سه کوشنر شرکت های خانوادگی به ثمر رساند میلیون ها نفر در coronavirus نجات وجوه

پس از دو هفته فشار از دیده بان, گروه, وزارت خزانه داری ایالات متحده روز دوشنبه منتشر شد نام بیش از 650,000 شرکت دریافت کرده است که کمک های اضطراری بودجه از $150,000 یا بیشتر از دولت چک Protection Program (PPP) یک پروژه عظیم طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک حفظ شغل در طول اقتصادی آتن لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه تحت موشکافی تقریبا بلافاصله در بحبوحه اتهامات فساد و به عنوان وام بودند خسته با وجود فوق العاده نیاز دارید. اگر داده ها تخلیه نمی کند نشان دادن یک برنامه مملو از خطا آن را نشان می دهد که سه نفر از شرکت که cashed متعلق به خانواده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد کاخ سفید مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر.

تبلیغات:

برای اولین بار وجود دارد کوشنر را روزنامه نیویورک آبزرور که به اتهام همکاری با ویکی لیکس در اجرا تا سال 2016 انتخابات.

بین $350,000 و $1 میلیون نفر در همه گیر امداد رفت و به ناظر Holdings LLC شرکت مادر از ناظر رسانه ها, اخبار شرکت کوشنر متعلق به قبل از ترک دولت در سال 2017.

اما خانواده برگزار شد بر روی این شرکت است. کوشنر برادر در قانون یوسف مایر در حال حاضر لیست آن را در میان منابع, به گزارش دیلی. PPP وام مجاز این شرکت برای حفظ 41 مشاغل با توجه به SBA داده است. (افشای: سالن دریافت PPP وام برای حفظ کارکنان ما و مستقل روزنامه نگاری در 100٪.)

تبلیغات:

با توجه به سابق ناظر, کارکنان, کوشنر نه حتی به عنوان خوانده شده مقاله خود را.

“وجود دارد یک جلسه به او نشان داد و یک نفر از او پرسید چه شد داستان های مورد علاقه خود را که روی کاغذ اجرا کرده بود اخیرا” یکی ex-کارمند گفت Vanity Fair. “او تا به حال به فکر می کنم در مورد آن برای یک زمان بسیار طولانی به منظور به یاد داشته باشید هر چیزی که او می خواهم به عنوان خوانده شده. او بسیار بدیهی است که نمی آن را بخوانید.”

در یک op-ed این ممکن است ناظر سابق editor-in-chief الیزابت منارههای ادعا کرد که کوشنر را botched پاسخ به COVID-19 بود کاملا مشابه به دلیل سوء مدیریت از کاغذ.

تبلیغات:

“این است که اساسا کوشنر را به طرز عمل و آن را به شدت برای من آشنا زیرا او رئیس من,” منارههای گفت. “زمانی که من می دانستم که او به نظر می رسید قانون اساسی ناتوان از در نظر گرفتن انسانیت از افراد دیگر به عنوان یک نقطه شروع است. روابط در درجه اول معاملاتي و این عدم همدلی نفوذ همه چیز را او انجام داد.”

دو کوشنر خانواده نیوجرسی هتل ها نیز کشیده PPP وام. در وزارت خزانه داری اطلاعات پرینستون Forrestal — متعلق به کوشنر را برادر و خواهر خود او در جایی بین 1 میلیون تا 2 میلیون دلار در کمک های اضطراری. گردشگاه لیوینگستون یک شرکت است که صاحب زمین برای Kushners’ وستمینستر هتل کشید بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.

تبلیغات:

The Daily Beast گزارش می دهد که وام مسکن اسناد ثبت شده در, Essex County, N. J., نشان می دهد که گردشگاه لیوینگستون کنترل شده توسط یک شرکت به نام C. K., Livingston, LLC — حروف از جارد کوشنر پدر چارلز. جارد را تا سال 2017 آشکار لیست هتل به عنوان یک منبع درآمد.

نیویورک تایمز قبلا گزارش شده است که یک دموکرات ارائه در نظر گرفته شده برای جلوگیری کوشنر از ضربه زدن به امداد بودجه ممکن است در واقع به او اعمال می شود شخصا. ارائه میله وام از رفتن به شرکت های که در آن مقامات دولتی و یا اعضای خانواده خود را به طور مستقیم در مالکیت سهام حداقل 20٪. اما کوشنر اغلب انشعابات مالکیت با اعضای خانواده و دیگر سرمایه گذاران.

یک داوطلب با کوشنر سایه کاخ سفید coronavirus نیروی کار شکایت با خانه نظارت کمیته ادعا آرایه ای از ناشایستگی از جمله نا مناسب نیروی انسانی انتخاب و خود ساخته شکست به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت فردی

تبلیغات:

ممکن است خلاف کاران شکایت همچنین ادعا شده است که کوشنر به حال اولویت بندی درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و روباه, اخبار رسانه های شخصیت. یکی از آن شخصیتهایی بود که برایان Kilmeade که شرکت میزبان از مغلوب ساختن پیشی جستن صبح های مورد علاقه نشان می دهد: “فاکس و دوستان”.

در طول مارس در ظاهر نشان می دهد کوشنر: افرادی که به رئیس جمهور فرزند ارشد دختر, Ivanka Trump, جشن کار خود را به عنوان یک “موفقیت بزرگ” داستان.

“ما در طرف دیگر از جنبه های پزشکی از این” کوشنر که هیچ پزشکی قبلی تجربه گفت: در آن زمان.

تبلیغات:

“من فکر می کنم شما ببینید در ماه ژوئن بسیاری از کشور باید به حالت عادی بازگشت و امید است که در ماه جولای در این کشور واقعا تاب دوباره,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>