این پنج ماده چسبناک و کره, کیک, آمریکایی, کلاسیک

من استفاده می شود به می دانم که یک مرد که هرگز ملاقات یک ظرف خوشمزه — ترجیحا یک دسر — که او نمی خواهد انجام دهد استادانه درست شده “اوه نه من نباید!” رقص در اطراف. وجود دارد من می خواهم مشتاق به شیرجه رفتن به یک میلک شیک سایز فوری گلدان و او می خواهم خواند اعلام, “وای, آنها مطمئن شوید که به شما بخش بزرگ اینجا را, متعجب? آن را بسیار غنیمن هرگز آن را به پایان برساند.” پس از آن او می خواهم به من نگاه حفر من کلش در اطراف یک تازه تخلیه شیشه مثل من حیوانات. او را بدست خوبی با همسایه من که یک بار از من خواست در جشن تولد کمتر – اگر من می خواهم مراقبت به تقسیم یک کیک با او. نوعی کیک کوچک.

من با آوردن این دلیل که من قصد دارم به شما بگویم در مورد یک کیک. من می خواهم به شما برای ایجاد صداهای جالب زمانی که شما آن را بخورم. و من می خواهم به شما برای به اشتراک گذاری آن را با شما عزیزان بدون و گفت: “آن را تقریبا بیش از حد شیرین – همین دلیل است که من برش آن را به ریزه کوچک بخش.” فقط اعتماد این است که یک کیک است که به زبان انگلیسی می گویند دقیقا همان چیزی است آن را در قلع می گوید. و هنگامی که شما در حال خدمت به چیزی به نام چسبناک, کره, کیک, شما می توانید با اطمینان فرض کنیم هر کس می داند آنچه که آنها در مورد به به.

تبلیغات:

این نام که قلاب در, بدیهی است. “Gooey” “کره” و “کیک” همه به طور جداگانه ظاهر می شود در لیست کلمات مورد علاقه. قرار داده و آنها را با هم و به خوبی سلام من با گوش دادن.

مانند به درستی به نام افسردگی, کیک, سنت لوئیس, چسبناک, کیک کره به وجود آمد و در دهه 1930 ، و مانند آن معاصر آن را ناشی از نوآوری است که می آید از مشکلات. اما در حالی که افسردگی کیک منتقله از کمبود مواد لازم — تخم مرغ و کره و لبنیات — کیک چسبنده بود این محصول بیش از حد.

دقیق ریشه های فازی کمی اما به طور کلی داستان می رود که بیکر در شمال سنت لوئیس flubbed دستور غذا را برای یک کیک زرد یا شاید یک کیک قهوه. بیکر یا معکوس نسبت مواد تشکیل دهنده و یا به سادگی overdid آن را با برخی از عناصر بسیار مهم. به جای اتلاف عجیب آشپزی ناقص, بیکر به فروش می رسد و در نتیجه کیک. و فقط مانند ایجاد, دختران Powerpuff, کیمیاگری و شکر و ادویه و همه چیز خوب تبدیل به چیزی فوق العاده است.

تبلیغات:

وجود دارد یک پوسته که سلیقه نوع مانند بالای یک خرده کیک متراکم و شیرین. وجود دارد یک پر است که با فرمولی روغنی و wiggly. اگر شما تا کنون شده است به دنیای جادوگری هری پاتر, شما ممکن است پیدا کردن طعم و یادآور butterbeer. اگر شما از طرفداران مشهور, شیر, بار, پای, که توصیف خود را به عنوان “چسبناک روغنی خوبی” یا شطرنج پای — یکی دیگر از دسر های ایجاد شده از thrifty ضرورت — شما تشخیص مانند عطر و طعم تافی مشخصات اینجا. اما شما نمی توانید به رفتن به یک پارک در حال حاضر و شیر نوار پای و شطرنج پای در حال کار فشرده است. و در حالی که وجود دارد بیشتر استادانه درست شده نسخه های چسبناک کره کیک در خارج وجود دارد, شما جای نمی توان آن را فقط با پنج مواد تشکیل دهنده کمتر کثیف کاسه و تقریبا هیچ انتظار ؟

