این است که هنوز هم اتفاق می افتد: چاد گرگ


Chad Wolf, in jacket and a shirt with no tie and an open collar, looks toward the viewer against a red photo-illustration background, with a torn-paper logo in the bottom right corner reading "This Is Still Happening."
عکس اوا ماری Uzcategui/گتی ایماژ.

این است که هنوز هم اتفاق می افتد یکی از ویژگی های است که در آن تخته سنگ تلاش خواهد کرد به ارائه به روز رسانی در سطح ارشد دولت فساد چه می تواند انجام شود را به مقامات به حساب و چه دموکرات ها در حال انجام در پاسخ (به طور کلی هیچ چیز). دهم قسط است و در مورد وزیر امنیت داخلی یکی از نویسندگان جدایی خانواده و رئیس کنونی یک راز فدرال نیروی پلیس مستقر در پورتلند.

رسمی: چاد Wolf اقدام وزیر امنیت کشور و وزیر امنیت داخلی برای استراتژی سیاست ها و برنامه های

چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد: وزارت امنیت داخلی بوده است در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار نمادین و اساسا. حتی به عنوان رئیس جمهور دیگر کمپین پیام و یا وعده های گم شده اند به بی کفایتی یا بی تفاوتی هر سر امنیت داخلی تحت فشار قرار دادند به جلو مغلوب ساختن پیشی جستن–استفان میلر دستور کار ساخت ایالات متحده به عنوان دشمن که ممکن است برای مهاجران—یک برنامه واقعی سفید ناسیونالیسم به معنای توقف بلند مدت کشور حرکت به سوی جمعیتی تنوع.

پس از مصرف بیش به عنوان وزیر امنیت داخلی در ماه نوامبر گذشته, گرگ رفته بیشتر از هر یک از پیشینیان خود را برای خنثی کردن مهاجرت و تبعید متولد ساکنان با کمی توجه به قانون و یا فرایند است. در حال حاضر هر چند او افزایش یافته است که رویکرد خود را ارسال فدرال اخراج زور علیه شهروندان آمریکایی ورزش اول خود را اصلاح حقوق به عنوان فیلم های پدید آمده در هفته گذشته از بینام و نیروهای تحت گرگ فرمان ربودن معترضان از خیابان های پرتلند.

گرگ است که شاید کامل فرد منجر به این خاص dystopian نوآوری از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری داشتن قبلا نوشته بدنام یادداشت دفاع از یک عمر کوتاه اما وحشتناک سیاست “جدا واحد خانواده” برای جلوگیری از مستند نشده مهاجرت. گرگ فارغ التحصیل از دفاع از ربودن کودکان از پدر و مادر خود را در مرز به آدم ربایی رشد بزرگسالان در خیابان های آمریکا.

در فیلم گرفته شده در هفته گذشته ناشناس فدرال ماموران در لباس شبه نظامی در پورتلند تعقیب تظاهر کنندگان دستگیر او قرار داده و او را در بینام و ون. پس از آن گزارش ثابت شده است که این پرش کردن تیم ملی بود که ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی واحد. شبیه آدم ربایی گزارش اتفاق افتاده است در موارد متعدد و در روز دوشنبه رئیس جمهور bragged که این فدرال افسران بود “برداشت” معترضان قرار داده و “بسیاری از مردم در زندان” و او را تهدید به آوردن “بیشتر اجرای قانون فدرال” به “شهرستانها اجرا شده توسط لیبرال دموکرات.” آن را بیشتر گزارش روز دوشنبه که 150 نفر از جمله عوامل از وزارت امنیت داخلی و تحت گرگ را فرماندهی خواهد بود استقرار در شیکاگو در روزهای آینده.

این غربت جوخه های عمل بدون دادن نام خود و یا نشان اعداد تا گرگ به عنوان چهره از مغلوب ساختن پیشی جستن جدید پلیس مخفی برنامه تور یک دادگاه فدرال در پورتلند هفته گذشته در خارج از که خود را ماموران فدرال خواهد گاز اشکآور مامان و دیگر معترضان مسالمت آمیز. و یا به عنوان گرگ اعلام شده در یک پس-حذف توییت در هفته گذشته همراه با یک عکس از او را به صحبت کردن به این راز شبه نظامی عوامل: “ما زن و مرد در حال پرستان. ما هرگز تسلیم به خشونت افراط گرایان در سازمان دیده بان من.”

گرگ خود را ادامه داد تبلیغات, تور, در دوشنبه گفتن فاکس و دوستان که عوامل وجود دارد برای محافظت از فدرال امکانات از “خشونت آنارشیست ها و افراط گرایان.”

“آنچه ما در حال رفتن به انجام است که اجازه می دهد آنها را برای حمله به یک دادگاه و پس از آن به سادگی مرحله در سراسر خیابان در شهر ملک و می گویند شما نمی توانید touch me. این که چگونه این آثار” گرگ گفت: ظاهرا توصیف منطق پشت این آدم ربایی. “تقریبا همه ما از فعالیت های صورت گرفته در دو یا سه بلوک که در اطراف دادگاه و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

چند بخش از این لایحه از حقوق نوار ناشناس ماموران فدرال از انجام راز آدم ربایی و اشک کشتار با گاز مسالمت آمیز اعتراض مادران. در حالی که گرگ اقدام به استفاده از عجیب و غریب و باریک حقوقی تفسیر برای توجیه این را به وضوح شیوه های غیر قانونی او و غربت طرف مقابل باید در حال حاضر به شکایت شده توسط آیتالله سیستانی و همچنین اورگان دادستان کل.

هنوز هم این واقعیت است که آدم ربایی انجام شده توسط ماموران فدرال به سادگی غیر اخلاقی و غیر قانونی است و هرگز متوقف گرگ از پیشنهاد آنها قبل از. در حالی که خدمت در نقش های قبلی در وزارت امنیت داخلی در دسامبر 2017, Wolf پیش نویس یک یادداشت از سیاست های مهاجرتی توصیه هایی است که شامل “جداگانه واحد خانواده.” گرگ را گرفت و به “[a]nnounce که DHS است و با توجه به جدا کردن خانواده واحد قرار دادن بزرگسالان در بازداشت و با قرار دادن کودکان زیر سن 18 سالگی در حضانت [وزارت امنیت داخلی] به عنوان بیگانه بدون همراه کودکان است.” این طرح که قبلا سرنشین در تگزاس قرار گرفت و به اثر است که آوریل و در نهایت هزاران نفر از کودکان که به طور غیرقانونی جدا از پدر و مادر خود را قبل از یک قاضی فدرال اعلام کرد برنامه “وحشیانه و توهین آمیز و نتواند به comport با مفاهیم سنتی از نمایشگاه بازی و نجابت” و نقض آشکار “حق در قانون اساسی به خانواده یکپارچگی است.”

گرگ نیست تخصص در فراقضایی بازداشت به تنهایی. یک لیست کوتاه از برخی از دیگر اقدامات مشکوک او گرفته پس از افزایش از یک سطح پایین تر DHS apparatchik به سر آلاینده 240,000 شخص آژانس عبارتند از:

• در اوایل این ماه, Wolf نوشت: paean به فدرال نقش مجسمه حفاظت در Federalist است که در خدمت به عنوان یک پیش نمایش از پورتلند تاکتیک. به او نوشت: DHS بود “استقرار واحدهای ویژه برای دفاع از گنجینه های ملی ما از تظاهر” و “اهرم هر ابزار و قدرت در زرادخانه ما را به مطمئن شوید که این نشانه دست نخورده باقی می ماند.” (در حالی که خود سازمان بودند گزارش شده است که در مغلوب ساختن پیشی جستن خشونت آمیز و حمله به کشیشان و دیگر معترضان مسالمت آمیز در میدان لافایت ماه گذشته گرگ را ستایش اقدامات به نام حفاظت از مجسمه.)

