این سه عنصر توت فرنگی قیف کیک را به دولت منصفانه به راحتی از خانه خود را

در میان بسیاری از نا امیدی ها در درون ما به ظاهر بی وقفه همه گیر وجود دارد این موضوع از دست رفته خمیر سرخ شده فصل. مانند Joey Tribbiani, من می خواهم توصیف مواد غذایی مورد علاقه من به عنوان “چیزهای سرخ شده.” من معتقدم که شما می تواند پرتاب یک مسواک به مالیات بر ارزش افزوده از روغن داغ و از آن خواهد شد بلافاصله رندر خوشمزه است. اما ساده خمیر? صدر با شکر ؟ که بهترین است. که زبان جهانی عشق است.

من braved جمعیت کثیری در سن گننرو جشنواره فقط برای قرار دادن دور برخی از zeppoles. من را ساخته اند یک منظره از خودم بلعیدن پودر قند لادن beignets در کافه du Monde. من نمی خواهد به سان فرانسیسکو بدون گرفتن دونات چینی هر بیشتر من می خواهم به مقصد provincetown بدون خوردن malasadas از پرتغالی نانوایی. مهم ویتنامی تاریخ rán! ترد لهستانی chrusciki در تاشو جعبه! مکزیکی, churros با شکلات داغ! شربتی یونانی loukoumádes! سرخ! هر نوع سرخ! اگر مواد غذایی است بنابراین واقعا شیرین و ترد و کیسه های کاغذی-از بین بردن که من باید برای ساخت یک سقوط قند چرت زدن به برنامه من وقتی که من آن را بخورم من آن را می خواهم.

تبلیغات:

به طور طبیعی پس من از طرفداران بزرگ از قیف کیک. آه قیف کیک, پنسیلوانیا, آشپزی عذرخواهی برای scrapple. یک کشور عادلانه مورد علاقه قیف کیک سرخ شده چیزهای معادل گوشه قطعه در یک ظرف کیک های شکلاتی — یک بازی اعتیاد آور ترکیبی از عطر و طعم و بافت. به علاوه آن را فقط سرگرم کننده یک jaggedly درهم و برهم کردن است که می گوید: “هی ، آیا خودتان را به طور جدی.” و کسی که نمی تواند با استفاده از یک کمی بیشتر از آن در زندگی خود را در حال حاضر ؟

وجود دارد احتمالا رویدادهای در حال حاضر باز است که در آن من می توانم پیدا کردن یک مناسب و معقول اذوقه رسان از خمیر سرخ شده قبل از روز کارگر اگر من سعی کردم. اما واقعا من هنوز رتبهدهی نشده است تا به صورت تهدید از جمعیت. من می خواهم به جای آوردن این نمایشگاه در داخل به آپارتمان کوچک با کمک یک “Great British پخت” سنگین وزن.

یکی از بزرگ اخیر Netflix به وجد شده است Nadiya حسین جذاب “نادیا زمان غذا خوردن.” حسین 2015 “GBBO” قهرمان که victory lap گفتار الهام بخش شما نیاز امروز هر دو با استعداد بیکر و عملی مربی. دستور العمل های خود را وجود دارد برای یک دنیای واقعی از کار و پدر و مادر برای افرادی که نمی کوک برای زندگی و می خواهید به همه چیز خوب بیش از حد. و هنگامی که من تو را دیدم او را در قیف کیک در یک قسمت به نام “شیرین و آسان” من تمام شد ،

تبلیغات:

مدرن نسل مطرح شده است که با ترس از سرخ کردن عمیق است. ما ممکن است خوردن مقدار زیادی از غذاهای فرآوری شده و فست فود و نوشیدنی نوشابه در تمام طول روز, اما بریزید و چند فنجان روغن را در یک تابه? ما دمدمی مزاجی. آن را فقط به نظر می رسد ، . . ناسالم. بنابراین من اینجا هستم تا شما را دعوت به دریافت بیش از آن و به شما یادآوری می کنند که شما در واقع نمی نوشند نفت است. من هم در اینجا می گویند که اگر شما واقعا می خواهید به شوکه چک کردن چربی و کالری محتویات بشقاب سفالی کوچک.

نبوغ حسین قیف کیک هستند که به جای انتظار برای صنعت شیرینی سازی, قند آنها داستد در لذیذ تعجب آور توت فرنگی پودر شیر. دستور او بدون عارضه است اما به عنوان به زودی به عنوان او آن را در مقایسه به کلوچه خمیر من می دانستم که من می تواند واقعا تنبل و این چیزی است. و مطمئن شوید به اندازه کافی طولانی نیست قبل از من فرود در یک قیف دستور کیک ساخته شده فقط از مخلوط نان شیرین و پهن.

نتیجه — گذشته از درمان است که به طور خودکار شاد چون pink — are قیف کیک که به طور همزمان درست به تمام سرخ شده doughs شما را دوست داشتم از قبل و چیزی کاملا جدید. توت فرنگی به ارمغان می آورد عطر و طعم غیر منتظره آمار tartness در حالی که نگه داشتن همه است که شدید شیرینی دست نخورده است. گاز گرفتن به یک و مستقیم از پان البته — من تحت تاثیر قرار گرفته بود در چگونه پیچیده عطر و طعم می شود که فقط یک عنصر اضافه شده.

تبلیغات:

و در حالی که من ممکن است به زودی بازگشت به پودر شکر من همچنین می توانید تصور کنید با این حال فوق العاده با Ovaltine داستد در بالا و یا برخی از مد افتاده سوئیس را از دست ندهید. با این حال شما لذت بردن از این, روشن, تهویه مطبوع, نشانه تا یک فیلم و یک در داخل دولت منصفانه و بدون خطوط و هیچ پشه — همه عمیق سرخ شده خوبی شما می توانید رسیدگی.

**

تبلیغات:

دستور العمل: سه عنصر توت فرنگی قیف کیک اقتباس از “نادیا بار به خوردن” و ایجاد شده توسط دایان

باعث می شود چهار نفر

مواد لازم:

 • 1 فنجان کامل دوغ مخلوط نان شیرین و پهن
 • 1/2 فنجان آب
 • 6 قاشق غذاخوری توت فرنگی Quik
 • 1 لیتر از روغن نباتی برای سرخ کردن

دستورالعمل:

 1. در یک تابه بزرگ با طرف بالا و گرما دو اینچ از روغن در حرارت بالا. (شما در حال رفتن به می خواهید برای دریافت آن به 375° اگر شما در آشپزخانه دماسنج اما نگران نباشید اگر شما نمی کنند.)
 2. خط کوکی ظرف را با حوله کاغذی یا ساده قهوه ای کیسه های کاغذی.
 3. در ضمن مخلوط نان شیرین و پهن مخلوط کنید و آب. (شما می توانید اضافه کردن یک قاشق غذا خوری شکر سفید برای شیرین خمیر.) اجازه دهید آن نشسته در حالی که روغن گرم.
 4. زمانی که نفت آماده است و با قاشق خمیر را در یک کیسه ساندویچ (یا کیسه شیرینی اگر یک).
 5. قطع کردن یک گوشه از کیسه. فشار یک قطره کوچک از خمیر را به روغن. اگر آن sizzles و شناور شما آماده هستید.
 6. کار به سرعت فشار خمیر را به تابه در دایره squiggles. تلنگر squiggles بیش از آنها به عنوان پف کردن و شناور و سپس به صف ورق کوکی. آنها را سرخ بسیار به سرعت.
 7. با استفاده از مش صافی, الک کردن Quik بیش از قیف کیک پوشش سخاوتمندانه.
 8. خدمت و خوردن بلافاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>