من به تازگی تبدیل به وسواس با تاریک رسانه های اجتماعی سوراخ است که “تزئین کیک شکست” Facebook شدند. من صرف بیش از حد زمان کوه در می رم از طریق آلبوم های مقرون به صرفه “یخ زده” کیک که شبیه شخصیت های و چهره ذوب شده در حمل و نقل و مناسبت های ویژه شیرینی شجاعانه سرد با غلط املایی کلماتی مانند “Congradalations” و “Anivursary.”

من این کار را با پر اذعان است که من نمی تواند انجام دهد بهتر است. ذوب هر دو disgusts و mystifies من (من تنها کسی هستم که در این های اخیر “غذا و شراب” مقاله) و لوله کشی مهارت های مبهم در بهترین حالت.

تبلیغات:

بنابراین وقتی که دسر وظیفه می افتد به من تمایل به انتخاب چیزی است که نیاز به هیچ دکوراسیون اضافی و یا یک ادم طرح مانند این پای whoopie که تزئین شده مانند توپ فوتبال. پای Whoopie اساسا چاق, شکلات ساندویچ کوکی با یک باد صبا کرم چاشنی. برای این استفاده کردم که همان پر کردن به عنوان یک روش ساده شکر و تخم مرغ بیش از حد. آنها آسان به جلو و در حال دستی آنها را مناسب برای سوپر باول سرگرم کننده است.

فوتبال پای Whoopie

عملکرد: 12 ساندویچ کوکی

تبلیغات:

خمیر

2 فنجان آرد همه منظوره
1 فنجان شکر قهوه ای
3/4 فنجان دوغ
1/2 فنجان کاکائو شیرین نشده
6 قاشق غذا خوری کره
1 قاشق چای خوری جوش شیرین
1 قاشق چای خوری عصاره وانیل
¼ قاشق چای خوری نمک
1/2 قاشق غذا خوری روغن نباتی
1 تخم مرغ بزرگ

باد صبا کرم

1/3 فنجان آب
3/4 فنجان شکر دانه ریز
3/4 فنجان شربت ذرت
3 سفیده تخم مرغ بزرگ در دمای اتاق
1/2 قاشق چایخوری کرم تارتار
1 قاشق چایخوری عصاره وانیل

تبلیغات:

پر کردن و شکر و تخم مرغ

½ فنجان کره بدون نمک نرم
1 1/4 فنجان شکر شیرینی پزی
1 قاشق چای خوری وانیل
2 فنجان, در خانه, باد صبا کرم

1. پیش گرم کردن فر را به 350 درجه می باشد. در یک کاسه بزرگ ترکیب آرد و کاکائو و جوش شیرین و نمک. در یک کاسه جداگانه, سریع, ماهوت پاک کن زدن دوغ و وانیل.

تبلیغات:

2. در ایستاده میکسر خامه کره و شکر قهوه ای تا زمانی که کاملا ترکیب شده و فقط کمی کرکی. سپس تخم مرغ اضافه کنید و مخلوط کردن ادامه. کاهش سرعت و اضافه کردن دوغ و وانیل مخلوط و همچنین روغن های گیاهی به دنبال آن مواد خشک. مخلوط حاصل باید به قهوه ای تیره و کمی بیشتر بدن نسبت به یکجور دوربین عکاسی خمیر.

3. با استفاده از بستنی حرکت شبیه چمچه زنی و یا قاشق بزرگ محل ¼ فنجان تپه خمیر 2 اینچ از هم جدا و در دو ورق های پخت است که روغن و پوشش داده شده در کاغذ ، پخت در بالا و پایین سوم از فر تعویض موقعیت ورق در نیمه راه از طریق پخت, تا, تاپ کمی اغراق شده و فنری به لمس است.

4. انتقال کوکی ها تخت سمت بالا و پایین بر روی سیم های خنک کننده رک. ترک کنید تا زمانی که کاملا سرد است.

تبلیغات:

5. در حالی که کوکی ها خنک کننده کار در باد صبا کرم. در یک ماهی تابه کوچک و گرما و آب و شکر و شربت ذرت روی حرارت متوسط. ماهوت پاک کن زدن گهگاه.

6. در ضمن ضرب و شتم کرم تارتار و سفیده تخم مرغ را در یک مخلوط کن ایستاده با ماهوت پاک کن زدن پیوست. ضرب و شتم با سرعت متوسط تا زمانی که نرم قله فرم باید آن را در حدود 3 دقیقه است.

7. هنگامی که شکر کاملا حل شده و ظرف سس مخلوط به آرامی حباب, حذف از گرما. کاهش سرعت در مخلوط کن به پایین و به آرامی اضافه کنید و به سفیده تخم مرغ مخلوط. را که با سرعت به عقب تا متوسط اجازه می دهد مخلوط به شلاق برای حدود 7 دقیقه.

تبلیغات:

8. یک بار کرکی قله شروع به فرم اضافه کنید و وانیل و مخلوط کردن ادامه برای دو دقیقه. بوم — باد صبا کرم. وجود دارد باید در مورد دو فنجان. حذف کرم از میکسر و به سرعت آن را پاک.

9. اضافه کردن کره و شیرینی پزی و شکر و وانیل را به مخلوط کن تا آبش و کمی کرکی. Reincorporate باد صبا creme در این مرحله مخلوط کردن در پایین برای یک دقیقه اضافی. محل 1 ½ فنجان پر کردن در یک کاسه بزرگ و رزرو ½ فنجان شکر و تخم مرغ.

10. ساندویچ با در حال حاضر به طور کامل سرد کوکی ها — cookie سخاوتمندانه حرکت شبیه چمچه زنی از پر کردن یکی دیگر از کوکی.

11. محل باقی مانده ½ فنجان گل ختمی مخلوط را در نوک کیسه شیرینی (شما می توانید بداهه نوازی با یک پلاستیک ساندویچ کیسه با یک برش گوشه). زمان برای تزئین. من نگه داشتن چیزهای ساده است — من نازک هلالی شکل در دو طرف فوتبال و سپس یک خط پایین این مرکز با سه یا چهار و حتی کوتاه تر خطوط bisecting آن را به تقلید دوخت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی