این سه عنصر کره بادام زمینی کوکی ها دست به پایین بهترین کوکی ها در جهان

اگر وجود دارد یک استثنا به “هرگز خواندن نظرات” قاعده آن را در بخش نظرات هر دستور غذا. دلیلش این است که این دیدگاه هستند که در آن شما پیدا کردن مهم اصلاحات به بازی گاه به گاه mismeasurements درخشان ترفند به غذا طعم و حتی بهتر و بینش های کمتر شناخته شده مواد و تکنیک های.

آن را نیز وجود دارد که شما پیدا کردن مردم کاملا خود را از دست دادن لعنت ذهن گاهی اوقات بیش از روند اما اغلب بیش از ارزش ذاتی ظرف خود را. من به تازگی شاهد کسی بپرسید برای پیشنهادات جایگزینی برای دو مواد تشکیل دهنده دستور غذا. دو مواد تشکیل دهنده دستور غذا. من زندگی می کنند برای این مسائل آن را مورد علاقه من فرم درام. اگر نیست آن را برای واکنش به یک کره بادام زمینی کوکی دستور غذا, من می خواهم که هرگز ساخته شده از بهترین کوکی ها در جهان در مقام اول است.

تبلیغات:

مدت زمان طولانی پیش, وقتی که مجله بودند بر روی کاغذ چاپ شده و مردم در دریافت آنها را در صندوق پستی خود را, من تا به حال یک اشتراک به خوراک شناس. من مشتاقانه منتظر خواندن هر موضوع جدید, قطع کردن غذاهای که شیفته و پر کردن آنها را در متد مرتب شده رنگی چسباننده من هنوز هم گنج.

من برای اولین بار در بر داشت کوکی در مجله خوان دستور العمل ارز ستون. آن را از یک نیویورکر به نام امی Fritch که گفت: دستور او بود مادر بزرگ شدند و مورد علاقه او است. این یادداشت سردبیر برای “مامان-مامان Fritch کره بادام زمینی کوکی ها” توصیف آنها به عنوان “شدید” و اشاره کرد — و قبل از گلوتن رایگان پخت شد یک چیز — آنها flourless. در واقع آنها تنها چهار نفر مواد لازم — شکر سفید, کره بادام زمینی, زیادی تخم مرغ و جوش شیرین. من می دانم که این به این دلیل من با خواندن این دستور از من چسباننده در حال حاضر.

اما آن را به نام غیر عادی که موجب من در واقع به پخت کوکی ها. این نامه که به دنبال سوال چگونه مانند یک دستور کوچک می تواند تولید یک وعده داده شده 70 کوکی ها. این پلاریزه واکنش قطعا از ارزیابی منفی به قرمز ستایش است. در حال حاضر من شیفته بود.

تبلیغات:

من هنوز یک خانه بیکر توسط هر کشش. آخر من عملکرد خوبی بود 50 کوکی های کوتاه از انتظار نتیجه و طعم دار و بسیار شیرین بود بهترین خلاصه من همسایه طبقه پایین را که به صراحت به نام میان وعده من پیشنهاد او را “عجیب و غریب است.”

که در بیشتر قسمت ها بود که. یک آزمایش شکست خورده. هیچ معامله بزرگ است. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر کره بادام زمینی کوکی ها در دریا و بزرگترین آنهایی که در جهان تنها یک مترو سوار به دور از من در شهرستان نانوایی به هر حال. که نیاز به آنها را در خانه به هر حال ؟

مانند بسیاری از معروف خود شیرینی این شهر شیرینی کره بادام زمینی کوکی ها بودند عادلانه افسانه ای و به شدت محافظت می شود. آنها گرد مانند قاشق از بستنی. آنها مناقصه crumbly در خارج و متراکم در داخل. آنها نیز به ناچار همیشه به فروش می رسد بلافاصله پس از غذا خوردن یکی آمد با شیرین عطر و طعم اضافی از پیروزی است.

تبلیغات:

زمانی که چند سال پیش نیویورک تایمز ” جولیا Moskin اقدام یک “مهندسی معکوس” نسخه گفت: “بزرگترین کره بادام زمینی کوکی در وجود” من در زمان یک شکاف در آن است. نتایج بسیار خوب و پس از آن من فقط مرتب کردن بر اساس خود را فراموش کرده به زحمت به پخت آنها را دوباره. سپس شهرستان نانوایی بسته شده است. پس از آن همه چیز واقعا بد است.

پخت من نیست فقط خروجی و یا اقدام, اما به نظر می رسد تنها در حال حاضر فراهم می کند که رضایت بخش قطعنامه. بنابراین وقتی که من رفتم به آشپزخانه من به تازگی به فکر کردن در مورد علاقه های قدیمی کوکی اما فاقد انرژی کافی برای حتی یک حداقل تلاش به یاد من-مامان Fritch که فروتن دستور العمل است که هنوز هم racking تا نظرات و نمایش داده شد به این روز در حال حاضر در Epicurious.

تبلیغات:

من همچنین به یاد امی Fritch که معلوم می شود با این نسخهها کار به عنوان یک دستور دهنده و تستر. من فرستاده خود را با برخی از سوالات در مورد معروف کوکی. هنگامی که او لطف اذعان کرد که “من پخته آنها را چند بار در زندگی من بود و راستش این دستور العمل هرگز تسلیم 70 کوکی ها برای من” من اعتراف می کنم من احساس بیگناهی حتی اگر او توجه داشته باشید که “مشغول به کار در یک آشپزخانه تست خودم هر چند من مطمئن هستم که کسی که در واقع اندازه گیری از قاشق چای خوری از آن خمیر.”

او مرا فرستاده محلی پنسیلوانیا روزنامه ش از مادر-مادر لحظه ای لذیذ, مجله, شهرت, در, که مادر بزرگ او اعتراف کرد او این دستور را “بیش از حد شیرین” و او می خواهم آن را دور انداخته. اما چیزی که در مورد کره بادام زمینی است که از آن چوب.

وجود دارد در حال حاضر بی پایان, مینیمالیستی, flourless کره بادام زمینی کوکی دستور العمل های تغییرات در یک مامان-مامان تم بر روی هر وبلاگ غذا شما می توانید تصور کنید. من می خواستم به آن را به خود من بود و یک حدس است که چه من گاهی او را سهولت و شهرستان نانوایی نتیجه. تکان دهنده, من آرزو می کنم.

تبلیغات:

با استفاده از یک دستور العمل که سواپ کردن مامان-مامان سفید, شکر قهوه ای و کنار می گذارد با جوش شیرین و بکینگ گرد کوکی به جای سنتی ناقص crosshatched نسخه ایجاد کوکی هایی که به طرزی جادویی ضربه علامت گذاری به عنوان برای هر دو طعم و بافت. شما می توانید آنها را از مسائل شما را در آشپزخانه خود را در حال حاضر و خوردن آنها در عرض نیم ساعت از گرفتن یک مفهوم به پخت چیزی.

آنچه شما باد تا با مرتب کردن بر اساس از بالا رفتار گرسنه Manhattanites استفاده می شود به پرداخت پول خوبی برای اما با غیر قابل انکار راحت واسوده را لمس کنید. آنها خوش مزه هنگامی که پاشیده با کمی نمک دریا اما من شما را تشویق به مهار خود را در اینجا از اضافه کردن مقدار زیادی از تغییرات و اضافات. فقط اجازه دهید آنها را ساده و ساده است.

پخت این زمانی که شما تهی و خسته و نیاز به یک بیت از شیرینی و راحتی و اجازه دهید آنها را به شما احساس می کنید برای مراقبت و کمی بیشتر غنی شده. امی Fritch می گوید او فکر می کند مادر-مادر “شگفت زده می شود که نام او هنوز متصل به این کوکی. او یک آشپز خوب و فروتن و دوست داشتن فرد است.” هیچ نظر بیشتر مورد نیاز است.

تبلیغات:

***

دستور العمل: کره بادام زمینی کوکی ها اقتباس از امی Fritch نیویورک تایمز و طبخ سریع غذا خوردن

باعث می شود حدود 12 کوکی ها

مواد لازم:

  • 1 فنجان زبر یا صاف و کره بادام زمینی (و نه طبیعی)
  • 3/4 فنجان شکر قهوه ای
  • 1 تخم مرغ

دستورالعمل:

1. پیش گرم کردن فر را به 350 درجه و خط, بزرگ, پخت ماهی تابه را با کاغذ پوست.

2. مخلوط مواد تشکیل دهنده خود را در یک کاسه تا به خوبی مخلوط. اجازه دهید آن را به لرز در برای یخچال 10 دقیقه (اگر شما صبر).

تبلیغات:

3. با استفاده از یک کوکی حرکت شبیه چمچه زنی بستنی حرکت شبیه چمچه زنی یا قاشق اندازه گیری, اندازه گیری کردن خمیر در 1 1/2 قاشق بخش. شما باید در مورد 12. نم نم با کمی پوسته پوسته نمک, اگر شما می خواهید.

4. پخت به مدت 12 دقیقه چک کردن کوکی های خود را پس از حدود 10. اگر شما را بزرگتر کوکی ها آنها را در حدود 15 دقیقه است.

5. حذف از اجاق و اجازه دهید آنها را به شرکت تا چند دقیقه قبل از حرکت به یک خنک کننده رک. لذت بردن از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی