این است که جو بایدن لحظه


Joe Biden with American flags behind him.

جو بایدن در ویلمینگتون در مارس 12.

Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

جو بایدن شد presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور روز چهارشنبه در حالی که کشور او امیدوار به ریاست بود roiling با یک بیماری همه گیر افزایش بیکاری و فروپاشی اقتصاد است. در این دراماتیک زمان خود بود خاموش پیروزی. مطمئن بایدن مخالفت در درون شکسته حزب دموکرات بود بلندتر از همیشه—برنی ساندرز’ حامیان تلخی تنفر “مدیکر برای همه” نامزد خروج در یک لحظه زمانی که همه آمریکایی ها در معرض خطر ابتلا بیمار و به طور همزمان از دست دادن شغل خود و بیمه. اما بایدن حمایت باقی مانده است نسبتا متین. خود را یوتیوب پخش در روز او نامزد به اوج خود رسید و در “مورد 1,700 بینندگان است.” این شور و شوق شکاف جدیدی نیست. بایدن موفقیت آمده است با وجود خاموش حضور آنلاین و رسانه ها ظاهر خیلی پراکنده است که “از کجا بایدن” غالبا روند در توییتر.

این درست بوده است در تمام طول—و شاید مرموزی آن را به خود مشغول کرده بایدن مزیت. در حالی که ساندرز و الیزابت وارن حامیان آنها بلندتر بود و یک رد پای آنلاین و پیشرفته بحث ها و مسائل است که تغییر آن بود بایدن رای دهندگان که در خیل تبدیل شده در اولیه با وجود سکوت خود را آنلاین. این ساخته شده است که نامزد این پیروزی احساس گیج کننده است. این خواسته توضیح است که عقل سلیم نظریه ها در مورد چگونه شور و شوق سیاسی قرار گرفتن در معرض و اعتبار باید بر مشارکت مردم نمی تواند ارائه کند. با وجود آشکار عدم مشتاق پیروان یک ارتباط کمبود بودجه underwhelming بحث اجرای برنامه و هیچ برنامه ای روشن بایدن شناور به پیروزی. سوال این است که چرا—و می توانید هر صفحه را به بالا انجام همان در به طور کلی ؟

در ژانویه هنگامی که اقتصاد هنوز هم نسبتا قوی بایدن نظرسنجی شماره بالا بود و coronavirus تا به حال آمار آگاهی عمومی من پیشنهاد چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. من فکر پس از آن بود که دو نظریه در مورد آنچه اکثریت دموکرات رای دهندگان می خواستند. یکی بود که پس از مشاهده وضعیت واقعی در ایالات متحده گذاشته و فعال با رگبار گلوله از خشونت مرتکب تهمت و دولت بسیاری از آمریکایی ها شد و در نهایت آماده به مبارزه برای تغییر رادیکال قبل از آن خیلی دیر شده بود. این مدل فرض که رای دهندگان دموکرات تبدیل شده بود نه فقط خصمانه اما انقلاب: آن را نداشت فقط می خواهید برای ایجاد یک U-نوبه خود و خنثیسازی چه تهمت انجام داده بود. می خواست آن را به هدایت کشتی در یک روش جدید و بهتر جهت با همه کار و سازماندهی آن پیداست. این بود که زمین هر دو وارن و ساندرز شد ساخت: با من کار می کند و ما را به ساختن یک دنیای بهتر.

دیگر نظریه بود که یک رای دهندگان که خسته است توسط یک رئیس جمهور که نمی تواند به توقف ساخت کشور مبارزات همه چیز در مورد خود — یک رای دهندگان است که تا به حال برای پاسخ به هر تازه اضطراری با پرتاب چه کمی زمان و انرژی آن را در تظاهرات خواستار به نمایندگان و سناتور ها و کمک های مالی و سازماندهی—تهی شده است و از جان گذشته برای استراحت. “در یک چشم انداز اشباع خشمگین exhalations از رئيس جمهور که نمی تواند متوقف کردن واکنش و پاسخ به هر, توسعه جدید, خویشتن داری ممکن است فریبندگی آن برای یک understudied جمعیتی: رای دهندگان آمریکایی که می خواهد چیزی بیش از لحن” من نوشت: پس از آن. “با یک دولت قادر و یا تمایلی به بررسی و یا تعادل خود را کرده تا به حال برای رفتن به اوردرایو و واکنش نشان می دهند nonstop: مردم تا به حال به پلاگین بسیاری از نشت در غرق شدن این قایق که بسیاری به سادگی احساس تخلیه شده است. که متصل کردن نشت نیست واقعا کار تنها تشدید خستگی.”

زمانی که من این کلمات نوشت, ما از بالاترین نرخ بیکاری اعداد در حافظه اخیر و نمی توانیم از دست دادن 2,000 آمریکایی ها یک روز به یک ویروس هیچ کس درک می کند. مردم نبودند گیر در خانه به تماشای معیشت خود را ناپدید می شوند و خبری که عزیزان خود را که آنها هرگز به دیدن دوباره مرده بود تنهایی و ترس مبارزه برای نفس کشیدن. آنها در واقع موظف به تماشای جلسات مطبوعاتی که در آن رئیس جمهور, جوک در مورد مدل او با در میان بحث در مورد هزاران نفر از بینی آمریکا مرگ و میر. آنها را مجبور به حرکت محرمانه سیستم وام ineptly اداره آمادگی بانک ها به منظور سعی کنید به صرفه جویی در خود را به کسب و کارهای کوچک در کوتاه مدت. آنها نمی تقلا برای کاغذ توالت و یا ترس بیماری بردار همکار خود انسان ممکن است به آنها برای خرید مواد غذایی خود هستند. آنها تا به حال در نظر گرفته نشده که Kavanaugh دیوان عالی کشور رد خواهد بود تلاش برای تمدید رای گیری غایب بنابراین مردم می توانند رای با خیال راحت و به جای آن نیاز به Wisconsinite رای دهندگان به ایستادن برای ساعت در تگرگ و باران در وسط یک بیماری همه گیربه معنای واقعی کلمه خطر جان خود را برای انجام وظیفه مدنی خود. چند هفته پیش این را نگاه مانند یک تقلید مسخره امیز بد از رای دهندگان سرکوب اما این هفته SCOTUS را تایید کرد و این تنها یکی از یک لیست طولانی از اقدامات توهین آمیز آمریکایی که به تازگی به شاهد. با وجود رای گیری توسط پست الکترونیکی خود رئیس جمهور روشن ساخته است که او را به استفاده از هر اهرم او برای جلوگیری از رای گیری توسط ایمیل—تنها راه امن برای رای دادن اگر stay-at-home سفارشات هنوز هم در اثر این نوامبر. بازگشت در ماه ژانویه ما تا به حال شاهد رئیس جمهور خودداری به شدت نیاز به کمک از ایالات که فرمانداران نیست ستایش او کافی است. و نه به حال ما آموخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن—داشتن گفت: دولت ها باید به دفع کردن برای خود از آنجا که فدرال ذخیره شد “ما”—آیا منظور دولت فدرال شروع به تصرف منابع خود را.

همه چیز در حال بدتر در حال حاضر نسبت به قبل از آنها بودند. مردم نه فقط civically خسته در حال حاضر آنها در یک بسیار واقعی و حس فوری—اگزیستانسیالیسم در معرض خطر. وجود دارد (دوباره) دو نظریه در مورد آنچه که باید به دنبال این است که مردم بیشتر خواهد بود مایل به مبارزه برای سرنگونی یک این سیستم ناکارآمد و فاسد است. دیگر این است که مردم طلب کمک و استراحت. وجود دارد یک نسل تقسیم در اینجا قطعا: ساندرز حامیان بودن در دمای جوان بهتر است متناسب با نظریه اول. بایدن رای دهندگان در حال حاضر پژوهشگران دوم در ژانویه و حوادث اخیر ممکن است تنها تقویت آن است.

بسیاری از جمله خود من شده اند بهت زده توسط رای دهندگان رفتار در طول این دموکراتیک اولیه. آن را به عنوان دشوار است برای به میدان ساندرز’ پاک کردن پلت فرم و حرارت با پایه خود را بدون زرق و برق در انتخابات عملکرد آن را به عنوان است برای آشتی دادن بایدن را ولرم حمایت خود را قریب به اتفاق قربانیان نتایج. اما اگر این چالش این است که به درک به جای تجویز آن است که سخت به این ببینید که چرا بایدن حمل بعد. بایدن مخالفان نیست اشتباه می گویند او وجود ندارد و او عملکرد یک حفره یا سوراخ—این “generic دموکرات” نظرسنجی ها بپرسید رای دهندگان به نظر مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن. اما آنها ممکن است دست کم گرفته که با توجه به برخی از سیاسی hungers در حال حاضر عمومی و فراموش شدنی ممکن است جذاب تر از یک نبرد گریه برای بیشتر تعامل و تلاش بیشتر.

یکی از عوامل undergirding این همه ممکن است از مطالعات نشان می دهد که منفی تعصب بیشتر از انگیزه مثبت تعصب. Ezra Klein می نویسد که ما از قطبی است که این اثر را افزایش می دهد به عنوان یک تابع از مصرف اخبار سیاسی. “در میان دموکرات ها بسیار نامطلوب از نظر جمهوری خواهان افزایش [احتمال کمک پول به یک نامزد یا گروه] با 8 امتیاز در حالی که بسیار مطلوب نظر خود را حزب نمی افزایش آن در همه,” او می نویسد: الزام است که “بیشتر درگیر تجربه سیاست متفاوت از هر کس دیگری.” چه مغلوب ساختن پیشی جستن دیماه سلطه, اخبار, چرخه, و امواج رادیو و تلویزیون انجام داده است که اساسا افزایش مشارکت سیاسی و مصرف دموکرات ها به طور خاص. (بسیاری از جمهوری خواهان را تنظیم طول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی—از جمله اعضای کنگره که ادعا می کنند نه همیشه believably را شنیده و یا خوانده مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین ظالمانه بیانیه.) اگر که radicalizing و یک موتور برای منفی تعصب های افراط گرایی شده است به طور کامل حاضر. دموکرات ها نفرت تهمت تقریبا به اندازه او متنفر آنها, اما آنها مجبور به تماشای او در حال حاضر (در طول همه گیر) بیشتر از همیشه.

در شرایط سیاسی بایدن یک گاز بی اثر. اصلی خود را ابرقدرت و من فکر می کنم آن را واقعا ممکن است یکی در این چشم انداز است که او نمی آید در سراسر به عنوان واکنشی است. که به تساوی یک تضاد بین او و رئیس جمهور که می تواند به توقف واکنش. به این معنی در میان چیزهای دیگر است که بایدن خسته کننده است. البته او در یوتیوب پخش کردم کمی نامزدی. یکی نیست به خصوص نیاز به شنیدن بایدن صحبت می کنند چرا که او و ترافیک در آشنا platitudes. “این ملت هرگز شکست وقتی که با هم هستیم. و ما قصد داریم به شکست می شود در حال حاضر” او توییتی در چه بود یک روز تاریخی برای کشور و مبارزات انتخاباتی خود را. من فقط تایپ که جمله از خودم و در حال حاضر من آن را فراموش کرده. اما هدف آن است که نمی شود به یاد ماندنی: آن است که به طور مبهم آرامش در راه است که سبب فعال شدن یک نسخه از این کشور است که دیگر احساس می کند از راه دور درست است. درخواست تجدید نظر خود را کمتر دلتنگ تر از مغلوب ساختن پیشی جستن اما هدیه ای از آن است که یکی با خیال راحت می توانید موتور را تنظیم کردن. این نشان می دهد همه چیز را کاملا خراب و بدون ثابت اضطراب نظارت است.

وجود دارد یک دوم چنگک صاف کردن به بایدن را طول عمر و این خود ایمنی برای حمله به. این است که من فکر می کنم یک undersung بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را. سناتور. کامالا هریس’ به یاد ماندنی excoriation از بایدن برای حمایت از busing را ندارد; او مبارزات پراکنده و حمایت خود را در جامعه باقی مانده جامد. تلاش برای ایجاد بایدن رفتار با زنان مهم اتفاق افتاده در اوایل مبارزات انتخاباتی خود عقب که چند زنان صحبت کرد تا به شکایت در مورد عادت خود را از دست زدن زنان و بو کردن مو خود را. نه تنها او زنده ماندن است که آن تلقيح او را در برابر آینده اتهامات جدی تر رفتار بد. در حالی که وجود دارد را آشکار intraparty اختلاف دامن زدن به عدم پوشش تارا Reade این اتهامات که جو بایدن sexually assaulted او هنگامی که او کار می کرد برای او در سال 1993 جدید و خیالى است که با داشتن همان عجیبی خاموش noneffect به عنوان E. ژان کارول اتهام که رئیس جمهور raped او: آن را بیش از حد و به نوعی آن را می ریزید. این یک الگوی انواع در “من بیش از حد” موارد: حتی Harvey Weinstein را منصفه محکوم که او را از سوم درجه تجاوز به عنف در زمینه پیچیده و گاهی با رضایت طرفین رابطه, باور نمی Annabella Sciorra حساب چگونه او مستقیم raped او. مردم به نظر نمی رسد تمایل به این باور اتهامات تجاوز به عنف—به خصوص زمانی که آنها می آیند و پس از مناجات كوچكتر.

آن را به ارزش گفتن بیش از حد — که ما منتظر خبرنگاران تحقیقی به بررسی Reade را به اتهام, و من امیدوارم که آنها را—که به نظر من وجود دارد به کلی سقوط از خوش بینی است که هر دولتی پردازش همه این می تواند مهم است. وجود دارد یک متهم جنسی ضارب در کاخ سفید است. وجود دارد دیگر در دیوان عالی کشور نشسته در کنار یک جنسی harasser. در یک بیماری همه گیر مردم فقط نمی تواند جمع اوری همان رویه انرژی دیگر—حتی در سطوح intraparty پرخاشگری در طول دموکراتیک اولیه از دست رفته شدت تحت این بیماری همه گیر. هیچ کس می تواند یک سر واقعی بخار بیش از یک حساب. بایدن را creepiness پیشنهاد شد به عنوان یک مشکل در حال حاضر و آمریکا آن را رد کرد. اگر کشور مجبور به انتخاب بین دو مردانی که تجاوز جنسی زنان, این به سختی خواهد بود که اولین بار به هر حال. آن را دلپذیر واقع برای کسانی از ما مبارزه برای یک دنیای عادلانه اما به نظر می رسد به سادگی درست است که بسیاری از دموکرات ها به تلخی خشم Al Franken استعفای به عنوان یک overcorrection و هنگامی که بار این وخیم آنها در حال رفتن به تحریم یک نامزد را برای سوء رفتار جنسی است که طرف دیگر حامیان آمده خطرناکی نزدیک به جشن.

اما بزرگترین مثال از بایدن را indestructability—بزرگترین حمله را که بود برگ برنده خود در تلاش برای گرفتن اوکراین به “باز” رسیدگی به بایدن. آن را سخت به درک در حقیقت چگونه colossally که gambit شکست خورد اما شکست آن بود. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را استیضاح تلاش به لام بایدن! و آن را هزینه بایدن تقریبا هیچ چیز سیاسی است. “نگاه آن را ساده گفت:” نیویورک تایمز قبل از آیووا قفقاز خنده. “آنها smearing من به تلاش برای متوقف کردن من و آنها می دانند که اگر من نامزد من قصد دارم به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند یک درام.” من می تواند اشتباه باشد اما من نمی توانم تصور کنید که هر جمهوریخواه آمریکا در حمله به یمن در امتداد این خطوط در حال رفتن برای متقاعد کردن یک دموکرات رای دهندگان.

اگر هر چیزی دموکرات ها باید تحت تاثیر قرار توسط این کیفیت بایدن ، با وجود گاه به گاه طغیان خلق و خوی (که بدون شک کمک به او اسکن به عنوان “اصیل”) ، معاون سابق رئیس جمهور است intriguingly ایمنی بدن به کینه شخصی که در اطراف تهمت می سازد تمام سیاست است. مطمئن شوید که وجود دارد یک نسخه پیچیده تر از او اما بایدن تلگراف به عنوان تعریف یک پسر عادی. همین دلیل است که باراک اوباما او را برداشت به همسر در حال اجرا است ، با وجود تهمت تلاش برای گرفتن یک متحد آمریکا برای ساخت یک اسمیر در برابر اوبایدن ارائه شده به تماس مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی به کمک به او در مقابله با این بیماری همه گیر. این (بی معنی) تلفن تماس اتفاق افتاده و بایدن—که ایده آن—تنظیم شرایط برای تن و برنده شد. بایدن خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار بخشنده” بی معنی است (این چیزی است که یک مرد خوب شخصیت را برای شما) اما تهمت توصیف خود را از تماس با بایدن به عنوان یک “فوق العاده گرم گفتگو” بریده بایدن عظیم اخلاقی ، کسی که اصرار دارد (bizarrely) است که جمهوری خواهان می تواند تغییر مدیریت به طور خلاصه کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن از گل و لای و بر روی زمین بالاتر. او فقط به نظر نمی رسد که همه چیز را شخصا و در حالی که کاملا عادی کیفیت را در میان سیاستمداران در یک نقطه ممکن است عامل به عنوان یک سیاسی واقعی دارایی در یک چشم انداز که در آن رئیس جمهور مجازات افرادی که انتقاد او با انکار آنها نجات بخش تجهیزات. در واقع بایدن بدیهی است که با توجه به هریس—که معروف ترین کمپین لحظه ای که به او حمله کردند و او را برای خود معاون رئیس جمهور و صحبت از او در گرمترین تن. “من خیلی خوش شانس را به شما به عنوان بخشی از این—این همکاری رو به جلو,” او گفت:. “بزرگترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور. بنابراین من برای شما بچه ها.”

بایدن نمی کند فقط بالا. او شناور بسیار بالا شما به سختی می تواند او را ببیند. هیچ خواندن یک کشور و یک تردید به استناد اکثریت خاموش اما قضاوت توسط بایدن شماره یک توانایی به مشت و بدون قابل توجه است که کیفیت بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد به از دست ندهید. نوار واز بسیار پایین و بایدن است که “خوب” به اندازه کافی است که حتی ساندرز همیشه می تواند جمع اوری سولفات واقعا واقعا او حمله کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن شما به ارمغان می آورد پایگاه خود را به طور مداوم و گفت: unsayable و با بودن دلیلی توهین آمیز performatively undisciplined بی دقتی خوشگل کینه جو و کوچک است. او در ایجاد شرایط برای یک آزمایش جالب در آمریکا و روان: در حال باز کردن فساد و خالص معاملاتي venality بهتر به آرمان عوامفریبی سیاسی گفتمان? این آزمایش به ما آموخته است من فکر می کنم که ناسزا آرمان و “هنجارها” نیست صرفا تزئینی—ناقص و نادرست به عنوان آنها ممکن است آنها در واقع جلوگیری از برخی سوء رفتار. به قول همکارم بن Mathis-Lilley نوشت که مورد تهمت را خیانت از متحدان ما به کردها “جهان بهره مند خواهد بود اگر بیشتر چهره های عمومی … شروع hypocritically صداقت این نوع از کارشناسی دوباره.”

که دقیقا همان چیزی است که بایدن می کند—حرفه ای است که BS. و چون او را شناخته شده برای gaffes—حال یکی دیگر از تلقيح!—او دریافت نمی کند مجازات برای گفتن چیزهایی دیگر سیاستمداران ممکن است حرارت واقعی برای. سروپا است دارایی های خود را در هر بیت به عنوان آن را به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. “شما در حال دیدن روح امریکا در حال حاضر,” بایدن گفت: Chris Cuomo در گزیده ای منتشر شده در نامزد حساب توییتر. “نگاهی به آنچه آمریکایی ها انجام می دهند. متوسط آمریکایی است. آنها در حال صحبت کردن در مورد اختلافات بر اساس نژاد و یا قومیت یا هر یک از آن malarkey,” او گفت:. (من مکث در اینجا به یاد داشته باشید که آن را بسیار دشوار است در نظر من به خواندن این عنوان چیزی جز تلفن صحبت کردن در مورد مسابقه مسائل “malarkey,” اما اجازه دهید را فشار دهید.) بایدن ادامه می دهد: “آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد آنها در حال رسیدن و کمک به همه. ما در حال دیدن روح ملت ما در صفحه نمایش کامل هر روز در این بحران و این باعث می شود من خیلی افتخار می کنم به آمریکا.” همانطور که با مغلوب ساختن پیشی جستن دلسوز شنوندگان را به شنیدن آنچه که او بدان معنی است که آمریکایی ها می آیند و با هم بدون در نظر گرفتن تفاوت های خود را—و نه از آنچه او می گوید (که صحبت کردن در مورد اختلافات بر اساس نژاد و یا قومیت است malarkey,).

این است که همه می گویند که در حالی که من نمی فهمم بایدن حمایت او موفق به گریز (و نه حل) مشکلات سیاسی در راه است که سرپیچی از انتظارات است. بایدن چالش بود که به طور همزمان دفاع از اوباما میراث در حالی که در آغوش دموکراتیک پلت فرم است که نقل مکان کرد و تا کنون در سمت چپ آن را در راه های بسیاری آشکارا در تضاد با آن است. که او مبهم و در معرض ابتلا به platitudes محافظت از او را از هر وضوح که ممکن است سازش او. او چالش به اجرا در برابر بزرگترین, بلندترین, رسانه گراز در تاریخ سیاست آمریکا و با او ملاقات کرده است که چالش سختی ظاهر می شود در همه—و با ساخت درخواست های خود را آنقدر خفیف شما حتی نمی یاد داشته باشید آنچه که آنها بودند.

که ممکن است ایجاد حساما وجود دارد یک رویا منطق به همین دلیل آن ممکن است جذاب به خسته رای دهندگان. بایدن صحبت نمی کند و در وار حمله و تشنج که آمده اند برای مشخص جمع آوری کمک ایمیل. یک بایدن جیر درخواست برای کمک های مالی است که تقریبا comically مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن جیغ تجدید نظر برای نابود کردن دشمن. “مردمی که من می دانم این بار دشوار اما این بحران ساخته شده است که آن را واضح تر از همیشه چقدر انتخابات ماده—و چه تفاوت آن را می سازد که در کاخ سفید است. اگر شما می توانید لطفا تراشه به سوخت ما مبارزه است. من واقعا آن را درک.” من نمی توانم باور این استراتژی در یک چشم انداز سیاسی بر اساس در اسلحه-به-خود-سر بدهند. اما وجود دارد آن است که: تن نیست اهدا در حال حاضر برای نجات جمهوری; آن را “اگر شما می توانید لطفا تراشه در.” وعده های متوسطی هستند اما—و این بسیار مهم است به یک خسته رای دهندگان—خواسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>