“این ممکن است نوک کوه یخ”: چرا ژاپن coronavirus بحران ممکن است فقط آغاز

در بعد از ظهر یکشنبه در دای ناگویا ساختمان در ناگویا ژاپن سرمایه صنعتی و یکی از مراکز رمان شیوع کروناویروس در کشور Tully در قهوه توقیف. یک ثبت نام کوچک در خارج از ورودی می گوید که با توجه به Covid-19 پشت بام کافه خواهد بود به طور موقت بسته شده است.

هر فروشگاه دیگر در بازار است که باز و شلوغ.

بازار است کوچک از ملت در پاسخ به این ویروس است. برخی از مدارس دولتی به بازگشایی بیش از چند هفته آینده بیش از یک ماه پس از نخست وزیر شینزو آبه آنها تعطیل در فوریه 27.

بهار دانشگاه ترم شروع می شود در اوایل ماه آوریل در سراسر کشور و کالج ها در حال اقدام با بسیاری از طبقات و جهت یابی با وجود لغو فارغ التحصیلی و القای مراسم. برخی از جاذبه های توریستی محبوب از جمله استودیو یونیورسال ژاپن در حال برنامه ریزی برای بازگشایی قبل از پایان ماه.

Yukino ایچیکوا دانشجویی گفت که تاثیر اصلی از coronavirus در زندگی خود تا کنون شده است داشتن یک تور از او می خواهم این سایت متعلق به گرفتن لغو و بهبود شستن دست سعی و کوشش. دیگران من صحبت کرد تا به حال تجربه مشابه. “من ممکن است از دست دادن من شرکت پاداش و من نمی توانم سفر” گفت: اریکا Imaeda یک کارمند شرکت. “من همچنین شروع به پوشیدن ماسک به کار می کنند.”

این کشور محفوظ رویکرد برای مقابله با کروناویروس مواجه شده است به بررسی و گمانه زنی در مورد تحت آزمایش. با وجود در نظر گرفتن تنها در حد متوسط اجتماعی-فاصله اقدامات دولت به تازگی خواسته مردم را به “خودداری” از گرفتن با هم در گروه های گیلاس شکوفه مشاهده احزاب) و ژاپن مواجه شده است و شگفت انگیزی رشد خطی در مواردی است که تا زمانی که موارد به طور ناگهانی آغاز شده و تسریع در توکیو در اوایل این هفته.

وجود حدود 1,400 موارد تایید شده و بیش از 44 مرگ و میر ناشی از مارس 27. در مارس 5, 55 مورد جدید گزارش شده است. تقریبا سه هفته بعد در مارس 26, فقط 86 نفر گزارش شده است.

مقایسه کنید که به آمریکا که در آن 76 موارد تایید شده در مارس 5 تبدیل به بیش از 14 ، 000 مورد جدید در مارس 25. در حالی که بسیاری از جهان را مورد جدید نمودار شبیه وحشتناک رشد نمایی ژاپن به نظر می رسد عمدتا خطی.

ژاپن COVID-19 Coronavirus ردیاب

اما کارشناسان می گویند که تعداد واقعی موارد در کشور تقریبا به طور قطع بیش از 1,400. دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای آن آزمایش سخت معیارهای که نیاز به بیماران دچار تب بیشتر از 37.5 سانتی گراد (99.5 F) بیش از چهار روز مگر اینکه بیماران و سالمندان را از دیگر شرایط بهداشتی اساسی و یا متصل شده قبلا مورد تایید شده. برخی از افرادی که با معیارهای رد شده است آزمون.

حتی ایالات متحده به شدت ناقص و دیر تست تلاش گرفتگی ژاپن کوچک تلاش — مارس 20, ایالات متحده تا به حال انجام شده 313 آزمون در هر یک میلیون نفر نسبت به ژاپن 118 آزمایش در هر یک میلیون نفر است. ژاپن با استفاده از فقط 15 درصد از آن قرار است تست ظرفیت 7,500 آزمون در روز است. کره جنوبی به طور گسترده ای مورد ستایش برای آن درایو-از طریق آزمایش اقدامات در حال انجام بیش از 6000 تست در هر یک میلیون نفر است.

ژاپنی موسسه ملی بیماری های عفونی معتقد است که تست های سخت معیار در محل هستند برای حفظ محدود منابع پزشکی برای کسانی که نیاز به مراقبت های فوری. “فقط به خاطر اینکه شما ظرفیت این به آن معنا نیست که ما نیاز به استفاده از این ظرفیت به طور کامل” وزارت بهداشت رسمی Yasuyuki صحرا گفت: مطبوعات در جلسه هفته گذشته است. “لازم نیست به انجام آزمایش بر روی افرادی که به سادگی نگران است.”

آبه در دولت در حال رفتن به طور مستقیم در برابر کسانی که شرکت توصیه به “تست” منجر به بسیاری از نتیجه گیری کرد که coronavirus ممکن است به مراتب بیشتر و گسترده در ژاپن از اعداد نشان می دهد.

نخست وزیر شینزو آبه پاسخ به سوالات در یک مجلس جلسه کمیته بودجه در مجلس در توکیو در مارس 27 سال 2020 است.
Kazuhiro Nogi/خبرگزاری گتی ایماژ

در حال حاضر رو به رشد شیوع کروناویروس در توکیو ژاپن تهدید به وضع موجود به عنوان 40 موارد جدید در توکیو به تنهایی تایید شد در 25 مارس. در حالی که دولت قادر به شناسایی عفونت مسیر بسیاری از موارد این نگرانی نشانه آن است که زندگی نسبتا عادی در توکیو با خاموش اما هنوز هم قابل توجه گیلاس شکوفه احزاب مشاهده فقط چند روز قبل از این پرش ناگهانی.

تا کنون ژاپن موفق به فرار رشد نمایی اما بدترین حالت ممکن است و در عین حال آمده است. “این ممکن است نوک کوه یخ” گفت: جان Ioannidis استاد پیشگیری از بیماری در Stanford School of Medicine. “اگر شما نمی آزمون شما در پیدا کردن موارد و حتی مرگ.”

ژاپن برای اولین بار مورد Covid-19 بود ملی چینی که می خواهم سفر به ووهان — شهرستان استان هوبئی چین که در آن ویروس اولین ظهور و بازگشت به ژاپن در ژانویه 6; فرد آزمایش مثبت برای این ویروس زمانی بین ژانویه 10 و 15.

دو هفته بعد ژاپن تایید اولین مورد از یک فردی که تا به حال سفر به ووهان یک راننده تاکسی در توکیو که به تازگی در محور ووهان گروه تور.

یک دست از ژاپن coronavirus سیاست شده است برای ساخت یک فایروال در برابر هجوم موارد از خارج از کشور. در فوریه 3, دولت منتقل شده به بار ورود افرادی که سابقه سفر به استان هوبئی یا اتباع چینی با هوبئی-صدور گذرنامه.

یک ماه بعد آن مطلب در محدودیت بودند گسترش یافت و مردم برخی از مناطق ویران شده توسط coronavirus در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و همچنین دو هفته قرنطينه برای همه بازدید کنندگان از آمدن چین و کره جنوبی.

در طول ماه فوریه بیشتر از ژاپن نفر افراد متصل به ووهان و اکثر موارد جدا شد و پیش بینی کرد. یک دولت منصوب پنل گزارش شده در مارس 9 که 80 درصد از موارد شناسایی شده بود نمی گذشت عفونت به هر کسی.

اما زمانی که تعداد مورد موفق به فروکش کردن از طریق فوریه (232 موارد تایید شده در فوریه 28) آبه نقل مکان کرد و به تمام مدارس و درخواست که گردهمایی جامعه بود به حالت تعلیق درآمد. ژاپن برخورد با یک موج از بسته شدن به جاذبه های گردشگری, رویدادهای ورزشی و کنسرت و جشنواره ها.

فرماندار هوکایدو اعلام وضعیت اضطراری در ابتدا در فوریه 28 و خواسته مردم به ماندن در خانه. برای مقایسه مستندات را آغاز کرد در شمال ایتالیا در 8 مارس که بیش از 7000 coronavirus موارد در حال حاضر تایید شده است.

بر اساس توصیه یک پانل از کارمندان و کارشناسان بیماری های عفونی مرکزی سیاست شده است به تمرکز بر ارائه مراقبت های پزشکی برای کسانی که به شدت بیمار به منظور جلوگیری از کشور مراقبت های بهداشتی زیرساخت از تبدیل شدن به ضعف و فراموش گسترده تماس با ردیابی برای شناسایی عفونت خوشه. وزارت بهداشت و پزشکان به درخواست افراد با علائم خفیف به ماندن در خانه به طوری که آنها عبور نمی کند در این بیماری است.

مسافران خود را در راه به کار در توکیو ژاپن و در مارس 26 سال 2020 است.
Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ
عمومی پیام یادآوری مردم به دست خود را بشویید و ضد عفونی کننده دست در سراسر ژاپن است.
ماسیمو مولانا/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

مسافران در خط منتظر در یک ایستگاه اتوبوس در توکیو ژاپن در مارس 26 سال 2020 است.
Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

اما به عنوان موارد باید به طور پیوسته افزایش یافته است و نه بسیار تغییر کرده است از نظر سیاست دولت در پاسخ از اواخر فوریه. دفتر نخست وزیر اعلام کرد در تاریخ 20 مارس که به گفته کارشناس پنل, آخرین, توصیه, آنها ادامه خواهد داد به تمرکز بر روی عفونت خوشه اقدامات متقابل و آماده سازی مراقبت های بهداشتی زیرساخت قادر به درمان بیمار به طور جدی در این رویداد از یک جهش در عفونت.

در حالی که ژاپن قوی سیستم مراقبت های بهداشتی ملی و بیش از چهار برابر تعداد تخت های بیمارستانی به ازای هر 1000 نفر از ما با کمبود تجهیزات پزشکی است که یک نگرانی در حال انجام. بیش از 90 درصد از موسسات پزشکی در استان ناگاساکی گفته اند که آنها روبرو هستند کمبود ماسک و مواد ضد عفونی کننده ها و بیمارستان ها در هوکایدو در حال ارائه فقط یک ماسک در هر بیمارستان بازدید کننده در هر روز برای محافظت از خود را عرضه.

به جای تصویب گسترده خصوصی یا عمومی تعطیلی عنوان شده است شایع در سراسر اروپا و آمریکا دولت پانل از کارشناسان به سادگی از مردم خواست تا “در ادامه به اجتناب از محیط هایی که به طور همزمان در دیدار با سه شرایط زیر: تهویه ضعیف انبوه جمعیت و متراکم گفتگو.”

بسیاری در ژاپن را مطابق با این درخواست. فقط این یکشنبه گذشته بيش از 6500 مردم برای جمع آوری هنرهای رزمی رویداد در سایتاما شهر فقط در شمال توکیو با وجود سایتاما فرماندار درخواست است که این رویداد تعطیل شود. یکی از شرکت کنندگان بعد آمد پایین با یک تب است و در حال حاضر در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان در مورد دلایل ژاپن عدم نمایی مورد رشد. پیشنهادات هر دو خوش بینانه و بدبینانه را پوشش همه چیز را از این واقعیت است که مردم در ژاپن به طور معمول نمی لرزش هر یک از دیگران’ دست در تبریک به این احتمال که دولت شکست خورده است برای تست دهها هزار نفر از بیماران مبتلا به ذات الریه برای coronavirus.

در اینجا یک نمای کلی از عوامل اصلی در بازی — و چه اعداد و کارشناسان می گویند در مورد تاثیر خود را در “مسطح منحنی” در ژاپن است.

وزش اجتماعی فاصله موثر بود چرا که این اتفاق افتاد اوایل

اجتماعی فاصله در ژاپن در حال حاضر یک کیسه مخلوط. عجله ترافیک یک ساعت در توکیو مترو است که فقط 10 درصد نسبت به اواسط ژانویه. ترافیک خیابان در توکیو به سختی budged از میانگین تاریخی آن.

یک بررسی انجام شده توسط اوزاکا اتاق بازرگانی و صنعت در مارس 12 نشان داد که 55 درصد از شرکت های بزرگ اجرا شده اند از راه دور روش های انجام کار, اما سخت کار کردن فرهنگ نگه داشته است و حتی کارگران یقه سفید ، فیلم تئاتر درآمد در ماه مارس پایین است حدود 50 درصد در سراسر کشور است.

اما حتی این متوسط اجتماعی فاصله به نظر می رسد که تاثیر داشتند. ساتو Akihiro یک تجزیه و تحلیل داده ها کارشناس و استاد علوم اعصاب در دانشگاه شهر یوکوهاما محاسبه می شود که ژاپن در سراسر کشور رویداد لغو و اجتماعی فاصله اقدامات آغاز و در پایان ماه فوریه را کاهش عفونت رای دادن به 50 درصد از آنچه در آن بوده ام ،

او گفت که به منظور متوقف کردن ویروس به طور کامل, کشور نیاز به افزایش آن تست ظرفیت شش برابر به اندازه کافی شناسایی و پیگیری موارد است. “ما شاهد رویداد لغو در ژاپن از مراحل بسیار اولیه” ساتو به من گفت. “من فکر می کنم که موارد در ژاپن در حال رشد در یک نرخ نمایی به عنوان یک نتیجه از این مداخلات زود هنگام برای کاهش تماس انسان.”

خوشه شناسایی و ردیابی تماس

به عنوان ساتو نقاط کلیدی به ژاپن خطی نرخ عفونت های بنیادی ممکن است از اقدام بیشتر به شدت اما به سادگی زودتر قبل از پایدار جامعه گسترش ریشه گرفت.

ژاپن شروع به آزمایش افراد با علائم کروناویروس — و نه تنها کسانی که با سابقه سفر به استان هوبئی — در اختیار دولت های محلی در اطراف فوریه 12. دولت پس از آن ایجاد یک تیم تخصصی از بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی شناسایی و جدا عفونت خوشه.

هر زمان که یک بیمارستان را تایید یک مورد جدید دولت اعزام تیم های پزشکی و اطلاعات کارشناسان به همکاری با دولت های محلی برای قرار دادن و تست هر کسی که در تماس با فرد آلوده. اغلب به عنوان یک نتیجه مربوط به امکانات محلی ها بسته مانند یک ارشد مرکز مراقبت در استان آیچی که همراه بود با یک عفونت کلاستر.

یک فقدان بزرگ مورد انفجار مانند آنچه که اتفاق افتاده با کره جنوبی را “بیمار 31” که پرسشگری دارد گسترش این بیماری به هزاران نشان می دهد که این خوشه اقدامات متقابل شده اند بیشتر موثر است تا کنون.

بهداشت و ماسک-پوشیدن واقعی هستند, عوامل

در حالی که آن را بیشتر احتمال دارد که ژاپن در اوایل خوشه ردیابی و اجتماعی فاصله اقدامات عوامل اصلی در محدود کردن مواد منفجره گسترش ویروس معروف تمیز ژاپن دارای شرایط دشوار برای یک ویروس به رشد در.

در حالی که بهداشت خوب است به دور از جهانی در ژاپن و بسیاری از مردم عمل مکرر دست-شستشو و غرغره کردن و ضد عفونی. مردم ژاپن به ندرت لرزش دست در آغوش یا بوسه زمانی که تبریک — کلید فرصتی برای این ویروس به گسترش است.

یک اخطار نمایش داده شده در یک پارک در طول فصل شکوفه های گیلاس به اطلاع مردم در مورد سرفه رفتار در توکیو.
کارل دادگاه/گتی ایماژ

برای مرجع 2015 بررسی نشان داد که 15 درصد از ژاپنی نیست شستن دست های خود را پس از استفاده از توالت در مقایسه با 40 درصد از آمریکایی ها است. شستن دست را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت تنفسی توسط 16 درصد CDC.

در شرایط فولاد و N95 ماسک اخبار آب و هوا نظرسنجی از ژانویه 2018 نشان داد که 53 درصد از مردم ژاپن عینک ماسک ها به طور منظم — یک شماره است که تقریبا به طور قطع افزایش یافته است در این سال با alarm-زنگ در اطراف coronavirus. یک سال 2017 علمی مطالعه نشان داد که ماسک-پوشیدن کاهش خطر ابتلا به آنفلوانزا در میان دانش آموزان ژاپنی با 8 درصد است.

“بهداشت شخصی و اجتماعی مسئولیت اصلی رکن برای پیشگیری از بیماری عمل” HyunJung کیم یک دانشجوی دکترا در biodefense دانشگاه جورج میسون به من گفت. “با این حال, آن است که [غیر مسئولانه] به فرض که 100 درصد از جمعیت یک کشور را به بالاترین سطح بهداشت و مسئولیت اجتماعی است. پرت همیشه وجود داشته باشد.”

نظریه های دیگر

ژاپن ممکن است عوامل دیگر در سمت خود را به عنوان به خوبی. Mitsuyoshi Urashima یک تمرین اطفال و استاد پزشکی در Jikei دانشگاه پیشنهاد کرد که coronavirus پخش شد در ژاپن در اواسط ماه ژانویه در اوج فصل آنفلوآنزا در حالی که ویروس نیست گسترش در اروپا و آمریکا تا پس از فصل آنفولانزا اوج.

“[نظر من این است که] شیوع بودند ‘حلاجی’ در برابر هر یک از دیگر در ژاپن کاهش شیوع دو بیماری” Urashima گفت.

ژاپن نیز در دسترس و ارزان و گسترده نظام سلامت که بسیار عالی در درمان پنومونی راه اصلی است که coronavirus می کشد. Edo سایتو صاحب یک ژاپنی/چند ملیتی اجرایی مشاوره آژانس اشاره می کند که از سن 65 همه شهروندان در حال ثبت نام در ارشد خدمات مراقبت از برنامه های است که شامل صفحه اصلی وانت ارشد مراکز مراقبت روزانه و داشتن پزشکان و پرستاران در تماس در خانه.

این گسترده و در دسترس گزینه های مراقبت های بهداشتی ممکن است ارائه اضافی خالص ایمنی برای بزرگ ژاپن جمعيت سالمندان. ژاپن را افراد سالمند جمعیت است نیز منحصر به فرد (غم انگیز) جدا شده که ممکن است باعث کاهش تماس با بدون علامت ویروس حامل.

برخی از گمانه زنی در اطراف ژاپن کم coronavirus اعداد نشان می دهد که دولت با سرکوب میزان عفونت به اطمینان حاصل شود که 2020 توکیو بازی های المپیک برگزار خواهد شد در برنامه. با اعلام اخیر است که این بازی خواهد شد در واقع به تعویق افتاد که باید از روی میز.

وقتی پرسیده شد که در مورد احتمال این که تعداد زیادی از coronavirus-مرگ و میر ناشی از نادیده گرفته شده و یا نوشته شده به عنوان پنومونی ماتسوموتو Tetsuya استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بین المللی سلامت و رفاه تحصیلات تکمیلی در نکنو گفت که ممکن بود اما به احتمال زیاد نیست. “در حالی که ما نمی توانیم رد کردن احتمال مرگ و میر توسط ذات الریه از نامشخص ریشه ها با دقت مورد بررسی” ماتسوموتو گفت.

آن باقی مانده است با این وجود روشن است که تحت آزمایش پوشش میزان عفونت در ژاپن است.

یک جهش از موارد در توکیو ممکن است ثابت کند که این ویروس شده است در سراسر ژاپن از طریق خفیف و بدون علامت پخش و فقط به عنوان مردم شروع به اجازه گارد خود را پایین نوظهور انفجار از موارد ظهور خواهد کرد.

“این است که چرا من احساس می کنم آن است که بسیار مهم است برای تست, تصادفی, نمونه نماینده از جمعیت برای دیدن جایی که ما ایستاده گفت:” Ioannidis. “در غیر این صورت آن ممکن است مانند تلاش برای انتخاب مولکول های هوا با انگشتان ما با توجه به این که بسیاری از موارد بدون علامت و یا بسیار خفیف علامتی و غیر قابل تشخیص. اگر ویروس نشان داده شده است که در حال حاضر به طور گسترده ای گسترش [این] تمرکز باید بر روی آماده سازی سیستم بهداشت و درمان به عنوان به خوبی به عنوان یکی می توانید به علاوه به شدت حفاظت در معرض خطر افراد است.”

“از هفته گذشته ما همچنین شروع به دیدن بسیاری از موارد مردم از بازگشت از خارج از کشور” ساتو گفت. “من نگران هستم که زمانی که تعداد موارد می رسد 3000 به 5000 مراقبت های بهداشتی زیرساخت شروع به غرق می شوند.”

مردم گرفتن عکس از Chidorigafuchi خندق که ممنوع, دست و پا زدن قایق در طول فصل شکوفه های گیلاس برای تضعیف کنندگان مذاکرات coronavirus همه گیر در توکیو در مارس 26 سال 2020 است.
کارل دادگاه/گتی ایماژ

مردم بازدید از شکوفه های گیلاس شکوفه در پارک اوئنو در توکیو, ژاپن, مارس 26 سال 2020 است.
Tomohiro Ohsumi/گتی ایماژ

نیز وجود دارد نگرانی در مورد دولت border-روش کنترل. کیم اشاره می کند که یک ستون از پاسخ شده است به منظور محدود کردن ورود اتباع خارجی از مناطق آسیب دیده به این کشور است.

“اما وجود دارد بسیاری از نقاط ضعف” کیم گفت. “خارجی ها نه تنها ریسک فاکتور های دریافتی بیماری است. کره جنوبی موارد نشان می دهد که اکثر موارد معرفی شده توسط کره شهروندان از بازگشت از سفر و سفرهای کسب و کار در خارج از کشور.”

ژاپن به تازگی توسعه یافته خود مقررات قرنطینه به درخواست بازدید کنندگان از اروپا و آمریکا اما این قرنطينه هستند خود اجرا بر خلاف در چین و تایوان است.

بر اساس آخرین دور از توصیه های متخصص, پنل, دولت ژاپن به دنبال “کامل تغییرات رفتاری” برای بهبود شهروندان پاسخ به کروناویروس و اطمینان حاصل شود که مردم از مکان های که در دیدار با سه شرایط تهویه ضعیف انبوه جمعیت و متراکم گفتگو.

در مواجهه با بالا رفتن سرسام آور و عفونت زیادی از اروپا و ایالات متحده نقل مکان کرد به سمت مستندات. ژاپن نیست. دولت اصرار دارد که در آن نیازی به استناد به این که در برخی از مناطق تقریبا همه از محلی coronavirus بیماران شناسایی شده اند از طریق تماس با ردیابی.

اما ساتو هشدار می دهد که تا زمانی که موارد همچنان به افزایش است و هیچ کس می تواند استطاعت به پا کردن گاز: “حتی اگر ما همچنان با این اقدامات در حال حاضر در محل گسترش به پایان خواهد رسید.”

این یک نگرانی ثبت نام برای یک کشور که به وضوح آماده کردن ماسک و لذت بردن از شکوفه های گیلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>