William Barr against a red background with text in the lower right that says, "This Is Still Happening."

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس سارا Silbiger/گتی ایماژ.

این است که هنوز هم اتفاق می افتد یکی از ویژگی های است که در آن تخته سنگ تلاش خواهد کرد به ارائه به روز رسانی در کابینه فساد چه می تواند انجام شود را به مقامات به حساب و چه دموکرات ها در حال انجام در پاسخ (به طور کلی هیچ چیز). قسط پنجم است که در مورد تک موثر ترین مانع بین تهمت و مسئولیت حقوقی ویلیام Barr.

رسمی: دادستان کل ویلیام Barr

چیزی است که هنوز هم اتفاق می افتد: زمانی که ویلیام بار نامزد دریافت جایزه بود به جای جف جلسات به عنوان وکیل به طور کلی بخش قابل توجهی از واشنگتن قانونی ایجاد پشتیبانی از این حرکت. این واقعیت است که تهمت بود تغییر دادستان کل بود و نه فرخنده; جلسات از دست داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی توسط recusing خود را از تحقیق و تفحص از روسیه دخالت در انتخابات 2016 که رئیس جمهور شکایت ناعادلانه بود به او. اما بر خدمت کرده بود به عنوان دادستان کل تحت George H. W. Bush administration و به عنوان بنیامین Wittes قرار دادن آن بر خواهد بود یک وکیل عمومی “غرق در سنت و فرهنگ وزارت دادگستری” “که اجرای بخش قبل و خدمت با تمایز در دیگر نقش های ارشد” و “با یک سریال حرفه ای شهرت به عنوان یک وکیل به محافظت می کند.”

که بر می تواند دیده می شود به عنوان یک عضو محترم رسمی واشنگتن به سادگی نشان داد که چگونه عمیقا فاسد چیزهایی که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه در صحنه ظاهر شد. او قبل از حرفه ای بود و در واقع به عنوان یک حزبی مجری که مشاوره حقوقی شکل سوء استفاده های مختلف از اولین دولت بوش از جمله تصمیم به کشتن ایران-کنترا بررسی توسط عفو همه درگیر. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن او زمانی به اوج خود هدف سیاسی وزارت دادگستری به چنین درجه ای است که آن را غیر قابل تشخیص به عنوان یک نهاد مستقل در خدمت صرفا به عنوان بازوی اجرای به صورت شخصی و سیاسی با هدف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با بار به عنوان رئیس جمهور وفادار fixer.

بار اول عمده و رسمی وارد عمل شد و به انتشار خود خلاصه ای از خلاصه ای از ویژه مشاور رابرت مولر که گزارش منتشر نشده در مورد دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشارکت و انسداد عدالت در برابر کاوشگر خود را. در بر نامه صادقانه گرفته شده توسط عمده رسانه های خبری به عنوان Mueller خود حکم دادستان کل نوشت که وزارت دادگستری بود تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد عدالت و که این تحقیقات دریافتند هیچ ارتباطی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه:

ویژه مشاور را بررسی پیدا نکردم که مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا هر کسی که در ارتباط با این توطئه و یا هماهنگ با روسیه در تلاش های خود برای نفوذ 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. به عنوان گزارش آمده است: “[T]او بررسی نمی ایجاد که اعضای تهمت کمپین توطئه و یا هماهنگ با دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند.”

یک ماه بعد وقتی واقعی گزارش آمد معلوم شد که کسانی که داخل پرانتز مشخص شده که در آن بر حذف شده بود, حکم قبلی و نیم:

این تحقیقات همچنین شناسایی لینک های متعدد بین دولت روسیه و تهمت و مبارزه است. اگر چه این تحقیقات ثابت شده است که دولت روسیه درک آن بهره مند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و کار امن است که نتیجه و این که مبارزات انتخاباتی انتظار می رود آن را به نفع electorally از اطلاعات به سرقت رفته و منتشر شده و از طریق تلاش های روسیه, …

این گزارش همچنین روشن ساخته است که مولر را بررسی می کند تبرئه” مغلوب ساختن پیشی جستن از جرم—مولر DOJ به دنبال عمل precluding بخش از indicting یک رئیس جمهور نشسته بود و نه رسیدن به یک تصمیم در مورد اینکه آیا او مرتکب جرم و جنایت است. او نوشت که تیم تحقیقاتی آیا “اعتماد به نفس پس از تحقیق کامل از حقایق است که رئیس جمهور به وضوح مرتکب نشده انسداد عدالت است.” مولر بیشتر مشخص یازده قسمت است که ممکن است تشکیل انسداد و دقیق تجزیه و تحلیل حقوقی و توضیح داد که چگونه آنها ممکن است واجد شرایط به عنوان یک جرم و جنایت است. Barr خلاصه تجزیه و تحلیل از این نزدیک به دو سال تحقیق و 181 صفحه گزارش در ریاست جمهوری انسداد را با هم در دو ماهبود به نتیجه گیری کرد که “این گزارش شناسایی هیچ اقداماتی که در قضاوت ما را تشکیل می دهند” یک prosecutable مورد انسداد عدالت است.

پس از انتشار است که بسیار گمراه کننده و خلاصه بر همه اما با توجه به در تلاش برای ظریف در مورد آنچه که او انجام می دهند و آنها او را به انجام آن. آخرین و آشکار عمل آمد در این هفته هنگامی که DOJ مداخله برای کاهش آن را صدور حکم توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن دوست صمیمی راجر سنگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال برخی عصبانی توییتهایی باعث تمام چهار حرفه ای وکلای دادگستری در تعقیب تیم به ترک مورد و یکی از آنها را به استعفا از وزارت به طور کامل.

این فقط آخرین و چشمگیر ترین حرکت با بار به عنوان رئیس جمهور خود را روی Cohn.

بر تلاش در روز پنج شنبه به tamp پایین انتقاد به حرکت می کند با گفتن این که آن را انجام نداده در هماهنگی با کاخ سفید و rebuking مغلوب ساختن پیشی جستن برای اختلالاتی که “آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان و وزارت که ما در حال انجام کار ما با صداقت.” بر اساس تاریخچه طولانی از خدمت رئیس جمهور منافع شخصی هر چند این فقط یک سیگنال به ناروا به توقف و گفت آرام بخش با صدای بلند. روز جمعه ما شاهد بیشتر چقدر توخالی بر ادعای استقلال بودند که نیویورک تایمز گزارش داد که او تا به حال اختصاص داده خارج دادستان به بررسی مولر را تعقیب اعتراف گناهکار مایکل فلین که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال محافظت از FBI تحقیقات در سال 2017, منجر به طور مستقیم به مولر را انسداد عدالت شد.

تجدید نظر صدور حکم آغاز یک مقیاس کامل مبارزات انتخاباتی توسط رئیس جمهور به سلب مشروعیت دادستان از سنگ به احتمال زیاد با هدف ساختن یک توجیه برای عفو یک محکوم به دروغ گفتن به کنگره و دستکاری با یک شاهد به تلاش برای حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور tweetstorm شامل حمله به داوران که محکوم سنگ و قاضی است که با توجه به حکم او و به طور کامل بی اساس اتهامات “دادستانی سوء” در برابر دادستان که سعی کردم در این مورد و از “دروغ” در برابر مشاور ویژه که آن را به ارمغان آورد. آن را نیز شامل ستایش دیگران برای بار برای من شخصا “با در نظر گرفتن هزینه از یک مورد است که […] شاید باید حتی آورده شده است.”

این فقط آخرین و چشمگیر ترین حرکت با بار به عنوان رئیس جمهور خود را روی Cohn و به نوبه خود DOJ به یک شخصی سلاح برای Donald J. Trump. یک لیست کوتاه از گذشته از جمله موارد نقض حقوق بشر عبارتند از:

• پس از انتشار گمراه کننده خلاصه ای از مولر گزارش و برگزاری بر روی گزارش خود را برای نزدیک به یک ماه بار در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز از آن شد و در نهایت به می گویند که انسداد عدالت تلاش مولر ثبت شد ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن بودن “نا امید و خشمگین صادقانه باور است که این تحقیقات بود تضعیف ریاست جمهوری خود را.” به این روز Barr DOJ به دنبال جلوگیری از انتشار unredacted مولر گزارش استدلال در دادگاه که گروه خواهد بود از نظر قانونی مجاز به بلوک شواهد از کنگره اگر واترگیت امروز اتفاق افتاده است.

• * * * در تلاش خود را برای کاهش مولر تحقیقات بر دروغ کنگره منجر به اتهام شهادت دروغ از اعضای کنگره است. در طول 9 آوریل شنیدن یک خانه تخصیص بودجه—پس از انتشار Barr خلاصه و قبل از انتشار مولر گزارش خود را بر خواسته شد با تشکر. Charlie Crist: “گزارش ظهور به تازگی عمومی که اعضای ویژه مشاور تیم در حال نا امید در سطح برخی از با اطلاعات محدود موجود در مارس 24, نامه, که آن را به اندازه کافی و یا با دقت لزوما به تصویر بکشد یافته های این گزارش. آیا شما می دانید آنچه آنها ارجاع؟” بر پاسخ به طور مستقیم: “نه من نیست.” این بود نادرست است. بار تا به حال فقط دو هفته قبل نامه ای از مولر بیان کرد که خلاصه خود “را به طور کامل به تصرف خود در زمینه طبیعت و ماده از این دفتر کار و نتیجه گیری.”

• که آوریل 2019 کمیته ظاهر که در طی آن او دروغ گفته بود آخرین بار بر شهادت قبل از خانه. او حمایت از یک برنامه ریزی ظاهر است که ممکن است, چرا که او نمی خواست به سوال توسط کارکنان وکیل. از آن پس دولت—حمایت استدلال حقوقی از DOJ—عمده فروشی رد بی شماری احضاریه برای اسناد و مدارک و شهادت های مربوط به اجرایی سوء از جمله در استیضاح پرس و جو.

• وزارت دادگستری را رد کرده است که بر حال چیزی برای انجام با اوکراین طرح اخاذی اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky برای تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی در جولای 25, دعوت رئیس جمهور همچنین به صراحت تشویق Zelensky برای رسیدن به Barr. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گزارش می نویسد: در کتاب خود که به او هشدار داد که دادستان کل است که بر ذکر شد در تماس است. (به DOJ را رد کرده است این حساب.)

به جای recusing خود را از این تضاد بهره بر استفاده از قدرت از DOJ به پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نوبت بعد از روشن کردن. اولین DOJ دفتر مشاور حقوقی مسدود whistleblower شکایت در مورد اوکراین امر از فرستاده شدن به کنگره در تناقض مستقیم با قانون است. سپس او DOJ گردد حقوقی و منطقی برای مغلوب ساختن پیشی جستن خواهان در انتخابات دخالت در این تماس یک جرم آشکار و حاضر به حتی آن را بررسی کند. سپس DOJ گردد و ارائه threadbare قانونی و منطقی برای مغلوب ساختن پیشی جستن بی سابقه محاصره همه کنگره احضاریه در استیضاح پرس و جو.

در نهایت پس از استیضاح به پایان رسید, بر راه اندازی یک فرایند ویژه ای را برای خود گروه به انجام چه تهمت سعی کرده بود به اوکراین برای انجام: بررسی اتهامات بی اساس از جرم و جنایت توسط جو بایدن از جمله ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی نقطه فرد در مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین درخواست طرح.

• شاید در هیچ جا به Barr شده است بیشتر موثر و مداوم در تلاش خود را به اعتبار رئیس جمهور ادعا می کند که روسیه بررسی شد سیاسی ضربه های شغلی. در مارس شهادت بر گفته یک کمیته مجلس سنا که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جاسوسی دولت اوباما از یک موقعیت است که آینه رئیس جمهور و که هیچ مدرکی تولید شده است. پس از DOJ بازرس کل Michael Horowitz یافت که هیچ شواهدی وجود دارد که اف بی آی به حال جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی بر مخالفت عمومی با این نتیجه گیری. او همچنین دروغ ادعا کرد که هوروویتس هرگز “تصمیم گرفت این موضوع را از نادرست انگیزه” توسط ارشد اوباما مقامات زمانی که هوروویتس گزارش به وضوح اعلام کرد که تحقیقات خود را “پیدا نکردم مستند یا گواهی شواهد که تعصب سیاسی و یا نامناسب انگیزه تحت تاثیر” بررسی است.

• علاوه بر بازرس کل را بررسی Barr منصوب یک دست انتخاب وکیل جان دورهام به بررسی اقدامات اوباما مقامات در روسیه بررسی است. تهمت متحدان در روزهای اخیر همراه با رئیس جمهور افزایش یافته و خواستار تعقیب از بالا اوباما مقامات در این مورد. نیویورک تایمز روز پنجشنبه گزارش داد که دورهام بررسی به تازگی متمرکز سابق سیا مدیر جان O. برنان منظم هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن tirades. ماه گذشته این بار نیز گزارش داد که سابق FBI مدیر James Comey تحت تحقیقات جنایی در مورد اطراف ساله نشت.

• هنگامی که بر شهادت قبل از یک کمیته مجلس سنا در ماه آوریل او پیشنهاد کرد که تحقیقات مختلف او راه اندازی در مقابل دولت قبلی ممکن است در نتیجه تعقیب اما به جای می تواند منجر به DOJ قرار دادن “در قوانین و یا prophylaxes در برابر” آینده تحقیقات بالقوه تخلف توسط مبارزات سیاسی. در اوایل این ماه او تحقق آن وعده اعلام کرد که تمام تحقیقات از سال 2020 مبارزات سیاسی باید از طریق او. این حرکت باعث می شود تهمت وفادار مدافع تنها داور از اینکه پتانسیل رفتار مجرمانه توسط رئیس جمهور و یا مبارزات انتخاباتی خود را حتی بررسی شود و اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن رقبای سیاسی ممکن است چهره های سیاسی با انگیزه هدف قرار دادن خود را دارند.

چه مدت آن در جریان بوده است: بار تلاش برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن از تحقیقات در جریان است پس قبل از او پیوست و دولت. در واقع آنها احتمالا او چگونه این کار را کردم. در ژوئن 2018, Barr فرستاده وزارت دادگستری ناخواسته یادداشت این استدلال که مولر اشتباه بود به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن برای انسداد عدالت است. شش ماه بعد بار بود مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید به جای جلسات.

به طور کلی بیشتر بر بوده است handmaiden به قدرت پس از سال 1980 زمانی که او کار خود را راه اندازی George H. W. Bush DOJ در نهایت تبدیل به بوش دادستان کل. صدای روستا در سال 1992 تحت پوشش بسیاری از بار گسترده رکورد آشکار سوء رفتار در آن زمان, اما هیچ کدام آنقدر آشکار خود را به عنوان تهیه رضایت برای بوش همکاران در ایران-کنترا رسوایی. با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تخمگذار زمینه را برای عفو cronies محکوم مولر مانند سنگ و پل Manafort انتظار می رود بار به ایران-کنترا تجربه برای استفاده در برخی از نقطه در نه چندان دور آینده.

آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد: تحت معمولی بار بار به احتمال زیاد هرگز تصویب شده توسط سنا پس از آن بیرون آمد که او تا به حال نوشته شده از یک یادداشت به یک رئیس جمهور تحت بررسی برای انسداد عدالت گفتن او را که باید وجود داشته باشد هیچ گونه بررسی است. حتی تحت هنجارها به عنوان اخیر به عنوان کسانی که از سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری Barr قطعا باید recused خود را از تحقیق که به جلسات انجام داده بود. بسیاری از Barr اقدامات صورت گرفته از قبیل سنگ از صدور دستورالعمل تغییر, اوکراین حکم انسداد و مسدود کردن کامل انتشار مولر گزارش—آیا سابقه اقدامات حتی فراتر از اقدامات انجام شده توسط ریچارد نیکسون را عمیقا فاسد وزارت دادگستری. شایان ذکر است که در اینجا نیکسون دادستان کل, John N. Mitchell شد و در نهایت مورد بررسی قرار گرفته و محکوم به جرائم مربوط به تلاش های خود را برای پوشش نیکسون خود جرم و جنایت.

در یک جهان که در آن بارز سوء رسمی هنوز اهمیت Barr را در حال حاضر است استیضاح و حذف به عنوان دادستان کل. حداقل این امر طبیعی برای کمیته قضایی مجلس برای برگزاری جلسات به سنگ محکومیت وضعیت تماس چهار دادستان که ترک مورد و جسی لیو سابق آمریکا وکیل بود که از دفتر حذف فقط در زمان برای سنگ محکومیت و که دست زدن به لحاظ سیاسی قابل توجهی در موارد بنا به گزارش خشم مغلوب ساختن پیشی جستن.

چه دموکرات انجام داده اند: تقریبا هیچ چیز. مجلس رای به نگه داشتن بار در تحقیر کنگره در سال گذشته برای امتناع خود را به نوبه خود بیش از اطلاعات مربوط به دولت شکست خورده تلاش به تابعیت سوال اضافه شده به سرشماری. اما این حرکت بدون یک مقیاس کامل استیضاح تحقیق بر سوء استفاده از موقعیت خود بود و عمدتا نمادین است. دموکرات ها در حال حاضر در حال مبارزه با چندین دادگاه جنگ به دنبال قضائیه فدرال به اجرا های مختلف آن احضاریه و فضولی سست اطلاعات در اطراف تخلفات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و DOJ اما همان DOJ در حال مبارزه با آنها را در هر مرحله از راه است.

آنچه که به احتمال زیاد انجام می شود: هیچ چیز بیشتر. در روز پنج شنبه مجلس نانسی پلوسی پرسیده شد که چرا او نمی استیضاح Barr و او را رد کرد و امکان گفت که تهمت تخلف دولت “به این معنا نیست که ما در حال رفتن به صرف تمام زمان ما رفتن بعد از هر دروغ که دولت سرسپردگان را به کنگره ایالات متحده است.” Pelosi بیشتر punted این سوال که چه چیزی باید اتفاق می افتد به Barr گفت: سنگ قسمت “باید بررسی شود” اما با اشاره به رهبر اقلیت سنا چاک شومر تماس برای یک بازرس کل بررسی است.

سناتور. الیزابت وارن به نام برای بار به استیضاح توسط مجلس انتقاد ریاست جمهوری رقبا برای انجام به همین ترتیب. اما در خواستار استیضاح وارن نیست یک بار ذکر پلوسی با نام و یا به دنبال قرار دادن هر گونه فشار عمومی بر روی بلندگو به واقع عمل وارن درخواست.

کمیته قضایی مجلس در ضمن این هفته اعلام کرد که بر موافقت کرده بود به شهادت قبل از آن کمیته در 31 مارس است. در ماه مه سال گذشته زمانی که بار حاضر به نظر می رسد قبل از این که کمیته به این دلیل که قالب را خواستار او جواب سوالات تحت سوگند از کارکنان وکیل دموکرات در پاسخ با خوردن یک سطل KFC و برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی با سرامیک مرغ. اگر بر می کشد از این شهادت دوباره که می داند که چه نوع از سرامیک دموکرات ها ممکن است به نوبه خود و یا چه مواد غذایی سریع آنها ممکن است خوردن. با توجه به کلی ناکارایی قوه قضائیه کمیته هر چند او ممکن است هر چیزی را به ترس تبدیل تا این زمان در اطراف.

چگونه Impeachable این مسائل است: مقدار زیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن مسئولان قانون را شکسته اند, اما تنها یکی از آنها در یک موقعیت به طور سیستماتیک شکستن قوانین در مورد چگونگی قانون اجرا می شود. Barr است به تنهایی برچیده استقلال از وزارت دادگستری و تخریب هر گونه توهم که یک رئیس جمهور می تواند به صورت آشکار و جنایت و یا مانع از هدف قرار دادن رقبای سیاسی. خود را حرفه ای تاریخ تایید می کند که کل پس از واترگیت تئوری ریاست جمهوری پاسخگویی—از جمله مفهوم “impeachability” خود—شده است یک تو خالی شم لبه پنجره رساند تا توسط یک ساده لوح قانونی استقرار. 10 بیرون از 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی