“آنها آدم ربایی مردم”: “مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی” قاپ زنی پورتلند معترضان به بینام وانت

رهبران دموکرات در اورگان به نام برگ برنده دولت برای خروج نیروهای فدرال از پورتلند پس از فیلم های پدید آمده از استتار فدرال افسران ربودن معترضین کردن خیابان ها و بازداشت آنها در بینام و ماشین با اجسام حجم.

افسران ایالات متحده مارشال عملیات ویژه و سفارشی و حفاظت از مرزها را گشت مرزی واحد تاکتیکی مستقر شده اند برای محافظت از اموال فدرال در پورتلند در میان جریان اعتراضات پس از 14 ژوئیه با توجه به اورگان رادیو و تلویزیون است. اما مقامات نیز بازداشت معترضان که در نزدیکی فدرال اموال خروجی گزارش و معلوم نیست اگر همه از بازداشت افراد درگیر بودند به اتهام فعالیت های جنایی.

تبلیغات:

یک ویدئو ویروسی نشان داد دو سکوت پنهان افسران منجر به یک معترض به بینام و وانت به عنوان همکار معترضان فریاد که آنها “آدم ربایی مردم است.”

“دولتهای خودکامه نه دموکراتیک جمهوری ارسال بینام و مقامات پس از معترضان” سناتور. Jeff Merkley D-سنگ., توییتی. “این تهمت/بر تاکتیک های طراحی شده برای از بین بردن هر گونه پاسخگویی کاملا غیر قابل قبول در امریکا و باید پایان یابد.”

افسران اعزام شدند به عنوان بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور محافظت از آمریکایی خاطرات و آثار و مجسمه ها در میان جریان تظاهرات در شهرهای پورتلند.

تبلیغات:

“ما به انجام یک کار بزرگ در پورتلند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه در کاخ سفید رویداد. “پورتلند بود که کاملا خارج از کنترل و آنها در رفت و من حدس می زنم ما باید بسیاری از مردم در حال حاضر در زندان است. ما بسیار quelled و اگر آن را دوباره شروع می شود ما سبزها دوباره آن را به راحتی. آن را سخت به انجام اگر شما می دانید آنچه شما انجام می دهند.”

به جای افزایش تنش با تظاهر کنندگان کرد در واقع تا به حال اثر مخالف واشنگتن پست گزارش داد. فدرال افسران اشک با گاز کشته معترضان با وجود یک دولت قانون آن را ممنوع کرده شیمیایی محرک از استفاده در تظاهرات.

روز شنبه ماموران فدرال به ضرب گلوله یک مرد در مواجهه با غیر کشنده مهمات شکستگی جمجمه او است.

تبلیغات:

“مسالمت آمیز معترض در پورتلند بود به ضرب گلوله در سر توسط یکی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی” سناتور. Ron Wyden D-سنگ., در توییتر نوشت. “در حال حاضر تهمت و [اقدام وزیر امنیت داخلی] چاد گرگ weaponizing DHS به عنوان خود را اشغال ارتش به تحریک خشونت در خیابان های شهر من, چرا که آنها فکر می کنم آن را به خوبی با جناح راست media.”

گرگ بازدید از شهر دوشنبه به تور یک دادگاه فدرال تخریب با نقاشی های دیواری.

تبلیغات:

“آن زمان که ما ایستادگی می کنیم. وقت آن است که رهبران محلی در اینجا علنا محکوم آنچه خشونت آنارشیست ها در حال انجام است. تنها پس از آن خواهد شد پلیس محلی پلیس فدرال این تحت کنترل” او بعدها گفت: در مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity. “در اوایل این هفته من به شهردار و فرماندار. من پیشنهاد DHS پشتیبانی به صورت محلی رسیدگی به وضعیت در پورتلند. خود را تنها پاسخ بود ” لطفا بسته و به صفحه اصلی.’ که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد در سازمان دیده بان من.”

“شهر پورتلند شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم با خشونت اوباش محلی در حالی که رهبران سیاسی حاضر به بازگرداندن نظم به حفاظت از شهرستان خود را. هر شب یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال از جمله فدرال دادگاه و حمله شجاع مأموران اجرای قانون حفاظت از آن را” گرگ در بیانیه ای گفت. “این محاصره پایان می تواند اگر دولت و مقامات محلی تصمیم به اقدام مناسب به جای امتناع از اجرای قانون است. DHS نمی خواهد کناره گیری خود را جدی وظیفه برای حفاظت از فدرال امکانات و کسانی که در درون آنها است. دوباره من تکرار بخش ارائه کمک های محلی و رهبران دولت برای پایان دادن به خشونت تداوم توسط آنارشیست ها.”

اورگان دولتی کیت براون از حزب دموکرات در پاسخ به گرگ بیانیه با این استدلال که استقرار نیروهای فدرال صرفا “سیاسی تئاتر است.”

