این چیزی است که ظلم و ستم به نظر می رسد مانند

در قلب این تحول بیش از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس پاسخگویی.

انجام این عمل در صورت عواقب حقوقی و سیاسی. اخلاقی.

آن را بازنویسی از آنچه که ما رشد شنیدن در مورد جرم و جنایت — آیا جرم انجام دهد ،

این معما از آنچه که ما شاهد بوده ام از کاخ سفید که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق Atty. ژنرال ویلیام P. Barr شده است رها مسلح دولت عوامل محروم از شخصی و یا حتی آژانس هویت.

تبلیغات:

این سوال است که چرا ؟ چه حس می کند این را و چه شده است بر تلاش برای رسیدن به کاخ سفید دیگر از تهدید و ارعاب بود و غارتگران و مسالمت آمیز معترضان به طور یکسان ؟

از همه که گزارش شده است بر سازمان های کوچک خود را به ارتش از اداره مبارزه با مواد مخدر و FBI که آیا پوشیدن شناسایی اطلاعات بدون نام بلکه از افسران اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره (ع); ایالات متحده مارشال; و اداره فدرال زندانها; میهن ماموران امنیتی کنگره آمریکا پلیس فدرال حفاظتی خدمات سرویس مخفی و ناحیه کلمبیا گارد ملی.

در برخی موارد آنها را شامل نمی شود واشنگتن پلیس شهری.

تبلیغات:

تصاویر از فدرال آمريکا — و یا عوامل که شبیه فدرال آمريکا — حفاظت مراحل یادبود لینکلن و دیگر اماکن عمومی قوی بود که البته این “تسلط” نیروی که تهمت می خواستم. آن را نیز به اندازه کافی قوی به منعکس کننده آنچه انتظار داریم در یک رژیم استبدادی.

یک مقام ارشد وزارت دادگستری برگزار شد به نقل از اعتباری Barr با ایده آوردن در زندان فدرال اصلاحات افسران خواستار آن است که یک نمونه از Barr “خارج از جعبه” تفکر. “خداوند مردم” این مقام گفت: به دلیل برخورد با شورش است “دقیقا آنچه انجام می دهند بهترین است.”

آنچه در مورد نظارت?

تبلیغات:

صرفنظر از مسائل عملیاتی کنترل یک نیروی متفاوت از ادارات این احساس یک فرمول برای بی اعتمادی به دولت است. در واقع وجود دارد بنا سردرگمی در هل دادن معترضان از یک بلوک راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به راه رفتن و به چه تبدیل شده بد بخت عکس op برگزاری مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی.

بار تا به حال برای گسترش ایمنی محیط اطراف کاخ سفید و تنها راه برای انجام آن در آن لحظه بود که فشار معترضان با هوایی محرک—کاخ سفید می گوید: نبود گاز اشک آور, اگر دیگران آن را گفته بود و نیروی فیزیکی است. همه برای یک عکس که خیلی گنگ شده توسط خود را.

تبلیغات:

در میان افرادی که فکر می کنم استقرار ناشناس پلیس فدرال است که اشتباه است مایکل برومویچ سابق بازرس کل وزارت دادگستری که نظارت تحقیقات داخلی که گفت گمنامی “ایجاد یک مشکل بزرگ” برای نظارت. “آن را به طور کامل تضعیف توانایی نگه داشتن پرسنل اجرای قانون که در تعامل با سوء پاسخگو” گفت: برومویچ. “شما باید بدانید که آنها چه کسانی هستند و قطعا که آژانس آنها را نمایندگی کند.”

همانطور که معلوم است, اداره زندانها برای مثال هیچ امور داخلی سیستم به برگزاری افسران پاسخگو باشد.

شش سال پیش پس از فرگوسن, Mo. خشونت و وزارت دادگستری یافت که پلیس گمنامی بود سوء استفاده به خودی خود یک عمل است که “انتقال یک پیام به اعضای جامعه است که از طریق گمنامی افسران ممکن است به دنبال عمل با مصونیت از مجازات.”

تبلیغات:

کریستی لوپز سابق وزارت دادگستری رسمی هشدار داد که فرگوسن در مورد عدم nameplates گفت: گمنامی از افسران در خیابان سی بود “نشانه ای از چگونه وارونه این دولت است.”

کنگره حرکت می کند

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler ( D-n. y.) به طور رسمی درخواست اطلاعات در سازمان های مختلف پلیس و معترضان در پایتخت ایالت الیزابت وارن (D-جرم.) خواسته است که DOJ بازرس کل تحقیق بر نقش. تشکر. همین Beyer (D-Va.) و النور هولمز نورتون غیر رای گیری نماینده واشنگتن دی سی یک لایحه نیاز به اجرای قانون فدرال افسران پلیس را به وضوح نشان می دهد نام خود و سازمان.

تبلیغات:

دیروز بدون ارائه شواهد بار گفت که قدرت های خارجی ممکن است با استفاده از پوشش اعتراض به پیشرفت خود برنامه در برابر ایالات متحده است. در ضمن او در ادامه به ذکر است عموم تنها سوء استفاده از چپ آنارشیست ها بدون ذکر این دستگیری ها از راست تقسيم شدند.

ترس از خشونت های خیابانی با این وجود ما این است که دولت جدید ایجاد ترس در مورد دولت خود را. ما به وضوح در حال حاضر سردرگمی در میان رهبران نظامی که در حال مقاومت در برابر تهمت تلاش برای سیاسی تظاهرات برای اهداف حزبی. ما اختلاف نظر در هر سطح از دولت در مورد حکومت و استقرار پلیس برای حفاظت از ساختمان ها و نه از مردم.

ما باید استقرار فعال نیروهای ایالات متحده در برابر آمریکایی ها. اما همه ما باید به توافق برسند که ما می دانیم که در حال انجام است پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی