“پرتاب یک hissyfit”: رند پل انتقاد برای متهم Dr. Anthony Fauci ترویج “بی ترس”

سناتور. رند پل از کنتاکی بسیار مهم از دکتر Anthony Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت و زمانی که او صحبت می کرد سه شنبه برای یک coronavirus سنا شنوایی. در طول جلسه ایران با سناتور استدلال به نفع بازگشایی مدارس و متهم به مقامات بهداشتی بودن متکبر know-it-alls — یک ادعا است که پل است که ناودان در توییتر.

استدلال به نفع مدارس بازگشایی پل اظهار داشت: “ما نیاز به نه بود خیلی مغرور است که ما همه چیز را می دانم . . . شاید برنامه ریزان ما ممکن است فکر می کنم دو بار قبل از آنها وزن در هر موضوع است. شاید دولت ما کارشناسان ممکن است نگه دارید زبان خود را قبل از ابراز نظر.”

تبلیغات:

او همچنین گفت: “ما نباید تصور است که یک گروه از کارشناسان به نوعی می داند چه چیزی برای همه است.”

در طول جلسه Fauci — که در خدمت به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است و بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار — دفاع اخیر خود هشدار در مورد ورزش حرفه ای. Fauci به تازگی گفت که این امر می تواند مخاطره آمیز برای فوتبال حرفه ای به ادامه این سقوط در ایالات متحده و او ایستاده بود که هشدار دهنده در طول شنیدن — گفتن پل و دیگر سناتور “این امر می تواند بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی این سقوط است.”

پل که پسر سابق تگزاس در کنگره Ron Paul, متهم Fauci ترویج “بی ترس” و گفت: “ما نباید تصور است که یک گروه از کارشناسان به نوعی می داند چه چیزی برای هر کس. ما فقط نیاز به خوش بینی بیشتر.”

تبلیغات:

Fauci, اما هشدار داد که ایالات متحده ممکن است با دیدن 100,000 موارد جدیدی از کروناویروس در هر روز “اگر همه چیز را در اطراف” و تاکید کرد “این می تواند بسیار بد است.” و متخصص immunologist در ادامه می گویند که او “بسیار نگران در مورد آنچه که ما در حال دیدن تکامل در حال حاضر در چندین ایالت” — یک مرجع برای همه جدید کروناویروس موارد گزارش در خورشید کمربند متحده مانند آریزونا و فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا.

“ما باید مطمئن شوید که زمانی که ایالات متحده شروع به سعی کنید و دوباره باز کردن آنها نیاز به پیروی از دستورالعمل ها بوده که با دقت بسیار گذاشته و با توجه به (بازگشایی) بازرسی” Fauci گفت: سناتورهای.

توییتر شده است پر از واکنش به پل اظهارات. کاربر توییتر مایک Naughton, @MikeNau99524529 ارسال شده “رند پل و تهمت حاضر به رشد و گوش دادن به صادق بزرگسالان است.” و @sarahklop متهم پل از “پرتاب مناسب hissy. در مورد بیس بال.”

تبلیغات:

@PJDeGenaro گفت: از پل “معتقدین فقط افرادی که هرگز رشد جهنم است. ‘واه! من می خواهم به بازی بیس بال در حال حاضر! من می خواهم برای رفتن به یک رستوران در حال حاضر! من می خواهم به شلیک اسلحه یکسره و یک کمربند ایمنی! واه!’ من نمی توانم باور کنم که کسی رای دادند برای این پسر.”

@AclomaxAllen نوشت: “دو چیز در مورد سناتور پل. این ترسناک است که رند است یک سناتور آمریکایی. این ترسناک است که برامدگی لبه طبقات سنگ پل دارای مدرک پزشکی.”

تبلیغات:

مشاهده بیشتر واکنش های اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>