در روز پنج شنبه — فقط هشت روز پس از استیضاح تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک عینک از نوع رفتار است که او را استیضاح در وهله اول.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ضمنی مرتبط ممکن است پایان تنبیهی سفر محدودیت های دولت فدرال در زمان علیه شهروندان نیویورک با دولت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) انجام نفع برای او از جمله پایان دادن به تحقیقات امور مالی خود را. او تلاش گزاف در عوض حق ،

“من از دیدن فرماندار کومو امروز در کاخ سفید است. او باید درک کند که امنیت ملی به مراتب بیش از سیاست است. نیویورک باید توقف همه از آن غیر ضروری دعاوی & آزار [sic] شروع به تمیز کردن خود و کاهش مالیات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی قبل از بسته شدن با یک بلاعوض شات در کومو برادر, CNN, میزبان, Chris Cuomo. “ایجاد روابط اما نمی آورد که Fredo!”

برای برخی از این ممکن است فقط به نظر می رسید مانند یک در میان بسیاری از تاسف توییتهایی رئیس جمهور پست در طول دوره هر هفته. اما برای والتر Shaub که رهبری از دولت اخلاق (OGE) قبل از ترک در جولای 2017 بیش از اعتراض به تهمت را شکست و به سمت از خود به کسب و کار و دیگر نگرانی های خاص که صدای جیر جیر و عمومی نسبتا خاموش و واکنش به آن را مشخص خطرناک نشانگر در امتداد جاده به استبداد.

بنابراین Shaub که در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) مستقل خوب دولت ناظر گروه تصمیم به استفاده از خود را بزرگ توییتر پلت فرم نه تنها صدای زنگ در مورد رئیس جمهور احساس جسارت به گزاف خواسته اما همچنین به نگه داشتن یاد افرادی که این نوع از چیزی که باید تبدیل به نرمال.

“از آن است که اوکراین بیش از همه دوباره. فقط در حال حاضر آن است که یکی از این ایالات متحده در حال اخاذی,” Shaub نوشت: روز پنج شنبه بعد از ظهر. “گاو مقدس مردم. این اتفاق می افتد در چشم ساده در این زمان. ما به نقطه ای که در آن بجای می کند و نه حتی یک موج دار شدن ؟ این است که این درجه از تسلیم به فساد ؟ از خواب بیدار شوید!”

Shaub است پس از ارسال به طور منظم توییتهایی یادآوری به افرادی که تهمت “اقدام بجای اخاذی در توییتر” و ترغیب آنها به “توجه.”

روز جمعه بورسی در ارتباط با Shaub به بینش خود را به چرا تهمت عمومی در عوض تقاضا به خصوص نگران کننده و در مورد آنچه که او فکر می کند آن را می گوید در مورد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری رهبری است.

متن گفتگوی ما به آرامی ویرایش شده برای وضوح و اختصار شرح زیر است.

هارون Rupar

بدیهی است که مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های بسیاری از اعتراض توییتهایی و می گوید: بسیاری از اعتراض چیزها. بنابراین من تعجب آنچه که به طور خاص نگران شما در مورد او نوشته شده دیروز ارتباط این اقدامات او را گرفته و مجازات نیویورک اساسا دولت انجام سیاسی به نفع او.

والتر Shaub

این مهم است به یاد داشته باشید این زمینه است که در آن همه از این اتفاق می افتند. این هفته ما یاد گرفته ایم که تا چه حد است که رئیس جمهور اتحاد سیاسی وزارت دادگستری ممکن است بسیار بدتر از هر یک از ما می ترسید. و پس از آن در پاشنه است که کشف او توییتهایی این گزاف تقاضا که نیویورک رها کردن آن در پرونده های حقوقی علیه او.

او ساخته شده با لینک به این ظالمانه جهانی ورود تصمیم گیری است که دولت با توجه به نیویورک است. او مراقب بود که نه می گویند دقیق عبارت ‘به عنوان عوض به من این کمک را از دعاوی و من به شما کمک از دولت جهانی ورود تصمیم,’ اما این موضوع ما در مواجهه طول استیضاح شنوایی. جنایتکاران هرگز بگو: این است که بجای.’ لینک آنها در همه چیز و سپس سعی کنید برای هدایت رفتار خود را با پیوندی و یا خودداری یا چیزی در ازای آن.

این مهم است به یاد داشته باشید که رئیس جمهور معاف از بسیاری از جنایی تضاد منافع اساسنامه اما او نه معاف از 18 متحده کد §201 — ارتباط رسمی اقدام به یک چیزی از ارزش های داده شده توسط دیگر ، پس از گفتن آنها را به رها کردن پرونده های حقوقی علیه او شخصا چیزی از ارزش و تصمیم گیری در جهانی ورود خواهد بود یک مقام رسمی عمل می کنند.

من او را متهم لزوما از ارتکاب جرم اما این دقیق نوع رفتار که دخیل در جلسه استیضاح که در آن او تلاش برای strongarm اوکراین را به اقدام در برابر یکی از رقبای سیاسی خود و او در زمان یک مقام عمل خودداری صدها میلیون دلار از کمک های مورد نیاز از یک کشور است که مورد تاخت و تاز روسیه است.

یکی از چیزهایی که خیلی نگران کننده در مورد آنچه که او انجام داده است که آن را بسیار نزدیک به آنچه که او با اوکراین, و به طوری که یکی از این خطرات است او را با ارسال یک پیام به جهان: “من نه تنها می توانید آن را انجام خواهد داد همان چیزی بود که من برای استیضاح به دلیل سنا و پر برکت است من استفاده از قدرت دولتی برای منافع شخصی.’

این مهم نیست که آیا آن را موفق. این مسائل چه پیامی را می فرستد و آنچه در آن می گوید ما در مورد آنچه که او را به انجام بعدی. و من تقریبا به احساس خطر قبل از رسانه ها و مردم موفق به واکنش نشان می دهند به آن است. و رک و پوست کنده نسبی سکوت در پاسخ به این رفتار است که در تاریخ همتراز با اوکراین انجام است وحشتناک ترین چیزی که اتفاق افتاده در مدت سه سال به علاوه که او در قدرت بوده.

هارون Rupar

شما چه فکر میکنید تهمت قرار دادن این در عوض با ایالت نیویورک وجود دارد علنا می گوید در مورد آنچه که او تلاش می کند به دولت فدرال در runup به انتخابات ماه نوامبر — و احتمالا فراتر از آن است که اگر او برنده دیگر مدت?

والتر Shaub

وجود دارد واقعا آموزنده که [MSNBC میزبان] نیکول والاس را با رابرت کاستاریکا از واشنگتن پست دیروز که در آن او به او توضیح داد که [تهمت] در نزدیک ترین مشاوران در حال گفتن مردم مانند کاستاریکا که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر احساس می کند حکومت قانون انجام شده است و او می تواند انجام آنچه او می خواهد از آنجا که مجلس سنا را پشت او.

من فکر می کنم آنچه این نشان می دهد دو چیز است. وجود دارد هیچ محدودیتی در آنچه او را انجام دهد اگر او مجاز به دور با آن. و دو انجام کارهایی شبیه به این در و باز در چشم ساده, یک راه برای تست این که آیا مردم شده است به درستی در ابتدا برای حتی بدتر اجباری یا اعمال فاسد است. و بنابراین خطر این چیزهایی که آنها می تواند تبدیل به فقط یک شوخی اگر مردم به شدت واکنش نشان می دهد و یا آنها می تواند تبدیل به یک مبهم جیر بود که اگر اشتباه عمومی در پاسخ به شدت. اما اگر مردم پاسخ نمی دهند و سپس رفتار ميگيرد چرا که این testings از مرزهای ادامه خواهد داد تا زمانی که بازدید یک مرز است که او نمی تواند عبور. و سپس او را تست جاهای دیگر — درست مثل یک هکر تست یک سیستم ایمنی مکانیزم برای پیدا کردن یک پورت ورودی.

این مرد روشن ساخته است او دیگر مطالب به رئیس جمهور شود. تا چه حد او طول می کشد آن را به سنا و مردم آمریکا اما ما در یک منطقه خطر جدید. و من فکر می کنم وجود دارد گسترده درک است که او به راه انداخته شده است با استیضاح. اما آنچه که به خوبی درک نشده است که چگونه به سرعت او را به رفتن به تشدید. من فکر می کنم مردم چند قدم پشت سر او. که ترس به خصوص تایید برای من وقتی که مردم نمی واکنش نشان می دهند هنگامی که او می کند چیزهایی مانند این.

من فکر می کنم حتی اگر ما خسته از گفتن آن و انجام این ورزش آن را به ارزش به پله و تفکر “چه اتفاقی می افتاد اگر اوباما صادر کرده است که همان صدای جیر جیر در حالی که جمهوری خواهان کنترل هر دو مجلس سنا و مجلس?” توییت مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده در مورد نیویورک و پرونده های حقوقی علیه او قطعا بدست رئیس جمهور اوباما استیضاح و خارج از دفتر. اما در حال حاضر ما در یک منطقه که در آن رئیس جمهور می تواند مرتکب اعمالی است که شده ایم impeachable و منجر به حذف از دفتر در گذشته در چشم ساده و مردم بی اعتنایی آن را خاموش و بازیگران از یک طرف چشم کسی که صدایی زنگ.

ما باید برای ماندن در جایی که این کشور بود قبل از این اقتدارگرا در زمان و یا بیش از ما از دست دادن چشم انداز در چه خطرناک است و آنچه نامناسب است. و بنابراین ما باید به این مشاهده از طریق لنز از رئیس جمهور اوباما انجام این کار با یک جمهوری خواه کنگره یا رئیس جمهور بوش انجام آن با دموکرات کنگره است. اگر ما که ورزش حتی اگر ما خسته از انجام آن و ما نا امید چون ما نمی توانیم آن را به اتفاق می افتد, ما شروع به درک چگونه باور نکردنی خطرناک [تهمت بزرگ را] نظر است.

این وضعیت که من پیدا کردم خودم را در در سال 2017 که من هنوز رهبری از دولت اخلاق است. به من گفت: کارکنان “ما در حال رفتن به درمان آنها دقیقا همان است که برخورد ما با هر دو دولت بوش و اوباما. ما تو را نگه دارید آنها را به همان استاندارد. که بدان معنی است که ما نه میخوام سخت تر بر روی آنها از ما در مورد اوباما و بوش اما ما نه میخوام راحت آنها یا. ما باید برای باقی ماندن به عنوان اینکه ما هنوز در سال 2006 یا 2016.”

آن را مردم انجام می دهند که تغییر کرده این است که جهان تغییر کرده است, زیرا تهمت منتقل شده روی زمین و همه راه را به پایین جاده با مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از ما به عقب ماندن که در آن امریکا بود که یک قاعده وجود دارد و می گویند: “یک دقیقه صبر کنید, این چیزی است که می ام به پایان رسید ریاست جمهوری است.”

و تضمین می کنم که صدای جیر جیر این هفته ام را به پایان رسید گذشته ریاست جمهوری به دلیل آن را متفاوت از دیگر نفرت انگیز توییتهایی که او انجام داده است که در آن متصل رسمی اقدام به تقاضا برای چیزی از ارزش. که در ماهیت متفاوت از احمقانه احمقانه توییتهایی دربارهی نام اما شما ببینید بی پایان پوشش او خواستار یک نامزد کوتاه و سرگرم کننده از نامزد دیگری را به نام. مردم در حال گرفتن پریشان این احمقانه سر و صدا.

هارون Rupar

هنگامی که شما را ترک دولت در تابستان سال 2017, آیا شما پیش بینی دوره اول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست رفتن به پایین این جاده است که ما در حال حاضر ؟ آن را در برخی از راه است بدتر از شما انتظار می رود ؟

والتر Shaub

من به یک سخنرانی در موسسه بروکینگز در 11 ژانویه 2017. این چیزی بود که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم انجام دهید و هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که به انجام محکومیت طرح او اعلام کرده بود که روز تعطیل. و من سعی کردم برای هشدار دادن به امریکا است که اگر یک رئیس جمهور می تواند با تعطیل نیست, همه چیز منصفانه است که بازی او را در خدمت منافع شخصی خود را.

این است که سازگار تم. او نه در همه جا. هر عمل او گرفته تا پیشرفته منافع شخصی خود را شروع با کسب درآمد از ریاست جمهوری و نادیده گرفتن تضاد منافع — شاید حتی relishing تضاد منافع است. سپس اقدام به اجبار از اوکراین شد دوباره منافع شخصی خود را در حفظ قدرت و در این مورد منافع شخصی خود را در خلاص شدن از دعاوی از یک دولت است.

بنابراین باید بگویم که من احساس می کنم مثل من می دانستم که او قطعا رفتن به سعی کنید این چیزها و من سعی کردم برای هشدار دادن به جهان در مورد آن. اما آنچه که من انتظار نیست که چگونه به شدت سیستم را موفق به متوقف کردن او را. در آن زمان من تا به حال ایمان واقعی در برخی از سناتور جمهوریخواه مانند چاک Grassley و دیگران که قهرمانان خبرچین و کنگره شاهدان و هنجارهای است که دولت با هم. من موافقم با تمام سیاست های خود را و یا همه آنها را, اما من فکر کردم این شد اصولی افراد که رعایت حاکمیت قانون است. و فقط این هفته [ما] چاک Grassley ترک یک عمر دفاع از خبرچین و کنگره شاهدان می گویند که این خوب بود برای رئیس جمهور تهمت به مقابله به مثل در برابر الکساندر Vindman.

من کاملا پیش بینی شده این است که او سعی خواهد کرد به رفتن. آنچه که من پیش بینی است که چگونه بد سیستم خواهد شکست چرا که او coopting از پارتیزان در سنا است.

هارون Rupar

شما دیگر ارسال صدای جیر جیر امروز صبح لینک به صدای جیر جیر در مورد نیویورک که تهمت ارسال شده دیروز با یکی از او نوشته شده صبح امروز در واقع دفاع از حق به سفارش وزارت دادگستری در اطراف.

شما می توانید گوشت را ارتباط بین این دو توییتهایی?

والتر Shaub

آنها در یک خط مستقیم اشاره از دموکراسی به استبداد. این است که یک رئیس جمهور اعلام خود را بالاتر از قانون را بدون توجه به قوانین مانند ضد رشوه خواری اساسنامه در یک مورد و یا سنت های کشور در یک غیر سیاسی نظام عدالت. من آنها را به عنوان دقیقا به همین دلیل آن است که در حال حاضر یک دادگاه مطبوعات به مرزهای در تمام جهات.

اگر شما تصور آن را نمی کرد که او با تمرکز بر یک موضوع و هل دادن آن در یک جهت. آن را مانند یک بادکنک در حال گسترش است. و به طوری که لبه های بیرونی از گسترش بالون در حال رفتن به لمس در مسائل مختلف اما آنها سازگار در بخشی از این گسترش از قدرت اجرایی فراتر از مرزهای هر چیزی که دموکراسی می تواند تحمل کند.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی