یک تعداد انگشت شماری از نیوهمپشایر اولیه رای دهندگان واقعا می خواهد برای اولین بار در کشور: سه روستایی نیوهمپشایر شهرها — Dixville شکاف Millsfield و هارت محل باز خواهد شد و نظر سنجی خود در 12:01 am در روز سه شنبه, فوریه 11 و به احتمال زیاد گزارش های غیر رسمی نتایج در ساعت.

این اولین نیوهمپشایر ساکنان به بازیگران خود را بعد از اولیه آراء در سال 2020 دموکراتیک اولیه و نیمه شب رای گیری افتخارات یک سنت شده است که در اطراف برای سال.

به دلیل کوچک استخر آرا قرار است در هر یک از این مکان شهرها در طول تاریخ شده است قادر به شمارش آنها و اعلام نتایج در مدت کوتاهی پس از آرا را در محل. در Dixville شکاف و Millsfield وجود خواهد حتی چوبی صندوق های رای دهی که در آن مردم قادر خواهد بود تا خود را رها ارسالی. به علاوه به منظور برگزاری این خصوص بهنگام رای شهرهای مورد نیاز به 100 درصد رای دهندگان چیزی است که به طور معمول بی سابقه در اکثر انتخابات است.

با باز کردن نظر سنجی خود را در نیمه شب, این مکان ها در ادامه یک سریال سفارشی است که به طور فزاینده جشن در طول سال: Millsfield برگزار شد اولین نیمه شب رای در سال 1936 چیزی است که در ابتدا آن را به منظور تبدیل شدن به اولین جایی که به ما گزارش نتایج آن به مطبوعات و افکار عمومی.

“[Genevieve Nadig] سازمان یافته اولین نیمه شب رای گیری در این کشور در تلاش برای upstage ماساچوست” Millsfield ارشد انتخابات افسر Wayne Urso گفت: Vox.

شایان ذکر است که در حالی که بسیاری ساخته خواهد شد از این بسیار زود بازده این رای نیست و انتظار می رود اخباری از دولت را گسترده تر نتیجه با توجه به اندازه از رای گیری ، در گذشته یک رشته از Dixville شکاف نتایج جستجو برای جمهوریخواهان اولیه است همزمان با نامزد احتمالی که توسط ایران هر چند سال 2008 تجزیه و تحلیل megyn kelly را مقابله و نقره به این نتیجه رسیدند که این شهر آرا تا به حال هیچ اخباری اثر است.

آنچه که این آرا را نشان دهنده تمایل به حفظ یک زمان افتخار سفارشی در یک دولت است که به شدت ارزش چنین سنت نه خود را تاسیس نقش در تقویم اصلی.

در نهایت این نیمه شب تمرین است که در اطراف گیر به دلیل آنچه که آن را نشان دهنده برای هر یک از این شهرها.

Dixville درجه یک شهر در ایالت شمالی کشور است که نزدیک به مرز کانادا شده است تمرکز از توجه گسترده رسانه ها به آن مشهور نیمه شب, رای, حتی اگر آن رسیدگی خواهد شد از ویژگی های فقط پنج نفر در این سال است.

“نیمه شب رای به Dixville چه برف است به نیوهمشایر و یا چه Boston Red Sox به Fenway Park” توسعه دهنده و Dixville رای دهندگان Les Otten گفت: Vox. “این چیزها را مترادف با یکدیگر است.”

در این سال نیمه شب رای نزدیک به لغو چرا که این شهر تقریبا از دست رفته پنج فرد آستانه که لازم بود یک چالش پدید آمده است که در پی موشکافی در مورد رای دهندگان اقامت از دولت های انتخاباتی در سال 2016. Otten اما شد این شهر بسیار مورد نیاز پنجم ساکن خواهد شد و در میان تعداد انگشت شماری از مردم انداختن رای خود را در Balsams توسل در روز سه شنبه.

در ضمن در Millsfield رای دهندگان را در مجموعه ای جمع آوری و در محلی میخانه در حالی که در Hart محل آنها ازدحام در سالن شهر.

در گذشته نامزدهای ریاست جمهوری از جمله در اواخر سن. جان مک کین را آباد این شهر به عنوان کلید کمپین متوقف می شود, هر چند کمتر گذشت از طریق این چرخه.

صرف نظر از توجه آنها هر چند این شهرها هستند که تعیین می شود به عنوان دولت خود را برای حفظ موقعیت خود در بازار اولیه. “در حالی که وجود دارد دلایل عملی نیز وجود دارد به دلیل برخی از محلی غرور … گفت: ‘اجازه دهید ما را در انتخابات زودتر از هر کس دیگری,'” Millsfield ارشد انتخابات افسر Urso گفت.

الا Nilsen کمک گزارش به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی