“این یک ماست مالی کردن”: PBS فیلمسازان در کار با مستند دروغگو برای جورج دبلیو بوش سری

“جورج دبلیو بوش” جدیدترین علاوه بر این به PBS را “تجربه آمریکایی” ریاست جمهوری بیوگرافی کاتالوگ آغاز بکار در یک کنجکاو بار در تاریخ ما است. در آن چهار ساعت پخش در دو بخش در روز دوشنبه و چهار شنبه, آوریل 4 و 5 فیلمسازان باراک گودمن و Jamila Ephron به اتهام پروفایل فرد پشت در اتاق با هدف بهتر ما را قادر به درک موضوع خود را به عنوان یک انسان و چه شخصیت او را شکل ترین متعاقب ریاست جمهوری است.

هر رئيس جمهور خود را تحسین و مخالفان اما بوش یکی از پلاریزه آمار و ارقام در میان روسای جمهور ما که هنوز زنده است. دولت او بود یک کلام نیروی metastasizing جناح راست محافظه کاری و تاثیر فاکس نیوز. خود را در کاخ سفید است که سیاست بودند تا حد زیادی تحت تاثیر خود دیک چنی معاون رئیس جمهور و مشاوران مانند کارل روو و یکی برای همیشه تعریف شده توسط فاجعه بار حملات 11 سپتامبر 2001 ترین رویداد تاثیرگذار در تاریخ آمریکای مدرن . . . تا سال 2016.

تبلیغات:

در حال حاضر به عنوان ایالات متحده سگک تحت نابسامانی یک بیماری همه گیر نامناسب توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بوش به نظر می رسد کاملا statesmanlike در مقایسه با. اما اثر خود را در انتخابات ریاست جمهوری و سیاست های اشتباه باقی می ماند و با ما حتی در حال حاضر. Whenever شعله ور شدن تنش در خاورمیانه به ما یادآوری از خود دولت نقشی در فروش جنگ در عراق و افغانستان به آمریکا با استفاده از اطلاعات غلط است. ما ادامه حضور در افغانستان بخشی از طولانی ترین جنگ در تاریخ آمریکا با هیچ پایانی در چشم.

بهترین تصمیمات گودمن اشاره کرد در مصاحبه اخیر خود با سالن آمد و در پایان از بوش هشت سال در دفتر. “آن را تنها پس از تصویب امتیاز شد و در 20s و یا پایین 30s است که شما واقعا تا به حال عملکرد رئیس جمهور,” او گفت:. “این تراژدی آن است. من فکر می کنم او احساس این نوع از حس غم انگیز شکست دولت او و این طنز که تنها پس از آن که او واقعا گل رز به آن است.

بوش دولت را مترادف با اخلاقی لکه از زندان ابوغریب و وحی که سربازان آمریکایی شکنجه غیرنظامیان; در داخل کشور خود در کاخ سفید شکست خورده شهروندان را ویران کرد از طوفان کاترینا و نظارت سطح بانکداری مقررات زدایی است که منجر به بحران مالی سال 2007 و 2008. برای همه این دلایل را “تجربه آمریکایی” فصل ممکن است ثبت نام به عنوان یک حق رای دادن مورد علاقه خود را.

تبلیغات:

هنوز هم ما باید قدردان زحمات گودمن و Ephron ساخته شده در طلوع آن به وجود. گودمن که همچنین تولید دو بخش “کلینتون” در سال 2012 به اشتراک گذاشته شده است که عمل استاندارد برای این مستند دیکته که خود فیلمسازان صبر کنید حدود یک دهه پس از پایان ریاست جمهوری قبل از شروع تولید خود را. در عرض همان مدت زمان بوش چنی و عملیاتی تبدیل شده اند وسایل در رسانه های محافظه کار و یا بر اساس نقش در اسکار طعمه مانند “معاون.”

از آنجا که این خوش مشرب نیمه اول “جورج دبلیو بوش” که برجسته ویژگی های مصاحبه از بوش رئیس سابق ستاد اندرو کارت دبیر مطبوعاتی سابق و فعلی تابناک نویسندگان Ari Fleischer, Rove و دیگران در زمان احساس می کند مانند یک سوال تف لهستانی در یک شطرنجی رکورد تاریخی. تنها آن دو ساعت “جورج دبلیو بوش” در دسترس قرار گرفت نقد و بررسی زمانی که من مصاحبه گودمن و Ephron; قسمت 2 ایجاد شده بر بنیادی مشخصات از افتتاح دو ساعت جراحی و نسبتا ارزیابی بوش تلاش و اشتباهات خود را در طول هشت سال اتاق, چسبیده عمدتا به تاریخ به عنوان مخالف به تند خو سیاست اطراف آن سیاست های خود را ساخت.

در این مصاحبه با فیلمسازان من صحبت کرد و به آنها در مورد رویکرد خود را و مسئولیت پروفایل زندگی رئیس جمهور برای آمریکایی “تجربه” و چالش ذاتی با تکیه بر این دیدگاه از یک تعداد بسیار معروف دروغگو در ایجاد یک پروفایل است که تلاش می شود دقیق و صادقانه است. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

بیایید شروع با بحث در مورد مرکزی خود را از قیمومیت و رانندگی پایان نامه از نظر تولید این ریاست جمهوری برای زندگی نامه “آمریکا تجربه است.” از من بپرسید چرا که در نیمه اول وجود دارد اشاره به mileposts در خار سیاسی, صعود, با شروع دوران کودکی خود و خانواده بوش میراث سپس مصلحت حرکت رو به جلو را از طریق مراحل او طول می کشد به افزایش در جهان سیاست: زمان خود را به عنوان یک تگزاس تاجر خرید خود را از تگزاس رنجرز و در نهایت تبدیل شدن به فرماندار. من تعجب که چرا وجود ندارد و بیشتر بحث در مورد سیاست های او به تصویب رسید در حالی که او فرماندار دستاوردهای خود را شکست.

من می دانم که در یک سری مانند “خط مقدم” این جنبه از بوش سیاسی حرفه ای را دریافت نزدیک بررسی و نقد. بنابراین به دایره به سوال اصلی, چگونه آمریکایی “تجربه” دستور متفاوت برای شما به عنوان تولید کننده? آیا شما قادر به سوال های مختلف تعریف سیاست در یک موضوع سیاسی حرفه ای ؟ شما محدود به فقط بحث تاریخی معیار?

تبلیغات:

باراک گودمن: من خوشحالم که شما به ارمغان آورد تا “خط مقدم” از آنجا که این یک راه خوب از نوع متمایز آنچه ما از چه خبر می کند.

بله که عمدی بود.

گودمن: من فکر می کنم حق با تو است که “خط مقدم” خواهد شده اند بسیار بیشتر وسواس به عنوان مثال با دستاوردهای خود را به عنوان فرماندار تگزاس. ما بیشتر علاقه مند به شخصیت او و چه به عنوان یک انسان او را در حال توسعه این صفات که او طول می کشد با او از سال قبل از آن است که پس از آن تبدیل مربوطه در ریاست جمهوری.

تبلیغات:

این پرتره بسیار characterological. آنها بسیار بیشتر از نوع novelistic از آنها از یک نوع تحليلی است. “خط مقدم” انجام داده است فوق العاده کار بر روی این نوع از blow-by-blow از تصمیم گیری پیرامون جنگ عراق. اما آنها در سمت چپ میدان باز برای ما به درک انسان و روابط او و دیسک و شخصیت او. و که در آن Jamila و من سعی کردم به پر کردن شکاف.

اما من نمی دانم که شده است وجود دارد واقعا نگاه جامع زندگی خود را قبل از. این نیست که نقد آن را بیشتر یک سوال برای کمک به درک. آنچه در آن است که شما احساس مثل شما نیاز به واقعا برجسته در این ویژه بیوگرافی که ممکن است دیده شده است در دیگران ؟ دوباره وجود ندارد بسیار اکتشاف سیاسی چه دستاوردهای او تصویب در تگزاس که ریاست جمهوری ساخته شده مواد. است که علاوه بر این که به دنیا آمد با خانواده بوش نام.

Ephron: راست. این نمایشگاه مشاهده و آن را به نظر می رسد مانند مرتب کردن بر اساس از یک گردباد چگونه او آمد از ناموفق بودن این تاجر به طور ناگهانی بودن بسیار رقابتی فرماندار برابر بسیار محبوب وقت. اما من فکر می کنم برای ما از یک داستان سرایی نقطه نظر ما نیاز به او را به کاخ سفید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و بنابراین فرماندار سال شد که در مورد انتقال از نوع پل زدن شکاف بین خود در اوایل زندگی و آنچه که او را یک ریاست جمهوری مدعی.

تبلیغات:

گودمن: آن را بسیار غیر محتمل: قلمه از یک رئیس و یک خانواده معروف که یک نوع screwup و یک آبخوری و پس از آن این نوع از معجزه به نوبه خود و سپس همه چیز است که به دنبال پس از. این یک برکت و لعنت. این یک برکت و رحمت در حس که آن را بزرگ علوفه برای درام. این یک نفرین در دو روش. یکی این است که فقط یک مقدار زیادی از زمین را پوشش میدهد و این چیزی است که Ephron است با اشاره به. اما همچنین به این دلیل من فکر می کنم در شرح حال و در بسیاری از مکانهای دیگر, – “معاون” من فکر کردن در هالیوود و غيره – این واقعا موضوع به کاریکاتور. بوش که مردم فکر می کنم آنها می دانند که اغلب کاریکاتور نه شخص واقعی است.

و تا جایی که فرصت شد برای ما. ما احساس شما می دانید که او نوشید. اما او نیز عمیقا هوشیار مسیحی است. او تا به حال این فاجعه خود را در دوران کودکی از دست دادن خواهر خود و تا به حال به گام تا تبدیل شدن به مرد خانه و بذله گو برای نگه داشتن پدر و مادر خود را از عزاداری بیش از حد. بنابراین نکات دقیق وظریف در اینجا است که می تواند ایجاد یک پرتره جدید از مردی که ما فکر می کنیم نزدیک تر است به مرد واقعی است.

فعلی ریاست جمهوری را ترک کرده است بسیاری از احساسات متناقضی در مورد جورج بوش است. بین سال اول و دو سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نگاه مردم در پشت بوش شاید کمی بیشتر لطفا. حوادث اخیر تبدیل شده اند که دوباره به اطراف به خصوص که مردم دوباره بررسی ما چگونه به دست می آمد فرو رفته در درگیری ها در خاورمیانه است. و بسیاری از مردم که او را احاطه شده اند و سودای در فاکس نیوز و دیگر رسانه های کابل. شما از ویژگی های تعدادی از آنها را در این “تجربه آمریکایی” بیوگرافی.

چگونه این تغییر رویکرد خود را در شرایط و ضوابط ارائه این آمار و ارقام باید بگویم در مورد بوش میراث? این افراد هستند که بخش قابل توجهی از مخاطبان رک و پوست کنده به اعتماد نمی باشد. چگونه شما به همه عادلانه لرزش در حالی که به بیننده حس که آنچه ما می بینیم تصور ما در حال گرفتن دقیق است?

تبلیغات:

گودمن: اول از همه, بسیاری از, بسیاری از مردم از دولت بوش فقط به مجموعه ای از رکورد مستقیم هستند pro-Trumpers. وجود دارد بسیاری از خارج در مقابل از [بوش speechwriter] David Frum و دیگران مانند [speechwriter ارشد و مشاور] مایکل گرسون که تبدیل به برجسته ضد Trumpers. فقط برای روشن شدن. حتی کسانی که هر چند که مانند Ari [فلایشر] و دیگران که تبدیل صریح طرفداران این دولت, شما می دانید, آن را در کار ما به ارزیابی آنچه که آنها به ما بگویید که در زمینه داستان ما.