• پس از تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند در پی قتل جورج فلوید, گرگ گفت: ABC این هفته که “من فکر نمی کنم که ما باید یک سیستمیک نژاد پرستی مشکل با مأموران اجرای قانون در سراسر این کشور است.” البته نادیده گرفته و نابرابری در خشونت های پلیس علیه مردم سیاه و سفید بلکه با خشونت نژادپرستانه Facebook هیئت مدیره است که نزدیک به 10 ، 000 اعضای گرگ گشت مرزی در سال گذشته در معرض به عنوان داشتن گرفته شده است.

• پس از دیوان عالی کشور حکم داد که گروه او را به تلاش برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برای حمایت از خیال بودند غیر قانونی, Wolf متهم دادگاه از صدور حکم که “usurps روشن اقتدار قوه مجریه برای پایان دادن به برنامه های غیر قانونی” و تهدید به پیدا کردن یک راه برای “پایان دادن” به “غیر قانونی برنامه است.” انجام این کار خواهد موضوع صدها نفر از هزاران نفر از سابق ورود دوران کودکی با اخراج از خانه تنها آنها شناخته شده است.

• Wolf استفاده کرده است این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای به طور قابل توجهی محدود کردن مهاجرت به ایالات متحده و شروع به سرعت اخراج یکهو از متقاضیان پناهندگی که قبلا داده می شود این فرصت را به طور کامل داوری ادعای خود را در حالی که در ایالات متحده است. او همچنین رهبری یک سقط تلاش برای لغو روادید از دانشجویان خارجی در دانشگاه ها که در حال امید بستن به حرکت به صورت آنلاین و فقط از کلاس برای ایمنی از دانشجویان و استادان.

• در طول ماه فوریه گرگ بارها و بارها مطمئن باشید مردم آمریکا که “به طور کلی coronavirus تهدید برای آمریکا باقی می ماند.” به عنوان اواخر به عنوان Feb. 24 او تکرار شد این خط در توییتر. روز پس از آن در سنا شهادت گرگ نمی تواند پاسخ به پرسش های اساسی از حزب جمهوری خواه ایالت جان کندی از لوئیزیانا در مورد کوروناویروس و گسترش آن. او بیشتر در مقایسه با مرگ و میر از COVID-19 که از آنفولانزا و عنوان عوارض این بیماری است که پس از کشته شدن بیش از 140 ، 000 نفر در این کشور نشان می دهد دروغ است که یک واکسن در دسترس خواهد بود در “چند ماه.”

• گرگ شد مسئول DHS در ماه مارس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهانی اعلام خود به اروپا ممنوعیت سفر منجر به فاجعه بار مفتول در کویل منتظر در فرودگاه امنیت خطوط در ارتفاع اولیه گسترش COVID-19.

• قبل از مسافرت های بین المللی در حال تعطیل به طور نامحدود در سراسر ایالات متحده به دلیل این دولت بی کفایتی گرگ اقدام به بلوک نیویورک ساکنان از تقاضا برای TSA قبل از بررسی ظاهری تلافی برخی از دولت ها سیاست های دوستانه نسبت به مهاجران مستند نشده.

چه مدت آن در جریان بوده است: گرگ شروع به کار خود را در بوروکراسی فدرال با یک کار در جورج دبلیو بوش TSA بوروکراسی در آغاز 2000s. او سپس به بالا پرداخت می شود لابی برای صنعت هواپیمایی و سازمان های دیگر برای بیش از یک دهه قبل از بازگشت به دولت در شروع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با یک کار به عنوان TSA رئیس ستاد.

گرگ در اطراف نقل مکان کرد در وزارت امنیت داخلی در سطح پایین تر نقش ها از جمله به عنوان وزیر سابق Kirstjen نیلسن را رئیس ستاد قبل از منصوب شدن به اولین سنا تایید کرد که در استراتژی سیاست ها و برنامه های. او برای نیلسن در زمانی که او بارها و بارها به دروغ و به کنگره در مورد وجود خانواده جدایی سیاست که گرگ توصیه کرده بود به او بر روی کاغذ.

در گرگ جمهور ضمن تایید روند سال گذشته او خود را به دروغ به کنگره در مورد نقش خود در خانواده, جدایی, گفتن, نوادا ایالت Jacky روزن که او تنها آگاه شد از سیاست در مارس سال 2018 است. او در واقع نوشته یادداشت معرفی این سیاست در دسامبر 2017 و شده بود در جلسات متعدد در طول بهار سال 2018 با استفان میلر و دیگران ذکر شده در تقویم رسمی به عنوان برخورد با “پایان دادن و گرفتن و انتشار” “مسئله جدایی خانواده” و “جدا کردن کودکان و خانواده ها است.”

هنوز هم او امن سنا تصویب و موقعیت خود را. زمانی که قبلی اقدام, منشی, Kevin McAleenan سمت چپ این گروه در ماه نوامبر که در سمت چپ گرگ به عنوان یکی از چند موجود با مقامات سنا تایید وضعیت مورد نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت قانونی نصب او در پست بالا.

آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد: قبل از این دولت و پس از پایان برده داری در این کشور آن را سخت به فکر می کنم از یک مقام دولتی که نه یک بار بلکه دو بار مجاز فدرال اجرای قانون عوامل به انجام ربایی برنامه های در داخل ایالات متحده است. فراتر از آنچه که او انجام داده با خود را در راه او دارای این کار عمیقا نامنظم است. اگر یک رئیس جمهور قبلی استفاده کرده بود یک گردان مجموعه ای از اقدام مقامات برای جلوگیری از سنا تایید جلسات برای یک وزیر کابینه این امر باید حداقل کشیده موشکافی از کنگره است. برای مقایسه زمانی که روشن شد که مجلس سنا که حاضر به تصویب الیزابت وارن به عنوان رئیس تازه شکل گرفته مصرف کننده حمایت مالی دفتر رئیس جمهور اوباما نامزد شخص دیگری به جای ترک او را به اجرای این اداره به عنوان یک تایید نشده مشاور ویژه. مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ گونه تردیدی در مورد او درب گردان اقدام قرار ملاقات و هیچ کس را نشان می دهد هر گونه قصد متوقف کردن او را.

چه دموکرات انجام داده اند: تا کنون حزب مخالف شکایت کرده کمی اما نه زیاد در مورد میهن نیروهای امنیتی پس از رفتن رئیس جمهور مخالفان سیاسی یا گرگ دیگر افراط. هفته گذشته در کنگره ورونیکا Escobar به نام گرگ استعفای بیش از پورتلند ربایی است. دیگر آمریکا باید با ارسال نامه ای درخواست کرد که او و دیگر مقامات دولت شهادت در مورد تهمت را وحشیانه سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز در میدان لافایت. آنها را با صدور احضاریه هر چند به نظر می رسد بعید است به امن گرگ شهادت قبل از انتخابات.

آنچه که به احتمال زیاد انجام می شود: دموکرات ها می تواند اقدام به صدور احضاریه و ورزش ذاتی تحقیر اگر مقامات حاضر به شهادت دادن. آنها می تواند باز کردن یک استیضاح پرس و جو و تماس شاهدان به جدایی خانواده و به پورتلند ربایی است. آنها همچنین می تواند صبر کنید تا نوامبر. 3 به این امید که جو بایدن ثابت اما نه زمین بسیار مخربی رای گیری سرب حمل از طریق انتخابات و تهمت و cronies مانند گرگ در حال حذف از دفتر توسط رای دهندگان. آنها به وضوح عبور از انگشتان دست خود را و در نظر گرفتن آخرین دوره.

چگونه قابل جابجایی این مسائل است: حتی قبل از پورتلند گرگ سزاوار محاکمه خواهد شد با عنوان جرم جنایی برای مشاوره ربودن هزاران نفر از فرزندان از پدر و مادر خود را با هیچ برنامه ریزی برای بازگشت آنها و برای perjuring خود را در مقابل کنگره در مورد آن دسته اند. بهترین سناریو در این نقطه است که او نمی ربودن بسیاری از کودکان مهاجر یا آمریکایی ها قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته شده است از سال آینده. 10 بیرون از 10.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort