این زمان در من معلم صدا: در دو بیماری های همه گیر و هزینه از “اعتدال”

وجود دارد بنابراین بسیاری از بد رفتاری در گردش در زمان, اما یکی که شکست من برای خوب هنوز آویزان زنده در حافظه: تصویر نگران کننده بوم قرمز با عبارت “اجازه بدهید من این را دریافت مستقیم” تکان دادن بازوها در همه کلاه از بالا و پس از آن یک لیست از بی باک border-اجرای استراتژی در کره شمالی, افغانستان و ایران, پس از شرح نامعقول فضل یک فرد ظاهرا دریافت زمانی که آنها وارد ایالات متحده به طور غیر قانونی از مکزیک (تامین اجتماعی بیمه خدمات درمانی وجود دارد چیزی در مورد جزئی-لیگ بیس بال حق رای دادن?). این الگوی رفتاری است و پس از تنزل به اینترنت را تیره تر recesses از آنجا که البته این اشتباه بود و تقریبا در هر معنی واقعی کلمه اما در آن نخست آن ساخته شده به دور است.

اعتراض من شد نه محدود به کسانی که شما ممکن است انتظار از یک فرد با یک نام مثل من یک پسر از مهاجران عاشق fútbol و چیپس ذرت. نوشتن یک مقاله در مورد چگونه رسانه های اجتماعی پست های oversimplify پیچیده و ظریف مسائل خواهد بود ورزش در garrulous دم-chasing توجه به این که طراحی رسانه های اجتماعی است به ساده برای از بین بردن ناراحتی از نکات دقیق وظریف. نه من دلسرد نه آنقدر محتوای پیام که توسط متعاقب آن گفتمان. آن بود که عدم ذکر منابع و یا grotesquely تصویر نادرست از آنچه زندگی است مانند برای مهاجران مستند نشده و یا حتی کشورهای اشاره شده ممکن است شما سه پاسخ به این پرسش که “چه antonym از کلمه” آمریکا؟'” آنچه واقعا به من کردم این بود که اشاره به این آشکار منطقی کاستی چیزی برای الهام بخشیدن به بحرانی بازتابی در میان مردم بودند و با پخش آنها. در واقع من فکر می کنم آنها فقط بیشتر احساس جسارت به پرده راز زندگی کسانی که دیدن کسی که خود را اصلاح درختان و سرخ خود را papitas.

تبلیغات:

محدود کردن قرار گرفتن در معرض من به Facebook بحث و توییتر اعلامیه اتحاد چپ من با هیچ کمبود دیالکتیک محرک. به عنوان یک معلم دبیرستان من بسیار زیاد برکت قادر به اعمال من سیاسی اضطراب از طریق صادقانه گفتگو با دانش آموزان من روشن و با استعداد کودکان و نوجوانان که ذهن نیست و در عین حال افتاده اسیر به عدم انعطاف از بزرگم صحبت می کنند. اما کسانی که مکالمات مانند بسیاری از چیزهای دیگر را تبدیل به وثیقه آسیب در تاخت و تاز از COVID-19. و پس از من همسر و دو فرزند بزرگتر را انتخاب کنید نه به طنز من توهم سیاسی, روشنگری, من تا به حال به توسل به اشتراک گذاشتن افکار من در زندگی معاصر با سه-ماه-پیر پسر. ممنون میشم برای تمایل خود را برای گوش دادن ولی من در پاسخ به یک خیره برخی یاوه سرایی کردن گاه به گاه در میارم.

من باید توجه داشته باشید که حتی زمانی که درس گفتمان بخشی از زندگی روزانه من, کسانی که مکالمات آنها را به خصوص آسان است. من نسل اول مکزیکی آمریکایی که می آموزد که زبان انگلیسی در یک رقابتی مستقل مدرسه نوع جای من ممکن است آن را کوبیده با آب بالن در من جوان تر و عصبانی تر و کار من را به چالش کشیده است من به بی طرفی عمل در راه من هرگز فکر نمی کردم خودم قادر است. دانش آموزان من بزرگ هستند — آنها به من امید برای فردایی بهتر و استفاده کنم که کلیشه unapologetically به دلیل وجود دارد هیچ راه بهتری برای توصیف فضائل خود — اما من آموخت صدها نفر بر صدها نفر در حال حاضر و به خوبی آنها همیشه اعتقاد دارم که آنچه من باور دارم. من نشسته در سراسر از بچه ها در حالی که آنها تحقیر من حرفه و یا استدلال کرد که خانوادههایی مانند خانواده من هستند “کمتر آمریکایی” چون از نزد ما بسیاری از رنگ های قهوه ای ، cadences ما surnames. و در حالی که من نمی توانم ادعا می کنند یک رکورد کامل من به طور کلی بسیار موفق در کمک به دانش آموزان درک تفاوت های ظریف از ما دیدگاه های متفاوت در حالی که ارائه سه مهم اطمینان: 1) کسانی که تفاوت نیست تاکید از من اخلاقی برتری 2) کسانی که تفاوت های بنیادی از یک مشترک حسرت به معنای هرج و مرج در زندگی ما و 3) در آن تفاوت نهفته است قدرت فوق العاده ای را تحت تاثیر قرار تغییر دهید.

(البته تعدادی از بچه های من هم فقط خیره نگاه کردن و گوزیدن).

تبلیغات:

در حالی که با توجه به چگونه من می خواهم مدیریت گفتگو در مورد وضعیت فعلی کشور ما با دانش آموزان من متوجه شدم که روح بی طرفی من پر زحمت اقدامات به عمل در داخل کلاس های درس من ممکن است فقط به عنوان مفید در خارج از آن جایی که من اغلب دولا دولا راه رفتن به تنبل کلی در مورد, اخلاقی, اخلاقی یا معنوی شخصیت افرادی که با من اختلاف نظر دارند. هنگامی که دانش آموزان رد فرض امتیاز سفید یا دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طبقه بندی بسیاری از مهاجران مکزیکی به عنوان تجاوزگران من می توانید به راحتی و در زمان واقعی خودم یادآوری کنم که آنها به سادگی آموخته اند و یا زندگی می کردند به اندازه کافی برای درک مفاهیم باورهای خود را. هنگامی که بزرگسالان انجام همان, اما, من اخراج آنها به عنوان افراد متعصبی, pendejos و یا هر دو (سابق مستلزم دومی). من باید گسترش آنها همان فضل پیشنهاد من نوجوانم آموزان ؟

این یک beleaguering سوال; این قسمت من که نشده استریل توسط اعضای هیات علمی در جلسات و بازگشت به مدرسه, شب, می گویند هیچ چیز از این استعفا آمده است که با والدین وادار کردن من به این باور است که افرادی که حاضر به پوشیدن یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی تکه پارچه بر دهان خود را (به دلیل توماس جفرسون?) یا که هنوز هم رد ایده نژادپرستی نظاممند با تمام منابع و دانش و تاریخ و تجربی فیلم در اختیار ما نیست سزاوار ما همدلی است. گاهی اوقات هیچ توجیه “طرف دیگر” به یک موضوع است. اما اینکه آیا یا نه این مردم باید این باور در غیر این صورت نوع یک مسئله. آنها نمی, و من فریاد “چک کردن امتیاز خود را!” در یک بلندتر صدای اتحاد به همراه داشت هیچ موفقیت به این نقطه است.

این روند را دنبال می کنم که مدیریت یک بحث با یک دانش آموز که معتقد است چیزی متفاوت از, و یا در تضاد با آنچه به اعتقاد من نیست به خصوص علمی و یا آموزشی; بسیاری از شما که در حال خواندن این مطلب هستید احتمالا انسان بهتر از من صبور و فروتن و همدلانه بنابراین شما احتمالا در حال حاضر این عمل در خود زندگی می کند. اما صبر و تواضع و همدلی نیست, قوی, مناسب, بنابراین من باید عمدی در تبیین چارچوب. به نظر می رسد مثل این: دانش آموز خود می گوید: چیزی که html کد شما (به عنوان مثال “این کتاب این است که احمق”) و خود را ضربه به آموزش آنها در غیر این صورت (یعنی, “هیچ, کتاب زن نوشته شده و timelessly تحریک آمیز و این کتاب [یا] گسل است که شما نمی توانند درک کنند که”). شما از طریق تنفس است که انگیزه و تلاش عمدی برای شروع متعاقب آن گفتمان با یک فرض است که تقریبی به جایی که آنها ایستاده در ماده اما نسبت به نقطه نظر خود را (به عنوان مثال “حتما این کتاب را کمی آهسته و متراکم برای خوانندگان معاصر و نویسنده احتمالا نیازی به استفاده از کلمه “لقاء” بنابراین اغلب; شاید یک رمان است که می آموزد این درس با ارزش در مورد [قرار دادن تم] در راه است که بهتر مناسب سلیقه خود را از نسل”).

تبلیغات:

این مهم است که این قضیه بود و نزدیک به آنچه آنها باور دارند که بیش از آنچه فکر می کنید به سه دلیل: 1) اگر شما واقعا در مورد مراقبت از ایده های شما ترویج سپس شما باید آنها را می خواهید تقویت و استحکام موشکافی; 2) آن است که دیگر به اندازه کافی خوب برای ذخیره کردن یک پشته از هدف بی طرف کاملا ذوات و حقایق در یک فرد دامان و انتظار می رود آنها را به تغییر ذهن خود را با تمام قانع کننده الگوهای رفتاری در جهان; و 3) گاهی اوقات در بسیار موارد نادر شما متوجه خواهد شد که شما در حال یکی است که اشتباه است.

به عبارت دیگر به جای فریاد در خود مخاطب به شنا بیش از جزیره خود را به جزیره خود را از ملاقات شما در خود ساحل به طوری که هر دو شما می توانید توجه خود را به زمین در تمام زیبایی های آن و plentitude و همکار بررسی دقت (به عنوان مثال “اما در اینجا چیزی است که شما ممکن است در مورد یادگیری زبان و داستان سرایی و انسان هنگامی که شما خواندن چیزی که نوشته شده بود صدها سال پیش در نیمه راه در سراسر جهان”).

تبلیغات:

لطفا درک کنید که من نه دفاع از بی طرفی. جهان سیاست مانند جهان از نقد ادبی است که بسیاری اعتقاد دارند یک ماده خالص ذهنیت. برخی از پاسخ ها پاسخ اشتباه است. این درست است که من تا به حال خیلی بهتر موفقیت قانع کننده دانش آموزان به درک حماسه شعر از قانع کننده بزرگسالان است که توانایی خود را برای دیدار با پرداخت وام مسکن است که در مورد بیش از خندیدن.

در زیر برای نمونه می توان به عمد شرایط نامشخص چیزی است که من آرزو می کنم من می توانم به دانش آموزان در مورد زمان مشخصات خود کشور ایالات متحده وضعیتی وخیم در برابر دو بیماری های همه گیر — یک رمان دیگر باستان; آنچه من می خواهم بگویم کسانی که از بچه های من که بر این باورند که رسانه های اغراق آمیز تاثیر COVID-19 به بیشتر قربانی رئیس جمهور ما یا که نه کاملا درک نیاز به افتراق “سیاه و سفید” زندگی mattering, یا که خسته از شنیدن کیفرخواست سفید امتیاز که هیچ چیزی در مورد تجارب خود را به احساس به خصوص آسان است. و گمان می کنم این چیزی است که من هم باید بگویم به هر فرد بالغ که هنوز مایل به گوش دادن چرا که شاید راه من, آموزش و راه من در زندگی نباید خیلی متفاوت است ، این استدلال در مورد بهترین راه برای کاهش عفونی ویروس و نه آنها نقشه برای از بین بردن خشونت پلیس و یا درمان سختی ها از بودن در امریکا — من ترک این مسائل را به افرادی که وقف یک کار زندگی به درک آنها چه از طریق انتخاب یا ضرورت است. این استدلال در مورد رهبری, و من شروع با یک فرض است که امتداد فراتر از امکانات معمول لیبرالیسم.

* * *

تبلیغات:

بنابراین در اینجا یک فرض است که امتداد فراتر از امکانات معمول لیبرالیسم و چیزی که حس من فکر می کنم ما همه می خواهم:

ما می خواهیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به موفقیت است.

با وجود تلاش های من به سیگنال بی طرفی در کلاس های درس من (یا شاید به دلیل آن است) من نیز رشد کرده و قوی تر از خود من سیاسی وضع نسبت به تاریخ کشور ما تبعیض ما سیستم های قدرت ما عدم تعادل ثروت. اما در حال حاضر من اعتراف کنم که سیاست من واقعا مهم نیست. مهم نیست که چگونه من رای دادند در گذشته و یا چگونه من قصد رای دادن در ماه نوامبر چگونه من احساس می کنم در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر سه فرزند نمی توانند به مدرسه بروند و یا معاشرت با دوستان خود و آنها را در یک طبقه خانه با پدر و مادر که هر روز کمی بدتر در تظاهر به عمل خود را با هم. بنابراین من دوست دارم برای رئیس جمهور فعلی کشور من را از خواب بیدار فردا و سهولت ما بخش با بیشترین وحدت tweet در تاریخ توییتهایی و سپس اعلام عمدی و بی عیب برنامه ریزی برای شکست دادن COVID و سپس معرفی اعمال قانون که اصلاح قرن طولانی میراث تبعیض در نهادهای مجری قانون در حالی که همچنین اطمینان حاصل کرد که پلیس خوب است و انگیزه و به رسمیت شناخته شده اجتماعی و واردات. من خیلی دوست دارم برای او به ظهور از تابستان سال 2020 به عنوان مردی که گذاشته و زمینه را برای پایدار اجتماعی و اقتصادی شفا یک رهبر. چون من بیشتر در رابطه با موفقیت در کشور من از موفقیت حزب من, من ریشه برای آن است.

تبلیغات:

اما به منظور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به موفقیت — برای برنده شدن به عنوان او ممکن است می گویند — او (و ما) باید روی چیزی حساب کردن با حقایق از خود رهبری است. تاپیک های زیادی برای گفتن در مورد تهمت به شخصیت به عنوان یک رهبر و این موضوع که آیا این منصفانه است به استناد شخصیت او در گفتمان سیاسی است یک مشکل با توجه به اصرار بر spotlighting خود اخلاق و انکار ناپذیر الگوهای در راه او در مورد گروه های خاصی از مردم است. اگر این است به عنوان یک ورزش در بی طرفی در moderatism یک فضا برای مردم به راست و چپ از مغلوب ساختن پیشی جستن آستانه, ما چوب به تجربی مواد: آمار, نقل قول مستقیم و مهم از تحولات اخیر ماه از ریاست جمهوری او. حقایق — که مانند ویروس ها هیچ سیاست است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست مسئول پس از ایجاد COVID-19 و درست است که بسیاری از منتقدان خود را, در حال حاضر شرکت شامل صحبت می کنند که اگر ویروس خود را — و آن چشمگیر قدرت — است تقصیر او و یا به عنوان اگر آن را یک منحصر به فرد آمریکا مشکل است. اسکیزوفرنی فعالیت این ویروس نشان داده در سراسر جهان به عنوان نرخ فرار به عنوان یک نوجوان در قرنطینه تایید می کند که درک آن طرح های بسیار پیچیده تر از “فقط گوش دادن به دانشمندان” هنگامی که دانشمندان خواسته شده است به توصیه های مهم با داده های کمی و زمان حتی کمتر. (به یاد داشته باشید که پوشیدن ماسک بود دلیلی برای مسخره?) اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مسئول هماهنگی ملت ما پاسخ و شاید مهم تر از بیان است که پاسخ روشن و قاطعانه نظر. آنچه که پاسخ ما شده است ؟ من از فصاحت بله, اما من نیز به معنای واقعی کلمه نمی دانم. حتی اگر ما را کنار بگذارند سرمقاله بحث در مورد بیگانه لقب برای این بیماری همه گیر و یا اثر تزریق Clorox را در رگ ما هیچ گاه به گاه نگاهی به تناقضات ملی ما استراتژی و آن پیام برگ شکی نیست که چرا ایالات متحده تبدیل شده است ضمنی موضوع زمانی که بقیه از جهان توسعه یافته به یاد خود “می تواند بدتر شود.”

(علائم ناشی از عوامفریبی و تناقضات در زیر توضیح داده شده ممکن است شامل تهوع و سردرد و تنگی نفس.)

مراکز کنترل بیماری ما ریاست فدرال آژانس حفاظت بهداشت صادر کرده است قوی توصیه هایی برای پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و تعداد فزاینده ای از کشورها بر این اساس صادر چهره-پوشش مورد نیاز است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانده که همان دولت فدرال نه تنها حاضر به پوشیدن یک (تا همین اواخر و پس از آن تنها به طور خلاصه) او همچنین مسخره روزنامه نگاران که انتخاب می کنید به دنبال دستورالعمل CDC و رسانهها clickbait مقایسه ماسک اجرای به “برده داری” و “اجتماعی مرگ است.”

تبلیغات:

اینجا در ایالت تگزاس در پنج میله به حال خود الکل مجوز لغو در یک آخر هفته در ماه ژوئن برای عدم اجرای مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل; در همان آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی یک رالی از جایی بین چند هزار و چند میلیون از هواداران خود را (بسته به نوع که شما بخواهید) در Tulsa, Oklahoma — ماسک اختیاری (که است که می گویند فرسوده تقریبا هیچ کس). در آن رالی او مقصر ما شاید COVID نرخ استثنایی تست و پیشنهاد کرد که به منظور فعال انحراف داده ها به نفع ما شد برنامه ریزی برای “slow down” این منبع حیاتی در شناخت ویروس ها و حرکات آن است. پس از آن کاخ سفید گفت او شوخی بود. پس از آن او گفت که او نمی بچه. سپس او را برای پایان ناپذیر homeboy Sean Hannity که روح او شوخی.