این نیست که آنها به طور دائم آلوده به طوری که آنها همیشه نمی تواند به نظر می رسد. حتی اگر ما با شما موافقم و ما نمی گوییم که ما انجام می دهیم اما حتی اگر ما هم با شما موافقم که آنها بوده ام دروغ گفتن از آن زمان به بعد کار ما این است که به درک: آنها به ما گفتن با صراحت آنچه آنها باور دارند که در این زمینه ما داستان ؟ ما به طول های شدید به دامپزشک آنچه به آنها گفته ام برای قرار دادن آن را به خود ما نوع evaluative روند به مطمئن شوید که آن را دقیق است. و ما حذف بسیاری از مسائل از این فیلم که در آنها گفته ام ما و یا هر کسی به ما گفته است که ما فکر می کنیم که به صورت ناخواسته و یا عمدا نادرست است. اما زمانی که آنها می آیند به ما با نیت خوب و یک قلب باز و ذهن باز به ما بگویید آنچه آنها باور و اعتقاد ما این است که آنچه آنها باور دارند که آن را بسیار با ارزش را باید بینش خود را. این افراد کسانی هستند که وجود دارد. هیچ کس دیگری می توانید بگویید داستان دیگر از این مردمی.

Ephron: که نکته کلیدی این است که آنها احساس نمی کنم که آنها دروغ گفتن است. بسیاری از آنها احساس نمی کنم که آنها در حال نادرست است. و آنها قادر به منعکس کننده اشتباهات آنها ساخته شده و چیزهایی که اشتباه رفت. اما به اعتقاد من آنها –

گودمن: در بیشتر قسمت ها منظورم شما فکر می کنم که چنی ممکن است عمدا دروغ گفته.

تبلیغات:

Ephron: چنی دقیقا.

گودمن: و روروک مخصوص بچه ها در لیبی و مردمی است.

Ephron: اطمینان حاصل کنید. و آنها را که تمایز بین چنی و رئیس جمهور. اما من فکر نمی کنم که آنها فکر می کنم آنها دروغ گفتن است. که باراک گفت: یک تفاوت وجود دارد بین فریب و خود فریبی.

پس چگونه شما قادر به آن را که در سراسر? چه چیزی شما احساس می کنید که شما قادر به انجام در ساخت این فیلم به اطمینان حاصل شود که آنچه که شما در حال ارائه و آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که آنچه شما به عنوان فیلمسازان معتقدند به عنوان نزدیک به حقیقت به عنوان امکان پذیر است ؟

تبلیغات:

گودمن: در این فیلم بسیاری از, بسیاری از صداهای خارج از دولت – روزنامه نگاران و مورخان بسیاری از آنها در تضاد یا مخالف با مردمی در دولت. ما باید کسانی که بحث در این فیلم است. ما اجازه دهید کسانی که در بحث اتفاق می افتد . . . اما ما یکی شدن در اطراف یک بیشتر یا کمتر منسجم داستان. آن را فقط به صورت تصادفی اختلاف است. ما را به یک نتیجه گیری در مورد دولت بوش و در حدی که به آنها دروغ گفته حدی که به خود دروغ گفتند. و آن را بیشتر و یا کمتر اتفاق نظر است که پس از توافق با مردمی خارج و یا نقد و حتی برخی از مردم در داخل. ما بسیار رک پذیرش از افراد در دولت که در حال حاضر به پلیس به بسیاری از اشتباهات.

این یک ماست مالی کردن. آنها می دانند که اشتباهات ساخته شد آنها درک کنند که آنها در اشتباه بودند در مورد همه چیز. آن را چرا. که کلید. چرا که آنها اشتباه است ؟ چرا این اشتباه اتفاق می افتد ؟ این سوال کلیدی. و آنها مایل به شرکت در این سوال. بنابراین من فکر می کنم آن را منسجم اما بزرگ به اندازه کافی بحث اجازه دهید به مقدار زیادی از نقاط مختلف از نظر برخی از خرید در این فیلم است.

Ephron: آره ما باید این نوع از صندلی ردیف جلو از شاهدان به این تاریخچه شرکت کنندگان از این تاریخ است. و سپس ما باید تمام کر از روزنامه نگاران که وجود دارد گزارش در این عنوان آن را گشوده biographers که با گذشت زمان به عقب نگاه کنید و ببینید آنچه که واقعا در رفتن در این لحظات.

بنابراین من فکر می کنم این یک راه برای نگه داشتن این فیلم صادق است. این نوع چک آنها را و آن را چک ما.

وجود دارد بسیاری از فیلم های مختلف که ساخته شده اند و هنوز ساخته شود در مورد این ریاست جمهوری و تاثیر آن در رسانه ها و روزنامه نگاری و چگونه روزنامه نگاران ارتباط برقرار کردن با کاخ سفید و دولت سیاست است. از آنجا که من گمان می کنم ممکن است مردم در حال رفتن به می آیند برای این خاص زندگینامه درمان با برخی از انتظار است که شما به این آدرس و یا تجزیه و تحلیل آن. شما در بخشی از صحبت به این زودتر با ما “خط مقدم” مقایسه, اما در این رابطه شما چه امیدوار است که بیننده را از این ؟ آیا شما امیدوار است که مردم را شاید ارزیابی مجدد برداشت خود را از جورج دبلیو بوش و ریاست جمهوری خود را?

گودمن: علامت ساموئلز تهیه کننده اجرایی “آمریکا تجربه” همیشه به ما گفت: vis-a-vis ریاست جمهوری این شرح حال به ماندن به عنوان نزدیک به دفتر بیضی به عنوان شما می توانید. اقامت نزدیک به رئیس جمهور. این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا. ما در حال تلاش نیست که به تجزیه و تحلیل تمام شمار افراد است که ممکن است بیرون آمدن از ریاست جمهوری در خصوص این انتخابات ریاست جمهوری بود که پس از پر حادثه. ما می خواهیم به درک که مرد. و با درک ما درک برای انسان تا کنون. این چیزی است که ما سعی به انجام این کار.

در حال حاضر با این رئیس جمهور است که به خصوص دشوار است زیرا او چنین delegator و افراد دیگر وجود دارد در دولت او بود که چنین تاثیر و نفوذ با دیک چنی قبل از هر چیز در میان آنها است. بنابراین گاهی اوقات دوربین خود را سرگردان دور از دفتر بیضی به این مردمی دیگر.

اما ما همیشه سعی کردم به عقب بر گردیم به بوش: آنچه که او فکر کنید ؟ چرا او فکر می که ؟ که چه ماموریت ما است. آن را به تجزیه و تحلیل مطبوعات و یا سرویس های اطلاعاتی و یا هر چیز دیگری. آن را [به] اقامت نزدیک به انسان است. و پس از پاسخ به سوال شما این است که ما امیدواریم که برای عمیق تر و متنوع تر درک پیچیده تر از بوش است. او یک یاهو از تگزاس. او یک نابغه است. او در جایی در وسط. و آن که در میانه است که ما امیدواریم که مردم را شعله ور و دیدن یک انسان بود که ما فکر می کنیم یک مناسب و معقول محترم انسان که گمراه توسط نیروهای مختلف. و این که یک داستان بزرگ. این داستان ما خواهید بگویید.

Ephron: او پس از بارها caricatured. او مرتب کردن بر اساس از dehumanized همه به نظر می رسد که او بود. برای من او در آن میز بزرگ برای بسیاری از لحظات محوری در تاریخ کشور ما ، بسیاری از نیروهای او قرار داده در حال حرکت هستند و هنوز هم بازی کردن امروز. و من واقعا فکر می کنم وجود دارد منصفانه نگاه که او و تلاش برای درک کند که انسان است که او بود. که هدف من این است که مردم به او نگاه کنید و ببینید چیزی پیچیده تر از قبل است.

“تجربه آمریکایی: جورج دبلیو بوش” آغاز بکار چهار شنبه, آوریل 4 & سهشنبه, مه 5 در 9 p. m. ET در PBS عضو ایستگاه های آنلاین در PBS.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>