این شبکه اجتماعی برای کلیساها پر رونق است در این بیماری همه گیر کوروناویروس

Open Sourced logo

برای سال Pray.com به دنبال یک همه در یک برنامه آنلاین برای کلیساها. ورود و شما روبرو می شوند یک Facebook-esque جدول زمانی پر از حساب های و میل دیجیتال “نماز” و آیات است. مانند Spotify در این برنامه در درجه اول باعث می شود پول از طریق محتوای صوتی مانند آن بسیار تولید اسکریپت کتاب مقدس “داستان قبل از خواب.” آن را حتی یک جمع آوری کمک های مردمی از ویژگی های یک نوع Venmo-برای-tithes. اما به عنوان Covid-19 coronavirus همه گیر بدتر Pray.com پیدا کرده است خود را مفید تر از همیشه قبل از.

مانند بسیاری دیگر از بخش های زندگی, دین رنج می برد در طول بهداشتی جهانی بحران. مطابق با جدید اجتماعی فاصله اقدامات کلیساها در سراسر جهان فرستاده اند خود عبادت خانه. فیزیکی نزدیکی — هنگامی که یک منبع معنوی همبستگی — در حال حاضر می آید با خطر گسترش عفونت است. و مردم سدی در کلیسای آمریکایی هستند بیشتر در معرض خطر عوارض جدی و مرگ از Covid-19.

بدون عبادت به کمک های مالی جمع آوری شده در طول خدمات را به طور ناگهانی از بین میره ترک کلیساها بدون منبع اصلی حمایت مالی. رهبران مذهبی در حال حاضر نگرانی در مورد چگونه به شناور باقی می ماند و بدون خدمات عید پاک است که — با وجود رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امید — احتمالا انجام از راه دور برای جلوگیری از حتی بالاتر مرگ و میر در ایالات متحده است.

دوازده هفته می تواند به اندازه کافی به طور دائم تغییر مذهبی ما عادات هشدار کشیش پیتر فیلیپس دیجیتال کلام محقق در دانشگاه دورهام در انگلستان است. نگه داشتن در ذهن است که برخی از کارشناسان می گویند که ما باید به لحاظ اجتماعی فاصله بیش از یک سال است که ممکن است برای پایان دادن به کمتر-خوبی کردن جوامع دینی. برخی از افراد ممکن است هرگز دوباره به pews حتی پس از این اقدامات محدود کننده برداشته می شوند.

“من فکر می کنم کلیسا شده است در یک بیت از یک نوع یخ مغز در مورد دیجیتال فرهنگ” فیلیپس می گوید Recode. “دیجیتال زمینه جدید, مبلغ, زمینه برای کلیسا و ما شده ایم آهسته به اتخاذ آن فرهنگ و یا انطباق با آن فرهنگ است. و ما در حال حاضر نیاز به انجام این کار است و ما به نوعی مجبور شده توسط coronavirus به آن را انجام دهد.”

بسیاری از جوامع مذهبی در حال حاضر با عجله به اینترنت امیدوار است که livestreaming, رسانه های اجتماعی, برنامه ها و سیستم عامل های مانند Pray.com خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را در محله های کشیش نشین متصل می شود. اما این انتقال سریع به سمت بازآفرینی دین آنلاین همراه با فوق العاده مخاطرات بالا.

کلیساها در حال مسابقه به شکل از چگونه برای تنظیم عملیات خود را برای جلب رضایت اجتماعی جدید فاصله مورد نیاز است. برخی از جوامع در حال تولید و اجرای خطبه به پخش بر روی سیستم عامل مانند Facebook و YouTube. یک کشیش در ایالت مریلند راه اندازی یک درایو-از طریق اقرار مراقب باشید به نگه داشتن 6 پا فاصله بین خود و کسانی که مراجعه کنید. برخی از یهودی ارتدوکس جوامع در حال خم شدن خود را از قوانین سنتی و اجازه می دهد minyanim — مراسم نماز گروه — به جمع آوری بیش از زوم.

Pray.com یک پلت فرم رسانه های اجتماعی ارائه می دهد که تمام منو های دیجیتال فعالیت های مذهبی. برای چهار سال در این شرکت مشغول به کار شده است برای ارائه یک راه برای حمایت از دین سازمان یافته آنلاین. و پلت فرم است که به دور از منسوخ شده و یا ضعیف. هنگامی که شما برای باز کردن برنامه شما بلافاصله با استقبال ثبت تلاوت یک آیه کتاب مقدس — مانند باز کردن یک مدیتیشن — و براق آرام و رابط.

A cellphone screen showing the Pray.com app with circles to click on for shows to listen to, including “Cain & Abel” and “The Creation.”
داخل Pray.com برنامه.

این نرم افزار دارای ترکیب این مدل خیلی بیشتر تاثیر گذار رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, افزایش سرعت رویکرد خود را به خدمت مسیحی مخاطبان است. Pray.com مدیر عامل شرکت کریس Gatena توضیح می دهد که شرکت خود را در درجه اول باعث می شود پول از طریق آن محتوای صوتی که او را تشبیه به “دین و معنویت بخش از آمازون است.” وجود دارد پادکست توسط رهبران مذهبی و همچنین بسیار تولید محتوا با الهام از کتاب مقدس مانند 72 دقیقه قبل از خواب داستان است که ویژگی های آهسته صحبت کردن صدای یک زن انگلیسی به بازگویی داستان خروج.

حمایت از این برنامه این است که حداقل 16 میلیون دلار در سرمایه گذاری کمک های مالی از جمله سرمایه گذاری از Greylock همکاران و جرقه سرمایه است.

به واقع کلیساها و مردم را به استفاده از برنامه Pray.com ساخته شده از سمت رسانه های اجتماعی از پلت فرم آن است. ایده این است که هر کلیسا خود را می توانید Facebook-like ، در داخل مردم پست کلی خود را اعلام عشق خود را به عیسی مسیح خداوند و ایمان است. اما گاهی پست های بیشتر شخصی: نگرانی در مورد اشتغال و یا سلامت یک عضو خانواده است.

آدم مسا یک کشیش در nondenominational فراوان زندگی خانواده کلیسا در جنوب کالیفرنیا است که راه اندازی شده است در Pray.com برای حدود یک سال گفت Recode که یک زن یک بار ارسال شده در کلیسا او را به دنبال هدایت پس از پیدا کردن شوهر او تا به حال یک امر است.

“Pray.com” به نظر می رسد مانند یک nonsectarian نام برای برنامه اما در واقعیت آن جوامع هستند تقریبا به طور کامل مسیحی است. برخی از این گروه ها را فقط چند ده, اعضای, در حالی که دیگران به نظر می رسد عمومی-گروه های ذینفع است که وابسته به هیچ یک کلیسا. پلت فرم نیز میزبان بسیار بزرگتر دیجیتال جوامع مانند یکی برای Paula White وزارتخانه که دارای بیش از 2 ، 000 کاربران. در صورتی که نام آشنا برای تلفن های موبایل است که به دلیل سفید برجسته کشیش تلویزیونی رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معنوی مشاور. (او Pray.com گروه نیست در حال حاضر مجموعه ای برای دریافت کمک های مالی.)

برنامه نیست همیشه بدست استقبال گرم. Gatena می گوید که زمانی که Pray.com تلاش برای سازماندهی یک “رکورد جهانی از نماز روز” تبلیغات آن رد شد توسط Infinite زیرا آنها شامل محتوای دینی. (Infinite نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.) کمپین نیست تا پایان اتفاق می افتد.

بیش از چند هفته گذشته coronavirus همه گیر شده است به شناور بالای ذهن کاربران در Pray.com شبکه. “آن را نه لزوما, ‘چگونه coronavirus به طور خاص تاثیر بوده است ، اما این مرتبه دوم و سوم-ترتیب اثر است که در نتیجه از برخی از ترس و اضطراب و وحشت که رفتن در اطراف ویروس” Gatena گفت Recode.

او اشاره می کند که در هفته های اخیر مردم به طور فزاینده جستجو برای “نماز” حاضر با توجه به گرایش های گوگل. جستجو برای “خدا” و “ایمان” را نیز به ضرب گلوله از آغاز ماه مارس است.

برای آنچه در آن ارزش های دینی نیاز به تحریک توسط Covid-19 همه گیر نیز خوب بوده Pray.com’s کسب و کار اصلی. روز سه شنبه شرکت کرده بود سوم آن-بیشترین رکورد روز در نظر مشترکین جدید. درآمد در حال رشد است و کمک های مالی به جوامع دینی با بهرهگیری از پلت فرم رشد نزدیک به 200 درصد در این ماه Gatena می گوید: هیچ اتهام برای این سرویس با تشکر از همکاری با پرداخت پلت فرم راه راه. (خط خطی کاهش یافته است به نظر).

“ما رهبران شناخته شده اند که رسانه های اجتماعی و رسانه های آنلاین مهم است و [این] است در حال ظهور روند برای نسل جوان” Gatena می گوید. “اما رهبران مذهبی در سراسر کشور نشده بود برنامه ریزی شده و یا آماده برای ابزار مانند این که نمایی با ارزش در مورد بهداشت جهانی همه گیر چرا که آنها نمی تواند پیش بینی نیاز به بستن کلیساها.”

با توجه به همه گیر او می گوید: Pray.com رسیدن به 50,000 جدید جوامع آنها را تشویق به ثبت نام برای حساب و شروع به استفاده از برنامه.

با حرکت آنلاین کلیساها امید به تقویت ارتباط معنوی و حتی زمانی که خود را در عبادت به طور فیزیکی از هم جدا شوند. اما کلیساها نیز احساس فشار به ارائه با کیفیت بالا محتوای قدرتمند است که برای نگه داشتن اعضای خود را اهدا.

“سوال می شود اگر ما نه در ساختمان, چگونه ما در ایجاد احساسی که لحظه به طوری که مردم به من بدهید؟” سام ذغال سنگ از نقطه شمال وزارتخانه است که با این نسخهها کار میکند Pray.com می گوید:. “و به این ترتیب به عنوان شگفت انگیز به عنوان فرصت است که ما باید این واقعیت است که آن را دشوار است.”

می تواند تماشای ایمان خود را رهبر بیش از livestream در حالی که نشسته در میز کار خود را واقعا ایجاد همان احساس به عنوان دعا همراه با دوستان و خانواده خود را در کلیسا خود را به پناهگاه ؟ ذغال سنگ می گوید, اما آن را می شود بسیار نزدیک است.

“بسیاری از مردم وجود دارد که بر این باورند که تنها راه برای صرف زمان با خدا در کلیسا. اما خدا همه جا هست” او استدلال می کند. “بدیهی است که ما همه در یک اتاق آن را آسان تر به نوع احساس ما با او به خاطر ما همه متمرکز بر او. اما من فکر می کنم ما باید به تعلیق این ایده که ما باید از توان همه در یک مکان به همه در یک مکان.”

او همچنین تاکید می کند که این مهم در نگاه به تکنولوژی به عنوان یک فرصت و نه یک چالش است. برای مثال ذغال سنگ استدلال می کند که فیلمهای نگاه “چالش” از جریان و شکست خورده در حالی که Netflix نگاه “فرصت.” در نهایت او می گوید آن را در مورد پیدا کردن یک راه برای رشد در میان تغییر: “چگونه ما اهرم فن آوری برای رسیدن به مردم بیشتر از ما همیشه می تواند داشته باشد؟”

دعا آنلاین ممکن است موقتی باشد اما همه گیر شده احتمالا تغییر شیوه های مذهبی برای خوب است. دورهام دانشگاه فیلیپس می گوید که حتی اگر Covid-19 همه گیر ممکن است یک روز “پایان” (هر آنچه که به معنی) کلیساها به مدت طولانی مورد نیاز برای انطباق با هدف خود را برای عصر دیجیتال است.

“همچنین ما آماده برای آینده” فیلیپس می افزاید. “هنگامی که Covid-23 می آید یا Covid-28 می آید و یا چیزی شبیه به آن, ما را قادر به حرکت به جلو و حرکت می کند.”

باز کردن منابع ساخته شده است ممکن است توسط programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>