این کلیپ نشان می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان را به طور چشمگیری منتقل سوء goalposts

در طول روند استیضاح رئیس جمهور تهمت و متحدان او باید آمد تا با راه های جدیدی برای دفاع از رئیس جمهور در برابر اتهامات سوء رفتار است که طیف وسیعی از گمراهی آشکار نهفته است.

به عنوان برگ برنده را در سنا محاکمه پیشرفت یک کلیپ قرار داده و همراه با رسانه های مهم برای امریکا نشان می دهد که چگونه به طور چشمگیری مدافعان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به حرکت goalposts در دفاع از رئيس جمهور.

در سپتامبر گذشته و در ماه های پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه مدافعان اذعان کرد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ارتباط با آزادی از کمک نظامی به اوکراین با سیاسی به نفع این امر می تواند یک معامله بزرگ است. آنها اصرار داشت اما هیچ شواهدی وجود دارد که هر فاسد در عوض در واقع وجود داشته است.

اما در اخبار شکستن در روز یکشنبه در مورد سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: “با هر دست اول دانش که تهمت آیا در واقعیت را که پیوندی شواهد فاسد در عوض به طور ناگهانی بودن ملاقات با yawns.

پس از آن و در حال حاضر کلیپ Fox & Friends میزبان استیو Doocy صحبت کردن در مورد اوکراین رسوایی نشان می دهد این تغییر به خصوص استارک شیوه ای.

پخش دو کلیپ پشت به پشت برای خودتان:

چهار ماه پیش Doocy اعلام کرد که “اگر رئيس جمهور گفت: [به دولت اوکراین] شما می دانید — “من به شما پول می دهد اما شما باید بررسی جو بایدن’ — که واقعا خارج از ریل اشتباه است.”

او اذعان کرد که بجای لینک دادن کمک های نظامی به سیاسی به نفع غیرقابل دفاع خواهد بود اما او پیشنهاد کرد که سوال بی ربط چرا که این اتفاق نمی افتد.

اما امروز ساعت پس از اخبار در مورد شکست بولتون کتاب و وحی خود را که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به او گفت آزادی از کمک های نظامی در ارتباط بود مورد نظر خود را در تحقیقات Doocy آواز خواندن بسیار متفاوت و لحن. به گوش او می گویند آن را در حال حاضر بجای وحی اخبار قدیمی است و یک معامله بزرگ نیست.

با اشاره به گزارش نیویورک تایمز در مورد یک پیش نویس از بولتون آینده کتاب Doocy اشاره کرد که “ظاهرا آن را می گوید بولتون گفته شد تهمت می خواستم برای ادامه انجماد پول به اوکراین تا به کمک آنها با پروب از Bidens” اما پس از آن عنوان را عوض.

“اما ما او را شنیده [تهمت] در متن می گویند او می خواست رئیس جمهور Zelensky نگاه به Bidens و آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 پس از این است یک, بزرگ, بزرگ, بزرگ،,” او گفت:.

این نوع چرخش نیست فقط یک Fox News چیزی که — به عنوان روزنامه نگار جاد Legum دقیق در توییتر موضوع تعدادی از جمهوری خواهان از جمله سنسور. John Cornyn و تد کروز ساخته شده اند همان تغییر از انکار در عوض برای کمرنگ جلوه دادن آن است.

به طور مشابه, Rep. داگ کالینز (R-GA) که بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم منتقل شده از تویت وجود دارد “صفر عوض” در سپتامبر گذشته گفت روز دوشنبه “حقایق تغییر نکرده.”

در راه این درست است: شهادت شهود نشان داد رئیس جمهور اقدام به تجارت کمک برای تحقیقات و بولتون اطلاعات صرفا موید این واقعیت است. اما این چیزی است که Collins معنی.

Rep. علامت مراتع (R-NC) عضو دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم رفت و گفت: “وجود دارد قطعا بدون عوض” در اوایل اکتبر به رد بولتون حساب در عوض به عنوان “تلاش [توسط دموکرات ها] به resusciate خود را در حال مرگ سیاسی رویاها” در روز دوشنبه. (هرگز از ذهن است که بولتون یک جمهوری خواه که مشغول به کار به صورت متعدد روسای جمهور جمهوری خواه.)

در امتداد خط های مشابه دیابت جیمز Inhofe (R-OK) رفت و از دروغ ادعا فقط جمعه گذشته که یک مشکل بزرگ در رابطه با پرونده تهمت عدم نزدیک شاهد گفت: در روز دوشنبه که دموکراتیک تلاش برای وادار شهادت بولتون که می تواند از نزدیک شاهد است که فقط تلاش برای “رشته این چیزی که به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند.”

دیگر جمهوری خواهان هستند و حتی تناقض خود درون فردی, اخبار کنفرانس ها. در طول یک روز دوشنبه دیابت جان Barrasso گفت: از بولتون وحی که “وجود دارد رفتن به چیزی جدید در آینده هر روز” و بعد از آن ادعا کرد که “حقایق مورد همان باقی می ماند. هیچ چیز جدیدی وجود دارد در اینجا به آنچه که در خانه مدیران گفته اند.”

حرکت goalposts در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع به نظر می رسد در حال تبدیل شدن به طور منظم چیز برای Barrasso. روز جمعه من در مورد نوشت: چگونه او همان چیزی که در مورد ضبط صدا است که نشان می دهد تهمت دروغ گفتن در مورد رابطه اش با لو Parnas, رودی جولیانی سابق دلال و یک شکل مرکزی در اوکراین طرح.

این دیگر تعجب آور است که جمهوری خواهان در حال حاضر به تضاد با خود و تحمل ناهماهنگی شناختی به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از آنها را صرف اولین هفته از استیضاح دادگاه شکایت که دموکرات نیست ارائه شواهد جدید نادیده گرفتن است که آنها شروع محاکمه توسط رای گیری برای جلوگیری از دموکرات ها از ارائه شواهد جدید.

اما اگر آنها مایل به قرار دادن سر خود را در شن و ماسه در پاسخ به یک حساب کاربری از یک سابق دولت رسمی است که نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن از گناه است از آنچه او را متهم آن پرسش از آنچه که (اگر هر چیزی) خواهان نمی توانست دفاع کند.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی