. “آنچه که من از دیدن حال حاضر بسیاری از مردم که در حال کار در خانه ندارد و روال عادی خود و به طوری که آنها در حال شروع به شیب و یا در حال شروع به گرفتن به عادات بد و زمانی که من در ابتدا شروع به ساخت برنامه آن را برای کمک به مردم احساس آرام تر و آگاه تر و آنچه که من متوجه شده است که برنامه است که در واقع کمک به مردم برای ساختن واقعا زیبا و سالم روال به نگه داشتن آنها را مشغول اند.”

تبلیغات:

قطعا هر کسب و کار می توانیم به کاهش قیمت محصولات خود را در حال حاضر. اما پس از آن دوباره همه مدل کسب و کار است که با هدف کاهش اضطراب و تروما است. همچنین یک کنترل از راه دور کسب و کار و کارمند تنها — به استثنای شخص ثالث فروشندگان — وجود ندارد بسیار بالای سر. آماندا Ballantyne مدیر اجرایی خیابان اصلی داد و گفت: سالن در مصاحبه ای که کسب و کار که در آن کارکنان از خانه کار می کنند شانس بیشتری برای هوازدگی این آشفته اقتصادی آب و هوا.

“شرکت فنی ممکن است به عنوان سخت ضربه دیگر انواع کسب و کار که در آن کالا و خدمات فروخته می شود از صفحه اصلی به نظر می رسد ساخت یک محور بسیار موثر” Ballantyne گفت: سالن. “اما ما نمی داده و در عین حال واقعا به تجزیه و تحلیل این اعداد و در عین حال, بنابراین من نمی خواهم به حدس و گمان بیش از حد.”

تحلیلگران بازار اشاره کرده اند که برنامه های کاربردی مانند زوم تصویری Communications Inc. پر رونق شده اند در چند هفته گذشته همانطور که بیشتر مردم با تکیه بر تماس های تصویری به اقامت در تماس و معاشرت با خیال راحت. به همین ترتیب برخی از سرمایه گذاران به دنبال شرکت هایی مانند Clorox به عنوان یک “پناهگاه امن” سهام. تحلیلگران گمان Peloton تعاملی است که به خوبی می چرخاند به زنده ماندن بیش از حد مردم در حال خرید تناسب اندام دوچرخه به کار کردن در خانه. با توجه به خبری بلومبرگتناسب اندام-پیگیری برنامه ها در شکل خوب بیش از حد.

تبلیغات:

عجیب, دوستیابی آنلاین, برنامه های در حال دیدن گزارش کاربران بیشتر در سیستم عامل خود را بیش از حد. با توجه به اخیر تشکیل پرونده توسط مطابقت گروه بوده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در مکالمات اتفاق می افتد در آتش زنه و طول مکالمات طولانی تر است.

“این بیماری همه گیر و در نتیجه انزوا به یاد ما را از نیاز عمیق بشر به اتصالات مردم سازگاری و تمایل خود را به استفاده از ابزار و تکنولوژی در دست به ماندن متصل” در این نامه اعلام کرد. “کاربران در سراسر جهان در حال تبدیل به محصولات ما برای حفظ ارتباط, کاهش احساس تنهایی و خستگی و بررسی بر روی افراد در مکان های دور.”

تبلیغات:

در دنیای آفلاین و الکل و فروش پررونق است. C. Vaile رایت مدیر تحقیقات بالینی و کیفیت در عمل ریاست انجمن روانشناسی آمریکا گفت واشنگتن پست که مردم در حال تبدیل به نوشیدن به مقابله.

“ما در حال دیدن بیشتر مردم با استفاده از الکل به عنوان یک راه برای مقابله با اضطراب و استرس و عدم اطمینان از این وضعیت” او گفت:. “من فکر می کنم بسیاری از مردم از آن استفاده کنید برای بی حس کردن. در حالی که این قطعا یک پاسخ انسان به آنچه در جریان است در حال حاضر آن را به طور کلی بهترین راه مدیریت استرس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>