Thunberg: “هنگامی که خانه خود را در آتش, شما لازم نیست صبر کنید تا چند سال دیگر به شروع به قرار دادن آن را”

سوئد تغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg محکوم کمیسیون اروپا در جدید آب و هوا قانون به عنوان “تسلیم” است که نمی خواهد به اندازه کافی برای مبارزه با گرمایش جهانی است.

“هنگامی که خانه خود را در آتش, شما لازم نیست صبر کنید تا چند سال دیگر به شروع به قرار دادن آن در خارج و در عین حال این چیزی است که کمیسیون پیشنهاد امروز” Thunberg گفت: در چهارشنبه گفتار به اعضای پارلمان اروپا. “هنگامی که اتحادیه اروپا ارائه این آب و هوا و خالص صفر تا سال 2050 شما به طور غیر مستقیم اعتراف تسلیم که شما در حال از دست دادن.”

تبلیغات:

پس از این ادعا که E. U. نمایندگان بودند رها تعهد خود را به توافق پاریس و توصیف تغییر آب و هوا به عنوان یک “تهدید وجودی,” Thunberg به این نتیجه رسیدند که “آب و هوای این قانون تسلیم است چرا که طبیعت مقرون به صرفه نیست و شما می توانید معاملات با فیزیک است.”

در علاوه بر این به ارائه سخنرانی خود را Thunberg امضا نامه ای سرگشاده با 33 سال دیگر آب و هوا فعالان دفاع فوری و انتشار دی اکسید کربن به جای اهداف بلند مدت است. نامه ای که منتشر شده در سه شنبه, استدلال که “ما نمی فقط نیاز به گل فقط 2030 یا 2050. ما بالاتر از همه به آنها نیاز دارید برای سال 2020 و هر ماه و سال به آمده است.”

کمیسیون اروپا گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه که پیشنهاد اروپایی, آب و هوا قانون “پیشنهاد یک الزام هدف از خالص صفر انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050” و “شامل اقدامات برای پیگیری پیشرفت و تنظیم اعمال ما بر این اساس است.” آن را نیز نیاز به یک جامع تاثیر بیانیه جدید برای ایجاد 2030 E. U. هدف برای انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد پنج سال ارزیابی آغاز و در سال 2023 به تعیین اینکه آیا اتحادیه اروپا مطابق با اهداف آن است.

تبلیغات:

“به حدی [Thunberg] درست است اما در همان زمان او نادیده مشکلات” Kevin E. Trenberth برجسته دانشمند ارشد در مرکز ملی تحقیقات جوی گفت: سالن توسط ایمیل.

اشاره کرد که می توان آن را از لحاظ سیاسی دشوار است به تصویب قانون جامع مورد قبول عموم Trenberth افزود که “یک منطقه اقدام مسئولانه که دیگر مانند ایالات متحده آمریکا است که کاملا غیر مسئولانه می توانید آنها را در یک نقطه ضعف عمده در بازارهای جهانی است. بنابراین ضروری است که رهبری در اروپا نیز به همراه ایالات متحده و چین به عنوان مثال. این سه می تواند به حل مشکل از طریق فشار همسالان در بقیه جهان است.”

وی افزود: “برو گرتا.”

تبلیغات:

کن Caldeira یک جوی دانشمند در مؤسسه کارنگی برای علوم بخش جهانی محیط زیست, موافقت با Thunberg به انتقادات.

“این است که تا حدودی بزدلانه برای سیاستمداران را وعده داده است که نگه داشته خواهد شد (و یا نه!) تنها پس از آنها ترک” Caldeira گفت. “اگر ما به دیدن اقدام موثر ما نیاز به دانستن آنچه که سیاستمداران را که در طول نظر خود را در دفتر.”

تبلیغات:

Thunberg تغییرات آب و هوایی فعالیت های او برنده مجله تایم فرد جایزه سال 2019 در, اما آن نیز منجر به قلدری از برخی از محافظه کاران است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه دسامبر که او نیاز به “کار در مدیریت خشم مشکلات” و یک ماه بعد از آن گفت: مجمع جهانی اقتصاد در داووس است که “ما باید رد چندساله پیامبران از عذاب و پیش بینی های خود را از آخرالزمان است. آنها اشتباهات دیروز را پیشگویان و ما آنها را و من آنها را.”

فاکس نیوز لنگر Laura Ingraham در مقایسه Thunberg سال گذشته به فرزند شرور در فیلم ترسناک “کودکان از ذرت” در حالی که دیگر محافظه کاران را توصیف او به عنوان “عمیقا ناراحت” و یا “جاستین بیبر از محیط زیست.” منتقدان نیز مورد حمله ظاهر فیزیکی او در حالی که یک Brexiteer گفت که او امیدوار است او را به یک مسافرت با قایق تفریحی تصادف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>