این هفته مقدماتی به خوبی جواب برای سبز جدید مقابله

نتایج اولیه از روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی در نیویورک و کنتاکی در. Coronavirus همه گیر خواهد شد و به تعویق انداختن کامل رای گیری شمارش در آن دو کشور برای حداقل چند هفته به لطف عظیم سربازان ارتش در رای گیری غایب این سال است. اما نتایج اولیه نشان می دهد که ترقی خواهان و به خصوص سیاه ترقی خواهان در حال انجام بهتر از حد انتظار در هر دو کشور. آزمايشي برنده رانده شدند و با ابراز حمایت از گالوانیزه با هفته از اعتراضات علیه نژادپرستی پلیس آمریکا. اگر این نامزدها آن را به کاپیتول هیل آنها می تواند کمک مترقی جناح از حزب دموکرات فشار برای گوشیهای آب و هوا قانون.

در نیویورک جمال Bowman, سیاه, مترقی, میانه مدیر مدرسه از برانکس تقریبا قطعی به شکست نماینده الیوت انگل در دولت 16th کنگره منطقه. انگل که برگزار می شود صندلی برای 16 نظر, است, نیویورک, طولانی ترین خدمت عضو کنگره است. او با حمایت تقریبا تمام دموکراتیک استقرار با تاییدیه از مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

تبلیغات:

بومن ادعا کرده است پیروزی بیان کرد در یک شب انتخابات سخنرانی که او “نمی توانید صبر کنید برای دریافت به کنگره و مشکلات می شود.” 44 سال فرار در یک پلت فرم که شامل سبز جدید ایران یک اقتصاد گسترده برنامه ریزی برای مقابله با تغییر آب و هوا نکردم نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز — مترقی که در سمت چپ میدان را به نفع خود در منطقه کوئینز و برانکس در سال 2018 و آنها بومن گفت: “الهام بخش من فوق العاده است.”

Ocasio-کورتز که رو خود اولیه آزمون در روز سه شنبه برنده انتخاب مجدد به آسانی شکست سابق CNBC خبرنگار و میانه میشل Caruso-Cabrera و دو دیگر رقبا برای نیویورک 14 منطقه با نزدیک به 73 درصد از آرا. به عنوان یک عضو از “تیم ملی” — یک تیم از چهار دانشجوی سال زنان رنگ در کنگره که صریحتر قهرمان مترقی قانون — Ocasio-کورتز معرفی کرده است نه تنها سبز جدید مقابله با رزولوشن بلکه قوانین برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای از مسکن عمومی در طول سال و نیم گذشته به عنوان یک قانونگذار.

سیاه ترقی خواهان نیز آماده مبارزات دموکراتیک نامزد در نیویورک 15 و 17 کنگره مناطق. Ritchie تورس نیویورک عضو شورای شهر پس از سال 2018 است که به احتمال زیاد برای برنده شدن در 15 منطقه در برانکس تا به حال 100 درصد نمره از نیویورک لیگ حفاظت از رای دهندگان دو سال در حال اجرا است. در پاسخ به پرسشنامه از نظر زیست محیطی که به تایید او تورس گفت: “وجود دارد یک فرصت برای تجدید نظر عمومی مسکن به عنوان یک مدل برای سبز و ساختمان های انرژی برای کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا در حالی که پرداختن به آن نیاز به سرمایه.”

تبلیغات:

Mondaire جونز که اعلام پیروزی در برابر چند تن از مخالفان برای 17th منطقه درست در شمال شهر نیویورک دریافت تایید از برنی ساندرز. اما حمایت خود را از نیویورک جوانان آب و هوا اعتصاب یک جوان آب و هوا فعالیت گروه بهتر است نشانه ای از چگونه جوان ترقی خواهان احساس خود را در مورد آب و هوا واجد fides. “من شماره یک اولویت است سبز جدید مقابله زیرا اگر ما یک سیاره به ساکن هیچ چیز دیگری مهم” جونز گفت: یک گروه از آب و هوا فعالان عدالت در یک تجمع در Nyack نیویورک در زمستان سال گذشته. او وعده داده شده برای مبارزه با سرمایه گذاری های عظیم در سبز زیرساخت ها و اقتصاد گسترده decarbonization در همان سخنرانی.

در طرف دیگر Mason-Dixon line, چارلز بوکر, کنتاکی, جوانترین, سیاه, مجلس, است, استقرار نامزد امی مک گراث یک اجرا برای پول خود را (و او را قرار داده و کمی از آن را به او نژاد) در دولت دموکرات سنا اولیه. همانطور که از شنبه شب بوکر پایین است 6 امتیاز. طلوع آفتاب جنبش جوانان آب و هوا گروه فعال می شود که مقدار زیادی از اعتبار برای وادار کردن افزایش درجه حرارت به گفتمان ملی در سال 2018 تایید بوکر را اجرا کنید. بوکر که به صورت یک نبرد دشوار در برابر میچ مک کانل اگر او برنده اولیه به دنبال افتراق خود را از رهبر اکثریت سنا با برجسته مک کانل تاریخ علم انکار است. بوکر پشتیبانی از سبز جدید معامله در حالی که McGrath ابراز شک و تردید در مورد آن. “من کسی هستم که می خواهد برای دیدن واقعی سیاست قبل از اینکه من را به بالا یا پایین, رای,” او گفت: نیوزویک در پاییز گذشته.

آب و هوا طرفداران امیدوار بود سال 2020 خواهد بود که در سال تغییر آب و هوا در مرکز صحنه سیاسی است. این واقعیت است که که رویا نیست محقق در لحظه ای که COVID-19 همه گیر و سیاه زندگی مهم جنبش تسلط بر گفتمان ملی لزوما به معنای آب و هوا اقدام محکوم است در کوتاه مدت. اگر برخی از این مترقی نامزد برنده در ماه نوامبر آینده کنگره می تواند برخی از اقدام جدی در تعدادی از مترقی مسائل از جمله تغییر آب و هوا.

تبلیغات:

اگر هیچ چیز دیگری, نتایج مقدماتی از روز سه شنبه مقدماتی را ساخته اند یک چیز روشن است: دموکراتیک استقرار نگه می دارد شرط بندی روی اشتباه کنگره نامزدها از برانکس.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>