“به آنها اجازه دهید ما به پایین”: مایو کلینیک سوزان obsequiousness به مایک پنس

این انتظار می رود که مغلوب ساختن پیشی جستن و هم تیمی های خود فکر می کنم این قوانین هرگز به آنها اعمال می شود. این قابل درک است که یک مرد مانند معاون رئیس جمهور مایک پنس — که اغلب ویروسی لحظه ای رسید که او را لمس یک تکه از ناسا تجهیزات علامت “دست نزنید” — قطعا نیست. و همان سابق فرماندار ایندیانا به نحوی که طول می کشد افتخار در botched پاسخ به دولت HIV شیوع احتمالا نمی درک مفهوم سلامت عمومی است.

اما وای عملکرد خود را در اوایل این هفته در سفر به کلینیک مایو جدید کم است. آن را نیش دلیل آن را نشان داد و نه فقط خود را خودخواه نادانی اما toadying نامردی از یک مرکز که کل دلیل اینکه قرار است به شفا.

تبلیغات:

در روز سه شنبه پنس کاهش روچستر مینه سوتا شعبه کلینیک مایو است که همواره به عنوان رتبه برتر بیمارستان در ایالات متحده برای دیدار با پلاسما اهدا کنندگان و کارکنان بهداشت و درمان و بازدید از coronavirus آزمایشگاه تست. او لبخند زد برای مطبوعات و خوش ضربه آرنج در ازای از دست دادن — بدون شک به دلیل لمس کردن دست بود که همیشه بیش از حد جنسی به هر حال. او همچنین تنها سبزه فرد در دریای نقاب countenances.

به عنوان او در تأیید خود specialness به خبرنگاران پنس توضیح داد: “به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده, من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus. و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند ” متشکرم.”” شاید پس از آن او نمی تواند پوشیدن ماسک زیرا او فکر می کند او چشم ها را در دهان خود مانند یک دمدمی مزاجی وزغ.

در یک سرعت حذف شده توضیح از رسانه های اجتماعی نوکر که قطعا نیست پس از کار اخراج شده یا خفه شده با بالش, کلینیک توییتی که روز سه شنبه “کلینیک مایو اطلاع بود @VP از پوشش سیاست قبل از ورود خود را.” (کارن پنس در ضمن گفته فاکس نیوز در این هفته که “آن را در واقع پس از او سمت چپ کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک,” so — تعجب — کسی نمی گفتن حقیقت در اینجا.)

تبلیغات:

کلینیک مایو به زودی جایگزین فوق پیام با یکی بیشتر مناسب چاپلوس: “ما سپاسگزار که @VP و @GovTimWalz بازدید از کلینیک مایو امروز به شنیدن در مورد کار ما مبارزه با #COVID19 بیماری همه گیر. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری برای توسعه ضروری آزمایش و درمان برای بیماران ما و جوامع است.” که صدای جیر جیر در ضمن در حال حاضر تبدیل به یک لحظه کلاس کارشناسی ارشد در تعریف نسبت.

تبلیغات:

کلینیک مایو تا به حال یک ماسک سیاست در محل برای بیش از دو هفته در حال حاضر آن را حتی ارسال یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام کرد که آن “است که نیاز به همه بیماران و بازدید کنندگان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.” وجود دارد به نظر نمی رسد هر ریزه کوچک چاپ در هر نقطه با این مضمون که “به جز مایک پنس.” همچنین تأکید می کند که سیاست در آن بیمار صفحه گفت: “لطفا خود را در صورت ماسک یا پوشش برای فصل. بخشی از ما پروتکل برای حصول اطمینان از ایمنی خود را به نیاز همه بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک در حالی که در کلینیک مایو به محافظت در برابر انتقال COVID-19.” آیا این کلمه “تمام” به معنای چیزی متفاوت در مینه سوتا? در حالی که ما در آن هستیم پس در چه سطح از انتخاب رسمی شما باید قبل از اینکه شما می توانید فقط بارج به یک عامل تئاتر ؟ می میچ مک کانل توسط نوسان به تغییر چند IV کیف — شما می دانید به عنوان یک عکس op?

هیچ کس در اینجا معتقد است که ما آمریکایی ها به سیستم بهداشت و درمان است که از راه دور منصفانه یا عادلانه. هیچ کس فکر می کند که افراد برجسته نمی توانید قدرت پردازش و درمان ترجیحی. در خود من کوچک و موردی تجربه من آن را دیده ام دست اول در این بشردوستانه جهانی که در آن همه به یک داستان الهام بخش از چگونه آنها را متوقف نمی تا زمانی که آنها را یک قرار ملاقات با “بهترین بهترین ها” دکتر که جان خود را نجات داد.

تبلیغات:

ما قطعا شاهد آن کاملا از اواخر سال زندگی در یک کشور که در آن افراد مشهور می توانید آزمایش برای coronavirus در حالی که مشروع افراد بیمار توصیه می شود برای سوار شدن به آن را در صفحه اصلی بدون. اما حتی دانستن تمام این کارها برای بسیاری از ما که در واقع در مورد مراقبت از بیماران کل این پنس قسمت به نوعی هنوز هم واقعا طول می کشد لعنتی بیسکویت.

“این همه در مورد رهبری, آن نمی باشد?” دوست من گلوریا گفت: هنگامی که ما صحبت در گوشی در این هفته. گلوریا مجوز امدادگر که در حال حاضر می آموزد پیراپزشکی. او یک عمر تجربه با egomaniacs که نمی خواهید به رعایت پروتکل های. او می داند که دقیقا همان زمانی که شما به مرحله. “مردم در حال آمدن به شما دلیل این که شما به قدرت” او می گوید. “بنابراین کمک به آنها را درک کنند. شما باید برای آموزش مردم در تمام طول روز.”

او می افزاید: “وجود دارد جهانی احتیاطی و آنها واقعا یک معامله بزرگ است. مردم درک نمی کنند PPE. آن را واقعی قرار دادن آن در, آن را واقعی مصرف آن را خاموش. سپس شما باید شماره دو قدم و با پوشیدن یک ماسک. من خیلی غمگین او را انتخاب کنید که.” او می گوید: “من اجرا تماس برای 30 سال و آن را در مورد خود سیاست است. آن را در مورد احترام به این روند احترام به بهداشت و درمان کارگران است.”

تبلیغات:

دیانا یک EMT با یک تیم در نیوجرسی احساس می کند به طور مشابه نا امید کرد. “آنچه که معاون رئیس جمهور بود یک سیلی بر صورت همه ما در خطوط مقدم” او به من گفت از طریق ایمیل و چهارشنبه. “که در کلینیک مایو اجازه می دهد او را به انجام آن است و حتی بدتر از آن است که غفلت از وظیفه از پرسنل آموزش دیده برای بهتر می دانیم.” او می افزاید:

“ما اجرای دقیق روش برای محافظت از خودمان ما خانواده ها و بیماران ما. شده است خسته کننده به دیدن بسیاری از قربانیان COVID-19 به حمل و نقل بسیاری از شهروندان ارشد از خانه های پرستاری دانستن آنها بعید است که تا کنون هر خانواده دوباره. ساعت ها و ساعت ها در ضخامت حفاظت مناسب, ماسک, پشت بام ها, تلاش برای برقراری ارتباط با یکدیگر و تلاش برای نه تنها به ارائه مراقبت اورژانس برای بیماران بلکه برای فراهم کردن گرما از طریق تمام این چرخ دنده ها. آن است که بسیار سخت به ترک دختر جوان من در خانه و خطر بیمار شدن و یا در حال مرگ است اما من آن را انجام دهد چرا که من معتقدم که همه ما باید انجام بهترین های ما در زمان هایی از این. این لحظه با این حال عمیقا دلسرد کننده است. من امیدوارم که وجود دارد پیامدهای شدید برای آقای پنس و برای کلینیک مایو. به آنها اجازه دهید ما به پایین.”

آلیسون Bateman-خانه استادیار در بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی شاهد, “مایو تا به حال یک تعهد به او بگویید ماسک تور. من فرض آنها نمی خواهید برای پیدا کردن خود را در پایان از رئیس جمهور شعارهای اما اجازه این کار آنها را [فروختن] عمومی مشاوره است که کل کشور خواسته شده تا توجه.” و آرتور کاپلان رئیس بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه دانشکده پزشکی می گوید: “من فکر می کنم این کلینیک مایو شکست خورده dismally برای محافظت از هر دو آن بیماران و کارکنان و آن را شکست خورده این کشور به عنوان یکی از رهبران ما در بهداشت و درمان به عنوان یک مدل نقش است.” او گفت که این روند باید به “ما اهمیتی نمی دهند اگر شما یک معاون رئیس جمهور یا 6 ساله-فرزند این سیاست است.” Caplan اضافه شده که این حادثه نگران بود چرا که “زمانی که به شما اجازه استثنا شما در حال تنظیم یک سابقه.”

تبلیغات:

قوانین بسیار ساده هستند. اولین do no harm. پنس هرگز به سوگند که سفارش بنابراین او ظاهرا نظر خود را رایگان به انتقام ویران کردن هر چه او را دوست دارد. اما برای یک مرکز است که وعده “به حفاظت از بیماران و کارکنان ما… در حالی که یک تهدید وجود دارد COVID-19 انتقال” است که در حال حاضر انجام چندین آزمایش بالینی مربوط به بیمار شرکت کنندگان در هر یک از اعتبار آن برای خورد کردن نقاط فراتر از بدبینانه. آن را بی پروا و آن را بی رحمانه و از آن می رود در برابر اصول بنیادی پزشکی است.

البته پنس مانند یک غائط کودک پیش دبستانی که نمی خواهند به خود را می پوشند و pull-ups رفتن به سعی کنید به دفاع از تسلط خود را در طول سفر خود. هیچ کس انتظار دارد که او را به محافظت از کسی جز خود و همدستان خود را. اما این بیمارستان که تماس خود را “مورد اعتماد رهبر در بهداشت و درمان در سراسر جهان” باید قادر به افزایش به خود را پایه ضروری است. در عوض در یک لحظه از جهانی بحران و رنج را انتخاب کرد و به دنبال مایک پنس را منجر شود. آن را در معرض چهره واقعی خود را به همه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>