“این شده کار من جهنم”: یک روحانی در نیویورک بیمارستان توضیح می دهد COVID-19


Doctors stand at the foot of a bed and put their hands on a patient's body. Across from the, a person holds open a heavy book.

SDI محصولات/iStock/گتی ایماژ Plus

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

خاخام کارا Tav مدیر مراقبت معنوی خدمات و مراقبت تسکینی روحانی در یک بیمارستان در شهر نیویورک است. او Facebook خوراک در هفته های اخیر شده است تقریبا غیر قابل تحمل پورتال به درد و رنج او زندگی با هر روز. همه گیر واقعی بود به او قبل از بسیاری از ما شاهد اثرات آن است. بیمارستان کشیش که وزیر به بیمار و در حال مرگ در COVID-19 عصر در حال شهادت به ویژه انواع درد و رنج و تنهایی. من رسیده به Tav این امید که او می تواند برخی از به اشتراک گذاری داستان خود را. مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

کوکب Lithwick: من خیلی کارتونی ایده از آنچه کشیش انجام دهد. شما می توانید به من بگویید چه روز خود را مانند نگاه قبل از COVID-19 عصر? چگونه chaplaincies سازمان ؟ چه بسیاری از بیماران به دنبال مراقبت های معنوی?

کارا Tav: در مراقبت های بهداشتی آموزش روحانیون (به عنوان مخالف به دانشگاه آموزش روحانیون و یا زندان آموزش روحانیون و یا هر نوع دیگر) من به نام یک multifaith روحانی. در حالی که من در مدرسه مذهبی یهودی من آموزش های اضافی برای تبدیل شدن به یک کشیش. آموزش های اضافی بسیار hands-on. من از 7400-ساعت واحد بالینی معنوی آموزش و پرورش مشغول به کار در بیمارستان با multifaith گروه. (در واقع ما مانند یکی از کسانی که جوک: یک خاخام و کشیش و امام راه می رفت به یک نوار و … ) ما با استفاده از یک عمل انعکاسی مدل برای یادگیری مهارت های هر یک از ما می وزیر به بیماران در بیمارستان و سپس بنویسید تا ما بازديد (با نام مستعار) به عنوان یک نوع اسکریپت به نقد و بررسی با ما سرپرست و گروه ما یعنی:

قاضی عسگر: سلام آقای شوارتز چه میکنی ؟ من [X] خود را قاضی عسگر. من تعجب می کنم اگر شما می خواهم یک بازدید ؟

آقای شوارتز: چه جهنم است یک قاضی عسگر? من فکر می کردم کسانی که بچه ها که به عنوان خوانده شده شما را last rites!

ما را به این اسکریپت ها به این گروه و خواندن آنها را با هم و هر یک از ما نقش از اسکریپت. سپس ما را دریافت بازخورد در طول خواندن: “چرا شما به چشم پوشی از این سوال؟” “من می خواهم که در نماز است.” “: چطور جرات که دکتر وقفه شما؟” “چه خواهد شد شما متفاوت انجام بعدی؟” و….

در علاوه بر این به کلمه ما تا به حال فشرده گروه درمانی که در طی آن سرپرست تلاش ما برای کمک به یادگیری در مورد آنچه که ما شخصا “به اتاق” و چه به “پارک که خارج” و سپس بعد ما آموخته روانشناسی, برخی از اصطلاحات پزشکی و فلان چیز آموزشی تئوری. ما به بازدید از بیماران زد معنویت گروه خدمت به کارکنان و خانواده ها و هر یک از دیگر. آن را وحشیانه بود. پس از این قاضی عسگر کند از 2000 ساعت کار اضافی (حدود دو سال) در بیمارستان قبل از تبدیل شدن به هیئت مدیره گواهی شده که تکمیل روند.

یک روحانی ارائه می دهد غير مراقبت از بیمار و کارکنان و خانواده است. آن است که بسیار شبیه به پدر Mulcahy در M*A*S*H, در واقع. او با برخورد اجتماعی-مذهبی-فرهنگی نیاز از همه است. کل اردوگاه شد گله خود را. من فوق العاده ارتدکس مردان در مستند روانپزشکی واحد که می خواستم به اعتراف است که آنها را باور نمی کند به خدا و خانواده مسلمان که می خواستم برای دفن عزیزان خود را در پاکستان اما ترس به درخواست پرستار خود را به آنها کمک کند چرا که به خوبی و امریکا. من دوست دارم برای حمایت از بیمار به کارکنان نیازمندترین افراد. عشق به. این دومین بار است که من به عنوان مدیر یک بخش. من دوست دارم ترکیبی از مدیریت/مشاوره و خدمات مستقیم.

و به طور ناگهانی شما در حال انجام این کار در پشت یک ماسک? پشت زوم صفحه نمایش ؟ با خانواده از طریق تلفن? من حدس می زنم هیچ یک از این است که چگونه شما همیشه می خواستم برای انجام این کار ؟

هیچ. من نفرت تلفن. من هرگز می خواهید برای برقراری ارتباط بدون تماس با چشم یا زبان بدن است. نه در مورد چیزهایی از قبیل مرگ و زندگی و معضلات اخلاقی. ماسک جدید نیست—بسیاری از بیماران مبتلا به عفونت احتیاطی و شما باید به “کت و شلوار” برای رفتن در. که عمل طول می کشد اما مانند تمام چیزهایی که شما آن را یاد بگیریم. پوشیدن و doffing یک مهارت است و مانند هر دیگر.

شما بوده ام به نوشتن در مورد چالش های اخلاقی و من بدانم آنها چه هستند و چگونه آنها را حل و فصل کنید در جهان از آموزش روحانیون.

این بستگی به بار و سیستم بیمارستان. به طور کلی معضلات اخلاقی در بیمارستان ها در سراسر سازمان و یا پروکسی. به عنوان در یک بیمار باید سازمان خود را به تصمیم گیری پزشکی (حتی اگر آنها عجیب و غریب و یا غیر عاقلانه پزشکی) و یا سوال در مورد که پروکسی برای تصمیم گیری برای بیمار است ؟ مسائل وجود دارد و در مورد تغییر جنسیت بیمار مناسک به نام درمان به عنوان قرار دادن در واحدهای با مردم خود را درست جنسیتی و غیره. وکالت. یک روحانی را کلامی صوتی می افزاید: به این بیمارستان کسب و کار پزشکی و صدا و به دور از تصمیم گیری و زور آن را به می گویند در مورد بیماران واقعی مردم است.

در حال حاضر و یا منجر به, که در آن ما در حال حاضر (نگه داشتن در ذهن است که من تنها شده است در این بیمارستان به مدت شش هفته—بله شروع کار در ابتدا یک بیماری همه گیر) من عمیقا در مورد این موسسه با داشتن یک سیاست به طوری که پزشکان احساس می کنید پشتیبانی می کند که triaging بیماران برای منابع است. من شروع به شنیدن اسناد بحث در مورد منابع در حال اجرا پایین و چگونه رفتار کنند اگر که اتفاق افتاده است. وجود دارد ترور در پشت چشمان خود را. و سپس همه چیز تغییر روزانه. سیستم کاهش یافت و در سیاست آنها نوشت اطراف شیوع بیماری سارس است که آنها واقعا نیاز ندارد. و در حال حاضر ما اسناد را به تصمیم گیری بسیار دشوار و بدون راهنمایی های بسیاری است. وجود دارد بسیار عالی اخلاق doc که با آنها کار میکنم اما چیزهایی که حرکت می کند بسیار به سرعت. او طول می کشد تماس همه روز و همه شب. او با من تماس یک بار در روز و یک بار در شب برای بررسی در یا به من بگویید که چه چیزی اتفاق می افتد.

و پس از آن وجود دارد دیگر nonsexy تصمیم گیری در مورد احيای. اگر یک 88 سال با COPD در تنفس و برنامه نویسی خود را قطعی خواهد شد قرار دادن یک تیم از پنج جوان سالم docs و دو یا سه جوان سالم پرستاران در معرض خطر جدی مرگ اما پسر او می گوید او می خواهد او را احیا آیا شما آن را انجام دهید ؟ او او پروکسی. این قانون است. اما شانس که مداخله خواهد او را نجات دهد است .000000000001. … این تماس آسان به را است. چگونه می تواند به من کمک کند ؟ من می توانم بگویم این اسناد که جهان تصمیم می گیرد که زندگی می کند و کسی که می میرد ،

چه از راه های دیگر که در آن coronavirus ساخته شده است که کار شما سخت تر است ؟

این شده کار من جهنم. به طور معمول کار من است به گوش دادن به راحتی به دعا برای شفا.
در حال حاضر شغل من این است که دعا برای سریع و مهربان مرگ برای بسیاری از بیماران من. من تو را گریه عرق رو پرستاران از طریق دستکش و ماسک به آنها قول می دهم کار خود را معنی دار و در حال تغییر زندگی می کند. من قول می دهم آنها را که آن را OK به احساس استخوان-خسته که هر کس در زندگی با کابوس که آنها در حال رفتن به مریض. من صرف این صبح تسلیت ساخت تماس (30 مرگ و میر بیش از آخر هفته—ما به طور معمول پنج).

یک سوال سخت: شما نوشتن در مورد چگونه مذاهب مختلف تقاضا های مختلف پایان زندگی آداب و رسوم. چگونه می توانم شما را مدیریت است که در یک زمان از جمله نیاز و هم چنین کمبود?

“من تو را گریه عرق رو پرستاران از طریق دستکش و ماسک به آنها قول می دهم کار خود را معنی دار و در حال تغییر زندگی می کند.” — خاخام کارا Tav

خوب ما بهترین های ما. ما می دانیم تا آنجا که ما می توانیم در مورد سنت های مختلف و ما نیز باید توزیع یک برکت و رحمت برای پزشکی یا دیگر کارکنان برای ارائه زمانی که هیچ قاضی عسگر در دسترس است به افتخار یک مرگ.

یکی دیگر از سوال سخت: آیا هر یک از این بر راه شما فکر می کنم در مورد خدا ؟

نیز وجود دارد یک پاسخ کوتاه و پاسخ به این سوال است.

پاسخ کوتاه این است: به هیچ وجه!

جواب این است که درک من از خدا بهتر است خلاصه من درک خدا نیست که باعث بدبختی ما اما پس از ایجاد یک جهان از قوانین انعطاف ناپذیر. من اعتقاد ندارم که همه چیز دردناک است که اتفاق می افتد به ما مجازات برای سوء رفتار و نه آنها به هیچ وجه بخشی از برخی از طرح بزرگ خدا ، تراژدی خدا نمی خواهد بنابراین ما نیاز احساس نمی صدمه دیده و یا خیانت به خدا وقتی که تراژدی اعتصاب. خدا می تواند به ما کمک کند غلبه بر آن را دقیقا به این خاطر که ما می توانیم خودمان را بگویید که خدا را به خشم آن را به عنوان ما هستند. من به شدت نقد برای برگزاری این کلام در سراسر مدرسه مذهبی یهودی برای سادگی آن است. اما هارولد کوشنر ایده (که من به نمایندگی از ضعیف … با عرض پوزش) بودند بنیادی راحتی برای من اولین تجربه غم انگیز و همواره قابل اعتماد است. من نمی توانم باور کنم که در یک خدا است که به 2 ساله سرطان و یا کشته شدن هزاران نفر از ماهیگیران در دریا. من فقط می توانید تصور کنید خدا که مایل به از بین بردن تصویر خود خدا خود خدا خلق. من خدا را مهربان و هرگز قضاوت.

بیماران در حال مرگ به تنهایی گاهی نه زبان انگلیسی. این مسائل از کابوس. شما نوشته شده است تا قدرت مورد aloneness در مرگ.

گل کوکب, مرگ چیزی است که هیچ کس نمی تواند با ما. ما همه می میرند به تنهایی. بودن “با کسی” (به عنوان در نظر جسمی در حال حاضر زمانی که آنها می میرند) نظری است که ما آن را دوست دارم چون به ما می دهد بسته و صلح است. آن است که در مورد ما ، بیمار در حال مرگ است. است که کار خود را به تنهایی. اما با داشتن این بسته شما می خواهید این است که بسیار سخت و غم انگیز و ترسناک فکر می کردم.

وجود یک موضوع در محدوده زمانی معین در آنچه شما نوشتن در مورد چگونه به شدت همه ما نیاز به گوش دادن. من تعجب می کنم آنچه شما در حال گوش دادن به و چه می شنوید ؟

یکی از بهترین CPE سرپرستان به من آموخت که یک قاضی عسگر “می شنود متفاوت است.” یک روحانی می شنود پشت کلمات و به قلب است. من نمی دانم که دقیقا چگونه به توصیف آن درست است. من در یک خانواده جلسه بود که بسیار بحث انگیز در اولین هفته در این بیمارستان است. من در بازدید از این بسیار بیمار و کسی که چشمانش را باز در چند روز که خانواده است تا در آغوش مورد نحوه ادامه با مراقبت از خود را برای او. من شاهد او باز چشم او و می گوید: در meekest زمزمه یک صدا: “من می خواهم به این merry-go-round. من می خواهم به خانه بروم.” همه فریاد در مورد اینکه آیا او باید خانه به خانه و یا به خانه سالمندان. … من نشسته در این نشست خانواده است که در آن هر کس در اطراف میز بود و استدلال و دکتر از دست داده بود او سرد و ریه شد و تلاش برای آرام همه من پرسید اگر من می تواند صحبت می کنند. من می گویم شاید او درخواست شد برای رفتن به خانه و ما باید کمک مالی خود را که می خواهید. شاید ما باید “اجازه دهید خدا را بر روی زمین انجام می شود بر روی زمین به عنوان آن را در بهشت” (که از خداوند در نماز). و اجازه دهید او برود—دست ژست آسمان—صفحه اصلی. این نوع از شنوایی به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما در واقع آن است که در مورد سرمایه گذاری نیست در نتیجه یا دانش یا راست بودن. آن را در مورد شنیدن قلب بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>