تیفانی صلیب چرا بایدن نیازهای یک زن سیاه و سفید: اگر او فکر می کند که او “Joebama” او اشتباه

جو بایدن وعده داده است به اعلام معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر در ماه اوت شاید به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. تیفانی صلیب هل دادن برای او را انتخاب کنید یک زن سیاه پوست گفت که او خسته از رای دهندگان ترس به خواسته چرا که آنها از ترس اصطلاح دیگری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“زمانی که شما نشستن در کانون قدرت سیاسی اگر شما نمی استفاده از قدرت است که در حال حاضر و سپس هنگامی که شما از آن استفاده کنید؟” عبور از من پرسید که به تازگی در “سالن ایران” در حالی که بحث در مورد کتاب جدید خود “آن را می گویند با صدای بلند! سیاه رای دهندگان سفید روایت & صرفه جویی در دموکراسی ما.” برای عبور ساکن همکار در موسسه سیاست در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه بایدن را به معاونت انتخاب کنید که کمتر در مورد چگونه سیاه کسی است و بیشتر در مورد “چگونه سیاه او هستند سیاست?” از کامالا هریس به سوزان رایس به استیسی آبرامز — زنان سیاه و سفید که به نظر می رسد در ترکیب متقابل است zeroing در “چه کسی می تواند این کار در یک روز است.”

تبلیغات:

در کتاب عبور بیشتر توضیح می دهد که چگونه زنان ستون فقرات حزب دموکرات و چرا آنها باید تقاضا بیشتر از رهبران دموکرات به آدرس جامعه نیاز دارد. “بسیاری از مردم فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سفید supremacist به اشغال کاخ سفید است. که به سادگی درست نیست. آیا می دانید که چگونه بسیاری از شیاطین سیاه تا به حال برای رای دادن دوباره و دوباره و دوباره ؟ ارزیابی ما این فرد باعث خواهد شد که حداقل آسیب را به جامعه نسبت به این شخص دیگر” صلیب گفت.

صلیب نیز تماس از رسانه های خبری که در آن او کار می کرد در پشت صحنه به عنوان یک تولید کننده برای در آغوش نمی, سیاه, صدای. او اشاره می کند که زمانی که رسانه های سوخت بی اساس منفی کلیشه ای از یک جامعه است که می تواند منجر به سیاست های دولت بر اساس آن کاریکاتور از پلیس برای تخصیص منابع است. رسانه ها این قدرت را تعریف جوامع اقلیت در خوب و بد و یا زشت راه است. داشتن صدای از آن جوامع در همه سطوح از این فرایند باعث افزایش احتمال که آمریکایی ها را ببینید دقیق تر تصویر.

تبلیغات:

سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با عبور از اینجا و یا خواندن یک متن مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد چگونه بایدن بهتر می توانید آدرس سیاه و سفید جامعه در طول سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و فراتر از آن و چگونه عبور تجارب در اتاق های خبر را تحت فشار قرار دادند و او را به اخلال در ساختار قدرت و چالش انتخاب نشده امتیاز.

این گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

چگونه می توانید از حزب دموکرات بود بیشتر پاسخگو به جامعه سیاه و سفید?

تبلیغات:

تعداد بسیار کمی از مردم در حال صحبت کردن با مردان سیاه و سفید به عنوان رای دهندگان و که رو به تغییر است. حزب دموکرات بسیار علاقه مند در تامین امنیت و صحبت کردن به افرادی که در سمت چپ آنها مدت زمان طولانی پیش. حزب دموکرات است و نه موفق به کسب اکثریت رای سفید از سال 1964 با لیندون جانسون. در سال 1976 آمریکا رای گیری رای دهندگان بود 89 درصد سفید. همه چیز تغییر کرده به شدت از آن. و بنابراین در حال حاضر در طول دموکراتیک اولیه فرایند شما را دیدم بسیاری از نامزدها می آیند و می گویند: “هی, من تنها کاندیدایی است که می تواند پیروزی تهمت رای دهندگان. من تنها نامزدی که می تواند برنده قرمز متحده است.”

