این هفته خواهد بود coronavirus بدترین و در عین حال در ما کارشناسان هشدار می دهند

بالا مقامات بهداشت عمومی هشدار داد این آخر هفته که بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده دیده می شود این هفته یک روحیۀ تکرار توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

صحبت کردن در فاکس نیوز یکشنبه و در دیدار با مطبوعات در یکشنبه, آمریکا, جراح عمومی جروم آدامز گفت: این ویروس فاجعه بار خواهد بود و اثرات آن احساس خواهد شد در سراسر کشور است.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه” آدامز گفت: در فاکس نیوز یکشنبه. “تنها آن را نمی توان ترجمه آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

آدامز که تکرار هشدار در ان بی سی دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه و نام افراد به “خود” در حفظ اجتماعی فاصله.

“آن را به سخت ترین لحظه برای بسیاری از آمریکایی ها در تمام طول زندگی خود را, و ما واقعا نیاز به درک که اگر ما می خواهیم برای مسطح کردن که منحنی و دریافت از طریق به طرف دیگر هر کس نیاز به انجام بخشی خود را” آدامز گفت.

در ضمن در CBS چهره ملت, Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, گفت میزبان مارگارت برنان گفت که دولت فدرال Covid-19 تحت کنترل “خواهد بود که یک بیانیه نادرست است.”

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن آن را تحت کنترل و این مسئله ای است که در دست راست, در حال حاضر,” Fauci گفت.

این اظهارات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که “این خواهد بود که احتمالا سخت ترین هفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “وجود خواهد داشت و بسیاری از مرگ و متاسفانه.”

اگر چه مقامات بهداشت عمومی شده اند زنگ زنگ زنگ در مورد تاثیر رمان coronavirus برای هفته بیشتر از جان گذشته لفاظی از آدامز و Fauci می آید پس از اجرایی پیش بینی شده در روز سه شنبه که 240,000 آمریکایی ها می میرند از Covid-19 حتی به دنبال بهترین شیوه برای اجتماعی فاصله و گفت: آمریکایی ها می توانید انتظار وجود دارد به حداقل 100 ، 000 مرگ و میر.

Fauci هشدار داده است کسانی که نگران این تعداد به نگه داشتن در ذهن است که آنها ایجاد شد از طریق مدل سازی و دیگر کارشناسان گفته اند که آنها بر این باورند که برآورد می شود بیش از حد بالا است. با این وجود دولت را بالا کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت: این شماره از تایید مرگ و جدید موارد خاص است به به طور چشمگیری افزایش این هفته است.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” آدامز گفت: عصر روز شنبه.

در صورت ملت, Fauci خصوص خطاب دامنه شیوع در نیویورک, دولت با این کشور بیشترین شیوع شدید و که در آن بیش از 4000 نفر کشته شده اند در سطح ایالت به عنوان از آوریل 5.

“این هفته بعد در حال رفتن به نگاه بد از آنجا که ما هنوز در آن apex” Fauci گفت. “در عرض یک هفته با هشت یا نه روز یا بیشتر, ما, امیدوارم رفتن به ببینید که چرخش در اطراف.”

و Fauci هشدار داد که هشت متحده که هنوز اجرا stay-at-home سفارشات — یوتا, آیووا, داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی, وایومینگ, آرکانزاس, نبراسکا و کارولینای جنوبی — قرار دادن خود در معرض خطر است.

“هر بار که من به آن تریبون در جلسه کاخ سفید اتاق من اعتراف با مردم به نگاهی به آن بسیار ساده دستورالعمل های فیزیکی جدایی” Fauci گفت.

کسانی که درخواست و دستورالعمل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — بدست طریق به تعدادی از فرمانداران مانند فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بودند که مقاوم به اجرای stay-at-home سفارشات. اما دیگران مانند آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز حفظ چنین سفارشات لازم نیست.

