فکر می کنم جدید “اسرار حل نشده” ترسناک است ؟ اصلی خواهد دمدمی مزاجی شما

زمانی که شما بخواهید true crime طرفداران برای ردیابی چیزی که برای اولین بار بیدار خود را از وسواس, شما متوجه خواهید شد برخی از موضوعات تکراری. شاید آن را یک “که می توانست من”-سبک مورد اغلب شامل کسی که به سن خود را. یا آن را یک جرم بسیار تکان دهنده آن اخبار ملی. یا شاید آن را شوم TV theme song نوع است که می تواند موها را در پشت گردن خود را افزایش است. برای سپاه ما “اسرار حل نشده” تحویل هر سه.

طولانی در حال اجرا و بارها بوت سری وارد هفته گذشته در آن جدیدترین تجسم خیاط ساخته شده برای همین بینندگان که تبدیل به “Jinx” و “ببر پادشاه” را به تعجب بازدید. همراه با HBO است “من رفته در تاریکی” Netflix بکشد “اسرار حل نشده” باعث می شود به صورت کاملا دلسرد کننده تابستان محتوا. اما lo-fi اصلی هنوز هم می تواند ترساندن شلوار کردن شما.

تبلیغات:

من در دورانی که به نظر می رسید و منحصر به فرد مملو از قاتلان سریال و نگران کننده جرایم است. به عنوان یک کودک من به تماشای حماسه Ted Bundy, پسر سام و آتلانتا کودک قتل آشکار در تلویزیون در زمان واقعی درست قبل از من جوان تاثیرپذیر ، من هم یک مادر است که می تواند offhandedly مرجع اعمال Richard Speck, زودیاک, the Boston Strangler و خانواده منسون راه دیگر پدر و مادر حلقه کردن آمار بیس بال. (مادر بزرگ من در ضمن کانال واقعی جرم و جنایت وسواس به همه چیز mob-مرتبط است.)

در آن زمان “اسرار حل نشده” در سال 1987 راه اندازی شد — مستقیما بین Preppy مورد قاتل و از بین رفتن تارا پارچه — من آماده ساخته شده, طبیعی, مخاطبان آن است. و تماشای آن را من برای سال ها و سال ها و سال ها. من به تماشای حتی زمانی که من به تنهایی زندگی می کنند در یک نه بزرگ محله و چک کردن زیر تخت من هر شب. من فقط به نشان می دهد زمانی که من در نهایت در نقل مکان کرد با من-پسر — نه به این دلیل که من احساس امن تر اما از آنجا که همه چیز واقعی جرم و جنایت او را سخت گیر.

“اسرار حل نشده” شروع زندگی خود را به عنوان یک سری از ویژه میزبانی بازیگران شناخته شده به عنوان بهترین داستانی جرم مبارزان — “پری میسون” ستاره Raymond Burr, “خیابان های سان فرانسیسکو” Karl Malden و رابرت پشته “The Untouchables.” هر قسمت را در چند موارد مختلف ترکیب مصاحبه روایت و دوباره تصویب به ارائه رمز و راز است که شما بیننده شد و پس از آن دعوت به کمک به حل کند.

تبلیغات:

وقتی NBC آن را برداشت تا به عنوان یک سری پشته شد نشان می دهد دائم — و برای بسیاری از ما قطعی — host. لباس پوشیدن و مانند McGruff جرم سگ و هدایت او همان حادثه, طرز پشته شد یک جزء ضروری از نشان می دهد وهم آور تن. این schtick صدا ممکن است کمی قشنگ اما اگر شما تا کنون در واقع به تماشای نشان می دهد شما می دانید که چگونه spookily موثر در آن بود. خوب شانس گرفتن برای تلفن های موبایل از “یک دختر محبوب ربوده شده است — و احتمالا به قتل رسیده” یا “سوخته باقی مانده بودند و در نهایت شناسایی” — از سر خود را هنگامی که شما دست خوش پیشامد میشه به خواب و قطعا وجود دارد creaking صدا از سمت راست خارج از خانه.

اما وجود دارد خیلی بیشتر به “اسرار حل نشده” موفق وحشتناک فرمول از رابرت پشته جهان خسته deadpan. برای شروع وجود دارد کسانی که reenactments. در یک سری دی وی دی تفسیر دیوید Vassar اذعان می کند “در اوایل قسمت اگر هر گونه وجود دارد reenactments ما در واقع تا به حال افراد واقعی بازی خود را. این اقدام از این اول فصل زمانی که ما فقط گرفتن پای خود را خیس نمی شد به مردن. به عنوان ما را از طریق فصل ما قادر به پرداخت دلار بالا و خوب مردم پس از آن فقط بهتر و بهتر.” بله و همچنین داشتن مردم retrace مراحل خشونت آمیز و وحشتناک تجارب زندگی خود را احتمالا در نبود یک سیستم پایدار.

وجود دارد همچنین وردپرس عنصر از سری دستگاه که تحت تاثیر نسل از true crime طرفداران. “برای هر رمز و راز وجود دارد که کسی به جایی می داند که حقیقت” پشته خواهد intone به طور مستقیم به دوربین در بالای صفحه نشان می دهد. “شاید که کسی در حال تماشای. شاید آن را به شما.” و سپس خود را به خون خواهد اجرا یخ سرد و پس از آن موضوع موسیقی خواهد رفت.

تبلیغات:

با نزدیک همزمان با ورود “america’s Most Wanted” یک شب, تماشای تلویزیون زمان نخست به نظر می رسید مانند چیزی از یک وظیفه مدنی. و آن را در واقع کار می کرد بسیار به طور منظم. در ق از من بپرسید هر چیزی که سه سال پیش نشان می دهد سازندگان تری دونن Meurer و جان Cosgrove گفت که “بیش از 340 موارد حل شده است توسط بسیاری از بیننده راهنمایی که در آمد و بلافاصله پس از پخش.” شما هنوز هم می تواند ارائه راهنمایی های آنلاین حتی اگر شما دیگر نمی تواند بشنود پشته به صورت دوره ای اعلام کرد “به روز رسانی” در طول فیلم از برخی از قتل مشکوک بودن بريدن ،

موارد خود را اغلب وحشتناک. گاه به گاه پیروان جرم تشخیص ممکن است برخی از موارد تحت پوشش در این سری مانند زودیاک, D. B. Cooper یا Lizzie Borden. اما که در آن نشان می دهد سرآمد بود و در پیدا کردن واقعا رمان کابوس سوخت. من را تماشا نمی اتل Kidd بخش — یک مورد مربوط به آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل و یک سری از جدی دلخراش سرنخ — در نزدیک به 30 سال است. من لازم نیست به این دلیل که تجربه اصلی مشاهده این قسمت است که به طور دائم سوخته به مغز من. در سال 1990 “حل نشده” تحت پوشش سه گانه قتل جوآن میشل و Christe راجرز یک مورد را خراب کرد که آن را هنوز هم در حال صحبت در true crime, انجمن, طولانی پس از دستگیری و اعدام قاتل زنجیره اوبا چندلر است. درست crimedom greatest hits مانند خرس بروک قتل های سیرکلویل نویسنده نامه و ربودن آنجلا هموند همه اول یافت گسترده مخاطبان در “حل نشده.”

تبلیغات:

همه نشان می دهد محتوای درگیر اجساد در گورهای کم عمق و تعجب دارویی و نقدی ، آن را به نام “حل نشده قتل” بعد از همه. در طول سال های سری تحویل مقدار زیادی از UFO sightings زرهی کامیون heists و خانواده ها به دنبال اتحاد دوباره با عزیزانشان را از دست داده. اما اصلی فریب برای بسیاری از بینندگان شد تکان دهنده جنایات اغلب مربوط به زنان و دختران به ویژه “هوشمند” و “دوستانه” سفید زنان و دختران است.

در عین حال اگر وجود دارد یک عنصر از “اسرار حل نشده” است که آن را فعال کنید تا به آن قلاب در نسل تاثیرپذیر جوانه زدن واقعی جرم و جنایت طرفداران آن بود که تم اصلی آهنگ. تشکیل شده توسط Michael بوید و گری Remal Malkin آن را یادآور همان اندازه دچار القا تم از “هالووین” و بعد “اره” — یک plinky کمی لحن قطع با thuds از ترس. آن را تلخ مینیمالیستی و مناسب برای در حال اجرا و فریاد را از طریق جنگل در نیمه شب. (تم به روز شده است چند بار در طول سال از جمله برای Netflix بکشد نسخه.)

امروز کشت و پادکست و انجمن ها مدیون بدهی به “اسرار حل نشده” قالب جمله “دنباله رفت سرد” پادکست یکی از بهترین ها در سبک خود است. صحبت به سالن از طریق تلفن به تازگی نشان می دهد خالق رابین Warder گفت که “اسرار حل نشده” بود “یکی از مورد علاقه من نشان می دهد در حال رشد است.” خود را نشان می دهد تازه ادای احترام به این سری را به آهنگساز وینس نیترو را وهم آور تم و انتقال موسیقی. “در روز قبل از اینترنت تنها راه شما می توانید هر گونه تغييرات مورد بود به تماشای این نمایش می گوید:” Warder. “شما تا به حال به این امید که در قسمت بعد آنها را به روز رسانی به این موارد و شاید آنها حل خواهد شد. متاسفانه بسیاری از آنها هرگز حتی اگر آنها 30 یا 40 سال. که شعلهور شیفتگی من در رفتن به این موارد فراموش شده و دیدن اگر مردم هنوز هم تا به حال علاقه به آنها را حتی بعد از این همه وقت. معلوم شد آنها که مردم هنوز هم بحث در مورد آنها را به این روز است.” و که همه چیز را با راه ’80s-عصر ساعات پر بیننده تلویزیون نشان می دهد درک چگونه به جزئیات این موارد فراموش نشدنی است.

تبلیغات:

من جوان و نوجوانان ما خانواده تعیین شده در نسل چهارم واقعی جرم و جنایت فن در حال حاضر binged کل جدید راوی-رایگان سری از “اسرار حل نشده.” برای من هر چند هیچ چیز در مقایسه با آمیگدال-گیج اصلی است. حتی در حال حاضر من می توانید تنها در چند ثانیه از آن را در آمازون و یا یوتیوب و من حق بازگشت برای اولین بار من تا به حال به تماشای نشان می دهد و به تنهایی در تاریکی تنها با صدای رابرت پشته رسما intoning, “. . . و هیچ اثری از آنها بود هرگز یافت نشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>