“این یکی از ترسناک”: اوباما-دوران مقامات می گویند بحران اقتصادی کنونی است که اساسا متفاوت از سال 2008

رکود بزرگ در سال 2008 قرار بود یک بار در یک نسل های اقتصادی فاجعه. فقط 12 سال بعد ایالات متحده مواجه است به مراتب بیشتر دلهره آور بحران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این یکی ترسناکتر به نظر من چون ما می دانستیم که چگونه که مسئولیت رسیدگی به یک دیگر” سابق تشکر. بارنی فرانک, یک نماینده مجلس بود که مرکزی برای تهیه و 2010 Dodd-Frank وال استریت اصلاحات قانون گفت: Vox. “یکی دیگر ناشی از خطای انسانی و تصمیم گیری های بد. این متفاوت است.”

در میان مرکزی تفاوت بین این دو این است بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی است که با در نظر گرفتن محل در حال حاضر. تا کنون کنگره اتحاد با عجله به اجازه $2 تریلیون اقتصادی بسته امداد اما مصاحبه با چند قانونگذاران و مشاوران شاغل در سال 2008 محرک اسکناس نشان می دهد دولت آمریکا ممکن است مجبور به فکر می کنم حتی بزرگتر در آینده — بسته به چه مدت coronavirus شیوع طول می کشد.

اندازه محرک که تایید شده تا کنون در حال حاضر کوتوله که از لوایح مصوب در دوران بحران مالی است. گرفته شده با هم — 700 میلیارد دلار اضطراری ثبات اقتصادی عمل از سال 2008 که گذشت تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش (همچنین به عنوان شناخته شده برای نجات بانک ها) و $840 میلیارد آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون از سال 2009 که گذشت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما — تا به حال یک ترکیب هزینه حدود 1.5 تریلیون دلار.

“همه چیز در این زمان اتفاق می افتد بزرگتر و سریع تر گفت:” جیسون فورمن سابق مشاور اقتصادی اوباما که نقشی کلیدی در طراحی این دولت در واکنش به بحران مالی است.

برای یک چیز قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که مانع بازیابی اوباما تلاش در شروع مدت خود را نشان داده اند هیچ تردیدی در کار کردن با یک رئیس جمهوری جمهوریخواه به تصویب تریلیون در محرک.

در سال 2009 “وجود دارد هیچ حزب جمهوری خواه کمک” سابق شهردار شیکاگو, رام امانوئل که در خدمت به عنوان اوباما رئیس ستاد از سال 2009 تا سال 2010 Vox. “میچ مک کانل گفت: آن را فراموش کرده ام.”

نمودار مقایسه تعداد مدعیان بیکاری در زمینه این هفته برای کسانی که در زمینه طول بحران مالی نیز تأکید یک تضاد کامل نیاز دارند. در هفته پایان مارس 21 تعداد مدعیان بیکاری در سراسر کشور رسید به 3.28 میلیون تقریبا چهار برابر 665,000 ادعا می کند دیده می شود در سال 2009 در اوج رکود است.

کریستینا Animashaun/Vox

“تاثیر اقتصادی بیشتر بود در سال 2008 بود اما متمرکز در زمینه مالی” گفت: فرانک. این زمان در اطراف, تاثیر بر کارگران در صنایع شده است آشکار از گرفتن بروید.

وجود موانع برای بازیابی آن وجود ندارد در سال 2008. تا زمانی که امریکا Covid-19 شیوع بیماری تحت کنترل است وجود خواهد داشت طولانی عدم اطمینان در مورد چگونگی پرداختن به این نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی. چه کارگران و کسب و کار و نیاز کشورهای بسیاری در این زمان است که نقدینگی — و مقدار زیادی از آن — کارشناسان گفت Vox.

“مشکلات [بین سال های 2008 و در حال حاضر] اساسا متفاوت گفت:” سیسیلیا از خواب بیدار شدن یک عضو سابق اوباما در شورای مشاوران اقتصادی و زمان دین از پرینستون, وودرو ویلسون, دانشکده امور عمومی و بین المللی. “در حال حاضر ما نمی نیاز به محرک. ما باید در مقابل محرک. ما می خواهیم اقتصاد برای جلوگیری از بسیاری جهات. در حال حاضر ما نیاز به نقدینگی. ما نیاز به افرادی که قادر به پرداخت صورتحساب.”

کنگره تلاش های اخیر در حال تلاش برای پاسخگویی به این نیاز دارد و آنها عبارتند از قانون است که رهبر اقلیت سنا چاک شومر دارای لقب “بزرگترین بسته نجات در تاریخ آمریکا است.” مجلس نانسی پلوسی اذعان کرده است که لایحه دیگری به خوبی می تواند مورد نیاز.

مجلس Nancy Pelosi, احاطه شده توسط یک گروه دو حزبی از اعضای مجلس نشانه محرک لایحه شناخته شده به عنوان مراقبت عمل در 27 مارس ،
برنده McNamee/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت علائم کروناویروس محرک بسته امداد در دفتر بیضی در 27 مارس ،
اوان Vucci/AP

چندین سابق دولت اوباما گفته اند بورسی که فکر کاملا موجه. جدید ترین بسته شامل طیف گسترده ای از سیاست ها مانند پرداخت های مستقیم به بسیاری از بزرگسالان را که $75,000 یا کمتر $367 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک و 500 میلیارد دلار کمک به تحت تاثیر شرکت های بزرگ. بزرگترین چالش در نهایت ممکن است گرفتن پول از در بیرون و به دست کارگران به اندازه کافی سریع.

“کسی رو به سخت بر آنها توقف کامل,” امانوئل گفت: Vox. “منابع نیست به صورت خودکار از رفتن ما به آنها را.”

در حالی که در سال 2008 نجات بود در مورد گرفتن پول به صنایع و کارگران را تشویق به صرف این سال بسته است همه چیز در مورد دادن مردم به اندازه کافی پول به جزر و مد را بیش از در حالی که اقتصاد به طور موثر در خود نگه دارد.

به عنوان مردم در خانه بمانند و فاصله اجتماعی برای مبارزه با گسترش Covid-19, غیر ضروری کسب و کار مجبور شده اند به شاتر منجر به اخراج های دسته جمعی است که می تواند به عنوان بسیاری از 6 میلیون کارگر تنها در ماه مارس است. هدف اصلی از بسته محرک است برای تضمین این کارگران (و همچنین شرکت ها و بیمارستان و ایالات متحده) حمایت مالی آنها نیاز به عنوان ما در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

بهداشت عمومی جزء باعث این بحران منحصر به فرد و به چالش کشیدن.

در سال 2008 و 2009 هسته ای مسئله ای است که محرک های مالی در تلاش بود تا آدرس بود و غلا از هزینه های مصرف کننده و مشاغل وادار به شدت با عواقب ناشی از بانک ها دست زدن به وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. مشکل در دست است که بسیار سخت تر برای مهار دلیل آن نیاز به بیش از فقط اقتصادی ابزار; ما باید برای اولین بار coronavirus تحت کنترل قبل از آن می تواند بازگشایی اقتصاد است.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم ناشی از چیزی خارجی به اقتصاد” گاس Faucher اقتصاددان ارشد از گروه خدمات مالی PNC گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

از آنجا که این, پاسخ دولت تا به حال برخی از تفاوت های کلیدی. در حال حاضر یکی از بزرگ آن تمرکز این است که مطمئن شویم مردم باید پول آنها نیاز به آب و این بحران در حالی که کسب و کار بسته شده است.

صاحبان رستوران در سراسر کشور مانند دیوید Nichol از Sociale فقط در شمال سان فرانسیسکو مشغول به کار هستند با کاهش کارکنان و ارائه منظقه وانت و تحویل در coronavirus shutdown.
عزرا شاو/گتی ایماژ

به عنوان بخشی از آخرین بسته محرک اقتصادی دولت ارسال ساکنان قابل توجه هجوم مستقیم پول: بسیاری از بزرگسالان را که $75,000 یا کمتر دریافت خواهد کرد $1,200 یک زمان پرداخت افزایش قابل توجهی از $250 چک برخی از افراد دریافت در پی بحران مالی 2008. تخصیص این پرداخت های مستقیم این زمان در اطراف بسیار بیشتر ملموس برای مردم از حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد بسیاری از دریافت اوباما سال است که به طور معمول نشان داد تا در تخفیف بعد.

در سال 2009 “رای دهندگان تا به حال دیده می شود یک لایحه تصویب آنها نمی بینم خیلی تاثیر حق دور. ما نمی باید فوری تخفیف” به یاد می آورد جان لارنس, که پس از آن به عنوان مجلس نانسی پلوسی رئیس کارکنان.

حصول اطمینان از این فوری نقدینگی برای همه کارگران کلیدی است گفت: از خواب بیدار شدن. “اگر ما می توانیم نقدینگی مناسب به طوری که مردم احساس راحتی و مایل به ماندن در خانه آن معنا است که ما می تواند بازیابی از این بسیار سریعتر” او تاکید کرد. “دیگر که ما کشیدن بیشتر است که ما قصد داریم در این برای مسافت های طولانی با این انواع مختلف محرک.”

گسترش بیمه بیکاری بیش از حد نیز بی سابقه است. در حالی که بهبود عمل در سال 2009 شامل بیشتر سخاوتمندانه بیمه بیکاری را تنها گسترش پشتیبانی با 25 $در هر هفته برای دریافت کنندگان. در آخرین قانون کنگره در حال گسترش است سود توسط 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه.

این معامله در حال حاضر قطاری در بخش بزرگی از بحران تا کنون اما عدم قطعیت در اطراف چه مدت این بیماری می تواند به معنی کمک های بیشتر به خوبی می تواند نیاز. در این مرحله کارشناسان مطمئن نیستند که چقدر حمایت از اقتصاد نیاز دارد در دراز مدت. تاکید بر توقف گسترش بیماری است که در نهایت مرکزی برای جلوگیری از حتی بیشتر اقتصادی خرید اینترنتی در سال به آمده است.

“اگر شما بیش از حد کمی در سلامت امروز شما را مجبور به انجام خیلی بیشتر پایین خط است که به اقتصاد صدمه دیده و حتی بیشتر” فورمن گفت.

سیاست از این محرک اقدامات مختلف این زمان در اطراف بیش از حد.

مذاکرات در سال 2008 کمک مالی بانک بودند خیلی بیشتر ستیز به عنوان اپتیک از یک کمک مالی بانک های سیاسی بود منفور با هر دو طرف است. آمریکا نمی خواهید به دیده می شود به یک جزوه به عملکرد نادرست بانک ها و جمهوری خواهان نمی مانند افزایش عظیم در هزینه های دولت. در آن زمان چندین دور رای و بوش در وزارت خزانه داری وزیر به معنای واقعی کلمه گرفتن بر روی یک زانو در مقابل پلوسی قبل از یونان به تصویب رسید در سال 2008.

“من فکر نمی کنم مردم را سرزنش شرکت های هواپیمایی و یا سرزنش رستوران ها برای داشتن باعث این مشکل” لارنس گفت: Vox. “که تسکین مشکلات سیاسی ما با آن مواجه هستند; بزرگ وجود دارد تردید به انجام این کار است.”

بزرگترین چالش یک بار دیگر می تواند گرفتن این پول به طور مستقیم به مردم و کسب و کار و شهرداری ها دست و پنجه نرم کردن با عواقب coronavirus.

سابق اوباما رئیس ستاد Emanuel رهبری دولت 2008 محرک مذاکرات با نمایندگان مجلس. هنگامی که کنگره با تصویب میلیاردها دلار محرک پولی Emanuel به خاطر صحبت کردن با مقامات در کاخ سفید مورد نیاز برای حرکت پول به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

“من گفت: نگاه همه ادارات در حال رفتن به آن را درمان مانند تخصیص و شما نمی توانید حرکت آن را در یک تخصیص سرعت,” او گفت:. “این کار نمی تواند در حالت عادی دولت با سرعت.”

به عنوان فورمن توضیح داد: یکی از مشکلات دولت اوباما مقامات مواجه می شوند در سال 2009 بود که چگونه برای به دست آوردن پول برای کسب و کارهای کوچک که نیاز به آن در طول رکود اقتصادی ،

“در این زمان که لازم باشد در راه” فورمن اضافه شده است.

کاخ سفید رئیس ستاد رام امانوئل نشسته در سراسر از رئیس جمهور اوباما در دیدار با دو حزبی رهبران کنگره در مورد بسته محرک اقتصادی در ژانویه 23, 2009.
Mark Wilson/گتی ایماژ

علاوه بر این سوالات در حال حاضر پدید آمده در مورد چگونه واجد شرایط بزرگسالان قادر به دسترسی مستقیم پرداخت که بخشی از محرک. به عنوان بورسی را Dylan ماتیوز نوشته شده است دلیل این پرداخت ها بر اساس گذشته اظهارنامه مالیاتی, اگر دولت ندارد یک فرد واریز مستقیم اطلاعات است که فرد می تواند تاخیر در دریافت این پول است.

“یک درس به ما آموخته در آخرین بحران بود که چیزهایی که صدای عالی بر روی کاغذ نیست همیشه آسان به واقع در محل قرار داده گفت:” سابق اوباما مشاور اقتصادی کارن Dynan. “در این مورد چالش در حال رفتن به با گرفتن چک و — به ویژه — در حال تغییر و انبوه پوسته پوسته شدن تا راه ما انجام کسب و کار کوچک وام.”

مطمئن شوید که پشتیبانی لازم به متحده — که بسیاری از آنها باید “بودجه متوازن” قوانین است که صرفا محدود به هزینه — نیز به عنوان حیاتی این زمان به عنوان آن در سال 2008 بود.

“اگر متحده را برای بازیابی پشت برش, پس از آن که وادار خواهد خود را کمی از باد مخالف و آن را ممکن است وادار به نوع خود را از رکود” گفت: از خواب بیدار شدن.

به 500 میلیارد دلار است که اختصاص داده شده برای شرکت های بزرگ و همچنین دهید برخی از پژواک از گذشته است. در حالی که یکی از اصلی ترین انتقادات قبلی 2008 یونان بود که به اندازه کافی رشته متصل به منابع مالی بانک ها به دریافت کمک های ارائه شده در سال 2020 شامل کمی بیشتر محدودیت های در سهام buybacks و کارگر اخراج.

بسیاری از دموکرات ها بودند که درگیر در 2008/2009 محرک مذاکرات گفت: از آن می شده اند بسیار بزرگتر اگر نه به صورت مکرر جمهوری خواه اعتراضات در مورد اضافه کردن به ملی کسری بودجه.

“در سال 2009 پاسخ خیلی کم بود و این بخاطر آن است که جمهوریخواهان بودند که انسدادی” گفت: فرانک. در واقع برخی از سابق اوباما و مقامات دولت با اشاره به فوریه 2009 برنامۀ تسهیلی تر شده اند باید دو حزبی; آن چیزی بوش متوجه اجتناب ناپذیر بود و سعی کردم به قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای حمایت از او در چند هفته گذشته در دفتر.

به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری اوباما کار کرده بود با بوش برای متقاعد کردن قانونگذاران دموکرات برای حمایت از این بانک کرده است. هنگامی که او افتتاح شد در سال 2009 اوباما تلاش خود را به کار با کنگره جمهوری خواهان — فایده ای نداشت او مدیر سابق امور قانونگذاری فیل Schiliro گفت: Vox. در یکی از رئيس جمهور در اوایل سفر به پایتخت برای دیدار با اوباما به تن راه اندازی شد.

“در راه خود را وجود دارد — به کاپیتول — خانه جمهوریخواه رهبری ارسال پیام به اعضای خود گفتن آنها علیه لایحه” Schiliro یاد و اضافه کرد: “من فکر نمی کنم رئیس جمهور تهمت تا به حال ملاقات با مجلس نمایندگان و سنا دموکراتیک حزبی.”

رهبر اکثریت میچ مک کانل آوازی حریف بهبود عمل در سال 2009 است خودداری از قیمت های شیب دار از 2020 محرک قانون. “این یک وضعیت عادی و پس از آن نیاز به اقدامات فوق العاده” مک کانل گفت: در پاسخ به سوالات اخیر در مورد هزینه های این لایحه است. مک کانل در میان 38 سناتور دموکرات که رای علیه 2009 محرک.

با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور ایران مخالفت بیش از حد مخارج دولت و افزایش کسری بودجه تا حد زیادی از بین رفت. خوب قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس جمهوری خواهان مطرح ملی و کسری بودجه خود را تا سال 2017 کاهش مالیات ،

“به عنوان کسی که درست در وسط این صفحه آخرین بار در اطراف آن شگفت انگیز است به سازمان دیده بان سناتور جمهوریخواه در مورد کسری بودجه و یا افزایش هزینه” گفت: جیم مانلی سابق دیرین سخنگوی سپس-رهبر اکثریت سنا هری رید. “ما تا به حال به مبارزه با دندان و ناخن به دریافت محرک لایحه انجام شود.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می رسد به کنگره قبل از صحبت کردن در کف مجلس سنا در مورد کوروناویروس بسته محرک در 25 مارس.
تام ویلیامز/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

دموکرات ها که در سال 2009 تلاش ببینید خیلی روشن توضیح برای چرخش.

“وجود دارد یک جمهوری خواه رئیس جمهور, بنابراین خواهان همکاری” فرانک گفت: سادگی.

هنوز 2 تریلیون دلار بسته است که نشان می دهد نادر از bipartisanship از دو تلخی قطبی احزاب است.

“مهم تر در برخی از راه هایی بود که آنها آن را انجام داد اما چگونه آنها آن را انجام داد” سابق بهداشت ، کریس داد همکاری نویسنده از سال 2010 Dodd-Frank وال استریت لایحه اصلاحات گفت: Vox.

در حال حاضر کارشناسان مطمئن نیستند که چقدر پول هنوز هم می تواند مورد نیاز برای مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر و پلوسی و دیگر قانونگذاران باید سمت چپ درب باز برای بیشتر محرک بسته است.

“ما نیاز به تشخیص این است که نه یک بار تلاش” Rouse گفت. “ما در حال رفتن به نیاز به فکر کردن در مورد فوری و کوتاه مدت میان مدت و طولانی تر اجرا شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>