این یک تصمیم توسط CDC به احتمال زیاد امد و شد زیاد ملت برای سال آمده

به عنوان رمان coronavirus snaked راه خود را در سراسر جهان مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اوایل فوریه توزیع 200 کیت تست آن در حال تولید به بیش از 100 سلامت عمومی آزمایشگاه های اجرا شده توسط ایالات و استان ها در سراسر کشور.

هر کیت شامل مواد برای تست صرف 300 تا 400 بيمار. و labs, آیا خدمت به مردم از شهر نیویورک و یا شهرهای کوچک در مناطق روستایی آمریکا ظاهرا همان دریافت کیت.

تبلیغات:

کیت توزیع شد تقریبا به همان اندازه به مناطق در تمام 50 ایالت. که تصمیم presaged هفته از هرج و مرج که در آن در دسترس بودن COVID-19 آزمون به نظر می رسید عجیب از همگام سازی با جایی که تست مورد نیاز بود.

یک زن در داکوتای جنوبی با علائم خفیف و بدون تب به آسانی کردم آزمون و نتایج. در همین حال رهبران سیاسی و مقامات دولتی در مکان هایی مانند نیویورک و بوستون و سیاتل و منطقه خلیج سان فرانسیسکو — همه در تلاطم جدی شیوع ― نمی تواند به اندازه کافی دریافت آزمون به صفحه نمایش بيماران بد حال و یا در نتیجه اطلاعات آنها نیاز به حفاظت از عموم مردم و جلوگیری از شیوع این ویروس که علائم شبیه به کسانی که از شایع بیماری های تنفسی.

تست سریع بسیار مهم است در مراحل اولیه شیوع. این اجازه می دهد تا سلامت کارگران و خانواده ها برای شناسایی و تمرکز بر درمان افراد آلوده و منزوی کردن آنها است.

تبلیغات:

در عین حال مقامات بهداشتی در شهر نیویورک و چنین متحده به عنوان New York, Washington, پنسیلوانیا, و گرجستان به تایید قیصر اخبار بهداشت و درمان است که هر یک از آنها در ابتدا یک کیت تست خواستار به سوال که آیا آنها می خواهم که حتی ایستاده بود یک فرصت برای جلوگیری از شیوع بیماری است که خواهد آمد. آنها به زودی کشف که آزمون آنها دریافت شد ناقص و فاقد اجزای حیاتی و ارائه معیوب نتایج.

در آن اوایل هفته ویروس ها در زمان آلوده کردن هزاران نفر از مردم و منجر به سراسر کشور اجتماعی فاصله و پناه در محل. مقامات بهداشت عمومی در حال شروع به دست و پنجه نرم کردن با عواقب که در اوایل بی مهارت تست است به احتمال زیاد به امد و شد زیاد کشور در سال به آمده است.

Too little Too late

تبلیغات:

اولین محموله به واشنگتن وارد بیش از دو هفته پس از مقامات وجود دارد اعلام کرد که ایالات متحده برای اولین بار مورد coronavirus و در یک لحظه مرگبار شیوع این بیماری در حال حاضر چرکین در مکان هایی مانند زندگی مرکز مراقبت در کرکلند. در هفته سه دوجین افراد آلوده به COVID-19 خواهد مرگ در خانه سالمندان در حومه سیاتل.

گسترش COVID19 را به پایمال کردن دولت که از جمعه تا به حال بیش از 1300 موارد است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روزهای اخیر تلاش کرده است به سرعت برای تست این ویروس پس از اوایل اشتباه مانع دولت در پاسخ حاوی سرایت و مقامات مجبور به پاسخ به رگبار انتقاد از بهداشت عمومی کارشناسان و مقامات دولتی و اعضای کنگره است.

مقامات بهداشت فدرال باید کاسته فرآیند برای دانشگاه و تجاری آزمایشگاه برای انجام آزمون خود را و آنها ramping تا ظرفیت خود را. به عنوان از آوریل 16, عمومی و خصوصی فیزیک در ایالات متحده تا به حال توانایی آزمون بیش از 36,000 نفر در روز, با توجه به برآورد وارد شده توسط American Enterprise Institute, یک محافظه کار-تکیه اتاق فکر در واشنگتن دی سی یک رقم انتظار می رود به سرعت در حال تشدید در هفته های آینده. این رقم می تواند بطور قابل توجهی متفاوت است توسط دولت می کند و نشان می دهد که چگونه بسیاری از آزمون ها در واقع بیماران داده می شود.

“ما در حال حاضر شروع به دیدن که آنها را در یک اولویت بندی راه است. ما خواسته آنها را اولویت بندی مناطق که اکثرا تحت تاثیر قرار” دبورا Birx این coronavirus پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: خصوصی آزمایشگاه های تست و بدون پیچیدگی.

تبلیغات:

پوسته پوسته شدن تا از تست مجموعه ای را پس از هفته متزلزل و صدها اگر نه هزاران نفر از تشخیص داده نشده مردم گسترش ویروس. برای مثال نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان دریافت معیوب CDC کیت تست در فوریه. 8 برای 800 بیمار نمونه یک مقدار که سازگار با کشورهای دیگر به گفته یک سخنگوی. آن را بعد از آن شروع به آزمایش بیماران با یک تست است که مقامات دولتی توسعه یافته بر اساس CDC پروتکل و به طور قابل توجهی افزایش یافته است تست — به روز جمعه بیش از 7,200 مردم تا به حال آزمایش مثبت در سطح ایالت.

در شهر نیویورک دسته اول به دست آمده بود در فوریه. 7.

“دیگر دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه رو تست کیت به عنوان آنها در دسترس قرار گرفت” گفت: Eric خالی ارشد برنامه افسر از انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه.

تبلیغات:

مکان در وسط کشور با شیوع بیماری تا به حال زمان برای برنامه ریزی است. برای مثال در ایالت میسوری مقامات تا به حال حدود 800 تست برای کار با, منجر به تنها 395 انجام شده تا کنون در این منطقه با بهداشت عمومی آزمایشگاه ― 26 که مثبت بودند. زمانی که آزمایشگاه خصوصی آزمایش اختصاص به روز جمعه وجود دارد 47 تایید موارد است.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سلامت عمومی کارکنان دولت در حال بهره مند از این واقعیت است که وجود دارد کمتر مسافرت های بین المللی به این منطقه با توجه به بیماری های عفونی متخصص دکتر استیون لارنس از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“این بسیار شبیه به سال 1918 با پاندمی آنفلوانزا — St. Louis بود و زمان بیشتری برای آماده سازی و قادر به قرار دادن اقدامات در محل برای پهن کردن منحنی از گفتن فیلادلفیا” لارنس گفت. “سیاتل ندارد یک فرصت برای آماده سازی به عنوان های زیادی در پیش است.”

در حالی که تجاری در آزمایشگاه های آینده آنلاین, محدودیت های سخت در حال محدود کردن تست قابلیت لارنس گفت.

تبلیغات:

“دولت تا به حال دست خود را گره خورده است,” او اضافه شده است.

انتظار و تعجب

به دلیل گسترده تاخیر در تست آن است که هنوز هم یک راز برای هزاران نفر از مردم بدانند که آیا آنها در تماس با فرد آلوده تا زمانی که به خوبی پس از آن اتفاق می افتد. از روز جمعه این بیماری همه گیر به حال به کشته شدن بیش از 11,000 در سطح جهان است. بیش از 16,000 آمریکایی تایید شد آلوده و حداقل 216 فوت کرده اند.

