هزاران نفر از ویسکانسین برگه های رای می تواند پرتاب چرا که آنها لازم نیست که یک مهر باطله تمبر پست

هزاران و شاید حتی ده ها هزار نفر از رای دهندگان ویسکانسین ممکن است خود را در برگه های رای بیرون پرتاب برای بسیاری خودسرانه از دلایل: از آنجا که اداره پست یا نیست جای مهر باطله تمبر پست در رای گیری غایب بود که آن را از طریق پست و یا به خاطر مهر باطله تمبر پست که نیست یک تاریخ است.

به همین دلیل به عقب کشیده به یک تصمیم تعجب آور است که دیوان عالی کشور صادره شب قبل از ویسکانسین سه شنبه اولیه انتخابات. این مورد که مناسب به نام جمهوری خواه کمیته ملی v. کمیته ملی حزب دموکرات, آورده بود توسط جمهوری خواهان به دنبال به آن را سخت تر برای بسیاری از غایب رای دهندگان به خود را شمارش آراء.

دموکرات امیدوار به دفاع از پایین به دستور دادگاه ارائه که همه رای غیابی خواهد بود شمارش تا زمانی که آنها وارد رای گیری مناسب محل توسط 4 بعد از ظهر در آوریل 13. جمهوری خواهان در ضمن خواسته با موفقیت دادگاه به اعمال جدید محدودیتی در رای دهندگان که رای غایب شده اند postmarked آوریل 7 یا دیگری آنها خواهد شد.

کاهش قاضی دادگاه در اصل تمدید مهلت بازیگران آراء به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس چپ بسیاری از رای دهندگان قادر به رای دادن در فرد و دولت برای مقابله با موهای آسیب دیده اولین بار در رای گیری غایب درخواست.

دادگاه عالی تقسیم در امتداد خطوط حزبی در حزب جمهوری خواه مورد با پنج حزب جمهوری خواه قضات رای گیری برای آشنایی با موقعیت و هر چهار دموکراتیک قضات در مخالفت.

همانطور که معلوم است, اداره پست نیست هر محل مهر باطله تمبر پست در تمام در برخی از پست ها مانند برگه های رای که در حال ارسال از طریق محفظه ایمیل. در موارد دیگر برگه های رای تا به حال postmarks که صرفا گفت که انتخابات فرستاده شد در برخی از نقطه در آوریل سال 2020 بدون دادن یک تاریخ خاص است. در برخی از موارد دیگر مهر باطله تمبر پست خیلی ناخوانا به تعیین آنچه که تاریخ آن از طریق پست.

این مشکلات به نظر می رسد گسترده است. از جمعه برای مثال در شهرستان مدیسون کارمند گفت که دریافت بیش از 8000 رای گیری غایب است. از این برگه های رای 682 هیچ مهر باطله تمبر پست. اگر الگوهای مشابه رخ می دهد در سراسر کشور, این بدان معناست که هزاران یا حتی ده ها هزار نفر از رای دهندگان می تواند خود را در برگه های رای بیرون پرتاب از طریق هیچ گسل از خود را.

آن را بلافاصله روشن نیست که قراره چه اتفاق می افتد به حداقل برخی از برگه های رای. اداره پست به نظر می رسد به استفاده از یک ویژه مهر باطله تمبر پست در روز انتخابات که به سادگی می گوید: “در آوریل سال 2020” و دولت دو حزبی کمیسیون انتخابات موافقت کرد به شمارش آراء با مهر باطله تمبر پست که تا زمانی که خدمات پستی را فراهم می کند بیانیه ای که خاص این مهر باطله تمبر پست تنها استفاده می شود که در یک روز.

در ضمن طرف به نظر می رسد تقسیم می شود که آیا به تعداد برگه های رای که وارد چهار شنبه, آوریل 8 — دموکرات ها استدلال می کنند که حتی اگر این برگه را ندارید و مهر باطله تمبر پست آنها شده اند باید از طریق پست توسط سهشنبه, آوریل 7 در آخرین به منظور رسیدن روز. اما حتی اگر دموکرات ها برنده این خاص مبارزه رای دهندگان که رای می رسند با هیچ مهر باطله تمبر پست در روز پنج شنبه و یا بعد از آن هنوز هم چهره محرومیت.

زمینه ای کل این حماسه داستان قضایی استکبار توسط پنج قدرتمند ترین قضات در کشور است. خاص منظور است که ایران به دنبال از دیوان عالی کشور شناخته شده است به عنوان یک “ماندن در انتظار تجدید نظر” به این معنی است که دیوان عالی کشور بلوک پایین تر حکم دادگاه از مصرف اثر کامل درخواست تجدید نظر از آن جهت است که سیم پیچ راه خود را از طریق فرایند استیناف (اگر چه در این مورد آن است که به دور از روشن است که وجود خواهد داشت هر بیشتر فدرال دادخواهی در مورد آن رای گیری شمارش).

معمولا یک حزب به دنبال چنین اقامت خرس یک بار سنگین است. این کافی نیست که حزب نشان می دهد که آنها به احتمال زیاد به غلبه بر شایستگی یک بار مورد به طور کامل کاونتی. بلکه آنها باید همچنین نشان می دهد که آنها خواهد بود ناشدنی مجروح توسط دادگاه پایین تر منظور و این که “تعادل سهام” وزن در حمایت از اعطای اقامت.

چندین دلیل خوب چرا احزاب درخواست اقامت باید حمل غیر منتظره ای سنگین بار. یکی از مهم ترین دلایل این است که از محاکمه قضات به طور معمول از نزدیک آشنا و با سابقه در یک مورد خاص و آنها اغلب صرف مقدار زیادی از زمان یادگیری تفاوت های ظریف از دولت قانون و چگونه است که قانون در تعامل با واقعیت روی زمین است. به این دلیل است که آنها کمتر به احتمال زیاد به دست کردن یک نظم است که عواقب ناخواسته از آنجا که آنها تا به حال مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم در مورد چه عواقب می تواند بوجود می آیند از یک منظور خاص است.

قضات دادگاه های استیناف در مقابل اغلب چتر نجات به یک مورد با چیزی بیش از یک تعداد انگشت شماری از دادخواستها و انتخابی حذف رکورد به اطلاع تصمیم خود را. علاوه بر این در حالی که دادگاه های تجدید نظر به طور معمول در ماه برای تصمیم گیری در مورد دادن آنها را در مقدار زیادی از زمان برای تبدیل شدن به آشنا با رکورد قضات جلسه اضطراری ماندن درخواست فقط باید روز و یا به طور بالقوه حتی ساعت به خود را آشنا با این مورد. به طوری که آنها به احتمال زیاد به دست کردن یک نظم است که باعث ایجاد عواقب ناخواسته.

قضات دادگاه های استیناف هستند احتمال بیشتری برای مثال می گویند که تمام برگه های رای باید postmarked توسط یک تاریخ خاص بدون اینکه متوجه است که برخی از آراء خواهد رسید با هیچ مهر باطله تمبر پست در همه.

یکی از قابل توجه, همه چیز در مورد دادگاه عالی را در حزب جمهوری خواه است که نظر اکثریت باعث می شود هیچ اشاره ای استاندارد است که به طور معمول امر به باقی می ماند در انتظار تجدید نظر و نه اذعان کرد که کاهش قضات دادگاه به طور معمول باید با یک درجه ای از احترام در اورژانس ماندن رسیدگی است.

این بی اعتنایی از دادگاه عادی روش های حادثه جدا نیست. به عنوان Jaime سانتوس, یک وکیل و شرکت میزبان از محبوب حقوقی پادکست دقیق موشکافی یادداشت در توییتر “دیوان عالی کشور اقامت عوامل تفویض در سیاسی به اتهام موارد (شاید همه موارد) به سادگی یک سوال از اینکه آیا یا نه و پنج قضات مخالفت با دادگاه پایین تر است.”

در واقع فقط در ماه فوریه گذشته, عدالت, Sonia Sotomayor متهم همکاران او از بی توجهی عادی روش برای باقی می ماند در انتظار تجدید نظر در زمانی که یک حزب خاص — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — درخواست چنین بماند. “این سخت است برای گفتن آنچه که بیشتر نگران کننده” ستمیر نوشت. “که دولت به دنبال این فوق العاده امداد به ظاهر به عنوان یک ماده البته یا این که دادگاه خواهد اعطای آن است.”

آن را در حال حاضر به نظر می رسد که حزب جمهوری خواه نیز ممکن است دریافت همان احترام ویژه که رابرتز دادگاه به لحاظ تاریخی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در نظریه دموکرات ها ممکن است قادر به بازگشت به دیوان عالی کشور و بخواهید آن را تغییر دهید جمهوریخواه منظور اطمینان حاصل شود که برگه های بازیگران بدون postmarks هنوز در حال شمارش است. با توجه به دیوان عالی کشور انجام تا کنون در این مورد به نظر می رسد بعید است که چنین درخواست موفق نخواهد بود.

نتیجه به احتمال زیاد خواهد بود که حداقل برخی از رای دهندگان ویسکانسین خواهد بود از حقوق خود محروم و با توجه به دلخواه عوامل از قبیل اینکه آیا آنها با استفاده از مهر یا محفظه ایمیل.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>