این می تواند طرح برای جامعه حمایت در جنوب

ویرجینیا است فقط یک امضا به دور از در نظر گرفتن یک گام تاریخی به ممنوعیت ضد تجاوز تبعیض است.

روز پنج شنبه در ویرجینیا مجلس نمایندگان به تصویب یک لایحه نقطه عطفی است که اضافه کردن گرایش جنسی و هویت جنسیتی به لیست محافظت شده در کلاس در مناطق مانند مسکن و اشتغال و مسکن. این قانون که به تصویب قاطع 16 رای, حاشیه بود الگو پس از قانون برابری سراسر کشور تجاوز, حقوق مدنی, لایحه که به تصویب مجلس نمایندگان آمریکا برای اولین بار در سال 2019. پس از این لایحه میره از طریق وزارت امور خارجه سنا در اوایل سال جاری به لیبریا رالف نرتهم حمایت خود را برای اندازه گیری است و انتظار می رود به زودی آن را امضا و به قانون است.

این نقطه عطف یک زمان طولانی برای سناتور ایالت ویرجینیا آدم Ebbin. او شده است برای هل ایالت LGBTQ nondiscrimination برای نزدیک به 30 سال: برای اولین بار به عنوان یک جامعه حمایت لابی در دولت کنگره و پس از آن به عنوان دولت اولین بار به مجلس.

Ebbin معتقد است که دستاوردهای دموکراتیک در 2019 انتخابات — که در آن حزب بدبختانه هر دو مجلس قوه مقننه آبی برای اولین بار پس از سال 1994 — کمک به تنظیم صحنه برای تصویب این لایحه.

“این اولین بار است که از 16 سال من شده است در مجمع عمومی که ما تا به حال یک دموکرات اکثریت بنابراین من می دانستم که آن زمان درست بود به تلاش برای به [پاس] جامع nondiscrimination لایحه” Ebbin می گوید Vox. “این است که قلمرو قدیمی دیگر. این است که یک مترقی دولت است.”

ویرجینیا در واقع شاهد تحول باور نکردنی در سال های اخیر است. دولت تا به حال رای برای یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری از سال 1964 تا زمانی که باراک اوباما جاروب ویرجینیا دو بار هم در سال 2008 و 2012. در ضمن پایتخت سابق کنفدراسیون نیز فقط در جنوب دولتی که رای دادند برای هیلاری کلینتون بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

تجاوز طرفداران امید ویرجینیا سیاسی تغییر خواهد باز کردن درب برای سود آینده در جنوب. از 21 متحده که گذشت LGBTQ حقوق مدنی صورتحساب هیچ یک واقع در جنوب نیمی از ایالات متحده — که آن هم در خانه به بسیاری از کشور مضر ترین ضد تجاوز شد. در سال 2016 می سی سی پی و کارولینای شمالی تصویب لوایح که به ترتیب اجازه کسب و کار به رد خدمات به جامعه مشتریان و منع ترانس مردم را از استفاده از حمام عمومی است که نزدیک ترین هم راستا با هویت جنسیتی. فقط هفته پیش تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی امضا قانون اجازه مذهبی تصویب و پرورش سازمان های مراقبت برای رد دادن به آینده نگر هم جنس پدر و مادر است.

جیمز Parrish, مدیر ویرجینیا ارزش ائتلاف می گوید آوردن nondiscrimination حمایت به دیگر ایالت های جنوبی بسیار مهم است زیرا تحقیقات نشان می دهد تجاوز مردم به احتمال زیاد در جنوب زندگی می کنند از هر جای دیگری در کشور است. سی و پنج درصد از جامعه مردم جنوب صفحه اصلی دو بار به عنوان بسیاری از سواحل غرب است. بدون ایالت قوانین در محل برای محافظت از آنها را از مخاطره اندازد درمان این جمعیت آسیب پذیر می تواند اخراج از شغل خود محروم مسکن یا لگد از یک رستوران به سادگی برای اینکه آنها چه کسانی هستند.

“ما واقعا امیدواریم که این لایحه نشان می دهد که این چیزی است که ما می توانید انجام دهید در جنوب” Parrish می گوید Vox. “ما بسیار مفتخریم برای مشترک المنافع ویرجینیا برای اولین بار, اما ما به هیچ وجه می خواهم به گذشته است.”

آنچه بیشتر قابل توجه در مورد ویرجینیا مترقی شورش است که چگونه به سرعت آن اتفاق افتاده است. فقط سه سال پیش دولت به رهبری این کشور در اعتراض به تجاوز از قانون عبور چهار هدف قرار دادن قوانین عجیب و غریب و فراجنسیتی مردم بین سال های 2013 و 2017. با وجود این واکنش که استقبال کارولینای شمالی, حمام, لایحه — که سیراب پس از تحریم از کسب و کار مانند اپل و مایکروسافت به برآورد هزینه دولت $3.76 میلیارد دلار درآمد از دست رفته — ویرجینیا نماینده باب مارشال مبارزه برای تصویب یک قانون درست مثل آن سال بعد.

اما ماه بعد از صورتحساب خود را بدون تشریفات درگذشت در قوه مقننه مارشال عناوین ساخته شده برای یک دلیل متفاوت: او سرنگون شد از صندلی خود را. پس از 16 سال در دفتر حزب جمهوریخواه که اشاره به خود را به عنوان دولت “رئیس ای” شکست خورده بود توسط Danica Roem یک نما ، یک خبرنگار سابق که مبارزات انتخاباتی در کاهش ترافیک در بزرگراه متراکم در منطقه Roem برنده با هفت امتیاز تبدیل شدن به اولین ترانس مجلس دولت را در تاریخ آمریکا.

پس Roem پیشگامانه پیروزی, LGBTQ طرفداران دیدم باز. کمپین حقوق بشر در این کشور بزرگترین گروه حمایت از ارسال بیش از 200 داوطلب به ویرجینیا برای کمک به دیگر نامزدهای دموکرات تلنگر خارجه آبی در طول سال 2019 انتخابات است. با توجه به ملی دبیر مطبوعاتی لوکاس Acosta, تیم زدم و در حدود 13,000 درب در حالی که ارائه پشتیبانی های اضافی برای مبارزات محلی — که شامل همه چیز از رانندگی نامزدهای انتخاباتی حوادث به بازیگری به عنوان جزئیات امنیتی.

“ما ساخته شده بزرگترین گروه از تاییدیه که ما ساخته ایم برای دولت قانونی نامزدها در تاریخ ما,” او می گوید:, و اضافه کرد که این گروه سرمایه گذاری $25,000 در آن مسابقه است. “آن 27 تن و ما مشغول به کار بودند در سراسر کشور.”

یکی از دلایلی که ملی LGBTQ گروه های حمایت از سرمایه گذاری بی سابقه منابع در ویرجینیا است که آنها می دانستند حاشیه در مجلس بودند بسیار باریک است. قبل از 2019, جمهوری خواهان کنترل هر دو مجلس سنا و مجلس نمایندگان و تنها با دو صندلی. پس از پیروزی در هر دو انتخابات به طور گسترده ای به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها در حال حاضر 21-به-19 استفاده در قوه مقننه را بالای اتاق و قاطع 55-به-45 اکثریت در خانه.

کسانی که دستاوردهای دموکراتیک با آنها به ارمغان آورد نقطه عطفی نمایندگی در قوه مقننه برای گروه های اقلیت. نه تنها زنان بیشتر وجود دارد و مردم از رنگ در ویرجینیا مجمع عمومی تر از همیشه قبل از وجود دارد اما همچنین در حال حاضر پنج نفر تجاوز افراد پر قانونی کرسی: Ebbin, Roem, Mark Levine, علامت داس و سحر Adams با دومی تاریخ ساخت به عنوان ویرجینیا برای اولین بار آشکارا لزبین, مجلس دولت.

اما Ted Lewis, مدیر اجرایی سازمان جوانان در کنار هم اخطار می دهد که عبور از ویرجینیا nondiscrimination لایحه نیست و صرفا نتیجه یک “موج آبی” در آینده به “رفت و برگشت LGBTQ حمایت از طریق.” طرفداران شده اند ساختمان پشتیبانی برای nondiscrimination لایحه برای سال ها و حتی در میان محافظه کاران است. یک 2019 بررسی انجام شده توسط مستقل رای گیری شرکت میسون-دیکسون نشان داد که 73 درصد از ویرجینیا خواهان پشتیبانی یک “به روز رسانی [به] ویرجینیا nondiscrimination قوانین برای محافظت از همجنسگرا و تراجنسیتی مردم از تبعیض در اشتغال” در حالی که فقط 22 درصد مخالف چنین اقدامی.

حمایت هر دو حزب برای یک جامعه nondiscrimination لایحه نیز مشهود در هفته گذشته رای دادن. اندازه گیری به دست آورده و نه جمهوری خواه رای در قوه مقننه و چهار از محافظه کاران مجلس نمایندگان — که در آن ایران با رهبری برگزار شده بود تا پیشرفت در این لایحه برای سال. اگر چه این قانون به تصویب مجلس سنا در هر دو 2018 و 2019 با جمهوری خواه حمایت لوئیس می گوید خانه رهبران “نمی آوردن این لایحه به جلو شنیده می شود.”

با توجه به لوئیس قانون گذشت پس از سالها متوقف شده تلاش می فرستد یک پیام رسیده به LGBTQ مردم در ویرجینیا که وجود دارد یک محل برای آنها در دولت خود را. جمعیت جوانان او با این نسخهها کار میکند به عنوان مثال به مدت طولانی گزارش شایع شغلی تبعیض هنگامی که به دنبال اشتغال است. یکی فراجنسیتی فرد جوان بود عملا تضمین شده یک کار به عنوان یک اردوگاه تابستانی مشاور پس از acing یک مصاحبه تلفنی, اما زمانی که او نشان داد تا خود را برای دیدار با کارفرمایان آینده نگر چهره به چهره او گفته شد که دیگر در دسترس نیست. او “مشخصه ترانس,” لوییس می گوید.

آن را دشوار است به افراد جوان لوئیس با این نسخهها کار میکند که همه چیز در حال بهتر شدن برای جامعه تجاوز — به قرض گرفتن یک عبارت از ملی ضد قلدری مبارزات انتخاباتی — اگر ویرجینیا قوانین را منعکس نمی کند که. به همین دلیل او می گوید: این لایحه نه تنها در مورد حصول اطمینان از دسترسی برابر برای دگرباشان جنسی و ترانس مردم در زندگی عمومی; آن را نیز “پیشگیری از خودکشی.”

“داشتن یک nondiscrimination سیاست امکان در آینده برای بسیاری از افراد جوان ما با” او می گوید. “آن را دیدن و خود را به عنوان برابر در چشم قانون و دولت است.”

در حالی که ویرجینیا حاکی از آن است که ممکن است به تصویب یک nondiscrimination لایحه در جنوب این سوال باقی می ماند که آیا هر دولت دیگر به دنبال خواهد داشت و در آن قدم به قدم. یک ایالت, جامعه مدنی, حقوق قانون متوقف شده در کنتاکی مقننه برای تقریبا دو دهه با وجود معرفی شده تقریبا هر سال در فلوریدا جمهوری خواه مجلس جثه الیوا به تازگی برکنار نیاز برای فراگیر حمایت. او گفت: ضد تجاوز تبعیض نیست “مشکل عمده” برای دولت آفتاب.

“فلوریدا است فوق العاده فراگیر فوق العاده متنوع دولت گفت:” اولیوا که ادعا کرد که nondiscrimination قوانین می تواند باز کردن کارفرمایان به “سنگین” دادخواهی. هیچ نشانه ای وجود دارد که عبور از جامعه مدنی, حقوق قانون منجر به یک چشم انداز مثبت در پرونده های حقوقی در هر یک از کشورهای که در آن چنین حمایت در کتاب.

با توجه به Jon Harris Maurer, عمومی سیاست مدیر برای برابری فلوریدا دولت است که در یک موقعیت مشابه که ویرجینیا بود قبل از 2019. او می گوید: nondiscrimination لایحه در حال حاضر دارای 66 cosponsors از هر دو حزب سوم بیشتر از هر لایحه در قوه مقننه است. علاوه بر این بیش از 450 عمده محلی و ملی کسب و کار — از جمله AT&T, دیزنی جهان, ماریوت, دفتر, انبار, بارگذاری و ولز فارگو — باید امضا در حمایت از قانون است.

“این قانون معرفی شده در قانونگذاری فلوریدا برای بیش از یک دهه” Maurer می گوید Vox. “این است که فراتر از زمان و ما باید رای به آن را انجام دهد. ما فقط نیاز به رهبری برای ما به ما بعد در دادگاه یا در مجلس به این پرونده است.”

در حالی که کمپین حقوق بشر امیدوار است برای کمک به فشار این اسکناس رو به جلو کار به تلنگر دیگر ایالت های جنوبی در سال های آینده تکرار استراتژی است که مشغول به کار به خوبی در ویرجینیا دشوار خواهد بود در یکی از شدت gerrymandered مناطق از کشور است. شش نفر از 10 بیشتر gerrymandered آمریکا — آرکانزاس, کنتاکی, لوئیزیانا, کارولینای شمالی و تگزاس و غرب ویرجینیا — اقامت در جنوب و تقریبا تمام شده اند و تحت سلطه جمهوری خواهان برای سال. کنتاکی ممکن است انتخاب دموکرات اندی Beshear به عنوان فرماندار در سال 2019 اما ایران هنوز جاروب به دیگر ایالت مسابقه. این حزب دارای یک نزدیکی فمن در هر دو مجلس کنتاکی قوه مقننه.

