این محدود کردن شور و شوق خود را قسمت کپسوله آنچه که باعث می شود نشان می دهد بسیار سرگرم کننده


A man in a Lakers uniform lies on the floor clutching his knee as Larry David and others stand over him. A tearaway logo in the bottom right reads "Gateway Episodes."

HBO

چرا یک حزب میزبان می گویند نه به هدیه اما پس از آن انتظار شما را به یک حال ؟ چرا می تواند به شما اشاره می کنند که چیزی خدمت در میز شام سلیقه بد ؟ چرا مردم می گویند “LOL” به جای در واقع خندیدن با صدای بلند ؟ در محدود کردن شور و شوق خود را, Larry David نمی تواند درک بسیاری از آداب و رسوم اجتماعی بقیه ما فقط قبول. او همچنین بسیار مشکوک از مردم انگیزه از weathermen که پیش بینی باران در یک روز آفتابی—مطمئنا زیرا آنها می خواهند به گراز گلف برای خود—به دوستان ناراحت سفارشی کاب سالاد سفارش زیرا او ادعا می کند پدر بزرگ خود اختراع کرد که بسیار سالاد. و شام همراه که می شود برای رفتن به حمام در هر زمان را بررسی کنید اتفاق می افتد به آمار جدول ؟ آره که تصادفی نیست.

اکثر بینندگان احتمالا می دانید افسانه ای طنز لری دیوید به عنوان یک خالق و نویسنده در تحسین شده ترین طنزهای تلویزیونی آمریکایی از همه زمان Seinfeld. مدت کوتاهی پس از آن نشان می دهد به پایان رسید و با آن بدنام David نوشته شده آخر او ایجاد شده محدود کردن شور و شوق خود را برای HBO به عنوان یک hourlong ویژه که پس از آن بدل به یک لذت طولانی مدت در طنزهای تلویزیونی. در این سریال او نقش یک داستان تخیلی نسخه از خود را مرور هر دو جهان بیگانه به او و خصمانه به درک خود را از چه چیزهایی باید کار کند. در طول 10 فصل داستانی دیوید تلاش می کند رسیدگی به پست خود-Seinfeld زندگی از طریق حرفه ای حرکت می کند مانند فرشهای جدید نشان می دهد که تلویزیون اقدام در برادوی نقش و سرمایه گذاری در رستوران, در حالی که همه bumbling از طریق شخصی خود زندگی است.

یکی از کلیدهای درک محدود کردن شور و شوق خود را این است که “لری دیوید” در نشان دادن واگرا, کمی از این واقعی, لری دیوید. در Seinfeld, دیوید واقعی-تجربیات زندگی و ویژگی های شخصیتی پیچیده شد تا در شخصیت جورج Costanza اما در محدود کردنخط بین انسان و شخصیت تار و حتی بیشتر چون دیوید است که با استفاده از نام خود صدا و رفتار. یکی از تفاوت های مهم است که دیوید ایمان: در این نمایش لری میراث یهودی نقش برجسته, اما در زندگی واقعی دیوید یک ملحد که شناخته شده بود و نه بی اعتنا از مفهوم دین به طور کلی است. و آن را بسیار مهم توجه داشته باشید که تلویزیون های لری است که اغلب در اشتباه است. اما او برخی از edgelord ناجی که می خواهد به شما به حق و می گویند هر آنچه شما می خواهید به رغم آنچه که برخی از محافظه کار و طرفداران نشان می دهد به نظر می رسد فکر می کنم. بلکه او بسیار ناقص و نشان می دهد شما را دعوت به انتقاد و همدردی.

یک قسمت که در تصویر می کشد لری در تمام bumbling درخشش و ارائه یک وضعیت معمولی برای محاصره شخصیت—فصل 2 قسمت 8, “Shaq” که شروع می شود در یک کلاسیک شام راه اندازی لری. در هنگام گفتگو با همسر و دوستان او خسته کننده او را خواسته به انجام دو نعمت برای مردم در جدول توافق حتی اگر او را به وضوح تمایلی به انجام این کار. لری مدیر می شود او courtside بلیط به لیکرز بازی. هنگامی که او می رود او امتداد پاهای خود را در یک نقطه تنها برای هیچ یک دیگر از شکیل اونیل—این است که در سال 2001 به یاد داشته باشید—برای سفر و آسیب خود را. Shaq به نشستن برای چند بازی و لری به صورت خشم از همه از لس آنجلس که در آن مردم گمان او این کار را بر روی هدف پس او در واقع یک نیکز فن.

هر چند او را منفور لری می یابد تازه کشف شده خود را طرد منافع خود curmudgeonly روح—از جمله یک خیابان ممکن است به خارج شدن از تعهدات خود را به دوستان خود. “Shaq” همه زمان زیادی جلوگیری قسمت به دلیل آن را کپسوله خیلی از آنچه که باعث می شود نشان می دهد سرگرم کننده از جمله quandaries برداشت بیش دقت توسط لری و شرکت ، مانند زمان مناسب برای خداحافظی هنگام خروج از یک محل و یا اینکه آیا آن را خوب به درخواست پزشکان برای بررسی سلامت خود را خصلت در خارج از دفتر. و قسمت لباس لری misanthropic شخصیت کاملا به عنوان کسی که نمی تواند خود را به انجام سطحی نعمت برای دیگران می یابد و احتمالا ناخوشایند ترین راه قابل تصور برای جلوگیری از انجام این کار است. شما حتی یاد بگیرند که چه Shaq مورد علاقه Seinfeld قسمت است, گره زدن لری بزرگترین ادعا را به شهرت.

همه چیز نشان می دهد که چرا محدود کردن شور و شوق خود را به طور مداوم محبوب در طول سال garnering چند Emmys و ذکر شده در میان نه تنها بهترین از HBO را ارائه اما همچنین بهترین و تاثیر گذار ترین تلویزیون را نشان می دهد تا کنون. همکار من جرمی Stahl برچسب دیوید امریکا بزرگترین زندگی طنز پرداز تقریبا یک دهه پیش و من فکر می کنم این نشان می دهد که چرا تعیین هنوز هم صادق است. به عنوان فصل 10 می آید به آنچه مطمئن است به یک هرج و مرج نتيجه گيری روز شنبه با نمایش 100هفتم قسمت آن را در زمان مناسب به تأمل در محدود کردن به عنوان یک کل—و آن بوده است قشنگ قشنگ قشنگ قشنگ خوب است.

A scraggle-haired black silhouette of a man against a yellow background. "Curb Your Enthusiasm: Season Premiere Jan 19 at 10:30, HBO."

های موجود برای جریان در Hulu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>