تبلیغات:

“این تئاتر سیاسی از رئیس جمهور تهمت است و هیچ ربطی به امنیت عمومی. رئیس جمهور شکست خورده است به رهبری این کشور است. در حال حاضر او است که استقرار فدرال افسران را به گشت زنی در خیابان پورتلند در آشکار سوء استفاده از قدرت توسط دولت فدرال” براون گفت. “به من گفت: وزیر گرگ است که دولت فدرال باید حذف تمام فدرال افسران از خیابان های ما. پاسخ خود را به من نشان داد او در یک ماموریت به تحریک رویارویی برای اهداف سیاسی. او با قرار دادن هر دو Oregonians و ماموران اجرای قانون محلی در راه آسیب است.”

“این که از همان رئیس جمهور است که با استفاده از گاز اشک آور برای روشن کردن معترضان مسالمت آمیز در واشنگتن دی سی به مهندس فرصت عکس,” او اضافه شده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال یک رویارویی در اورگان به امید برنده شدن امتیاز سیاسی در اوهایو و یا آیووا.”

معترضان خوانده شده را علامت Pettibone و کانر اوشی گفت اورگان عمومی که پخش آنها متوقف شده توسط بینام minvan شنبه در حدود 2 صبح به وقت محلی.

تبلیغات:

“من می بینم بچه ها در کمو” اوشی گفت. “چهار یا پنج نفر از آنها را پاپ از باز کردن درب و آن را فقط مانند,” Oh sh*t. من نمی دانم که شما هستند و یا آنچه شما می خواهید با ما.”

او گفت: او زمانی که ماموران از خودرو و پنهان هنگامی که یک دوم ون رفت و پس از او. Pettibone قادر به فرار.

“من اساسا پرتاب شدن به ون” Pettibone گفت: خروجی. “و من عرقچین کشیده بر چهره من, بنابراین من نمی تواند را ببینید و آنها برگزار شد و من دست بر سر من.”

هر دو مردان گفت: آنها نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی که آنها را به حکم یک پاسخ از اجرای قانون است. Pettibone گفت OBP که او نمی گفت که چرا او دستگیر شده بود. او منتشر شد و در حدود 90 دقیقه پس از او حاضر به مصاحبه بدون وکیل.

تبلیغات:

“همه ایالات متحده مارشال خدمات دستگیرشدگان دارای سوابق دستگیری مستند خود را به اتهام” سرویس مارشال آمریکا گفت: خروجی در یک بیانیه است. “سازمان ما نمی دستگیری و یا بازداشت شده را علامت جیمز Pettibone.”

فدرال افسران متهم اند که حداقل 13 نفر با جرائم مربوط به این اعتراضات در حالی که دیگران مانند Pettibone دستگیر شدهاند و منتشر OBP گزارش شده است.

های حقوق مدنی محکوم تاکتیک.

“معمولا زمانی که ما مردم در بینام و ماشین به زور گرفتن کسی که در خیابان ما آن را ربودن. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در پورتلند باید نگرانی هر کس در ایالات متحده” آیتالله سیستانی در بیانیه ای گفت. “این اقدامات در حال صاف کردن خلاف قانون اساسی است و نمی تواند بی پاسخ بماند.”

تبلیغات:

“آن را مانند توقف-و-frisk دیدار گوانتانامو” وکیل ژوئن چاوز رئیس حقوق مدنی پروژه در اورگان دادگستری مرکز گفت OBP. “شما باید قوانین مربوط به علت احتمالی که می تواند منجر به دستگیری. آن را برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به آدم ربایی. آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها ربایی مردم از خیابانها.”

“ما لازم نیست و یا می خواهید خود را به کمک” شهردار تد ویلر یک دموکرات گفت. “بهترین چیزی که می توانید انجام دهید این است که ماندن در داخل ساختمان خود را و یا ترک پورتلند در دسترس نباشد.”

این کمیسر پلیس شهر تکرار شدند.

“من افتخار می کنم به میان با صدای بلند و کر از مقامات منتخب خواستار فدرال آمريکا در پورتلند را از خیابان به خانه بروم” کمیسر Jo Ann هاردستی گفت. “حضور خود را در اینجا به تشدید تنش و بی شماری قرار داده Portlanders ورزش اول خود را اصلاح حقوق در معرض خطر بیشتر.”

تبلیغات:

استقرار است نه محدود به پورتلند. فدرال افسران نیز فرستاده شده است به سیاتل و پایتخت کشور, با توجه به ویلامت در هفته است.

“من فکر می کنم پورتلند یک آزمون مورد” Zakir خان سخنگوی اورگان فصل از شورای آمریکایی-روابط اسلامی گفت واشنگتن پست. “آنها می خواهند برای دیدن آنچه که آنها می توانید دور با قبل از راه اندازی به سایر نقاط کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>