یکی از پتانسیل نقطه روشن است کارولینای شمالی که در آن یک دادگاه کنگره نقشه منطقه که به شدت مورد علاقه اوباما به احتمال زیاد در تخلف دولت در قانون اساسی و دستور داد آن را دوباره ترسیم قبل از سال 2020 مقدماتی. در این سال همچنین نشانه پایان موقت “سازش” لایحه که به جای کارولینای شمالی مذکور ضد ترانس, حمام, قانون است. توافق لغو همه محلی nondiscrimination احکام در دولت تا 31 دسامبر 2020 و پس از آن شهرستانها مانند اشویل و دورهام رایگان خواهد بود برای بازگرداندن خود را در جامعه فراگیر ،

یاس ساحل-فرارا, مدیر اجرایی کمپین جنوبی برابری می گوید که طرفداران در کارولینای شمالی “امیدوار است که وجود خواهد داشت فرصت های جدید برای ایجاد نوعی از حمایت جامعه و مردم نیاز است.” اما او اخطار می دهد که واقعیت این است که جامعه محلی “باید به تکیه بر قطعیت یک روند سیاسی است که واقعا هدفمند و scapegoated [آنها را].”

“به همین دلیل ما اعتقاد داریم که در ادامه به مدافع برای عبور سریع از قانون مساوات و برابری است که واقعا راه حل است که در جنوب نیازهای شاید بیش از هر منطقه دیگر این کشور,” او می گوید بورسی اشاره کرد که آن را تصویب خواهد تضمین جارو حمایت برای تجاوز به مردم در تمام 50 ایالت.

با توجه به این که قانون برابری دریافت نمی کنند یک جلسه گذشته در مجلس سنا به ریاست جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت دموکرات ها نیاز به تلنگر چهار کرسی در سال 2020 را که یک احتمال است.

در حالی که بسیاری از طرفداران در جنوب ادامه به بحث در مورد nondiscrimination قانون اگر تصویب آن هنوز هم در سال های دور — اگر نه یک نسل خاموش — Ebbin دیده است دست اول است که تغییر در راه است. پس از سال ها از شکست تلاش ها برای تصویب هر گونه تجاوز حمایت در سطح ایالت او با نزدیک شدن یک همکار چند سال قبل بود که با موفقیت مبارزه برای گسترش حقوق مدنی سیاه ویرجینیایی. Ebbin می خواستم به دانستن آنچه که او انجام شده بود اشتباه است. “من احساس می کنم مانند شما بدست آنقدر انجام شده در این شش سال گذشته گفت:” همکار خود را داشتند ، “من و بعد فورا رفت واز هیچ چیزی انجام می شود در تجاوز به حقوق.”

چه همکار به او گفت که بسیاری از قانونگذاران “هرگز حتی ملاقات یک فرد همجنسگرا” قبل از آنها انتخاب شدند به قوه مقننه پس از تجاوز مسائل هنوز جدید برای آنها. “در بسیاری از مناطق روستایی ایالت” Ebbin توضیح می دهد “و بسیاری از محافظه کار بخش هایی از دولت است.”

به عنوان کسانی که قانونگذاران در نهایت به خود می دانند LGBTQ همکاران آن را به آرامی شکسته موانع در قوه مقننه است. سال پس از Roem انتخاب شد ویرجینیا نمی معرفی یک قطعه واحد از ضد ترانس قانون. در انجام این کار Ebbin همکاران نیز آموخته است که هیچ چیز به ترس از آینده در حمایت از برابری. محافظه کاران اغلب می ترسم که آنها را primaried اگر آنها ثبت نام خود را به یک حرفه ای-تجاوز لایحه اما یک جمهوریخواه مجلس که حمایت یک nondiscrimination لایحه در سال های گذشته گفت: Ebbin موضوع “حتی نمی آیند تا در انتخاب مجدد مبارزه است.”

“هنگامی که من برای اولین بار در اینجا ما تا به حال افرادی که خصمانه به LGBTQ مردم, پس از آن ما تا به حال افرادی که شخصا بسیار استقبال” Ebbin می گوید. “در حال حاضر ما بدست به نقطه که در آن مردم نه تنها باید روابط خود را با جامعه و مردم, اما آنها می دانند که آن را درست انجام دهید. آنها نمی خواهند به جا مانده از تاریخ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی