برای اولین بار در چهار سال فوریه تا 29 روز. درست است مردمی آن یک سال کبیسه و این زمان هیجان انگیز.

سال کبیسه همیشه همزمان با بازی های المپیک تابستانی و ما انتخابات ریاست جمهوری است. وجود دارد خیلی در جریان این سال ما واقعا می تواند استفاده از این روز اضافی.

ساده (و تنها) توضیح برای اینکه چرا ما باید جهش روز است که در آن طول می کشد 365.2422 روز برای سیاره ما برای تکمیل یک انقلاب در اطراف خورشید است. این بدان معناست که هر 365 روز سال به پایان می رسد و یک چهارم روز ارزش کوتاه از تکمیل مدار.

این انیمیشن زیر از سیاره ای دانشمند جیمز o’donoghue تجسم اختلاف کاملا. ما نمی توانیم با اضافه کردن یک چهارم روز در هر سال (شما سعی می کنید گفتن زمین به چرخش سریع تر برای فقط یک روز در سال). بنابراین یک جهش بعد اضافه شده است هر چهار.

انسان شده حسابداری برای این اختلاف در حالی که برای در حال حاضر — به عنوان دور برگشت به عنوان مصریان باستان. از زمان جهش روز سنت می توان به پاپ گرگوری در 1500s (که تصحیح اولیه مجموعه تقویم توسط جولیوس سزار).

ما اضافه کردن جهش روز به تقویم هر چهار سال. اما چند استثنا وجود دارد هنگامی که ما جست و خیز سال کبیسه. شما ممکن است متوجه شده اند که یک مدار به دور خورشید می 365.2422 روز و شسته و رفته 365.25 روز. بنابراین اگر ما به سال کبیسه هر چهار سال پس از آن تقویم هنوز هم خارج از ضربت سخت زدن بیش از دوره های طولانی از زمان. اما ما نیست چرا که پاپ گریگوری ابداع برخی از باهوش نادر استثنا به سال کبیسه قوانین. به عنوان National Geographic توضیح می دهد:

سال کبیسه با عدد 100 مانند سال 1900 هستند صرفنظر مگر اینکه آنها نیز با عدد 400, مثل سال 2000 که در این صورت آنها مشاهده شده است. هیچ کس زنده یاد گذشته از دست بردارد اما حذف آن سه جهش روز در هر 400 سال نگه می دارد تقویم در زمان.

که بدان معنی است که آینده صرفنظر سال کبیسه خواهد بود در 2100.

قابل توجه این سیستم راه اندازی در 1500s هنوز هم کار می کند. ما به آن نیاز دارند چرا که بدون آن تقویم می توانید شروع به گرفتن خارج از سنکرون با فصل. اگر ما شروع به نادیده گرفتن سال کبیسه امروز تا سال 2100, o’donoghue توضیح می دهد که در انیمیشن زیر ما می شود حدود 20 روز از هماهنگی با فصل. سال جدید نمی خواهد رخ می دهد در آغاز زمستان اما در اواخر پاییز به جای. و توسط 2400 پاییز اعتدال خواهد رخ می دهد در آستانه سال جدید. جنون!

وجود دارد هیچ راهی برای گرفتن در اطراف نیاز به اضافه کردن روز به تقویم. طول روز زمین و زمان آن طول می کشد به دور خورشید به سادگی منظمی تراز وسط قرار دارد. اما این بدان معنا نیست که زمان تقویم مطلوب است.

به تازگی دو نفر از استادان در دانشگاه جانز هاپکینز (یک اقتصاددان و یک فیزیکدان) پیشنهاد ما به سوئیچ بیش به یک تقویم که شامل نمی شود یک سال کبیسه و هرگز تغییرات (به معنی فوریه 2 همیشه یک توصیه مهم نیست که چه چیزی). برای این کار اساتید اضافه کردن تمام جهش هر هفته پنجم یا ششم سال است. آن را به طور موثر ایجاد یک جدید weeklong ماه میآید که تنها یک بار در یک دهه.

آیا این بهتر ؟ من نمی دانم. بستگی دارد و اگر منابع انسانی اجازه می دهد تا ما را برای جهش در هفته است.

یکی دیگر از ایده برای رفع دائم تقویم و پشتیبانی توسط کداک بنیانگذار جورج ایستمن. آن را کمی رادیکال تر. در این “بین المللی ثابت, تقویم” در هر ماه 28 روز طولانی و با وجود 13 از آنها (اضافی ماه که وارد شده بین ماه های ژوئیه و اوت و به نام “سل”.) نیز وجود دارد یک “باقی مانده روز” اضافه شده به پایان هر سال (به معنای تعطیلات). این تقویم همچنین نیاز به یک جهش بعد هر چهار سال. آیا این بهتر ؟ آن را می سازد بنابراین هر ماه دقیقا چهار هفته. این همچنین باعث می شود آن را به طوری که هر 2 از هر ماه است و سه شنبه هر 3 یک شنبه ، ایستمن حداقل فروخته شد. شرکت خود را با استفاده از آن تا سال 1989.

وجود شایستگی برای ما پر هرج و مرج تقویم. در طول زمان شما را به یک جشن تولد در هر روز از هفته است. در تقویم های بالا اگر شما متولد شده در یک شنبه تولد خود را همیشه خواهد بود در روز سه شنبه. به طور مشابه وجود ندارد شادی در یادگیری است که کریسمس در حال رفتن به سقوط در یک شنبه و این بدان معناست که این تعطیلات تبدیل شده به سه روز آخر هفته ؟

تقویم ما می شود بسیاری از چیزهایی که درست است. که یکی از آنها سال کبیسه. شما باید یک روز اضافی در این سال! بیشتر از آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی