این نمودار توضیح می دهد که چرا بازگشایی اقتصاد است که هنوز هم بسیار مخاطره آمیز


A sign says, "Sorry, we're closed."

گتی ایماژ Plus

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

SARS-CoV-2 در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون آمریکایی. هفته گذشته ما پیشی گرفته 60,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است که این ویروس باعث می شود در برخی از, اما نه همه مردم. و در عین حال متناقض نما به نظر می رسد مگر اینکه شما زندگی می کنند در منطقه شما احتمالا نمی دانم بسیاری از مردم که آن را به حال. شما حتی ممکن است بر این باورند که نه تنها یکی از تماس های شخصی شما تا به حال ویروس.

چگونه می تواند این باشد ؟ پاسخ این است که ما به یک ریاضی لحظه ای که در آن چنین incongruence بین ادراک و واقعیت این است که هر دو به طور کامل انتظار می رود و بسیار خطرناک است اگر درک ضعیف. در حال حاضر تعداد فعال موارد به اندازه کافی بزرگ است به

مطرح و قابل توجه و فاجعه بار تهدید برای امنیت عمومی و در عین حال به اندازه کافی کوچک است که آن را احساس نمی کند که وجه به فرد به طور متوسط.

آن را بیش از نیم میلیون مرگ و میر در ایالات متحده به طور متوسط هر آمریکایی شخصا می داند تنها کسی که از این بیماری فوت. ما نمی توانیم صبر کنید که طولانی است.

در حال حاضر این ویروس شناخته شده به آلوده در اطراف 1 در 329 آمریکایی است. تعداد موارد مستند نشده است و تصور می کند که شاید با پنج برابر, ده برابر یا بیشتر—به دلیل بیماری بدون علامت و undertesting. در ضمن اکثر مردم می دانند 600 نفر یا بیشتر. به عنوان 2019 متوسط Facebook کاربر در ایالات متحده تا به حال 338 دوستان است. این ممکن است نشان می دهد که اکثر مردم باید بدانند کسی که دارای آن است که کاملا درست نیست—ما می دانیم که این ویروس متمرکز در مکان های خاصی به عنوان بسیاری از مردم و محافل اجتماعی. ما در سطح عفونت که در آن هر کس می تواند کسی را می شناسید اما این بدان معنا نیست که آنها خواهد شد.

تعداد مرگ و میر باعث می شود مشکل این احساس حتی بیشتر از راه دور. حدود 1 از 5,800 آمریکایی درگذشت از COVID-19. اگر شما می دانید 600 نفر, که بدان معنی است که به طور متوسط کسی که شما می دانید ممکن است خود می دانم که یک نفر که مرده است. که دو درجه جدایی بین شما و یک COVID-19 مرگ است. تلفات از COVID-19 احساس نمی واقعی برای اکثر آمریکایی ها در خارج از مناطق تا زمان مرگ تعداد حداقل دو برابر از آنچه که امروز هستند. آن را بیش از نیم میلیون مرگ و میر در ایالات متحده به طور متوسط هر آمریکایی شخصا می داند تنها کسی که از این بیماری فوت. ما نمی توانیم صبر کنید که طولانی است.

بدون درک درستی از ریاضی در اطراف خطر قرار گرفتن در معرض و بدون درک است که این بحران واقعا ضربه اصلی آن را کاملا قابل فهم است که مردم خسته از پناه در محل و می خواهید برای بازگشایی اقتصاد خود را.

اما تعدادی از موارد است که در جوامع ما است به احتمال زیاد به اندازه کافی بالا است که بیرون رفتن و در مورد “عادی” ارائه غیر قابل قبول خطر قرار گرفتن در معرض. در حالی که خطر مرگ و میر به افراد جوان به اندازه کافی در نیروی کار ممکن است بسیار کم خطر از این افراد معرفی آن را به خانه های سالمندان و دیگر در مناطق در معرض خطر بالا می شود. آن را ممکن است به تصویب است که افسانه حصبه مریم عملکرد به واقعیت یا COVID-19 جوامع ندانسته توزیع, مرگ بر مرگ بر آسیب پذیر در حالی که اسکیت توسط صدمه ندیده است.

نمایندگی های گرافیکی زیر ایجاد شده توسط جاشوا Weitz, یک استاد در گرجستان تحصیل در رشته محیط زیست نظری کمی و زیست شناسی نشان می دهد که این کار خوبی است. یک نقص با این گراف است که در آن فرض می شود که این موارد به طور مساوی توزیع شده در سراسر کشور حتی اگر ما می دانیم که برخی از مناطق در معرض خطر بالاتر و دیگران در معرض خطر کمتری در حال حاضر. اما هنوز هم ما به سرعت می توانید ببینید که برای تعداد موارد شناخته شده در ایالات متحده آمریکا (محور y) حتی در میزان متوسطی به اندازه جمعیت فرصتی است که یک یا بیشتر مردم است SARS-CoV-2 مثبت بالا است. خطوط افقی نشان دهنده چند سناریو که در آن ما در حال حاضر—ما می دانیم وجود دارد 400,000 موارد گردش در ایالات متحده, اما این احتمال وجود دارد که پنج یا 10 بار است که تعداد کسانی که این حالات در 2 میلیون و 4 میلیون نفر). شما می توانید اسکن در سراسر آن خطوط به دیدن خطر حضور این ویروس در تجمعات اندازه های مختلف.

COVID-19 Event Risk Assessment Planner chart.

جاشوا Weitz

بنابراین برای مثال با جریان سناریوی از 400,000 موارد یک رستوران یا نوار با بیش از 100 کاربران را بیش از 11 درصد شانس داشتن یک مثبت فرد در حال حاضر در یک زمان داده شده است. اما اگر در واقع وجود دارد 2 میلیون مورد شانس 46 درصد است. و این ویروس همچنین زندگی در سطوح برای ساعت و روز. بنابراین در طول این دوره از یک روز ویروسی ذرات چند نفر در جداول دستگیره های درب و دستشویی غرق قطعا افشای بیشتر مردم است.

در اینجا یک آموزنده راه به این فکر کنید. در آتلانتا ماشین مارتا سریع سیستم حمل و نقل باید یک صندلی ظرفیت 64 و در مجموع ظرفیت 96. گرجستان تا به حال گزارش شده 26,000 موارد به عنوان جمعه هر چند بسیاری از کارشناسان فرض کنیم این عدد به مراتب بالاتر است. اما با فرض درست است که شانس خود را از بودن در مارتا با کسی که با این ویروس است که 21 درصد است. حتی اگر به نوعی تنها 10 ، 000 نفر در گرجستان باید این ویروس شانس بودن در معرض کسی با این ویروس طی یک تک سوار قطار است که هنوز حدود 9 درصد است. اما اگر تعداد واقعی موارد در گرجستان 50,000 یا حتی 100000 به عنوان برخی معتقدند شانس 36 تا 60 درصد است. و که حتی نمی را به حساب ویروسی ذرات به جا مانده از مسافران که در حال حاضر سمت چپ قطار. و نه تکرار سواری روز پس از روز.

اینکه آیا یا نه یک فرد آلوده در حال حاضر در یک محیط عمومی است و تنها بخشی از داستان است. برای کسانی که باید بود و در مورد خطر کاهش می یابد می تواند در بخش, با ماسک پوشیدن

شستن دست شیفت کار تنوع کاهش در حداکثر ظرفیت در عمومی و خصوصی امکانات رفاهی و اجتماعی دیگر فاصله عوامل است. اما ما هنوز نمی دانید که دقیقا چگونه موثر این استراتژی هستند. تا زمانی که ما انجام هر گونه تلاش برای “باز کردن” اقتصاد باقی خواهد ماند شبیه به رولت روسی, اگر مردم درک نمی کند, زمان خطر است که مجامع عمومی مشورت.

ما اما نه خیلی زیاد. در حال حاضر نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند بازگشایی اقتصاد است. اما به اندازه کافی انجام دهید که ما در حال دیدن برخی از کشورهای استراحت محدودیت. به عنوان تعدادی از آمریکایی ها حمایت از بازگشایی اقتصاد ناگزیر افزایش می یابد, ما نیاز به مطمئن شوید که این نظرات در مسیر حقایق روی زمین.

بهترین راه برای دریافت به ادامه محدودیت های فعلی که در حالی که ناخوشایند هستند صرفه جویی در زندگی است نه از طریق سخت گیرانه پلیس اجرای قانون (هر چند که نقش بازی) بلکه از طریق سازگار و معتبر سلامت عمومی پیام. این پیام این است که ما چگونه باید منتقل نظرات عمومی و تمرین در مورد کمربند ایمنی و امن ، ما می توانید آن را انجام دهید برای COVID-19 بیش از حد با استفاده از سه استراتژی ساده.

اولین آمریکایی ها باید درک کنند که آنها و خانواده های آنها هنوز هم در معرض خطر است. ما به شدت در بد تفسیر داده های آماری. اعداد باید همراه با داستان علاقه انسان از مردم “درست مثل ما” که متاثر شده اند. در غیر این صورت آمریکایی ها (و حتی برخی از پزشکان) را باور نادرست است که ما سیستم ایمنی هستند و یا از راه دور به واقعیت های این بیماری است.

ما باید این باور است که دوستان ما و کشورهای همسایه از ما انتظار عمل با خیال راحت. دوستان اجازه ندهید که دوستان درایو مست و دوستان اجازه ندهید که دوستان رفتن به اجتماعات بزرگ بدون ماسک یا نه.

در نهایت ما پیام تحویل داده می شود باید به طور مداوم و با کسی اعتماد میکنیم. اگر ما به اندازه کافی ارتباط ریسک و تشویق رفتار ايمن—ما نیاز به اثرگذارندهها از مقامات دولتی به شخصیت های رسانه ها در هیئت مدیره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>