این در اوایل به سلامتی قسمت توضیح می دهد که چرا همه هنوز هم می داند که طنزهای نام


Shelley Long and Rhea Perlman in a scene from Cheers.

شلی زمانی که دایان و رئا پرلمن به عنوان کارلا در به سلامتی.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از CBS.

از سال 1982 از طریق 1993, دهها میلیون نفر از آمریکایی ها به تماشای زندگی می کند و روابط و تفکرات barroom کارگران و دوستان خود را به بازی کردن در یک محل که در آن هر کس می داند نام خود را. طی 11 سال اجرا, به سلامتی تحسین گسترده منتقدان را به دست آورد برنده 28 وبگاه Emmys و برای همیشه لطفا برای تغییر کوچک روی صفحه نمایش کمدی چشم انداز است. آن را نگه می دارد در نزدیکی محل افسانه ای در annals تلویزیون آمریکا راه اندازی مشاغل از Ted Danson, Woody Harrelson and Kelsey Grammer, در میان دیگران و زایمان های متعدد spinoffs مهمترین Frasierکه همین طور شد به عنوان یکی از بهترین کمدی های تا کنون ایجاد شده. وسعت میراث این بوستون-بر اساس نشان می دهد در مورد طبقه کارگر افرادی که پیدا کردن آرامش و آسایش در آبجو و از همه مهمتر خود beermates نمی تواند اغراق آمیز باشد.

اما تمجید کنار آنچه واقعا قابل توجه در مورد سلامتی است که تقریبا 40 سال پس از اولین آن بیشتر باقی می ماند یک گرم و دوستانه و در دسترس نشان می دهد با وجود برخی نگرش های آن زمان. آن را شروع به عنوان یک همکاری بین برادران گلن و له چارلز نویسندگان برای M*A*S*H, The Mary Tyler Moore Show, تاکسیو دیگران James Burrows یک دیرین مدیر تلویزیون. به عنوان لانه نیویورک تایمز گفت در سال 1983 سه نفر “می خواستم برای ایجاد یک نمایش در اطراف یک Katharine Hepburn-اسپنسر تریسی-نوع رابطه” بین یک سفسطه و جو به طور متوسط.

آنها آمدند تا با سابق Boston Red Sox امداد پارچ و Casanova نام سام مالون (Danson) که با مشکلات اعتیاد به الکل از خط خارج کار خود را و که در حال حاضر هوشیار باقی می ماند در حالی که داشتن و رسیدگی خود را نوار به سلامتی. او مربی سابق جدیدترین Pantusso (نیکلاس Colasanto) کمک می کند تا اجرا چیز تیز Tortelli کارلا (Rhea پرلمن) با این نسخهها کار به عنوان یک پیشخدمت زن و سه به طور منظم در خدمت افتخار کارگر پستی صخره Clavin (John Ratzenberger) و حسابدار هنجار پترسون (جورج Wendt) دومی چنین اصلی در نوار است که او را تشویق نام هر زمان که او پیاده روی را از طریق درب. هپبورن به سام تریسی فکری مغرور اتاق های دایان (Shelley Long) یک دانشگاهی که پس از ریخته شدن نامزد سابق و استاد طول می کشد یک کار و خدمت در به سلامتی.

معروف سام-و-دایان پویا ضروری است بخشی از نشان می دهد و تحت تاثیر فقط در مورد هر نقطه طرح در برخی از راه, اما نشان می دهد نه فقط در مورد دو نفر از آنها—آن را به بررسی تمام شخصیت های زندگی در جزئیات. و به سلامتی می رود همراه شخصیت های فیلتر در داخل و خارج از جمله جدید متصدی بار وودی (هارلسون) روانپزشکان جرثقیل فریزر (Grammer) و لیلث به دنیا Sternin (Bebe Neuwirth) و بازرگان ربکا هاو (Kirstie Alley). نشان می دهد نیز بسیار افتخار از آن شرکت بوستون و ماساچوست ریشه های تکه از محلی مشاهیر و سیاستمداران مانند وید Boggs, نکته, اونیل, جان کری و مایکل Dukakis. به عنوان هر گونه واقعی Bostonian خواهد شد سریع به شما بگویم به سلامتی به عنوان شخصیت های آن را می دانم هرگز واقعا وجود داشته اگر چه وجود دارد یک نوار در قسمت بیرونی محل دیده می شود نشان می دهد که قبلا شناخته شده به عنوان گاو نر & Finch میخانه و در حال حاضر یک توریست نقطه عطفی به نام به سلامتی چراغ تپه.

پس از آن افسانه ای, اجرا, به سلامتی زندگی می کردند از طریق پیوند و جریان در دسترس اجازه می دهد افراد متعلق به نسل به خیس خوردن تا نوستالژی و نسل جدید به کشف نشان می دهد فریبندگی. طنزهای را ترک Netflix بکشد در پایان ماه ژوئن است در Hulu و فردا همه دسترسی به و رهبری برای NBC خود streamer طاووس. که برگ مقدار زیادی از گزینه های برای تازه واردان به تماشای نشان می دهد پدر و مادر خود را همیشه raved در مورد, و من می دانم که جایی برای آنها شروع به: فصل 1 قسمت 19, “انتخاب باهم … هر Con.”

“انتخاب یک Con” بهترین نوشته (قسمت اول: یک گروه قطعه با مقدار زیادی از تاب و چرخش است که حفظ خواهد کرد شما رو. مربی است که از دست دادن پول و مقدار زیادی از آن را گرفتن به طور مداوم swindled با سلامتی حامی به نام جورج ویلر (رید شلتون). به عقب بر گردیم در مرد باهم سام enlists کمک از دیگر مهمان مکرر هری کلاه (هری Anderson). آنها تصمیم به راه اندازی یک بازی پوکر است که آنها را به استفاده از تقلب جورج از تمام پول او hustled از مربی—هر چند هری نیز درخواست شیب مجموع برای کمک های خود را. در نتیجه شروع یک ریسک بالا جست و خیز می شود که کل نوار و سرمایه گذاری در برخی از موارد به معنای واقعی کلمه—به عنوان فقیر مربی سعی می کند هزاران نفر را با دوستان خود را کمک کند. شما باید به سازمان دیده بان برای پیدا کردن برای خودتان که آیا او موفق است.

“باهم” است یک قسمت که در آن شما تمام شخصیت ” شخصیت اوج پوکر بازی رفاقت خود را به عنوان آنها نشان می دهد تا برای مربی و باش باهم هنرمندان و درهم و برهم کردن از hijinks و فاجعه به عنوان پول شرط بندی از دست داده و با دلسردکننده سهولت. این یک بازی سرگرم کننده, شادی, قسمت, خنده دار و غم انگیز قلب در اندازه یک تور از نوار است که باید شما رو. اوایل سام-و-دایان تنش وجود دارد اما آن را نمی کانون مرکزی خروج از اتاق به نمایش گذاشتن شخصیت های دیگر و پویایی است که به سلامتی چنین جایگاه ویژه ای برای همه, آیا یا نه به نام خود هنجار شده است.

Cheers Season 1 poster

های موجود برای جریان در Hulu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>