تهدید به اصلاحات دیوان عالی کار می کرد — در حال حاضر است. ما باید با حفظ فشار بر

هفته گذشته دیوان عالی کشور پیچیده شده تا آخرین آن مدت است. برای ترقی خواهان میکس مثبت و ناامید کننده احکام نشان داد هر دو قدرت و محدودیت های سازماندهی و دفاع از حدود قوه قضائیه. با وجود تعداد انگشت شماری از مهم مترقی احکام دادگاه محافظه کار اکثریت باقی می ماند یک شرکت conspirator در یک طرح به خرابکاری دموکراسی حزبی ، و ما نباید اجازه دهید که واقعیت استعفا ما به یک نسل از اقلیت حکومت.

بیش از چند دهه گذشته به سمت چپ تا حد زیادی واگذار قضایی سیاست به محافظه کاران است. عقل متعارف برگزار می شود که هر گونه بحث از دادگاه خواهد نافرجام در دموکرات ها با انرژی جمهوری خواه رای دهندگان. خوشبختانه که منسوخ شده مشاهده است شروع به ساییده شدن. سازمان من را به دادگاه یکی از چندین شکل گرفته در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و اختصاص داده شده به ایجاد توازن قضایی زمین بازی.

تبلیغات:

این حرکت برای دادگاه اصلاحات در صفحه نمایش کامل در هفته گذشته زمانی که سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و یک دسته از افزایش ستاره ها با عنوان تجمع که ما سازمان یافته با همفکر شرکای تفکیک و خواهان عدالت است. متنوع ائتلافی از گروه های حامی به تازگی به تایید دادگاه گسترش معکوس 2016 سرقت از دادگاه زمانی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل squelched باراک اوباما نامزدی مریک حلقه گل قرار دادن. پشتیبانی برای تایید نیل Gorsuch و بخصوص برت Kavanaugh آویزان مانند یک آلباتروس در اطراف گردن از بسیاری از کلید سناتورهای.

تمرکز ما در دادگاه در حال ساخت یک تفاوت در آمریکا زندگی می کند. قاضی جان رابرتز زیرک است سیاسی بازیگر و ناظر. اشتباه نکنید اطلاعات نشان می دهد که رابرتز است هر بیت به عنوان خطرناک به عنوان شدید همکاران مانند کلارنس توماس و ساموئل Alito. اما او همچنین می داند که خود را سیاسی و سیاست با هدف بستگی دارد دادگاه را درک مشروعیت و او مایل به بازی یک بازی طولانی. خطر دادگاه اصلاحات به نظر می رسد که تحت تاثیر قرار رابرتز’ تصمیم گیری برای رد تهمت را نژادپرستانه لغو حمایت خیال, لوئیزیانا, را خلاف قانون اساسی تلاش برای از بین بردن و سقط جنین از حقوق قانونی محل کار تبعیض علیه تجاوز آمریکایی ها. هر یک از این احکام شد یک پیروزی بزرگ برای عدالت و برابری و حکومت قانون است. و هر یک می تواند به راحتی جهت دیگر رفته اند و بدون خستگی ناپذیر کار می کنند از طرفداران.

در همان زمان تصمیم گیری های مختلف در طول دو هفته گذشته برجسته قبر تهدید دیوان عالی کشور در ادامه به مطرح به دموکراسی آمریکایی. همراه حزبی خطوط قضات را رد کرد و همه گیر مربوط به رای دهندگان حمایت در آلاباما و اطمینان می داد که کنگره محققان نمی خواهد مولر بررسی اسناد و مدارک قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. قضات رابرتز و Kavanaugh اما تضمین شده است که تهمت های مالی اسناد و مدارک مخفی باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها دیگر می تواند آسیب او. این تصمیم بخشی از یک بلند مدت الگوی احکام مانند بدنام شهروندان آمریکا تصمیم که زنگ زدن دموکراسی حزبی ، به امریکا تغییر جمعیت اقلیت حکومت بستگی به موسسات مانند سنا و کالج انتخاباتی و ضد دموکراتیک شیوه های مانند رای دهندگان سرکوب gerrymandering و سرقت دادگاه.

تبلیغات:

رابرتز تشبیه کار خود را به یک بازی بیس بال داوری تماس توپ و اعتصابات. در واقع او بیشتر شبیه بدنام نقطه-اصلاح سابق NBA داور تیم Donaghy. رابرتز به دیوان عالی کشور رسیدگی نظارت صادقانه رقابت, اما ثابت است. این رابرتز دادگاه صادر کرده است 80 تقسیم-تصمیم احکام مدنی است که در آن محافظه کار اهدا شده است و علاقه است. این رابرتز اکثریت طرفه با محافظه اهدا کنندگان در همه آنها.

سال گذشته بیش از حمایت ساختاری دادگاه اصلاحات نمایی رشد کرده است. رهبران باید اتمام حجت برنامه اعم از محدودیت مدت به چرخش بین قضات دیوان عالی کشور و دیگر فدرال نیمکت. بسیاری از این ایده ها شایستگی داشته باشند اما تنها یکی می تواند موجه توازن دادگاه پس از آن 2016 سرقت: اضافه کردن صندلی.

قانون اساسی تجویز بسیاری از جزئیات در دیوان عالی کشور وجود دارد. اندازه یکی از آنها نیست. از ما تاسیس کنگره اتحادش را تغییر تعدادی از قضات هفت بار. بعدی کنگره می تواند به طور همزمان اضافه کردن صندلی و تایید قضات به آنها را پر کنید. در مقابل طرح های دیگر حمل اجرای نشدم که در طی آن آنها می تواند امر به معروف و گیر کردن توسط دادگاه در حال حاضر اکثریت.

تبلیغات:

کمربندی “هر دو طرف” class گریه خواهد کرد “دادگاه بسته بندی.” اما اشتباه نکنید: دادگاه در حال حاضر بسته بندی شده. چگونه دیگری برای توصیف دستکاری تعدادی از قضات در سال 2016 به بلوک مشروع نامزدی قاضی گارلند?

هنوز هم این است که یک tit-for-tat حزبی قدرت گرفتن. پس از اضافه کردن صندلی های کنگره باید تصویب اضافی اصلاحات مانند محدودیت مدت — به depoliticize دادگاه همراه با دموکراسی اقدامات مانند مردم عمل می کنند (H. R. 1). اما ما نمی توانیم به سادگی تسلیم شکایت به طور فزاینده ای مغرضانه داوران به عنوان باریک جناح bulldozes تمام هنجارهای قانون و دموکراسی است. دموکراسی نمی تواند زنده بماند اگر تنها یک طرف نقش قوانین — و اگر فقط یک طرف مجاز است برای حکومت مهم نیست چگونه رای دهندگان پای صندوق های رأی رفتند.

تبلیغات:

در حال حاضر زمان برای نگه داشتن مبارزه با به عقب. ما نه ناتوان در برابر این دادگاه مگر اینکه ما اجازه می دهد خودمان را به بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>