این زن 24 ساله جمهوری خواه است که تقریبا قطعا رهبری به کنگره


Your (likely) next very young member of Congress.

خود را (به احتمال زیاد) بعدی بسیار جوان عضو کنگره است.

Cawthorn برای NC

در یک دور انتخابات سه شنبه شب مدیسون Cawthorn به طور غیر منتظره خرد Lynda, بنت, به نامزد جمهوری خواه برای کارولینای شمالی 11th منطقه امن جمهوریخواه صندلی در غرب کارولینای شمالی.

جالب ترین و فوری چیز در مورد مدیسون Cawthorn است که او جوان تر از شما! (شاید.) زالزالک در سال 1995 متولد شد و به نوبه خود شرط 25 سال سن بعد از این سال. که بدان معنی است که او در این لحظه که من این نوع داستان که ما زندگی می کنند و نفس کشیدن یک زن 24 ساله که تقریبا قطعا رفتن به کنگره است. مرکز تحقیقات پیو طبقه بندی کسانی که متولد شده در سال 1995 به عنوان بخشی از آخرین سال نسل هزاره بنابراین این ممکن است اولین Zoomer عضو کنگره است. اما مهم است که همه لحظه (“تکینگی”) نزدیک است.

Cawthorn که بسیار محافظه کار در هر موضوع دارای یک داستان جالب. او نامزد دریافت جایزه بود برای رفتن به آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در 18 اما یک تصادف ماشین در سال 2014 در سمت چپ او یک جنده. صورتحساب خود را, او گفت:, او را از چپ 3 میلیون دلار در بدهی های پزشکی به عنوان یک نوجوان او را پس از تبدیل شدن به یک سخنران انگیزشی. گفت: واشنگتن آزما در یک نمایش اخیر او امیدوار است تجربه خود را می تواند اجازه می دهد او را “به صورت حزب جمهوری خواه وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی.” (مراقبت های بهداشتی بخش از وب سایت خود را می گوید موارد زیر در بهداشت و درمان: “من معتقدم که بیماران و پزشکان و قطعا دولت بوروکرات باید مسئول تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی. من برای گسترش انتخاب و رقابت در سیستم مراقبت های بهداشتی. من به شدت مخالفت دموکراتها ایجاد برنامه های اجتماعی پزشکی است.” همچنین, مطمئن, جدید چهره.)

چه لذت بخش در مورد Cawthorn برد, اگر چه, این است که چگونه دیوانه آن را به رئیس جمهور تهمت در فرد Cawthorn جایگزین است. کارولینای شمالی 11th منطقه قبلا توسط علامت مراتع سابق آزادی حزبی که رئیس استعفا از کنگره در اوایل سال جاری به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد. مراتع حمایت کرده بود بنت یکی از دوستان خود و برخی از کارولینای شمالی عربستان ناظران مشکوک که در آخرین لحظات زمان بازنشستگی خود را اعلام قبل از مهلت پر کردن طراحی شده بود به نفع او. مراتع بیشتر خود را متقاعد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید بنت. مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت robocalls برای او.

بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک زن 24 ساله جمهوری خواه با یک داستان عالی که در مورد به ذینفع هر دو قابل توجهی مطبوعات ملی و مذاکرات بازاریابی فشار به عنوان “rising star وزنه تعادل به AOC” و یا برخی از چنین (آنها هر دو جوان و غیره.) و مغلوب ساختن پیشی جستن در ارشد خود را باعث خواهد شد که تایید نامزد دیگر که از دست رفته با نزدیک به 2 به 1 در حاشیه.

آن را برای رفتن به ناخوشایند چند روز برای علامت گذاری مراتع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>