فرمول مشابه در هر دستور شما در سراسر هر چند برخی از خبازان برای تماس کمتر کره یا اضافی تخم مرغ. من لاغر اینجا در یک “آنها آن را نمی, کره, کیک برای هیچ چیز” جهت. من هم قهوه ای, کره, چرا که من هرگز نه قهوه ای, کره, اگر من یک فرصت برای انجام این کار. اگر شما احساس می کنید همان لطفا قهوه ای هر چوب به طور جداگانه پس هر دو پوسته و پر گرفتن سهم عادلانه خود را از رسوب است. شما در حال رفتن به نیاز به یک جعبه کل شکر شیرینی پزی – من امیدوارم که شما با این. و در حالی که کیک به طور سنتی ساخته شده سبک نوار در یک تابه مستطیل شکل, من ترجیح می دهم به آن را در یک springform یکی بهتر اطمینان حاصل شود که هر قطعه دارای کامل لبه-به-goo نسبت. (من هم توصیه به انجام این کیک های شکلاتی راه است. آن را زندگی خود را تغییر دهید.) اگر شما لازم نیست که یک springform پان فقط با استفاده از یک 9″ دور کیک را به یکی. و یا چوب با محاکمه و درست 9″ x 13″ rectangular pan. این کیک خود را.

اکنون سوال من این است که شما از آن لذت ببرید از صمیم قلب و بدون قید و شرط. شما لازم نیست که برای هشدار دادن به نیویورک تایمز یک بار انجام داد که آن را “وابسته دیوانگی است.” از آن نمی باشد. چسبناک, کره, کیک, دوست داشتنی, راحت واسوده, آمریکا, دسر. آن را یک تصادف خوشحال است. این محصول از زمان قربانی عدم قطعیت و سختی. و این تعطیلات آخر هفته آن را به یک کیک به افتخار.

تبلیغات:

***

دستور العمل: چسبناک کره, کیک اقتباس از Paula Deen

به عنوان بسیاری به عنوان شما احساس می کنید مانند

مواد لازم:

  • 1 جعبه زرد مخلوط کیک
  • 3 تخم مرغ بزرگ
  • 2 چوب کره (من با استفاده از شور و اما من یک هیولا)
  • 1 8 اونس. بسته پنیر خامه ای نرم شده
  • 1 16 اونس است. جعبه شیرینی پزی را شکر
  • 1 قاشق چای خوری عصاره وانیل (اختیاری)

دستورالعمل:

1. پیش گرم کردن فر خود را به 350º F.

2. ذوب دو میله از کره را در تابه جداگانه. اگر شما براونینگ کره خود را نگه دارید و آن را روی حرارت متوسط به بالا میآید و حباب تا زمانی که آن را تبدیل به یک غنی رنگ کهربا. حذف از گرما.

تبلیغات:

3. در یک کاسه بزرگ ضرب و شتم مخلوط کیک یک تخم مرغ و یکی از خود را ذوب شده و یا سرخ چوب از کره (از جمله قهوه ای بیت در ته ظرف) تا صاف و به خوبی ترکیب شده است. پت به شما پان اجازه دادن به برخی از این پوسته می آیند تا در امتداد دو طرف.

4. ضرب و شتم پنیر تا کرکی. (من با استفاده از همان کاسه که من در آن مخلوط پوسته است.)

5. اضافه کردن دو عدد تخم مرغ و دوم خود را چوب از ذوب یا browned کره. همچنین ضرب و شتم و سپس اضافه کردن تمام شیرینی پزی و شکر و وانیل اگر با استفاده از.

تبلیغات:

6. بریزید و تابه خود در بالای پوسته است.

7. پخت برای حدود 45 دقیقه یا چند در هر دو طرف. شما می خواهید به نگاه به سادگی browned اما این مرکز به یک مقدار خوبی از اهسته تکان دادن به آن است.

اجازه دهید سرد تا آنجا که شما می توانید تحمل اما لذت بردن از اولین خدمت در حالی که هنوز کمی گرم برای حداکثر gooeyness. گرد و غبار با مانده از جعبه خود را از شکر و اگر شما هر گونه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>