در جولای 26, تاریخ انتشار این مقاله جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع گزارش می دهد که بیش از 146,000 از 645,000-plus COVID مرگ و میر تایید در سراسر جهان رخ داده است در اینجا در ایالات متحده است. در نظر بگیرید که در واقع یکی بیشتر زمان: ایالات متحده امریکا با آن بی نظیر ذخایر دانش و منابع و حدود 4 درصد از جمعیت این سیاره — حساب برای بیش از یک پنجم از کل جهان‘s COVID مرگ و میر. نه موارد انتقال و یا بستری شدن در بیمارستان. مرگ و میر. و در حالی که مزاحم resurgences دور و گسترده ای را به ما یادآوری می کنند که حتی عالی رهبری نمی تواند ضرب و شتم این چیزی که برای ما می تواند احمقانه به غفلت فراوانی از زندگی که در حال نجات داد (و اجازه دهید فراموش نکنید اقتصادی پیروزی) هنگامی که منحنی در حال پهن زمانی که برنامه در حال اجرا و به راحتی دوباره. ملت ما سرسام آور بدن, تعداد دیگر ثابت می کند که فقیر و یا متناقض رهبری و یا آشکار نبود آن می تواند نمایی عواقب.

بررسی تهمت رهبری در رابطه با ما ناموفق پاسخ به COVID-19 همه گیر است و به همان اندازه مفید در درک افزایش تنش و clamorous تماس به اقدام از حامیان Black Lives Matter جنبش که از اواخر سال باید آب گرفتگی ما صفحه نمایش با تصاویر ما در اغلب موارد مرتبط با سازمان ملل در خونین انقلاب نوعی که ما نظامی است به طوری که اغلب مستقر در نام دموکراسی. من احساس می کنم مجبور به آدرس معادل من نقشه کشی بین این دو بیماری های همه گیر ، من نمی خواهید به نشان می دهد که آنها پدید آمده در زندگی ما و همزمان که آنها با طرح های مشابه و تاریخی مفاهیم زمانی که تنها چیزی که آنها واقعا سهم ما مطلق ناتوانی در درک آنها یک دلیل آن جدید و نامرئی و از سوی دیگر به دلیل آن را همه جا ، جدا از هر brushstroke آمریکا پرتره. بعلاوه به عنوان یک فرد است که سفید نیست من همه به خوبی می دانیم سرخوردگی از تماشای جامعه از افرادی که نگاه و یا عشق و یا صحبت می کنند و یا عبادت مثل شما تحمل نسل بلامنازع بدرفتاری تنها به دیدن ما توده ها در نهایت بسیج با فوریت زمانی که این gueros که در حال مرگ هستند این موضوع خاص در حال حاضر وزارت امور خارجه-تحریم خشونت و تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی , سیاه زندگی mattering و از آنجا که نه من تمرکز دوباره بر رهبری سازمانی است که به همان اندازه مهم برای صرفه جویی در زندگی در زمینه هر دو بیماری های همه گیر.

در بهره از بی طرفی ما باید تشخیص دهند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست مسئول ایجاد سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس; و نه قتل توسط شکنجه جورج فلوید پیش به این موج اخیر BLM تظاهرات یک نوع عمل مجرمانه است که وجود ندارد untilTrump گرفت ، این درست است که منتقدان خود را, در حال حاضر شرکت شامل حال معتاد به افزایش گوشی های هوشمند خود را در صالح خشم در هر چشم از تعصب و از روی تعجب فریاد زدن: “نگاهی به آنچه که رئیس جمهور ما انجام داده است!” سیاه و سفید آمریکایی که قربانی شده توسط دولت آنها شده ام زندانی در نرخ های بالاتر و برای جملات طولانی تر از همتایان سفید, اشتباه برفلد, کشته توسط افسران پلیس بدون just cause — تحت تصدی هر رئیس جمهور پس از قرار خود رهایی حتی باراک اوباما ، (فراموش نکنیم که زندگی مهم جنبش زمانی آغاز شد که تهمت بود هنوز هم فقط عادی روزمره میلیاردر).

تبلیغات:

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مسئول ایجاد این تنور ما نژادی گفتمان برای تعیین این که کدام نوع از باورهای هنجاری در کشور ما که از انواع “سازمان ملل آمریکایی” تهدیدی برای ما اصول راهنما. همیشه از متحد حق تجمع از 2017 (و احتمالا خیلی زودتر) زمانی که او حاضر به محکوم کردن یک خشم اوباش brandishing صلیب های شکسته و آهن عبور و آواز نازی نبرد گریه کردن خیابان ها از Charlottesville تهمت در معرض خود را به عنوان یک رهبر خواهد شد که در کنار هر موضع اخلاقی که ممکن است تداخل با انرژی خود را زیر حتی در صورت از لحاظ تاریخی سازمان ملل متحد-آمریکا ایدئولوژی است. بنابراین هیچ تعجبی نداشت که در پی جورج فلوید قتل زمانی که کشور نیاز به یک رهبر برای ایجاد صلح و تهمت به ما به جای یک خوشدل حمایت از هرج و مرج: او از کار اخراج کردن یک صدای جیر جیر که در آن او با اشاره به معترضان به عنوان “اراذل و اوباش” و تهدید “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

بعد از آن هنوز هم به عنوان شهرهای فرو ریخت و معترضان راهپیمایی کردند و شعار می دادند و نابود و خون و رنج می برد در تصویری که میلیون ها نفر از آمریکایی ها حمایت از پل در خیابان ها و از خانه های خود نیاز به یک رهبر برای مشروعیت بخشیدن به خود پیام رهبر است که می تواند حداقل می گویند مشکلات شما دیوانه در مورد واقعی هستند. در عوض در چه خواهد شد به احتمال زیاد یک لحظه تعیین ریاست جمهوری خود او تا به حال یک گروه از تظاهرات مسالمت آمیز جدا-گاز کشته طوری که او می تواند یک عکس ژست خود را از برگزاری تصادفی مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی.

کنار: اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید که چه آن را مانند به نظر می رسد زمانی که یک رهبر نتواند به بیان روشن و قاطعانه موضع اخلاقی زیر را در نظر بگیرید گلچین کردن متن را کلمه به کلمه از مغلوب ساختن پیشی جستن را توضیح خود را “غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” صدای جیر جیر در مصاحبه با فاکس نیوز لنگر هریس فاکنر: “این به معنی دو چیز و دو چیز بسیار متفاوت است. یکی این که اگر آنجا را غارت وجود دارد احتمالا رفتن به تیراندازی و آن را نه به عنوان یک تهدید که واقعا فقط یک واقعیت است چرا که آنچه که اتفاق می افتد. و دیگر این است که اگر آنجا را غارت وجود دارد رفتن به تیراندازی. آنها معانی بسیار متفاوت است.”

در همان مصاحبه با مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت خود را به آدرس (جای تعجب نیست) نژادپرستانه تاریخ است که عبارت: آن را معروف ساخته شده توسط 1960 میامی رئیس پلیس والتر Headley یک بدنام segregationist و obstructor از حقوق مدنی. مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و این ارتباط به عنوان یک تصادف اما هفته بعد او تصادفا به یکی دیگر از “تصادفی” حمایت از تعصب هنگامی که او را بازتوییت کرد یک ویدیو از یک گروه از هواداران خود caravanning از طریق یک فلوریدا شهر در star-spangled چرخ دستی گلف گفته غافل است که یکی از آنها به وضوح می گوید: “قدرت سفید” در کلیپ. این الگوی جزئیات — نازی تصاویر در شارلوتزویل های نژادپرستانه تاریخ پشت “غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” توییت های تحت اللفظی سفید برتری از عبارت “قدرت سفید” — به شکل یک تصویر بیش از حد مشخص برای صرف تصادف. اما اشتباه ما در حفظ و ساخت است که با استفاده از این تصویر به صورت قطعی قضاوت تهمت و حامیان او به عنوان نازی, هواداران, سفید supremacists ،

تبلیغات:

اینکه آیا یا نه این قضاوت حمل منطقی شایستگی است از اهمیت کمی چون غرقه شدن در آنها مطمئن ترین راه برای دریافت یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی به تمدید خود را سپر دشنه (و اجازه دهید که چیز دیگر که در آن ما ترفند خودمان به باور کسانی که سپر تابلوچسبها ain’t فروش). بنابراین ما باید تمرکز یک بار دیگر بر حقایق خود را رهبری: آنچه که هیچ یک از ما می تواند انکار کند صرف نظر از نیوجرسی که ما می پوشند در روز انتخابات است که برای اولین بار در چند دهه ایدئولوژی کشور ما را در مواجه با آن خونین ترین جنگ ها و روی شانه ها از بزرگترین قهرمانان را تبدیل به هنجاری; که یک فرد می تواند رژه آنها را از طریق خیابان های ما و هنوز هم به عنوان یک “بسیار خوب” آمریکا برای استفاده از برگ برنده خود را از Charlottesville.

این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم که رئیس جمهور ما می تواند به حل نژادپرستی سیستماتیک و از بین بردن COVID-19 اما بیشتر چه ساده لوحانه به این باور است که رهبری خود را تا به چیزی برای انجام با شعاع انفجار. او به معنای واقعی کلمه تنها با نفوذ ترین زندگی انسان در تعیین این دوره کشور ما در مقابله با هر دو ویروس است. چه مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع این قدرت برای رسیدن به, و آنچه که او در واقع معتقد است که می خواهد و فکر می کند ممکن است ناشناختنی اما ما می توانیم جای انگشتان مشخص در آنچه او را به نمایندگی خود را از طریق اقدامات و اظهارات.

پس چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده بی سابقه ای در این لحظه در تاریخ ما است ؟ چه معنی آن را به یک مسئول آمریکایی در زمان COVID زمان جورج فلوید و Breonna تیلور و بیش از حد بسیاری از دیگران تحت مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است ؟ او و کسانی که از هواداران خود که امتناع از هر گونه انتقادی بازتاب مهم نیست که چقدر بی طرفانه ما را گفتمان می خواهید ما را برای دیدن نماد مرد ایستاده در مقابل یک خانه با یک متن مقدس در دست خود را. اما ما نباید و نمی تواند نادیده بگیرد و راه او راه می رفت به دست آوردن وجود دارد.

(بدون ماسک.)

* * *

تهدید واقعی از رسانه های اجتماعی است که آن را تحریف واقعیت بزرگ شود حاشیه یک تصویر و باعث می شود آن را مانند تصویر خود را. ما همه از ما کمتر خوشحال از مجموع ما Facebook, عکس کمتر سالم از آووکادو نان تست پخش در پروفایل ما کمتر صالح از عناوین ما به اشتراک بگذارید. ما به تنهایی بیش از ما تعدادی از دوستان و پیروان. این درست است که برخی از لیبرال ها نه دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن شکست از دیدن کشور ما درمان تحت رهبری او فقط آن را به عنوان درست است که برخی از محافظه کاران پیدا کردن لذت در صحنه های تخریب که شلوغ گوشی های هوشمند ما پس از جورج Floyd را از قتل, تصاویر لیبرال بدن — به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای و آنهایی که مورد ضرب و شتم یکهو.

اما آن دسته از مردم زندگی می کنند و به عنوان یک عمل شدید اقلیت. اکثر آمریکایی ها در درک و توافق می کنید که شکل کشور ما در حال حاضر بد است برای همه. عفونت نرخ خونتان کسب و کار به پرتاب در حوله شهرها و ایالات متحده در حال بازگشایی و سپس دوباره بسته شدن خانواده ها هزینه های خود را به لحظات پایانی در جداگانه بیمارستان بال. مردم از رنگ در حال سقوط hoarse از فریاد صد ساله تجدید نظر hazarding بدن خود را به سادگی به جهان اجازه می دانم که آنها احساس نمی امن و یا خوش آمدید در کشور خود را دارند. نیروی نظامی شده است تهدید علیه خود ما شهروندان است. یا نه مغلوب ساختن پیشی جستن نقش مهمی در ایجاد و یا تشدید این شرایط ممکن است یک موضوع از شور و مشورت و من قطعا باید افکار من — اما این واقعا مهم نیست. این واقعیت باقی می ماند که این شرایط و رئیس جمهور انتخاب می شوند اگر بدون هیچ دلیل دیگر ما را بر این باورند که جهان را نه پایان زمانی که آن را به نظر می رسد. به عنوان برگ برنده خود را پیشنهاد کرده است در بسیاری از موارد در آمریکا یک فرد ثروت تعریف شده است و با شرایط خود بلکه با کار سخت و پشتکار نبوغ خندیدن و به عبارت دیگر مانند آن.

ما ایستاده در پرتگاه را تغییر دهید. برای اولین بار در این نسل ما شده اند محوری به تجارب زندگی در آمریکا هستند که اصیل اجتماعی. COVID می دهد هیچ مورد لعنت ثروت یا سفیدی و هشت دقیقه و 46 ثانیه از جورج فلوید قتل که ما را در به اشتراک گذاشته انزوا ارائه شده در مشقت بار و لامسه جزئیات این نگرانی که سیاه و سفید آمریکایی ها سخن گفته اند تا زمانی که آنها تا به حال سیستم عامل برای انجام این کار است. مردم در حال گوش دادن و فهم تغییر ذهن خود را. چه می شود از این لحظه است که انتخاب ما: ما می زاری این واقعیت است که آن را مورد نیاز دو بیماری های همه گیر و یا ما می توانیم یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید برای تغییر ذهن کسی را.

من به خوبی آگاه است که بسیاری از مردم فکر می کنم من یک vendidoیک sellout, برای آنچه که من در اینجا پیشنهاد و درست است که بی طرفی است که آسان تر از انجام گفت (و این چیزی نیست که آسان به می گویند). من عصبی اطراف افسران پلیس و تجربه کرده اند بیش از یک نمونه از پروفایل از جمله به خصوص فاحش توقف ترافیک است که در آن یک سرباز دولت مورد آزار و اذیت مرا بر روی شانه های من-35 برای 40 دقیقه در حالی که من سفید دوست نشسته در ماشین زحمت تنها با گذشت زمان (به جز در تکرار موارد هنگامی که سپاهی از او پرسید “آیا شما می دانید این مرد؟”) — اما زمانی که من گوش دادن به سیاه و سفید هموطنان توصیف آنچه در آن مانند به مربی کودکان خود را از طریق پتانسیل برخورد با اجرای قانون آنها را آموزش دهد که در آن برای قرار دادن چشم خود را و به دست من می دانم که من نوشتن این مقاله محافظت توسط امتیاز خاص من سایه قهوه ای است. بدون بتن و قاطعانه عمل ولرم conciliations از افراد از امتیاز را ترک خواهد کرد و ما با همان مشکلات در اعتراض به یک قرن از در حال حاضر.

اما آنچه که من آموخته ام از دانش آموزان من بیش از هر چیز دیگری است که جرات نیاز به تغییر ما موسسات و صبر و شکیبایی مورد نیاز برای تغییر یک عقب-تفکر همکلاسی (یا نسبی همسایه, co-worker) متقابلا منحصر به فرد نیست. از اوایل اتفاقات دموکراتیک اولیه چرخه لیبرال ارائه شده با یک دوگانگی کاذب است که از آنها می پرسد برای انتخاب بین شکستن سمت راست که در آن محافظه کاران ممکن است مایل به سازش ایدئولوژی خود و یا شکستن به سمت چپ که در آن محافظه کاران خواهد بود مجبور به تغییر ایدئولوژی خود در دسترس نباشد.

مغالطه نهفته در درون هر دو گزینه بلکه در درون این ایده که این گزینه متقابلا منحصر به فرد. ما می توانیم تحمیل اعتقادات ما در راه ما رای دادن و نشان دادن و زنده و همچنین وزش کسانی که محکومیت به منظور برقراری ارتباط موثر با افرادی که آنها را تهدید می کند. اعتدال به عبارت دیگر نباید به عنوان یک لازم است جایگزینی برای اقدام فوری بلکه به عنوان یک مکمل لازم است به آن. گرفتن نفس و گوش دادن حتی زمانی که مردم باید بدانند بهتر است تنها راه برای تحریک پیشرفت اما از آن است که بخشی از راه است.

بنابراین در بهره از بی طرفی من با یک فکر است که باید در خدمت به عنوان یک راهنمای برای همه ما صرف نظر از سیاسی ما گرايش تا زمانی که ما در حال حاضر به قبول دولت و ملت ما و نقش رهبری آن:

در طول ریاست جمهوری خود را مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز budged از هسته فلسفه است که رفاه کشور ما این است که یک ماده از رقابت و او رهبر است که ما را “برنده” و “بزرگ می شود.” خوب این را باید ما بدون لذت به می گویند که ما در حال از دست دادن و نه فقط در راه هایی است که متنوع و به تفسیر باز است. حقایق ترسناک روند در جهت اشتباه و بدون خوب رهبری یک ملت در آشفتگی در سمت چپ با هیچ حس از آنچه “بهتر” به نظر می رسد. بنابراین ما می گویند با هم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort