“این جمع آوری کمک یک سیلی به همه ما”: Oracle کارکنان خشمگین هستند بیش از لری الیسون حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن

اوراکل از بنیانگذاران لری الیسون تصمیم به میزبان جمع آوری کمک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته آینده بیدار است معمولا منفعل نیروی کار در شرکت خود هموار برخی از کارکنان که خصوصی های انزجار خود را با هر یک از دیگر بیش از الیسون ،

واکنش خود را نشان دهنده چگونگی سمی تهمت باقی مانده در دره سیلیکون — و خشم که بالا tech مدیران می رسم که آنها خودشان را با رئیس جمهور است. و این آشکار است که این اتفاق می افتد در اوراکل که کارکنان می گویند یک فرهنگ محافظه کار که نمی لمس شده است توسط جریان حملات نیروی کار و فعالیت فراگیر عمده شرکت های فن آوری.

“این سیگنال آنچه من و بسیاری دیگر همواره می ترسید” یک زمان Oracle کارمند گفت Recode. “فرهنگی Oracle است که این نوع از جایی که شما می خواهید کار با بسیاری از مردم دوست داشتنی که شما به اشتراک گذاری مشترک آرمان با, اما این آرمان باید در سمت چپ درب در خدمات این شرکت است.”

اوراکل کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

Recode صحبت با یکی سابق و پنج کارکنان فعلی که در مجموع توصیف متلاطم و نا امیدی در اوراکل در روز پنج شنبه. آنها گفته اند که خصوصی شکایت به همکاران در دفاتر خود و به اشتراک گذاری لینک در مورد جمع آوری کمک به دوستان در Facebook Messenger. اما در حالی که بسیاری می گویند که همکاران خود را بیش از حد ناراحت هستند, بررسی کامل مقیاس خشم خود را دشوار است به دلیل اوراکل فرهنگ: آن مانع کارکنان از صحبت کردن در مورد سیاست. که نیز به همین دلیل وجود دارد که هر زمان قصد دارد در اعتراض به الیسون در راه معنی دار.

الیسون پنجم-ثروتمندترین فرد در آمریکا شگفت زده صنعت فن آوری روز چهارشنبه هنگامی که خبر شکست که او را میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن یک گلف پر جمع آوری کمک در املاک خود در کالیفرنیا Coachella Valley هفته آینده. این رویداد تا کنون مهم ترین نمایش عمومی در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 توسط tech titan.

و یا به عنوان یکی دیگر از Oracle کارمند اعطا گمنامی مانند دیگران به این دلیل که آنها با صراحت بحث در مورد رئیس خود گفت: Recode: “اوراکل قرار است به سیاسی اما در عین حال مدیر عامل شرکت ما در حال انجام کاری بسیار سیاسی ندارد؟”

“این جمع آوری کمک یک سیلی به همه ما به خصوص به عنوان لری قهرمانان محیط زیست و در حال ساخت یک بیمارستان” این کارمند گفت: با اشاره به الیسون شخصی انسان دوستی. “این نشان می دهد که او در مورد مراقبت از پول بیش از همه چیز است. و این چیزی است که مهم است. اما آنچه که کارمند متوسط انجام دهید؟”

در واقع کارمند متوسط در اوراکل انجام داده است چیزی بسیار. شرکت هایی مانند گوگل معروف هستند برای پرورش یک فرهنگ باز است که برگ های اتاق را برای rabble-rousers و شدید بحث سیاسی در طول روز کاری. دیگر تکنولوژی غول ثابت کرده اند بسیار بیشتر مورد تهمت سیاست مانند ممنوعیت مهاجران از کشورهای مسلمان و بحث بر اجازه دادن به خیال ماندن در ایالات متحده است.

اما اوراکل از C-suite در پایین است که اساسا ضد گوگل برخی از کارمندان فعلی و سابق می گویند. سیاست به ندرت می آید تا در دفتر. و وجود دارد بسیار محدود و مقطعی-تیم ارتباطی در انجمن های داخلی در مورد مسائل سیاسی; به علاوه کارکنان نگران هستند که هیچ نوشته ای انتقادی از مدیریت نظارت قرار خواهد داشت.

در مقایسه با دیگر شرکت های فن آوری کارکنان در کسب و کار به کسب و کار شرکت نرم افزار می گویند همکاران خود منحرف تر و محافظه کارانه تر (اگر چه اوراکل نیروی کار به شدت متکی بر مهاجران که آمده اند به ما ویزای H-1B برنامه ای است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در پایین ترک خورده.)

که توضیح می دهد که چرا با وجود برخی از کارکنان ناکامی با الیسون, آنها اکثرا نگه داشتن نگرانی های خود را خصوصی و بحث در مورد آنها را با همفکر همکاران بیش از پیام های متنی (و با خبرنگاران).

به علاوه برخی از کارکنان می گویند که آنها احساس استعفا داد زیرا آنها بر این باورند که الیسون انجام خواهد داد هر چه او را دوست دارد — صرف نظر از کارکنان ناکامی.

“هر کس من سخن می گفت به طور کلی نگرش ‘آن را بمکد اما ما نمی توانیم بگویم لری هر چیزی'” گفت: یکی از کارکنان سابق که خود را بازگو گفتگو با پنج تن از همکارانش در روز پنج شنبه.

“وجود دارد کاملا defeatist فرهنگ در اوراکل” یک کارمند فعلی گفت. “نمی توان هیچ نهادی چالش داخلی است.”

آن را به عنوان هر چند الیسون حمایت جمهوری خواهان است و در مجموع شوک. اوراکل شده است یکی از غول دره سیلیکون که کار کرده است سخت به پرورش روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دیگر تکنولوژی غول تلاش کرده اند برای حفظ حداقل فاصله از دولت اما مدیر عامل شرکت اوراکل Safra Catz شده حامل مورد نظر به نقش های ارشد در کاخ سفید و او به استخدام چندین ارشد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران در اوراکل.

اوراکل وابستگی به دولت به رهبری یک اجرایی در سال 2016 به استعفا از این شرکت و انفجار آن در راه — اما او یک استثنا برای این قانون.

و نه همه اوراکل نیروی کار ناراحت است و بیش از الیسون برنامه ای برای جمع آوری پول برای مغلوب ساختن پیشی جستن. یک کارمند فعلی گفت Recode که او افتخار الیسون تصمیم.

“من شخصا دوست دارم که الیسون مایل به ایستادن برای آنچه که او معتقد است حتی اگر آن می رود در برابر دانه از آنچه که اکثر مردم در این زمینه و کارکنان شرکت خود را باور سیاسی” این کارمند گفت.

اما یکی از ironies از الیسون نمایش عمومی در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن است که او یک رنگ در پشم تهمت حامی. الیسون بود به خصوص نزدیک به بیل کلینتون پس از حضور در یک شیک پوش شام و جمع آوری کمک در دره سیلیکون برای کلینتون در کمپین انتخاب مجدد مسابقه حدود یک دوجین از کلینتون بالا کالیفرنیا اهدا کنندگان. او یک بار به شوخی که قانون اساسی باید اصلاح را به کلینتون یک سوم مدت است.

او حمایت دموکرات ها مانند هری رید به تازگی به عنوان 2013. در سال 2015 او میزبانی باراک اوباما در همان زمین گلف است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و دیدار هفته آینده. الیسون حتی نمی اهدا به ناروا در سال 2016. (او عمده کمک کننده به یک سوپر پک حمایت مارکو روبیو در اصلی.)

که چه چیزی باعث الیسون تصمیم گیج کننده به حداقل یک نفر بود که یک بار به او نزدیک است.

“او یک بزرگ لیبرال دموکرات” گفت: این فرد که توصیف الیسون ثبت شده دموکرات که در گذشته “بسیار افتخار از این واقعیت است که او یکی از معدود [فورچون 100] مدیران اجرائی که نمی قرار داده و حرص و قبل از همه چیز.”

“لری نگاه جمهوری خواهان از همه راه راه — به خصوص محافظه کار انجیلی آنهایی که” فرد گفت. “این تهمت مسائل معنا ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی