این انتخابات: این یک جنگ داخلی و از طرف ما لزوما برنده

در آنچه به مبلغ یک بازی گاه به گاه گذشته در راهپیمایی خود را در کلرادو اسپرینگز در پنج شنبه شب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلب خطوط نبرد در این انتخابات به وضوح به عنوان من آنها را شنیده ام کشیده نشده است. رو یکی از تقریبا همه سفید مخاطبان در شهرستان است که توسط ستاد به چندین فرقه بنیادگرای و چندین مسیحی megachurches تهمت اسلحه خود را تکان داد و پرسید: “راستی چقدر بد شد جوایز اسکار در این سال؟” جمعیت jeered با صدای بلند. “آیا شما آن را ببینید ؟ و برنده است … یک فیلم از کره جنوبی! چه جهنم بود که همه چیز در مورد ؟ ” او در ادامه با undisguised انزجار. “ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت است. در بالای آن, آنها, بهترین فیلم سال ؟ آن را خوب است ؟ من نمی دانم. بیایید ‘بر باد رفته’! ما می توانیم ‘بر باد رفته’ بازگشت ،

تهمت نیز ممکن است دست تکان دادند مؤتلفه نبرد پرچم. جمعیت می دانستم که دقیقا آنچه که او به معنای. “امریکا بزرگ دوباره” در حال حاضر به حال یک نقطه مبدا و عظمت آنها آرزو داشت تا به حال نشده است بیان شده توسط برنده اسکار از “انگل” به کارگردانی بونگ جون-هو یا خدای ناکرده انتخابات از باراک اوباما اما توسط Rhett باتلر و اسکارلت اوهارا.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است اجازه ما می دانیم که او و پایه فکر نمی کنم از این به عنوان یک انتخابات. این یک جنگ داخلی. آنها می خواهند برای تبدیل ساعت به عقب به زمانی که سیاهان می دانستم که جای خود زنان و خوشحال بودند ساخت بیسکویت در آشپزخانه و کارفرمایان می تواند کارگران خود را پرداخت هر چیزی که آنها می خواستند و این سوال که برای رای دادن تصمیم گرفته شد توسط تعداد کمی از مردان سفید پوست در یک دود پر از اتاق.

به اطراف خود نگاه کنید. با ویلیام Barr در وزارت دادگستری و برت Kavanaugh و نیل Gorsuch در دیوان عالی کشور و جمهوری خواهان مجلس سنا رای گیری در قدم اهسته با میچ مک کانل زندگی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا احساس می کند مانند جنوب برنده جنگ داخلی. اگر ما نمی تواند ما گه با هم و رانندگی او را از دفتر خود در صندوق های رای در ماه نوامبر ما از دست دادن این یکی بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده با استفاده از یک دشمن خارجی قدرت روسیه به پیروزی در انتخابات در سال 2016 و اگر چه جامعه اطلاعاتی گفت: کنگره این هفته درست است, او را در حال انجام آن است. وجود خواهد داشت نه هر گونه تحقیق و تفحص از دخالت خارجی در این زمان. چه مولر تحقیقات انجام? مطمئن شوید که وجود دارد چند ماه هنگامی که آن را شبیه آن را جایی بروید. منظور من تهمت مردم شده بود در حال اجرا در همه جا در دیدار با روس ها در سیگار و کافه و راجر سنگ بر روی گوشی به ویکی لیکس و وجود دارد یک گروه از FSB (روسیه معادل سیا) اختصاص داده شده به نرم دموکرات ها و کل goddamned ساختمان در سن پترزبورگ ارسال در توییتر و در حال اجرا Russkie رباتها از طریق Facebook. و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جیم Comey و تا به حال سرگئی Kislyak و سرگئی لاوروف به دفتر بیضی که در آن او گفت: دو روسها “فشار خاموش است.”

تبلیغات:

و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دست برداشت shithammer ویلیام بر حفر یک سوراخ درست در زیر دفتر پنجره در واشنگتن و انداخت مولر را در 400 صفحه در کلوخ در برخی از خاک و در آن بود همه چیز به حال اتفاق افتاده است.

خیره کننده چیزی است که تهمت نگه می دارد و هیچ چیز اتفاق می افتد. کل دولت نشت مانند یک سقوط سد. هر وقت او چیزی بی رحمانه و یا احمق و یا حتی غیر قانونی کسی تماس یک خبرنگار و یا یک سوت. نگاهی به اوکراین و رسوایی. همه چیز از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به رودی جولیانی آخرین حرکت روده قرار گرفت و در عین حال تلاش برای استیضاح او از آغاز محکوم.

حتی خانه شهادت 10 نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت تا به حال هیچ اثر مانند ظاهر با من دوست قدیمی بیل تیلور. من نگه داشته در حال انتظار برای او و یا یکی از آنها به هر حال برای به دست آوردن وجود دارد و استعاره گرفتن اعضای این کمیته توسط lapels و فریاد زدن “آیا شما نمی بینید چه fucker بود ؟ او رشوه یک دولت خارجی با استفاده از دلار های مالیاتی ما برای کمک به او را انتخاب کنید!”

تبلیغات:

سپس استیضاح محاکمه در سنا صورت گرفت و آدام شیف کردم وجود دارد و گفت که دقیقا و آنها چه کردند ؟ جمهوری خواهان رای دادند و در قدم اهسته به تبرئه او و هیچ چیز اتفاق افتاده است. وجود دارد بدون عواقب برای مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال حاضر او بی بند و بار. او قبول کرد با مبارزات انتخاباتی خود را درست در باز و او را ایستاده در یکی از تظاهرات و نگاه به دوربین و می گویند, “من آن را انجام داد و شما.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او همیشه این بود: یک mobbed تا grifter از نیویورک که آموخته از پدر خود را که شما می توانید ولش در بدهی پرداخت کردن مردم و بازی سیستم, و هنگامی که شما گرفتار, پیاده روی دور. اگر شما ظالمانه به اندازه کافی در مورد آن مردم خواهد بود به طوری که حیرت زده آنها مایل و یا قادر به عمل است. مغلوب ساختن پیشی جستن, پیر pal روی Cohn بود استاد گذشته در این. من تحت پوشش او در حالی که من در کارکنان ایجاد کرد ، او با استفاده از به سفر در سراسر کشور به سخنرانی در شهرهای کوچکتر به جمهوری خواه کرد که همه را تحت تاثیر قرار می تواند روی کوهن برای آمدن به Sheboygan یا Zanesville و صحبت در جمع آوری اعانه خود را. او ملاقات یک بانکدار محلی بیش لاستیک مرغ و صحبت کردن با او به امضا وام 50 یا 100 گراند و او را به پول و سفت آنها را در هر زمان. او شکایت کرد و بارها و بارها توسط این بانک های محلی و او هرگز پرداخت یک درصد.

تبلیغات:

تهمت هم یاد گرفتم از روی کوهن است که شما می توانید چیزهای در چشم ساده و دور با آن را اگر شما فقط می گویند “برو تو” با صدای بلند و اغلب به اندازه کافی. من فکر می کنم که چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به کل کشور است. او گفت: “لعنت به تو. من هرگز اعتقاد خود به دموکراسی من هرگز اعتقاد خود را به نظام سرمایه داری من هرگز باور را در خود ایجاد و نگاه کن من چی بود! من رئیس جمهور منتخب! Fuck you! من قصد دارم همه چیز را من می خواهم! من قصد دارم به پرواز نیروی هوایی در هر نقطه من می خواهم و من قصد دارم به بازی گلف بیشتر از Arnie پالمر و من قصد دارم به زیر نژادپرستی و نهفته در تظاهرات و من قصد دارم به جک تا سرویس مخفی اتاق ها در استراحتگاه و من قصد ندارم به پرداخت یک صد و آنچه شما می رویم به در مورد آن انجام? من قصد دارم به تماس با ولادیمیر پوتین در گوشی و من قصد دارم به او کمک من سرقت یکی دیگر از انتخابات و شما.”

که مغلوب ساختن پیشی جستن فلسفه به طور خلاصه: هر آنچه که شما می خواهید و می گویند: “خود شما.” او دور با آن همان راه او دور با stiffing پیمانکاران و welching در وام های بانکی و رفتن به ورشکستگی و گرفتن وام بیشتر و زمانی که آنها می آیند با توجه گفت: “خود شما.”

من فکر می کنم ما شانس به ضرب و شتم او اما ما باید به حفاری خودمان را عمیق سوراخ هنگامی که او رفته است. برخی از ما هرگز خواهد شد: کودکان پاره پاره از مادران آنها اسلحه در مرز رای دهندگان خواهد شد که رفتن به پای صندوق های رای می شود و تبدیل به دور و فقیر خواهد شد که گرسنه زمانی که مواد غذایی خود را تمبر قطع زمین و آب و هوا است که خواهد بود despoiled گونه ای که منقرض شده شرکت هایی که با شکست مواجه خواهد شد زنانی که در مراکز بهداشت نزدیک خواهد شد امید است که خواهد بود نقش برآب رفته و دور برای همیشه لطفا برای.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن قطع قلب خارج از امریکا است. او را تبدیل دموکراسی به دیکتاتوری و او به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>