این است که هنوز هم اتفاق می افتد: دیوید برنارد


U.S. President Donald Trump looks on as Secretary of the Interior David Bernhardt speaks.

باتلاق چیز.

درو Angerer/گتی ایماژ

این است که هنوز هم اتفاق می افتد یکی از ویژگی های است که در آن تخته سنگ تلاش خواهد کرد به ارائه به روز رسانی در سطح ارشد دولت فساد چه می تواند انجام شود را به مقامات به حساب و چه دموکرات ها در حال انجام در پاسخ (به طور کلی هیچ چیز). هشتمین قسط حدود یک شکل که با وجود مجازی گمنامی است که, یکی از دولت swampiest دیوید برنارد.

رسمی: دیوید برنارد, وزیر کشور

چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد: مگر اینکه شما پرداخت واقعا توجه شما احتمالا حتی شنیده دیوید برنارد. سابق نفت لابی که در زمان بیش از رسوایی-گرفتار Ryan Zinke به عنوان رئیس بخش داخلی انجام داده خیلی بهتر از سلف خود در ماندن از اخبار است. هنوز هم بدون سوار در اطراف بر روی یک اسب یا اصرار بر پرواز شخصی خود پرچم او انجام می شود مقدار قابل توجه از آسیب فقط در حال اجرا توسط استاندارد جمهوریخواه مرموز پرداخت به بازی ،

یکی از راه های است که برنارد جلب توجه منفی برای رفتن بالا و فراتر از فساد در عملکرد دولت برای منافع حزبی بود که تصمیم خود را در اوایل این ماه به دامن قانون فدرال اجازه می دهد تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از به شدت محدود داخلی از یادبود لینکلن به عنوان یک پس زمینه برای یک فاکس نیوز تاون هال.

“Speechmaking” و “ویژه” است که ممکن است در قرعه کشی یک جمعیت به یادبود اکیدا ممنوع است. بنابراین اجازه می دهد تا مغلوب ساختن پیشی جستن—که در طول تاون هال گفت: او شده است “درمان بدتر” از ترور 16th رئیس جمهور خود را در محل مناسب برنارد مجبور به خم شدن قوانین در وسط یک بیماری همه گیر. او بیش از خوشحال به انجام این کار, صدور دستوری بیان کرد:

با توجه به فوق العاده بحران است که مردم آمریکا را تحمل کرده اند و نیاز به رئیس جمهور به ورزش یک هسته دولتی تابع به آدرس کشور در مورد جریان عمومی-بهداشت بحران, من ورزش اقتدار من به تسهیل این فرصت را برای رئیس جمهور برای انجام این آدرس در یادبود لینکلن توسط هدایت بخشی از امنیت مبتنی بر بسته شدن بخشهایی از بنای یادبود آبراهام لینکلن.

با توجه به این که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت به نظر می رسد به احساس آنها می تواند بسیار دور با هر چیزی در حالی که ملت دلچسب با COVID-19 اخبار داستان نسبی تصویری بر روی صفحه رادار. آن را یک بار دیگر, چند, نشان می دهد که تا چه حد دولت فدرال شده است را به تهمت شخصی و سیاسی خدمات دربان.

گذشته از این شرکت امید بستن فدرال نشانه برای ترویج رئيس جمهور انتخاب مجدد کمپین برنارد را سوء استفاده از دفتر بی رنگ شده است اما موثر است. آنها عبارتند از:

• دستکاری قبلا بهرهبرداری نشده نقاط ضعف در قانون فدرال تجدید موقت قرار ملاقات و بیش از بیش و بیش از دوباره به طوری که آنها جلوگیری از قانون اساسی و از نظر قانونی موظف سنا تصویب. این شامل به خصوص بحث برانگیز انتصاب سرپرست اداره مدیریت زمین ویلیام پری Pendley. Pendley سابق صنعت لابی نوشته است که “پدران موسس در نظر گرفته شده تمام اراضی متعلق به دولت فدرال به فروش می رسد” — استدلال برای اندازه گیری خوب است که چنین فروش خواهد افتخار “قدرت و عزت و اقتدار” از ایالات متحده به عنوان ذکر شده در دیوان عالی کشور تصمیم به روده قانون حق رای در Shelby County v. دارنده. واشنگتن پست گزارش داد که سابقه خود را از کار به عنوان یک مدافع برای سوخت های فسیلی و دامداری صنایع منجر به او ارسال “17-صفحه recusal لیست از 56 مشتریان و یک انبار برگزاری است.”

• پس از ورود به دفتر برنارد خود قرار داده بود تحت یک بازرس کل تحقیقات برای هفت شکایت گره خورده است تا حد زیادی به خود کار سابق به عنوان یک لابی گر. (برنارد پاک شد از تخلف در یکی از این تحقیقات که در بر داشت که با دخالت نتایج علمی ارزیابی ماهی و حیات وحش دانشمندان بود “غیر معمول” اما نمی نقض فنی “را اخلاق تعهد و یا فدرال اخلاق و مقررات است.”)

• در طول سال گذشته فدرال خاموش برنارد نگه داشته 800 کارکنان در کار به روند جدید نفت و گاز, مجوز, حداقل 73 درصد از آن رفت و به شرکت هایی که با آنها او تا به حال روابط شخصی. او نیز نادیده گرفته سابقه و ممکن است نقض قانون برای حفظ پارک ملی باز و شفاف اقدام به افزایش رئيس جمهور را خاموش ایستاده با عواقب فاجعه بار برای گفت: پارک های ملی است.

چه مدت آن در جریان بوده است: برنارد شده رقص در اطراف مرزهای اخلاقی به عنوان یک کارمند فدرال به نفع شرکت های انرژی و هستهای برای بخشی بهتر از دو دهه است. در اوایل 2000s برنارد بود که یک مقام رسمی در جمهوری جورج دبلیو بوش را در داخل بخش. یکی از این مشاغل به عنوان گروه برتر وکیل و اخلاق افسر. در آن زمان بوش داخلی اداره بدنام برای آن کیفری و اخلاق افتضاحات از جمله جک Abramoff پرداخت-به-بازی بازی های رسوایی و به عنوان شرح داده شده توسط نیویورک تایمز “اتهامات مالی خود برخورد پذیرش هدیه از شرکت های انرژی استفاده از کوکائین و سوء رفتار جنسی.” برنارد نیز شخصا در تلاش برای جایگزین کردن یافته های علمی در بخش کنگره شهادت با صنعت-بودجه گزارش و به یک غیر قابل توضیح و جایزه نقدی پرداخت به رسمی که استعفا کرده بود در رسوایی برای doctoring علمی گزارش و قلدری و دانشمندان است.

پس از خروج بوش دولت برنارد شد یک لابی برای صنعت انرژی با شرکت Brownstein هایت Farber Schreck. در سال 2017, او reentered دولت به عنوان برگ برنده انتصاب به معاون وزیر کشور و بلافاصله شروع به نقض اخلاق تعهدات دوباره. در سال گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که به تازگی نشان داد فاکتورها نشان داد که برنارد ادامه داد: به عنوان یک لابی گر برای چند ماه پس از او “ثبت حقوقی با دولت فدرال به طور رسمی پایان دادن به وضعیت خود را به عنوان یک لابی گر.” (برنارد و خود شرکت ادعا کرد که این اشکال که نشان داد این بود که در خطا.) همچنین در تایید جلسات برنارد ظاهرا دروغ را تکذیب کرد پس از انجام لابی گری برای یک غول انرژی روسیه, بود که در نهایت به روسیه را به تلاش برای دخالت در انتخابات 2016 قرار داده و تحت تحریم های ایالات متحده. (برنارد و خود شرکت ادعا کرد که این اشکال که نشان داد این بود که در خطا.)

هنگامی که در معاون وزیر کار برنارد shirked قانون آزادی اطلاعات درخواست با حذف جلسات از تقویم خود را, کمک Zinke نگه داشتن جزئیات مذاکرات بیش از بحث reassignments شغلی مقامات به طور کامل مخفی, مسدود شده, انتشار علمی ارزیابی در مورد خطرات ناشی از مواد شیمیایی خاص به صدها گونه های در معرض خطر پس از لابی شدید از شرکت های شیمیایی و نورد حفاظت تهدید دلتا قال اجازه می دهد محصولات کشاورزی به رهگیری آب حفظ اکوسیستم خلیج سان فرانسیسکو دلتا و کمک به کسب درآمد سابق خود لابی مشتریان میلیون ها دلار. (سابق خود لابی شرکت چهار برابر آن کسب و کار خود را از طریق چند سال اول در دولت.)

آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد: همانطور که اشاره شد این مرد را در حال اجرا است و این خاص واشنگتن grift برای نزدیک به دو دهه است. بنابراین هیچ چیز به طور معمول اتفاق می افتد به جز شاید چند سیلی بر روی مچ دست از یک بازرس کل یا دو.

چه دموکرات انجام داده اند: هشت حزب دموکرات تحت فشار قرار دادند برای بازرس کل کاوشگر که در سال گذشته راه اندازی شد و تعدادی از دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای توضیح برنارد تقویم حذف. هیچ کس تا آنجا که من می توانم پیدا کرده است تحت فشار قرار دادند برای او به استعفا. سال گذشته ایالت Ron Wyden از اورگان به نام ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا به بررسی پتانسیل لابی جنایات توسط برنارد اما هیچ بررسی اتفاق افتاده است. (که ایالات متحده وکیل ریزآب توسط کسی است که کاملا مشغول معکوس DOJ محکومیت و صدور حکم توصیه تهمت متحدان که در حال حاضر شده است با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار.)

آنچه که به احتمال زیاد انجام می شود: بازرس کل دفتر ممکن است به آرامی ملامت برنارد پس از تکمیل تحقیقات و یا آن را نمی ممکن است. خانه انرژی و تجارت کمیته ممکن است بررسی بازرس کل را یافته و یا آن را نمی ممکن است. هر چه اتفاق می افتد برنارد بسیار امن در کار خود را به نگه داشتن انجام باتلاق خود چیزی. (باتلاق اینجا تمثیلی است; واقعی مرداب داشتن تامین آب منحرف شده به مشتریان.)

چگونه قابل جابجایی این مسائل است: این پایه 21st century جمهوری خواه فساد اداری که در آن تنظیم منصوب به طور خاص برای تمایل خود را برای از بین بردن چیزهایی که آنها رسما قرار است برای محافظت از. این هزینه داشتن یک حزب سیاسی است که در آن یک حزب به طور کامل و کاملا در بنده از شرکت های بزرگ و لابی منافع و طرف دیگر کمی کمتر. 3 از 10.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>