“[دکتر Fauci] شاید ندارد همه اطلاعات” رینولدز روز جمعه گفت با این استدلال که او دستور به بستن مدارس و رستوران ها از طریق پایان ماه آوریل بیش از کافی است.

پنج شنبه, Fauci اذعان کرد چنین اقدامات و تمرین های اجتماعی فاصله — کمک خواهد کرد که آمریکایی ها مقاومت در برابر تاثیر “این هفته که میاد بالا” اما تاکید کرد که گام برداشتن در حال حاضر برای کاهش گسترش ویروس ضروری است به منظور اطمینان از این هفته در پایان مارس به عنوان غم انگیز به عنوان هفته بلافاصله پیش رو است.

“از یک طرف همه چیز در حال رفتن به بد و ما نیاز به آماده می شود که” Fauci گفت. “آن است که رفتن به تکان دهنده برای برخی از. قطعا آن را واقعا نگران کننده است که برای دیدن. اما این چیزی است که اتفاق می افتد قبل از اینکه آن را دور می زنند.”

همانطور که در آوریل 5, بیش از 300,000 coronavirus موارد و بیش از 9000 Covid-19 مرگ و میر ناشی تایید شده است در ما — اگر چه تعداد کسانی که به احتمال زیاد در حال undercounts با توجه به محدود تست تشخیصی.

این اعداد و کارشناسان بهداشت عمومی و هشدارهای آمده به عنوان متحده همچنان به مبارزه برای به دست آوردن لازم دنده محافظ و دیگر تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس. و به عنوان برگ برنده دولت چهره های افزایش سوال در مورد اینکه چرا آن را ندارد تجهیزات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن با متحده در آن ذخایر اضطراری.

یک تحقیق جدید توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد یکی از دلایلی است که دولت فدرال منتظر تا اواسط ماه مارس شروع به سفارش فله بحرانی تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی, با وجود داشتن دریافت هشدار در مورد این بیماری همه گیر در ژانویه.

عدم مرکزی فدرال تهاتری برای تجهیزات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که فدرال ذخایر است “قرار است به دولت که انبارهای آنها سپس با استفاده از” به عنوان رئیس جمهور در قانون و کاخ سفید مشاور Jared کوشنر گفت: پنج شنبه — اتحاد چپ متحده رقابت با یک دیگر دولت فدرال و دیگر کشورها برای خرید تجهیزات.

“شما در حال حاضر به معنای واقعی کلمه خواهد شد که یک شرکت با شما تماس و بگو خوب, کالیفرنیا فقط شما بیشتر توپ زدن,'” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه. “مثل این است که در eBay با 50 کشورهای دیگر در مناقصه یک دستگاه تنفس مصنوعی.”

اگر چه این ویروس به آمار کشورهای مختلف با درجات مختلف از شدت وجود دارد تقریبا هیچ جامعه چپ در کشور است که در چند مورد و این ویروس را contagiousness و سرسختی آن می تواند زنده ماندن در سطوح بسیار طولانی تر از یک نمونه ویروس آنفولانزا به عنوان مثال — به این معنی است که از آن خواهد شد غیر ممکن است برای تحت کنترل گرفتن بدون به شدت محدود کردن زندگی عمومی است.

به این منظور اگر چه مقامات دولتی مانند Fauci و آدامز هشدار در مورد تقریبا غیر قابل تصور آینده عواقب آن — به خصوص در کوتاه مدت — آنها ادامه داد: برای تشویق افراد به عمل اجتماعی فاصله. دانستن چگونه محدود لوازم پزشکی و رو چه خواهد شد به طور بالقوه می تواند به ما بدترین هفته هنوز Fauci روز یکشنبه گفت که همه چیز را بهبود بخشد اگر هر کس می تواند “فقط دست و پنجه نرم کردن همچنان کاهش و همچنان به انجام این جدایی فیزیکی … ما رو از طریق این هفته که میاد بالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>