این منحط سه عنصر پای شکلات کوکی ها به شما بهترین از هر دو جهان

من واقعا امیدوار است آن را به دیترویت این سال است. من لیست مکان برای دیدن قبل از مرگ من همان است که هر کس دیگری را — Angkor Wat این Amalfi coast Maccu Piccu— اما آن را نیز پر از کمتر از مقصد های عجیب و غریب به عنوان به خوبی.

در طول سال گذشته, من می خواهم در یک رول از سفر که من را قادر به بازدید از یک کورت وانگات موزه در ایندیاناپولیس; به مصرف بهترین کبابی پنیر از زندگی من در مدیسون; و به انجام خود به کارگردانی “بانوی پرنده” تور ساکرامنتو. درست قبل از همه گیر ضربه من برنامه ریزی سفر به پیتسبورگ و سینسیناتی. من دامن زده به کشف مکان های جدید ملاقات با افراد جدید و — مهمتر — خوردن و نوشیدن و مانند یک محلی است. چه بهتر از آن ؟

تبلیغات:

هیچ بی احترامی به, برج ایفل, اما من در حال حاضر حک کردن یک مسیر انحرافی را طی به دیدن بزرگترین وزن خالص دستگاه. بنابراین شما می توانید سرزنش من برای گرفتن قلب من تنظیم و سپس شکسته بیش از یک تکه از خواهر پای?

مرتبط: این سه عنصر کره بادام زمینی کوکی ها دست به پایین بهترین کوکی ها در جهان

میشیگان نانوایی با Instagram خوراک به مرگ شده است garnering raves پس از آن رسما افتتاح شد درهای خود را پنج سال پیش. همه من تا به حال نیاز به دانستن است که بنیانگذار لیزا Ludwinski است midwesterner و شیر نوار کهنه است که ماموریت ایجاد یک “خوب غذا/آیا-خوب نوع محل.” خوب است و این واقعیت که خواهر پای یک شور افرا پای. آنها به من در “شور.”

تبلیغات:

به عنوان ما حبس کشیده است در این چند ماه گذشته من انجام شده است من صندلی سفر هر چند آشپزی. (اگر شما به دنبال پیشنهاد و توصیه من: ادنا لوئیس کلاسیک “طعم و مزه از کشور, پخت و پز” شان براک را “میراث” و Nuno مندس “من لیسبون.”) من بدون شک می توانست وارد “خواهر پای” آشپزی خیلی دیر نبود برای یک, کوچک, کاهش عامل: من نفرت پخت پای.

من دریافت بازخورد مانند “پوسته پای واقعا یک معامله بزرگ نیست,” “شما فقط نیاز به یک چند تکنیک ساده” و یا “در اینجا یک ادم روش است که شما را پای بیکر. به افرادی که می گویند کسانی که همه چیز را به شما آن را به من. به من برخی از تراشه های شکلات و تخم مرغ به smoosh با هم در یک کاسه و من در بهشت هستم. به من برخی از کوکی خرده به مطبوعات را به یک ظرف ترش و من می تواند آن را اداره کند. اما استناد وردنه گزینه و من بسیار می خواهم به خارج از این روایت است.

مرتبط: این دو عنصر کیک در حال پخت یک هک نیست که قربانی در عطر و طعم

تبلیغات:

آب یخ! سرد! نورد! چین دار! پای وزن. آیا من ذکر است این شبکه در حال ساخت است ؟ من ممکن است دوست دارم پای مفهومی — من تو را دیدم “پیشخدمت” سه بار — اما به عنوان یک تلاش من مایل به را ؟ بسیار بعید است.

بنابراین اینجا جایی است که من مرتکب ارتداد. من هرگز در مورد که در یک سوپر مارکت پوسته پای برتر است برای یک, یکی, اما من گواهی خواهد داد که این لعنتی خیلی خوب است و قطعا نمی خواهد شما را در آشپزخانه خود را دلیل این که شما نمی توانید آن را به رول از حق است. حتی cook’s Illustrated و مولی یه نه مخالف به Pillsbury مسائل است. شما می دانید چرا ؟ زیرا هنگامی که خمیر برداشته شده است از پخت پای معادله همه چیز در مورد فرایند به طور ناگهانی می شود خیلی آسان تر است. حذف و آن را آسان تر هنوز هم.

