این تجارت آف ما را که به ما بستگی دارد میلیاردرهای برای نجات ما

وجود دارد چیزی است که عمیقا ترسناک در مورد تکیه بر میلیاردرهای برای نجات ما در این بحران است. اما اگر ما هیچ انتخاب بهتر است ؟

دولت آمریکا بارها ثابت کرده تنبل در بهترین و ناتوان در بدترین حالت در کنترل این قتل عام از coronavirus بحران است. آمریکا مرگ و میر در حال حاضر بیش از 10 ، 000 مقامات در حال مقایسه این هفته به 9/11 و پرل هاربر و در زمان این احساس می تواند وجود دارد هیچ رهبرانی که می تواند کمک کند.

اما ناجی از مرتب کردن بر اساس برچسبها: میلیاردرهای — و tech میلیاردرهای خاص است.

تکنولوژی میلیاردرهای تسلط لیست جهان ثروتمندترین مردم است. و پس از سیلیکون ولی نمی تواند بهتر آماده به گام به این درجه اعتبار ساقط است. و آن را حتی اگر به طور یکنواخت. جک دورسی در روز سه شنبه وعده جدید $1 میلیارد انسان دوستی. اپل اهدا کرده است 20 میلیون ماسک. بیل گیتس در حال ساخت کارخانه برای تولید واکسن است که حتی نمی وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است. و دیگر فن آوری نخبگان — فکر می کنم میلیونرهای نه میلیاردرهای — باید بسیج شبکه خود را برای بلند پروازانه تلاش برای پیدا کردن تجهیزات از سراسر جهان و یا خوراک کارگران بیمارستان در زادگاه خود.

اما برای همه ثروتمند را خوب اعمال این وضع موجود افزایش نگران کننده سوال در مورد خطرات طولانی مدت از این وابستگی در این بخش خصوصي و آن سخاوت به خصوص در مورد جهان ما به ارث می برند هنگامی که گرد و غبار حل و فصل. چگونه می تواند ما را قوی تر که دفعه بعد یک بیماری همه گیر و یا هر گونه دیگر بحران حمله?

در گفتگو با خیر و ثروت و مشاوران و میلیاردرهای طول هفته گذشته آنها توصیف مضطرب اتصال به Recode: از یک طرف تکنولوژی میلیاردرهای در حال انجام بسیاری از چیزهای مفید. یک پرستار در خط مقدم بحران احتمالا نمی تواند مراقبت کمتر که آیا ماسک است که محافظت از آنها را از تیم کوک و یا از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — آنها فقط خوشحالم که آنها یکی است.

اما دو چیز می تواند درست در یک بار: Tech میلیاردرهای می تواند به خوبی انجام می دهند در حالی که به طور همزمان خود را آشکار قدرت و entrenching آن برای مسافت های طولانی. همانطور که دولت در تلاش و خالص ایمنی وتکه فناوری میلیاردرهای در حال رسیدن به اوج خود نفوذ — نفوذ که ممکن است حالا به راحتی هنگامی که ما را مدیریت برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

“اگر ما نیاز به منابع در حال حاضر اما ما حسرت آنها را از داشتن این قدرت بعد از وی پرسید” مگان Tompkins-Stange که مطالعات تاثیر نخبگان “به چه معنی است به صورت فوری درد و رنج در حال حاضر؟”

“ما نیاز میلیاردرهای برای اهدای منابع خود را هنگامی که یک دولت شکست خورده است و بنابراین abjectly,” او گفت: Recode. “در همان زمان باز کردن این همه راه برای philanthropies را فراهم کنند نیاز — حتی در کوتاه مدت — فراهم می کند فضای بیشتری برای آنها پس از بحران به اهرم که به مشروعیت دموکراتیک.”

وجود دارد چهار حوزه های مرتبط است که در آن تکنولوژی میلیاردرهای را فرمان بیشتر plutocratic نفوذ در طول این بحران خود بشردوستانه قدرت شرکت های بزرگ خود را قدرت خود را از قدرت سیاسی و قدرت شخصی خود را به علامت های تجاری. ما در حال زندگی در جهان بیش از همیشه است و ارزش آن درخواست اگر که چیز خوبی است.

بیش از گذشته یا دو سال جهان از میلیاردرهای است مجادله با یک تازه متضاد با منطق سوال: آیا اشتباه است که برای megarich را به خیریه ؟ پس از همه آنها فقط می تواند با پرداخت بیشتر مالیات به جای.

اما امروز بحران گذاشته لخت چقدر ما ممکن است نیاز به این میلیاردرهای در یک لحظه خاص: زمانی که دولت شکست خورده است. و پس از خیر فقط می توانید انجام دهید خیلی از منتقدان می گویند که بحران امتیاز به مشکلات با سیستم ما به طور گسترده تر — و این که ما باید به تکیه خیریه میلیاردرهای برای ماسک یا هواکش دفعه بعد.

“انسان دوستی است که مصرف در بخش بیشتری از مسئولیت پاسخ از هر کسی انتظار می رود” گفت: Dustin Moskovitz یک از بنیانگذاران Facebook و یکی از دره سیلیکون متفکر ترین میلیاردر خیر. “من فکر می کنم آن را روشن به هر کسی که از نزدیک زیر وضعیت امروز است که انسان دوستی به سادگی نمی تواند به حل این بحران خود را در آن.”

درست است که با وجود این تعداد از دره سیلیکون میلیاردرهای که خالص worths سر به فلک کشید بیش از دهه گذشته است. برخی از آنها خیلی ثروتمند است که حتی اگر آنها می خواهند به پول خود را دور آنها به معنای واقعی کلمه نمی تواند توزیع ثروت خود را به سرعت به اندازه کافی. این سوخت ظهور خیریه وسایل نقلیه مانند donor-توصیه وجوه و نازک خط بین یک میلیاردر و یک دارایی مدیر: هر دو در حال نظارت گسترده مالی امپراتوری. مشاوران به تکنولوژی میلیاردرهای خاص توصیف یک فلج ها: nouveau riche حتی نمی دانم چه چیزی برای انجام با پول به طوری که آنها پر کردن آن را به شنود گذاشته شود بعد.

Dustin Moskovitz از بنیانگذاران Facebook در سال 2007.
کیمبرلی سفید/گتی ایماژ

و در عین حال نقد میلیاردر انسان دوستی حول این ایده است که این کمک ها از بیان خصوصی قدرت. در واقع خیر مانند Moskovitz برخی از مهم ترین افراد در تعیین شکل آمریکا در پاسخ به یک بحران بی سابقه ای. آنها با آغشته غیر قابل توصیف, untransparent و غیر دموکراتیک تحت تاثیر قرار. قدرت منازعه می تواند رخ دهد. و کمک های مالی خود را می توانید مشروعیت بخشیدن به خیر به عنوان قهرمانان است که می تواند مانع از بررسی دقیق از شیوه های کسب و کار.

اما این نظریه نتواند دو چیز در مورد این لحظه خاص: اول از همه, در حالی که کمک های مالی قطعا فراموش ارائه روابط عمومی مزیت بسیار از زمان بشردوستانه پاسخ — برای همه گیر مدل برای تحقیقات واکسن و یا برای تغذیه گرسنه — نه به طور مستقیم emboldening میلیاردرهای کوتاه مدت گرفتن در جامعه هر چند سوال در مورد مالیات خود را باقی می ماند. و این نقد می overgeneralize کل بشردوستانه پاسخ به بحران با تمرکز صرفا از بالا به پایین تلاش از میلیاردرهای.

حتی اگر شما فرضی بر این باورند که غنی باید مشمول مالیات در نرخ بسیار بالاتر است و رهبران دموکرات و نه میلیاردرهای باید آنهایی که در ساخت بودجه تصمیم گیری آن است که نه به عنوان اینکه قانون مالیات در حال رفتن به بازنویسی شود در حال حاضر.

بنابراین در شرایط اضطراری و با دولت شکست شما قطعا نه گفتن 25 میلیون دلار از مارک زوکربرگ برای درمان تحقیق از نه. پول اهدا شده توسط زوکربرگ یا دروازه یا Moskovitz به خوبی ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند.

“اگر چه من فکر می کنم نگرانی در مورد بخش خصوصی و انسان دوستی انجام آنچه که دولت قرار است به انجام است که تا حدودی معتبر وجود ندارد یک جایگزین عالی در حال حاضر” نوشته سام آلتمن رئیس سابق Y ترکیب در وبلاگ خود به عنوان بخشی از یک تلاش برای خصوصی تر علم بودجه.

مدافعان میلیاردر انسان دوستی اغلب به افرادی مانند گیتس که صرف ثروت خود را برای ایجاد ظرفیت تولید برای هفت های مختلف ممکن است واکسن. تحسین می گویند که آنها ترجیح می دهند که دروازه استقرار خود میلیاردها در آن به جای او پرداخت چند دلار مالیات خواهد بود که از دست فدرال بوروکراسی.

که ممکن است درست باشد اما آن را نیز به او می دهد برخی غیر مستقیم نفوذ: کسانی که انتخاب گیتس به اتهام امریکا واکسن طرح توجیهی تولید, حتی اگر او savvily صرف پول خود را ؟ میلیون ها نفر که استیو بالمر کمک کرده برای حمایت از جوامع در سه شهر خاص نزدیک به قلب او — دیترویت و لس آنجلس و سیاتل کمک خواهد کرد و خواهد شد تا 100 میلیون دلار است که جف بزوس در حال ارسال به بانک های مواد غذایی در اطراف ما اما که فراتر از آنها تصمیم گرفت که این بهترین استفاده از منابع ؟

حتی آناند Giridharadas در میان اکثر گوش خراش منتقدان میلیاردر megacharity فکر می کند هدیه خوش آمدید در مواقع اضطراری است. اما او استدلال می کند که ما هنوز هم به ادامه سوال در مورد چگونه ما رشد بسیار وابسته به آنها در وهله اول.

“ما در حال حاضر غرق در مطبوعات و روایات درباره میلیاردرهای پله بالا است. و وجود دارد یک کمی ‘چگونه شما می خواهم آنها میلیاردها ؟’ چیزی که اتفاق می افتد. که در آن به دلیل این است که چنین ناامید فوری و سریع-حرکت لحظه ای وجود دارد که توانایی بسیار غنی مردم به عمل به سرعت و گام به نقض و انجام مسائل در راه است که احساس رهایی بخش برای بسیاری از مردم حتی اگر من فکر می کنم ما باید بیشتر مشکوک” Giridharadas گفت Recode.

“در حالی که به عنوان یک انسان عادی شما را جشن می گیرند کسی که خرید بسیاری از ماسک ها به سرعت و اهدای آنها را که در آن یک دولت آمریکا ممکن است دیگر برای به دست آوردن آن انجام می شود,” او توضیح داد: “این واقعا مهم است بپرسید که چرا این بحران به ما راه آن است و نقاط ضعف آن را در معرض. … بسیاری از این افراد پله تا مسئول بیماری های زمینه ای از ضعف است.”

آناند Giridharadas در سال 2019.
Salwan ژرژ/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

به Giridharadas واقعی “پله” را از میلیاردرهای انکار استفاده از نقاط ضعف به فرار از مالیات است که تضعیف دولت درآمد و توانایی برای پاسخ به توقف استفاده از ساخت سازه های دریایی است که صالح داخلی ما موجودی از چیزهایی مانند ماسک و به مبارزه برای قوی تر شبکه امنیت اجتماعی با برنامه هایی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی.

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد افراد در حال مرگ در یک لحظه-به-لحظه اساس وجود دارد به برخی از فضا برای گفتن ‘می تواند به بحث ما در مورد این پس از آن?’ اما من می خواهم به بسیار روشن داده شده من از کجا آمده: ما در واقع باید به بحث در مورد آن پس از آن” Giridharadas گفت. “من فکر نمی کنم آن است که نامهربان توجه به آن چیزهایی که ما به عنوان یک جامعه در نظر گرفتن برخی از پول خود را.”

ثانیا همه اهدا کنندگان بسیار آسان به کاریکاتور به عنوان منتقدان نشان می دهد. آن را به عنوان هر چند همه مردم “پله” در حال تشنه قدرت میلیاردرهای. در واقع, برخی میلیاردرهای نیست اعمال قدرت با انسان دوستی خود را برای یک دلیل متفاوت — از آنجا که آنها علنا انجام می دهند بسیار دادن.همه در همه ،

جف ریچاردز یک سرمایه گذار احساس و گفتگو در مورد دره سیلیکون plutocratic قدرت می تواند بیش از حد متمرکز بر میلیاردرهای و می تواند چشم پوشی از تلاش های معمولی tech رهبران که ثروتمند هستند اما به سختی تیتان مانند تلاش های سازمان یافته توسط سرمایه گذار دیگری رایان Sarver و سابق توییتر مدیر عامل Dick Costolo به حمایت از غذا و یا رستوران.

“وجود دارد هیچ دستور کار است. نه از آنها در حال تلاش برای ایجاد نفوذ و یا ساخت یک امپراتوری یا کاری به نفع با سیاستمداران و یا هر چیزی شبیه به آن” ریچاردز گفت. “من احتمالا ساده و بی تکلف است که من باور دارم که بسیاری از چیزهایی که مردم از خوبی در قلب خود را.”

و مربوط نکته: ممکن است این مورد است که میلیاردرهای حتی اهدای آنجا که ما فکر می کنیم که از قضا بدان معنی است که آنها نمی گرفتن به همان اندازه تاثیر در طول راه که ما ممکن است ترس. برخی از برجسته ترین تکنولوژی میلیاردرهای مانند بنیانگذاران گوگل سرگئی برین و لری پیج را تا کنون ثابت کرده میا حداقل علنا در میان بحران است. نمایندگان جفت که با هم کنترل بیش از 100 میلیارد دلار دارایی های, آیا بازگشت به درخواست برای اظهار نظر. و هدیه های اعلام شده توسط مردم مانند زوکربرگ و بزوس اغلب به طرز حیرت انگیزی کوچک درصد از ارزش خالص خود را به عنوان منتقدان در سمت چپ سریع به اشاره.

هنوز, آن را سخت به برای مطمئن دانند. در مات مؤثری جهانی انسان دوستی آن است که همیشه ممکن است که خیرین در حال ساخت عمده هدیه است که آنها لازم نیست اعلام کند.

فعالان نگران است که این همه انسان دوستی می تواند ناخواسته — و یا شاید کاملا در نظر گرفته شده — نتیجه: سیاسی عایق برای این میلیونرها شرکت های بزرگ.

این کارهای خوب می کند ساختمان دو حزبی موشکافی از این شرکت ها’ اندازه و شیوه کار و داده ها و رسوایی. آن را به عنوان بدیهی است که شرکت های فن آوری خواهد شد از این با افزایش شهرت این شرکت می تواند در یک مسیر به زشت موشکافی بیش از چگونه آنها را درمان سطح پایین کارکنان به عنوان مثال. اما برخی نگران هستند که بزرگ تکنولوژی بعد از سال ها در دفاعی قادر خواهد بود به موسسه خیریه “شستشو” شهرت خود را و ساخت شرکت حسن نیت از طریق رستگاری, تیتر گرفتن کمک های مالی است که کمک به کاهش دما در, می گویند شکستن شرکت های فن آوری در پایان این.

بزرگ با تکنولوژی میلیاردر کلاس قدرت بیشتری داشته باشند پس از بحران از آنها قبل از استدلال سالی هوبارد از بازار آزاد موسسه. آجر و ملات خرده فروشی است خونریزی شغل در زمانی که آمازون است که با اضافه کردن صدها نفر از هزاران نفر از خود را دارند. گوگل به دست آوردن حتی بیشتر از یک جای پا در این خانه به عنوان مربیان سراسر کشور اعزام گوگل کلاس درس به دانش آموزان آموزش از راه دور — این که آیا شما می خواهید خانواده خود را به استفاده از آن است یا نه. مقامات در میان دیگران از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به معاون رئیس جمهور مایک پنس بارها و بارها رفته از راه خود را به ارائه برای تشکر از سخاوت طبخ و زوکربرگ — شرکت رهبران که خود آنها خواهد شد و نیاز به تنظیم برای سال آمده است.

سپس سرهنگ فرماندار گاوین Newsom با نزدک مدیر عامل شرکت رابرت Greifeld, مرکز, مناسب, پرده نزدک کارآفرینی مرکز در سان فرانسیسکو در سال 2015. مرکز آموزش کسب و کار, مشاوره و فرصت های شبکه برای مرحله اولیه راه اندازی بنیانگذاران — شاید حتی بعد مارک زوکربرگ یا لری پیج.
مارسیو خوزه سانچز/AP

Freada Kapor کلاین یک تکنولوژی نیکوکار خودش که نگرانی عمیق در مورد tech خیر’ قدرت گفت که او تا به حال تحسین مثلا جزئیات دو تا از بزرگترین non-هدایای قبل از روز سه شنبه 100 میلیون دلار است که جف بزوس و بیل گیتس به هر اهدا به موسسه خیریه. اما او ساده و بی تکلف.

“این افزایش خود را میراث خود ایستاده راه که به آنها احترام هستند. و گاهی اوقات که باعث می شود آن را سخت تر به آنها را نگه دارید پاسخگو,” او گفت:. “این یک نقد از این هدیه و یا از آنها به عنوان افراد است. این یک نقد از پویا است.”

حداقل این بیماری همه گیر است که قطعا بلات کردن رقابت در بحث سیاست. پس از همه, آن را سخت به تمرکز بر روی تقریبا دانشگاهی نگرانی در مورد تکنولوژی انحصارات در میان قصه از آمادگی بیمارستان ها با افزایش بدن می شمارد.

و در عین حال هوبارد امیدوار سوال در مورد فن آوری قدرت باز خواهد گشت یا راه.

“به عنوان یک بحران می آید و از بین می برد بنابراین بسیاری از مردم و معیشت آنها در حال رفتن به می گویند صبر کنید چرا که این تنها شرکت هایی بودند که به اندازه کافی قوی برای آب و هوا این کار؟'” او گفت:.

مرتبط میلیاردرهای’ شرکت های بزرگ قدرت خود را از قدرت سیاسی است. این بحران نشان داده است که چگونه تکنولوژی میلیاردرهای شده اند قادر به ترک اثر در سیاست آمریکا. پس از سال ها از ساختمان عضلانی لابی عملیات در سراسر جهان, برخی میلیاردرهای هستند و دارای حق اعمال و استقرار است که نفوذ به فشار نقاط خود را از مشاهده.

نگاهی به لری الیسون است. بنیانگذار اوراکل و یکی از ثروتمندترین افراد الیسون تعجب بسیاری را در دره سیلیکون این فوریه زمانی که او میزبان جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که مطرح شده 7 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود یک رویداد است که بدون شک تقویت الیسون روابط با کاخ سفید است. که به دنبال جمع آوری کمک سال از اوراکل واشنگتن فروشگاه پرورش در خصوص روابط نزدیک با دولت.

فقط یک ماه بعد الیسون شد بنا به گزارش خواستار بر آن روابط به دولت به لابی مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار اثبات نشده دو ضد مالاریا داروها کلروکين و هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان های ممکن برای coronavirus.

و است که می تواند مشکل برای بقیه از ما — که اصلا لابی عملیات و یا شهرکهای میزبان ریاست جمهوری جمع آوری اعانه. مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر آغاز شده است هل دادن از اتاق جلسه کاخ سفید است که آمریکایی ها باید به کلروکين و هیدروکسی کلروکین که برخی از پزشکان می گویند می تواند باعث عوارض شدید و شواهد کمی از اثر.

“نگرانی من این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار لری الیسون و می گوید:” هی شما چه فکر می کنید ؟ باید چه کار کنم؟’ چرا که لری الیسون است نه یک متخصص بیماری های عفونی گفت: Tompkins-Stange. “لری الیسون است نه پاسخگو عمومی است که به او رای دادند.”

اوراکل رئیس هیئت مدیره و افسر ارشد فناوری لری الیسون در سال 2019.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

برای مطمئن شود, Tompkins-عجیب گفت که او نبود و در عین حال آگاه از دیگر آشکار راه است که در آن فن آوری نخبگان بودند undemocratically شکل دادن به سیاست آمریکا. وجود ندارد دقیقا منتشر شده در مطبوعات در مورد این نوع از مسائل. اما الیسون رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد یک مطالعه موردی در چگونه tech میلیاردرهای می تواند با استفاده از ثروت خود را برای ایجاد قدرت سیاسی رفتن به جلو.

“لری الیسون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از این جلسه ، “شگفت انگیز مرد.”

و پس از آن وجود دارد میلیونرها, نفوذ نام تجاری — unquantifiable بله اما جهانی شناخته شده است. در کوتاه: زمانی که آنها صحبت می کنند و ما گوش.

میلیاردرهای را برای چند دهه بوده است ما وحی و ما rock stars, gracing احساساتی مجله را پوشش می دهد قدم زدن شروع مراحل فروش how-to-get-rich-بیش از حد کتاب به توده ها و به طور گسترده تر تبدیل پول خود را به فرهنگی مهر.

و در طول بحران — هنگامی که مردم پس از جان گذشته برای اطلاعات قابل اعتماد — این میلیاردرهای را پر کرده اند از درجه اعتبار ساقط استقرار خود شهرت و اعتبار به تلاش برای گسترش اطلاعات خوب. برخی از تکنولوژی رهبران در واقع در میان اولین زنگ خطر را به صدا در مورد خطر جهانی همه گیر که coronavirus تنها, پخش كردن, داخل چین است.

با وجود همه که خوب در کوتاه مدت این بحران می تواند به این میلیاردرهای مراتب تاثیر بیشتری در زندگی به عنوان ما به اصطلاح رهبران فکری در دراز مدت افزایش اندازه از خود سیستم عامل و تنور از شهرت خود را در مورد مسائل دور در صحرا از تکنولوژی.

این دروازه که پدید آمده است که تا کنون بیشتر قابل مشاهده tech رهبر در طول این بحران است. در زمانی که نمایندگان برای دیگر tech میلیاردرهای در حال طفره رفتن از سوالات در مورد آنچه کارفرمایان خود را انجام می دهند, در پاسخ به دروازه شده است و به ظاهر در همه جا ارائه هوشیار غیر سیاسی تجزیه و تحلیل. فرمانده 30 دقیقه در ساعات پر بیننده در سی ان ان. ارائه راه حل های واشنگتن پست و روزانه نشان می دهد. در ق AMAs و تد livestreams.

“در یک زمان مثل این که ما در جستجوی راهی برای این نوع از آرامش آسمان رهبری است. لایحه شده است بسیار سازگار در صدای او در مورد این مسائل گفت:” جف Raikes سابق مدیر عامل بنیاد گیتس و هنوز هم یک دستیار نزدیک از دروازه. “در یک خلاء و سپس افرادی مانند بیل [طنین انداز بیشتر] اگر ما لازم نیست که وضوح صدای ما از رهبران سیاسی.”

پنگ Liyuan و همسر رئیس جمهور چین و سفیر حسن نیت سازمان بهداشت جهانی برای بیماری سل و اچ آی وی/ایدز در دیدار با بیل گیتس روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس در پکن در نوامبر 21.
وانگ Ye/رادیو فردا از طریق گتی ایماژ

همراه با دروازه tech بزرگترین مشاهیر به طور کلی با استفاده از خود سیستم عامل و شخصی برندهای برای جلب توجه به بحران (به استثنای Elon Musk که در ابتدا آن را به نام “گنگ است.”) زوکربرگ به عنوان مثال بوده و میزبانی وب هوشمند مسئول مصاحبه در Facebook زنده با مردم مانند Newsom و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci. Marc Benioff استفاده از بلند گو حرف زدن او به تماس با دیگر مدیران به وعده اصلی و اخراج به مدت سه ماه و برای سایر شهرداران برای قفل کردن شهرهای خود. در حالی که برخی می خواهم برای دیدن این میلیاردرهای بیشتر مقابله و نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن آن را سخت به انتقاد از همه آنها که باید انجام شود.

اگر tech رهبران یک outsized صدای آمریکا قبل از این بحران — آنها بعد از همه اختراع برخی از سیستم عامل ها — مارک های خود را تنها به واسطۀ آن است.

به عنوان مورد با افزایش خود بشردوستانه شرکت های بزرگ و قدرت سیاسی این سوال را در اینجا در نظر است که: چه جایگزین ؟ این قابل فهم است که به نگرانی در مورد افزایش نفوذ دره سیلیکون ثروتمندترین اما این است که بیشتر در مورد از افرادی که ممکن است مرگ اگر رهبران آن را ندارد megadonations گسترش شرکت خود برسد و یا استفاده از صدای خود را به صحبت می کنند به پیروان خود?

اگر قدرتمند اعمال قدرت خود را به صرفه جویی در زندگی به ارمغان می آورد آنها را به قدرت بیشتر وجود دارد بحث شود در سه کلمه: پس از آن باشد.

اما وجود دارد یک تجارت وجود دارد که نباید تعجب ما زمانی که این بحران است و ما دیدن tech میلیاردرهای ایستاده بلندتر از همیشه در آوار.

“ما در یک وضعیت که در آن ما هر دو بیشتر متکی به دولت از ما تا کنون بوده است گفت:” ریچاردز “اما ما نیز بیشتر متکی به بخش خصوصی از ما تا کنون بوده است.”

و در پایان این جامعه ما ممکن است بیشتر نابرابر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>