این “کوچک قاتل اشکال” است که می تواند جا را در دست جد از دایناسورها

یک مطالعه جدید نشان می دهد که یک خزنده از 237 میلیون سال پیش با نام مستعار “tiny اشکال قاتل” ممکن است مستقیم جد عظیم دایناسورها و pterosaurs که بعد آمد.

“شما احتمالا می دانید چه یک دایناسور است و احتمالا یک ایده است که آنها این غول پیکر ماقبل تاریخ موجودات” Christian F. Kammerer یک از نویسندگان این مطالعه که با این نسخهها کار به عنوان یک پژوهش متصدی در دیرین شناسی واحد در کارولینای شمالی موزه علوم طبیعی گفت: سالن. “این است که نه کاملا دقیق اما این درست است که بسیاری از آنها بسیار بزرگ بودند — در واقع بزرگترین حیوانات روی زمین است که تا کنون وجود داشته است. ریشه های دایناسورها و بستگان نزدیک خود پرواز pterosaurs در حال حاضر بسیار مرموز به دلیل تاریخی فقدان پژوهش در دوره ترياس.” ترياس دوره اولین و کوتاهترین دوره در Mesozoic دوران یا عصر خزندگان و هر دو شروع و به پایان رسید با توجه به عمده انقراض حوادث.

تبلیغات:

این مطالعه در تلاش برای قرار دادن یک چرخش جدید در ترياس دوره positing که تکاملی پیشین به آینده دایناسورها شد به معنای واقعی کلمه ،

“اگر چه دایناسورها و رشد غیر عادی عملا مترادف یک تجزیه و تحلیل از اندازه بدن تکامل دایناسورها و دیگر archosaurs در متن این آرایه و فرم های مربوطه نشان می دهد که اولین-واگرا اعضای گروه ممکن است کوچکتر از آنچه قبلا تصور و عمیقی کوچک سازی رویداد رخ داده در نزدیکی پایگاه مرغی بنیادی و نسب” خلاصه توضیح می دهد.

این “کوچک قاتل اشکال” در سوال بود که کشف و مورد مطالعه قرار Kammerer و گروه در ماداگاسکار است که به نام Kongonaphon kely است و بخشی از گروه Ornithodira که همچنین شامل دایناسورها و pterosaurs. آن است تا به نام هر دو به دلیل آن ایستاده بود تنها 10 سانتی متر بلند (حدود چهار اینچ) و به دلیل رژیم غذایی در درجه اول شامل حشرات.

تبلیغات:

Kammerer شفافی که به سالن.

“به نظر می رسد بزرگترین حیوانات زمین است که تا کنون وجود داشته است در واقع تکامل یافته از قابل ملاحظه ای کوچک و خزندگان و حتی برای زمان خود” Kammerer گفت: سالن. “دیگر خزندگان بود که همراه بودند به طور قابل توجهی بزرگتر و بالا شکارچیان و گیاه خوار بزرگ در زمان. این دایناسور از اجداد بسیار جزئی اجزای اکوسیستم.”

Kammerer همچنین در مورد عواملی که باعث شده موج جدیدی از تحقیقات فسیل شناسی به بیرون آمدن از ماداگاسکار.

تبلیغات:

“بسیاری از کسانی که مطالعات اتفاق می افتد در نیمکره جنوبی در کشورهایی که در آن وجود دارد و نه لزوما صدها و صدها سال از فسیل شناسی فعالیت به عنوان یک نتیجه از این میراث از استعمار و چیزهایی که از طبیعت” Kammerer توضیح داد. “یک سایت که نویسندگان کار کرده اند در در 20 سال گذشته بوده است در ماداگاسکار است. در جنوب غربی ماداگاسکار در دهه نود همکاران من شروع به کار بر روی آنچه که تبدیل به یک فسیلی بسیار غنی جانوران یک مجموعه از وسط به اواخر ترياس حیوانات. بنابراین اینها چیزهایی هستند که در سراسر زندگی 237 میلیون سال پیش است که درآمد حاصل از قدیمیترین و شناخته شده دایناسورها توسط چند میلیون سال است.”

جان فلین ، فریکک متصدی فسیلی پستانداران در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی که مشغول به کار در زمینه موزه در زمان فسیل Kongonaphon کشف شد در سال 1998 شفافی به علم روزانه در مورد باور نکردنی فسیلی کار در حال انجام در ماداگاسکار است.

تبلیغات:

“این فسیل سایت در جنوب غربی ماداگاسکار از ضعیف شناخته شده فاصله زمانی در جهان به تولید برخی از فسیل های شگفت انگیز و این نمونه کوچک بود چندپاره و فاقد تأثیرگذاری در میان صدها نفر جمع آوری کرده ایم از این سایت در طول سال” فلین گفت. “آن زمان برخی از زمان قبل از ما می تواند تمرکز بر روی این استخوان, اما هنگامی که ما انجام دادیم مشخص بود ما تا به حال چیزی منحصر به فرد و ارزش یک نگاه نزدیک تر است. در این مورد که چرا زمینه اکتشافات — همراه با تکنولوژی مدرن به تجزیه و تحلیل فسیل شد — است که هنوز هم بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>