تبلیغات:

آن عبارت “پوسته پای کوکی ها” — به همراه یک عکس از ردیف burnished, قند بهمراه رگه محافل تراوش خامه پر — که من در. این خواهر Pie recipe — هوش تکرارشونده در یک زمان افتخار repurposing از خمیر پای تکه — من می تواند مدیریت.

مرتبط: این چهار عنصر, شکلات, یخچال, کیک, مناسب برای یک پادشاه و بدون پخت مورد نیاز است

من در زمان یک رول از پوسته پای از فریزر. من ساخته شده یک ganache راه تنبل — هیچ دو دیگ بخار لازم است. من به جای شستشو تخم مرغ با خامه, من در حال حاضر برای پر کردن. سخت ترین بخشی از کل فرایند منتظر بود برای ganache به شرکت کردن. در یک زمان بسیار کوتاه من تا به حال پخته متمدن مقدار کوکی که من خانواده کارآمد جلا برای دسر که همان شب.

تبلیغات:

فکر می کنم از پای کوکی ها به عنوان یک روستایی نسخه آمریکایی macaron. فکر می کنم آنها را به عنوان شکلات, کرم پای, اما به صورت جداگانه بخش. فکر می کنم آنها را به عنوان چیزی است که دقیقا به عنوان فوق العاده به عنوان ترکیبی از پوسته پای شکلات و کرم های سنگین می شود. کوکی ها در حال حاضر تعمیر و نگهداری پایین, اما شما قطعا می توانید در نوار پایین تر و حتی بیشتر با پرش ganache و گسترش آنها با نوتلا یا سخاوتمندانه سرنگ از Reddi-wip. و در حالی که آنها هیچ جایگزینی برای سفر به Motown آنها شیرین ترین راه برای لذت بردن از پای بدون نیاز به واقع رفتن را از طریق زحمت ساخت پای.

***

دستور العمل: پوسته پای ساندویچ کوکی ها اقتباس شده از “خواهر پای: این دستور العمل ها و داستان ها از دل نانوایی در دیترویت”

تبلیغات:

باعث می شود حدود 8 کوکی ها

مواد لازم:

  • 1 رول unbaked سوپر مارکت خمیر پای سرد
  • 6 اونس. از خود و شکلات مورد علاقه
  • 3/4 فنجان خامه سنگین به علاوه موارد بیشتر برای مسواک زدن
  • Demerara شکر (اختیاری)

دستورالعمل:

1. فر قبلا گرم به 450 درجه.

2. رول خود را پای پوسته بر روی یک تکه کاغذ پوست برای جلوگیری از چسبیدن.

3. با استفاده از 2 اینچ برش کوکی (یا شیشه یا هر چیز دیگری) مهر 16 دیسک. شما به احتمال زیاد باید دوباره reroll خمیر را یک بار برای دریافت مبلغ کامل.

تبلیغات:

4. قلم مو دیسک با کرم. نم نم آنها را با شکر اگر شما انتخاب می کنید که راه.

5. پخت 8 تا 10 دقیقه را در نیمه راه.

6. در همین حال را ganache. گرم خامه را در یک قابلمه بیش از متوسط حرارت کم مراقبت به تاول های آن است. شکلات اضافه کنید و هم بزنید تا با شور و نشاط ذوب و گنجانیده شده است. سرما تا این مجموعه به یک پوشش بافت مانند هر چند نه شرکت.

7. حذف کوکی ها را از فر. آنها باید طلایی و به آرامی اغراق شده. سرد بر روی یک خنک کننده رک (با فرض اینکه شما حتی یکی).

تبلیغات:

8. به نوبه خود یکی از نیمی از کوکی ها ، با استفاده از یک لوله کشی کیسه, کیسه ساندویچ با یک گوشه snipped یا یک قاشق گسترش سخاوتمندانه دسته علف و غیره از پر کردن روی تخت نیمه از کوکی ها. به آرامی فشار دهید دیگر نیمه در بالا. خدمت و لذت بردن از همان روز اگر ممکن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی