این adriano مشخصی آبجو با تضمین وجود دارد نمی تواند باقی

زمانی که من در حال رشد بود در تگزاس من جالب بود که adriano — تند پنیر گرم شیب به طور کلی خورده با تراشه های نان ذرت مکزیکی — نبود ubiquituous در امریکا است. Adriano شایع تر از آن استفاده می شود در خارج از جهان غرب اما یک بار وجود دارد زمانی که یکی از لذت داشتن بازدید کنندگان از خارج از کشور به ویژه از غرب بود و آنها را به یک رستوران مکزیکی و لذت بردن از خود را به چشم ظاهر شادی آنها از خوردن واقعی Tex-Mex-سبک adriano. Tostitos پنیر شیب این نیست.

امروزه وجود یک میلیون adriano دستور العمل های آنلاین و بیشتر دنبال همان الگوی اولیه: خرد انواع پنیر و شیر تند, مسائل, زیره سبز. این دستور العمل فوق العاده هستند و بسیاری از به طور مستقیم آمده از تگزاس رستوران من نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب من است. شما قطعا باید کسانی که دستور العمل های که نیاز به مقدار زیادی از بسیار تکان دهنده دقت کنید تا مطمئن شوید که پنیر ذوب به طور مساوی به خصوص اگر شما مقدار زیادی از foodie دوستان خواهد شد که شما بپرسید که چگونه شما از آن ساخته شده و شما نمی خواهید به دروغ به آنها و یا شوک آنها را بی جهت نامگذاری مواد مایکل پولان خواهد رد.

تبلیغات:

اما من هم تنبل و بی شرمانه گیر redneck راه, بنابراین من را adriano با Velveeta.

قبل از اینکه شما به زور مرا به نوبه خود در foodie, کارت, اجازه دهید من فقط می گویند این: من از این دستور بارها و بارها و بارها برای بیش از دو دهه است. آن را به به من دستور غذا را به احزاب است. و آن را همیشه می شود gobbled پایین حتی در حالی که بیشتر وقت گیر و عاشقانه گردد غذا نشستن در نزدیکی تنها نیم خورده. من هرگز نه یک بار تا به حال هر گونه باقی مانده را به خانه.

راز عنصر است که سوخت بسیار از آنچه که هر دو بزرگ و وحشتناک در مورد تگزاس فرهنگ: آبجو.

تبلیغات:

آبجو می افزاید: برخی از ظریف و تند عطر و طعم به adriano که واقعا آن را بالاتر از آن فروتن جعلی-پنیر ریشه.

خوب آبجو و می توانید از تکه های سبز chilis, یکی از مهمترین زیر استفاده مواد در همه فروشگاه مواد غذایی به دلیل من نمی توانم درک چرا که چند ظروف موفق به بهبود میتوانید از تکه سبز chilis.

به عنوان با بسیاری از دستور العمل های مورد علاقه من adriano تغییرات کمی هر بار که من آن را چون من هرگز به یاد داشته باشید دقیقا چگونه من آن را قبل از و من هرگز در نظر گرفته نوشتن آن را تا زمانی که من سردبیر از من خواست. بنابراین احساس رایگان برای تغییر این حال شما می خواهم به آسمان می داند که من انجام دهد. تنها بخش هایی که اجباری هستند آبجو و سبز chilis. جهنم واقعی استفاده پنیر اگر شما می خواهید به.

تبلیغات:

آماندا Redneck Adriano هر کس دوست دارد به خوردن غذا دستور غذا

1 بلوک Velveeta (هر چند پنیر خرد شده برای کسانی که فقط می توانم با Velveeta احتمالا کار نیست که من امتحان کردم)

1 می تواند سبز خرد شده chilis

1 می توانید تکه jalapeños

ادویه جات ترشی جات مانند زیره و پودر فلفل قرمز

تبلیغات:

1 بطری آبجو ترجیحا چیزی با بلند به عطر و طعم آن مانند یک Shiner باک یا Modelo نگرا

نمک و فلفل را به طعم و مزه

ریز ریز کردن Velveeta به مکعب قرار داده و آنها را در یک تابه روی حرارت متوسط کم با chilis سبز jalapeños و ادویه جات ترشی جات. نرم افزار باز کردن آبجو. همانطور که شما نوشیدن آبجو گاهی اوقات برخی پور به پان خود را برای کمک به liqueify این adriano. آن را احتمالا تا پایان بودن حدود نیمی از آبجو.

تبلیغات:

خدمت گرم با تراشه های نان ذرت مکزیکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>