“CDC توزیع آزمون بر اساس جایی که آنها می توانند انجام بسیاری از خوب است. اما بدون در بیمارستان های مبتنی بر تست و تجاری, تست, آن را نمی ممکن است به دیدار با نیاز گفت:” تام فریدن که منجر CDC در طول دولت اوباما و کمیسر سابق نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

تبلیغات:

در کالیفرنیا, مکان عمومی, مدرسه, معلم, Claire Dugan دولت که در میان سخت ترین ضربه در موج اولیه از آمریکا coronavirus موارد گفته شد او نمی واجد شرایط برای تست از آنجا که او تا به حال سفر خارج از کشور به هر کشور با شیوع این ویروس شده است و یا در تماس با فرد آلوده. Dugan که زندگی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و در حال حاضر پزشکی شکننده بعد از یک گلوله ولگرد نزدیک او را کشته در حالی که رانندگی چهار سال پیش در پی یک تست از دکتر پس از ثبت دمای 100.7 درجه در اوایل این ماه.

“وجود دارد مقدار زیادی از لایه که چرا این طوری خراب کرد” گفت: Dugan که متکی بر یک لوله تغذیه و گفت که او به دنبال یک تست نه تنها برای محافظت از خودش اما دانش آموزان خود را. “آن را در جامعه گسترش در حال حاضر, بنابراین آن را از نوع احمقانه ما هنوز اصرار بر [اوایل معیار برای تست]. چگونه من می دانم?”

پس از CDC اولیه توزیع متحده شده اند مرتب سازی مجدد تست های بیشتر از طریق دفتر بین المللی معرف منابع ― یک ابزار است که بهداشت عمومی آزمایشگاه متکی اند. آنها همچنین تجدید نظر تست پروتکل به استفاده از تنها یک نمونه برای هر نفر است که افزایش تعداد افراد به نمایش در آمد.

در عین حال هنوز مشکلات فراوان با آزمون و یا دیگر مواد مورد نیاز به قادر به تشخیص ویروس است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در مارس 12 که county public health labs نمی تواند استفاده از تمام 8,000 تست کیت دولت است چرا که آنها از دست رفته مولفه های کلیدی.

تبلیغات:

در پنسیلوانیا مقامات دولتی نبودند قادر به شروع آزمایش تا 2 مارس به دلیل مشکلات با CDC اولیه کیت با توجه به Nate وردل یک سخنگو در وزارت بهداشت. شهر نیویورک دریافت دو به تازگی تولید شده CDC کیت تست در فوریه. 29 و همچنین شروع به انجام آزمایشات در مارس 2 آن در بخش بهداشت و درمان گفت: KHN.

“ما هنوز محدود در استخراج کیت” مندی کوهن بهداشت و خدمات انسانی در کارولینای شمالی در مصاحبه ای گفت: در اواسط ماه مارس. مقامات در اوایل این ماه تست می تواند تنها 300 بیماران به دلیل کمبود در استخراج مواد مورد نیاز برای ثبت نام, آیا رمان coronavirus موجود است.

در داکوتای شمالی Loralyn Hegland نوشت پزشک عمل یک ایمیل در مارس 10 با موضوع “خط سرفه خشک” تعجب اگر او باید در تست پس از یادگیری است که یکی از نشانه های COVID-19. توصیه او پژواک کسانی که از دیگران بی شماری در سراسر ایالات متحده گفته او خطر قرار گرفتن در معرض بسیار پایین بود چرا که او تا به حال سفر خارج از ایالات متحده بود و در تماس با یک فرد که “قطعا” مبتلا به این ویروس است.

Hegland زندگی می کند که در فارگو ندارد تب اما تصمیم به پناهگاه خودش به هر حال از احتیاط.

او فشار به آزمون ؟

“نقطه چیست؟,” او گفت:. “شما می توانید می دانم آنچه را شما نمی دانید. این درست است که ساده است. چه چیز دیگری شما توضیح آن برای مردم زمانی که شما تست؟”

KHN میانه خبرنگار لورن وبر در سنت لوئیس کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>