این یخ زده آناناس بستنی یخی باید تکه های توت فرنگی واقعی در هر نیش

چند چیز می گویند تابستان مانند یخ سرد شیشه ای از آناناس. حتی بهتر است در یک روز گرم slushy شیشه ای منجمد آناناس یا frosé تازه, تازه ریخته و از مخلوط کن. محل ایده آل برای مصرف شیشه استخر خدمت در مارگاریتا شیشه ای برای آسان جرعه جرعه.

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای لذت بردن از لذت بردن از frosé است در popsicle فرم که اجازه می دهد تا برای نیش می زنند به اندازه بخش زمانی که شما نمی خواهید به بیش از افراط. دن Magro — به mixologist و نویسنده “آن را خورد: فوق العاده کوکتل به صورت روزمره مردم” گردد یک دستور العمل که شامل تکه های واقعی توت فرنگی و ریحان تازه در هر نیش.

تبلیغات:

Magro انتخاب Casillero دلم دیابلو آناناس و من از طرفداران معروف شیلی شراب با نام تجاری. این دستور العمل های تماس برای دو فنجان شراب که بازده حدود شش بستنی یخی. اگر شما می خواهید به استفاده از تمام بطری شراب, همه شما باید انجام دهید این است که دو دستور.

یکی از مواد تشکیل دهنده مخفی در دستور سفید و سرکه بالزامیک که تنفس مشخصات عطر و طعم. در حال حاضر همه شما باید انجام دهید این است که آمادگی برخی از این میآید به نگاه به جلو به در روز روشن و روز تابستان در زیر آفتاب.

اگر شما به دنبال برای اطلاعات بیشتر مشخصی بستنی چوبی, ایده سعی کنید سرآشپز شیرینی Meghan McGarry ایرلندی با پنیر بز میآید. مشخصات عطر و طعم این بستنی یخی شبیه یک قهوه ایرلندی و هر عنصر آثار زیبا با هم. قهوه شکر می افزاید: عمق طعم پنیر می افزاید: با شکوه عامل کیک پنیر و پودر اسپرسو می افزاید: پانچ.

تبلیغات:

آن را فقط طول می کشد و ترکیب مناسب از مواد ساده به عملکرد بالا دسر و نگه داشتن همه چیز نور است. با مشخصی بستنی یخی در زندگی خود را از تابستان است در مورد به کار گرفته می شود به یک سطح کاملا جدید.

***

دستور العمل: Frozé دلم دیابلو

باعث می شود حدود شش استاندارد بستنی یخی

تبلیغات:

مواد لازم:

 • 2 اونس ودکا
 • 2 فنجان Casillero دلم دیابلو آناناس
 • 1 اونس (سفید) سرکه بالزامیک
 • 1 1/2 اونس شربت ساده
 • 3 توت فرنگی متوسط به علاوه اضافی
 • ریحان تازه

ابزار:

 • چوب Popsicle
 • 1 بزرگ 6-سینی مکعب یخ

دستورالعمل:

 1. ترکیب تمام مواد تشکیل دهنده را در مخلوط کن (به جز ریحان اضافی توت فرنگی و بستنی چوبی چوب) و مخلوط تا صاف و سپس اجازه دهید حل و فصل.
 2. دو سویه به یک استاندارد بزرگ 6 سینی مکعب یخ.
 3. تکه های اضافی توت فرنگی و اشک ریحان. به طور مساوی توزیع در سراسر سینی مکعب یخ.
 4. پوشش سینی را با فویل و چوب چوب popsicle طریق به مکعب یخ قالب.
 5. توقف یک شبه برای حداقل 12 ساعت است.
 6. دقت حذف و لذت بردن از مسئولانه است.

توجه داشته باشید:

برای استفاده از تمام بطری شراب و یک دوم بزرگ 6-سینی مکعب یخ و دستور.

این کوکتل بستنی چوبی صنایع به طور انحصاری برای Casillero دلم دیابلو توسط دن Magro به mixologist و نویسنده “آن را خورد: فوق العاده کوکتل به صورت روزمره مردم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>