و شما می خواهید برای گفتن, هی, شما در حال اجرا به عنوان یک دموکرات است. بحث من در مورد چگونه شما می توانید برخی از آبی متحده است. بحث من در مورد چگونه شما می توانید برنده بیش از افرادی که شبیه من است. بحث من در مورد چگونه شما می توانید برنده بیش از این دیدن در بلوک به جای چگونه شما می توانید برنده بیش از MAGA فرقه مانند پیروان. نیستند آنهایی که انتخاب شما. نیستند آنهایی که به حمایت از این حزب است.

تبلیغات:

رسانه ها از این گناه بیش از حد — محور افرادی که علاقه مند هستند. آن را مانند بیرون رفتن برای یک دختر که در سمت چپ شما یک مدت زمان طولانی پیش, او در نقل مکان کرد. بنابراین ما در حال تلاش برای جذب کند که رای دهندگان و این اتفاق نمی افتد. آن را ثابت پربار برای هر یک از آنها. هنگامی که شما ببینید نامزدهای راه رفتن وسط جاده, چرا که آنها می ترسند برای ترساندن MAGA رای دهنده و آنها می ترسند به تجدید نظر و تاخت و تاز به جوامع از رنگ. راه رفتن در وسط جاده است که چگونه شما را تبدیل به roadkill, چرا که خیابان ها در حال صحبت و آنها علاقه مند هستند در, مودب, سیاسی القاب و یا مردم به این کنسرو سخنرانی. آنها خواستار تفاوت.

برای بسیاری از مردم, اوباما, تاریخی, انتخابات ریاست جمهوری بود که این طبقه نه سقف. و بنابراین در حال حاضر آنها می گویند, “آره, اوباما, آیا این همه, و ما در حال آماده به دست گرفتن و آن را به سطح بعدی.” به عنوان زمانی که شما سیاستمداران و یک حزب در حال اجرا یک راهکار از گذشته آنها را در حفظ و گرفتن پاسخ های خود را به دست آنها چون مردم فقط اینجا نیست که برای آن ندارم. و من با خیابان ها چه کسانی هستند و خواستار — درخواست نیست اما خواستار آن است که دولت در خدمت آنها. اگر دولت قرار است توسط مردم و برای مردم چه زمانی که دولت شروع به شامل ما ؟ هنگامی که “برای مردم” شامل ما ؟ و من فقط هیجان زده است که ما در این لحظه فرهنگی تغییر است که امیدوارم همراه با تغییر قدرت در جایی که صدای ما شنیده می شود و کمک به ایجاد و شکل دادن به سیاست.

به وضوح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به بیگانه هر فرد سیاه و سفید به نام الماس و ابریشم و بن کارسون. مغلوب ساختن پیشی جستن را شاید 5 تا 8 درصد معمولی ریزه تعداد از هواداران است. شما co-نوشت: یک op-ed برای واشنگتن پست در مورد جو بایدن داشتن یک معاونت با این استدلال که وجود دارد باید یک معاونت در این بلیط آن را برای رفتن به یک زن است. به همین دلیل است که بسیار مهم است ؟

تبلیغات:

این لزوما یک سوال از چه سیاه و سفید هستند اما چگونه سیاه هستند و سیاست های خود را? ما می خواهیم کسی که می تواند به اتخاذ یک برنامه است که جامع مسائل است که تاثیر جامعه سیاه و سفید. و من فکر می کنم وجود دارد خجالت ثروت از زنانی که قادر به انجام آن است. نگاه جولین کاسترو تا به حال بسیار موثر و جامع در دستور کار هنگامی که او برای رئيس جمهور. متاسفانه او توجه زیادی را در رسانه ها. الیزابت وارن او تا به حال یک سیاست پیشنهاد که به طور مستقیم خطاب مسائل در جامعه است. من می خواهم کمی در مورد داشتن دو سفید نامزدها بیش از سن 70 در این بلیط. آن را ممکن است به چالش کشیده اما من نمی دانم که من در نظر او از دست دادن.

من فکر می کنم نکته مهم این است که شما باید قادر به زنان هستند که می توانند برای الهام بخشیدن به یک رای گیری رای دهندگان و قادر به رفتن به این جوامع با یک حس آشنایی, آن را اعتصاب برخی از ما به اشتباه به جهش بیش از نامزدها. من کاملا درک می کنم بسیاری از مردم سیاه و سفید گفت: “صبر کنید همین حالا بخواهید بیش از حد. ما یک سفید supremacist در کاخ سفید است. ما فقط باید برای خلاص شدن از او.”

اما زمانی که شما نشستن در کانون قدرت سیاسی اگر شما نمی استفاده از قدرت است که در حال حاضر و سپس هنگامی که شما از آن استفاده کنید ؟ و من فکر می کنم به دلیل رای دهندگان سیاه, دوباره, شده اند تا در طول تاریخ سرکوب مردم ترس در ساخت این خواسته است. آنها می گویند “ما ترس از ساخت این مطالبات از آنجا که ما نمی خواهید به خطر داشتن اصطلاح دیگری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” من درک می کنم که ترس اما من می خواهم که برای پاسخ به آن و می گویند: “من به حرکت می کند بدون ترس. قبل از من فقط دراز و مرگ من را به مبارزه با مرگ و برای انجام این کار من نیاز به یک ارتش بزرگ از مردم است.” و برای من که به کسی که به نظر می رسد مثل من در حال اجرا بر روی این بلیط. که کار من آسان تر و کمک به طلوع این مرد بیش از خط پایان از نوامبر.

تبلیغات:

وجود دارد یک یا دو نفر از نامزدها که دوست دارید به صورت بالقوه VP?

آن را نه آنقدر که من دوست دارم اما که من فکر می کنم می تواند بیشتر موثر. کسی که می تواند انجام این کار در یک روز است. و من فکر می کنم او با خجالت از ثروت است. سناتور. کامالا هریس است که اجرای یک کمپین ملی. او شده است با بررسی در مرحله ملی. او را گرفته پانچ او پرتاب پانچ. من فکر می کنم او نمی تواند یک انتخاب بد. من فکر می کنم مردم وجود دارد که می تواند هیجان زده است. استیسی آبرامز می شده اند یک انتخاب بزرگ است. من مطمئن هستم که او در حال بررسی است اما او ثابت کرده است که او می تواند به نوبه خود از آرا. او را کمک کرده و به نوبه خود از گرجستان و بنفش و عملا. من فکر می کنم او می شده اند یک انتخاب بزرگ است. سوزان رایس چشمگیر رزومه از سیاست خارجی تجربه. من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود هیجان زده است. او می تواند نشان می دهد تا به یک تریبون و تحریک مردم و میلیون ها نفر از مردم مشتاق در مورد مصاحبه برگه? من نمی دانم اما قطعا وجود دارد چند نفر که او در نظر دارد که بیش از قادر به.

اگر جو بایدن انتخاب نشده کسی که سیاه است وجود دارد یک شانس آن را له مشارکت مردم? یا مخالفت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنقدر بزرگ است که ما هنوز در حال رفتن به بیرون می آیند و این واقعا مهم است ؟

من فکر می کنم این امر می تواند یک اشتباه به نگاه در این مسابقه مانند آن را به یک انتخاب بین جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این انتخاب بین جو بایدن و ماندن در خانه. من نه تشویق که. من قطعا رفتن به بازیگران من رای, اما من فکر می کنم مردم وجود دارد که احساس می کنید که راه. افرادی هستند که احساس “من رای گیری برای یک زمان طولانی. زندگی من تغییر کرده است هرگز. من دیده ام دیگر رای مردم. این سیستم هرگز واقعا تغییر کرده برای من. بنابراین من نمی دانم که من می توانید این انتخابات جدی است.” من امیدوارم که مردم قطعا آموخته است که چگونه سیاست فدرال و محلی سیاست اثرات خود را زندگی می کند.

تبلیغات:

بله, وجود دارد برخی از افرادی که هیجان زده در مورد جو بایدن اما برای بسیاری از مردم یک رای برای جو بایدن لزوما برای او. این یک رای در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم این یک پیروزی قاطع چرا که این چیزی است که آن را سرنگون سفید supremacist از بالاترین از زمین شما می خواهید به سازماندهی و تحریک مردم به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. پس چرا مردم را به آنچه آنها پرسید ؟ چرا هیجان انگیز بلیط ؟ چرا که اگر جو بایدن فکر می کند او است Joebama او به سادگی نیست.

منظورم این است که ما باید واقع بینانه است که این ایده از سال 2008 جو بایدن یک چیز است اما واقعیت از یک سال 2020 جو بایدن دیگری است. و او کاملا رک و پوست کنده می کند نیاز به کسی که می تواند انرژی خود را بر روی بلیط. او به ارمغان می آورد بشریت است. او به ارمغان می آورد حس. این چیزی علیه جو بایدن را در هر راه و من نمی خواهم که به بد تعبیر شود اما برای افرادی که به نوعی بزرگ شده با او و او هیچ چیز جدید من فکر می کنم آنها می خواهند چیزی است که می توان آنها را هیجان زده در مورد, کاملا رک و پوست کنده.

برای کسانی که نمی دانم از شما کردم واقعا داستان جالب. شما را از طریق بسیاری از چالش است. من عاشق شما نقل قول را در کتاب خود را توسط هنری ون دایک و من paraphrasing “برخی موفق می شوند زیرا آنها به مقصد به دیگران موفق می شوند زیرا آنها مصمم هستند.” چرا شما طوری تعیین می شود در رسانه ها ؟

من به شما بگویم که دین وقتی که من شروع من می خواستم به قهوه ای مورفی براون. زمانی که من در دبیرستان بود او مانند همه خشم. و شما به یاد داشته باشید که او به آن بزرگ tête-à-tête با معاون رئیس جمهور دن کویل در زمان. من واقعا نمی دیدن یک مسیر مستقیم. من دیدم افرادی مانند اپرا و من می دانستم که من می خواستم در این زمینه اما من واقعا نمی دانم چگونه می توانید از جایی که من به جایی که من می خواستم. هر وقت زندگی من زدم من فقط برداشت خودم و ارمغان خودم خاموش کردم و دوباره به آن را دوباره. و من هنوز هم احساس می کنید که راه راستش چون وقتی نگاه سیاه و تجربه تاریخی من از اصل و نسب از مردم و این چیزی است که ما همیشه به حال به انجام آن را کشف کردن و پیدا کردن یک راه و یا یک.

تبلیغات:

این بسیار برای من مهم است که من نمی خواهد اجازه دهید زندگی تعریف من شرایط و نگه داشتن رفتن. این چیزی است که من واقعا می خواهید افراد جوان تر به درک و همچنین از آنجا که هیچ یک از ما باید یک راه آسان. با وجود آنچه که مردم در اطراف شما به شما بگویم با وجود آنچه که شرایط خود را دیکته ما واقعا باید به مهار خود ما روح و اجازه دهید که نیروی محرکه. من تا به حال بسیاری از فرشتگان در زندگی به من کمک کند در طول راه برای اطمینان حاصل کنید.

در برخی از سطح آن به نظر می رسد مثل شما قبول این واقعیت است که وجود دارد رفتن به مبارزه و آن را آسان نخواهد بود و آن را الهام بخش شما را به کار سخت تر می شود و نه منصرف توسط یک چالش است.

من را دریافت نمی اشتباه آن را خسته کننده دین. من پیمایش اتاق های خبر برای 20 سال است. من برنده جوایز. من یک تولید کننده و تهیه کننده اجرایی. من اجرا کردم یک سی دفتر. من فرود آمد کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه هاروارد. من آموخته روزنامه نگاری. اگر من یک زن سفید در این فضا زندگی حرفه ای من در اخبار تلویزیون را نگاه بسیار متفاوت است. آن را خسته کننده است گاهی اوقات به افرادی که لازم نیست من کنجکاوی فکری که بهترین نیست مصاحبه افرادی که سوار خود را به آخرین نام به شهرت و استعداد این سیستم عامل مجاز به عمل آلو احمق در تلویزیون و پرتاب بداخلاقی در تلویزیون. و آنها در حال بالا و جشن های بیشتر سفید رسانه ای مدیران.

مطمئن شوید که نا امید کننده است اما من تا به حال به تمرکز بر دستیابی به آنچه من می توانم در خط که من برای خودم. شده است وجود دارد و اندکی از موفقیت و من قطعا انجام می شود. من پیش بینی انجام خیلی بیشتر در زندگی است. اما منظورم این است که ما را به اخلال در ساختار قدرت است که اجازه می دهد که سطح امتیاز به رفتن بدون کنترل و آن را جشن می گیرند در حالی که شما مردم مثل خودم و بسیاری دیگر که درایو رتبه بندی که در بالا بردن امتیاز مربوطه که تغییر ملی گفتگو. و ما به ندرت بدست حتی یک چک اجازه دهید به تنهایی با تشکر از شما برای انجام چنین.

در کتاب خود “می گویند از آن بلندتر!” صحبت شما در مورد رسانه ها و صحبت شما در مورد نمایندگی. گاهی اوقات آن را می شود از دست داده و حتی به ما سفید و متحدان لیبرال که ممکن است می گویند “خوب حتی اگر شما در اتاق خبر من سفید پیشرو, من قصد دارم به ایستادن برای خود و جامعه است.” اما شما را به نقطه که در زندگی تجربه است که شما به ارمغان بیاورد مهم است. در حالی که ما عاشق سفید و متحدان ما نیاز به وجود داشته باشد. آن را در واقع مسائل چه مردم بر روی صفحه نمایش.

رسانه ها تاثیر مستقیم بر دموکراسی است. هنگامی که شما در نگاه رای دهندگان سرکوب, برای مثال, مردم سیاه و سفید شده اند برخورد با سرکوب رای دهندگان برای تقریبا یک قرن. شما ببینید ویدئوها از مردم ایستاده در صف های طولانی در, باران که هیچ چیز جدیدی برای مردم سیاه و سفید در سیاه و سفید محله. رای گیری سایت ها بسته به طور معمول. هزاران نفر از رای دهندگان در حال پاکسازی از انتخابات به طور معمول. آن را تبدیل به یک داستان. و بنابراین مردم سفید نهفته بودند و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به تهدید پس از رفتن پست الکترونیکی-در رای گیری که خود او استفاده می کند که بسیاری از افراد دیگر در خارج از جامعه سیاه و سفید استفاده کنید. و سپس ناگهان آن را مانند “یک لحظه صبر کن. این برای تلفن های موبایل مانند رای دهندگان سرکوب!” چگونه است که باید احساس برای کسانی از ما که بوده ایم مبارزه و پایدار است که برای مدت زمان طولانی.

و پس از آن وجود دارد فقط این افتضاح طول می کشد که فقط به شدت اشتباه است. بنابراین حتی اگر کسی ممکن است نظر خود را متحد این مسائل به واقع باید یک صندلی در پشت میز. بنابراین نه تنها متنوع چهره ها و صداها در مقابل دوربین اما متنوع چهره و صدای در سطح اجرایی در C-سوئیت مردم با سرمقاله قدرت تصمیم گیری است که می تواند کمک به درایو گفتگو. من به صحبت شما کمی آفلاین درباره Kanye West چیز. او قرار بود به اجرا برای رئيس جمهور و تاپیک افتضاح طول می کشد که مردم تا به حال بر روی آن است. آنها در واقع فکر می کردم که Kanye تقسیم می شود سیاه و سفید رای می دهند. آنها نمی دانند که مردم سیاه و سفید لغو کنی یک مدت زمان طولانی پیش.

اما این فقط یک مثال از کسی فکر می کرد: “آه ما باید انجام دهیم این داستان در کنی” چون است که نشان دهنده تنوع به آنها. که در آن اگر شما یک فرد سیاه و سفید در جدول, آنها می گویند, “اجازه دهید من فقط به شما بگویم که هیچ کس را مصرف که به طور جدی و که احتمالا بهترین است.” یا نگاهی که مردم تا به حال در سال 2016 است که “اوه, خوب, سیاه مردمی فقط نشان نمی دهد چرا که هیلاری هرگز نمی تواند بازسازی است که اوباما در ائتلاف. و در حال حاضر ما مغلوب ساختن پیشی جستن.” خوب این درست نیست. اگر ما در حال رفتن به می گویند که ما باید به بحث در مورد مذاکرات-رهبری رای دهندگان سرکوب. ما باید به بحث در مورد خارجی انتخابات دخالت است که به طور خاص هدف قرار Black رای دهندگان. و ما باید به بحث در مورد افرادی که در واقع نشان می دهد.

من نوشتن در این مورد در کتاب من وجود دارد 75,000 مردم که رای برای رئیس جمهور در دیترویت که آرا شمارش شدند. آنها به سادگی به حال رای خود را پرتاب. بنابراین هیلاری از دست داد که وزارت امور خارجه. تا به حال او انجام آن 75,000 رای دهندگان او را به اجرا درآمد دولت است. اما شما را نمی شنوند در مورد که در اخبار. اگر 75,000 مردم به حال خود و سرقت اطلاعات از هدف و یا Equifax اگر 75,000 مردم از دست رفته پرواز آن خواهد بود اخبار روز. اما از آنجا که این رای دهندگان خارج از دیترویت عمدتا سیاه و سفید, شهرستان, آن را به سادگی رو جاروب دور و ما را نمی شنوند و در مورد آن به دلیل چشم انداز رسانه های بیش از حد شلوغ بود تعقیب آخرین صدای جیر جیر یا نادان نظر از این رئیس جمهور.

که یک نقطه است. این نه فقط در مورد که شما در تلویزیون می بینیم و گفت: “آه آن را به خوبی برای دیدن چهره های مختلف” این در واقع تاثیر هنجارهای فرهنگی, راه مردم ما در جوامع مختلف و سپس راه مردم بحث در مورد جوامع ما. در طول مبارزات انتخاباتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رنگ کل جامعه سیاه و سفید در هر زمان به عنوان اگر هر کس که سیاه بود زندگی در یک محله یهودی نشین در جایی در 1960s. در کتاب خود شما بحث در مورد چگونه زنان سیاه بزرگترین حامیان حزب دموکرات است. و ما می شنویم که بسیاری. من دوست دارم به شما توضیح دهد که چرا. نود و پنج درصد به معنای واقعی کلمه رای برای هیلاری کلینتون ،

آن است که زنان سیاه هستند که نوع دوستانه یا که زن آنقدر وفادار ماندهاند به حزب دموکرات اما زنان رای در بیشتر سود بیشتر خوب است. و تا زمانی که زنان سازماندهی آنها نه تنها خود را سازماندهی آنها سازماندهی جامعه و قرار بود آن را عملی. سیاه زنان شماره 1 صاحبان کسب و کار نسبت به هر جامعه دیگر از رنگ. سیاه پیوستن به نیروهای مسلح به طور قابل توجهی بیشتر نسبت به هر جامعه دیگر. ما نمایندگی بیش از یک سوم از تمام نیروهای مسلح در این کشور است. بنابراین ما باید چند شاخکهای خاراندن به بسیاری از مناطق مختلف است. هنگامی که ما در ارزیابی چشم انداز که در آن ما منعکس نشده است ما باید عملی را انتخاب کند.

بسیاری از مردم فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سفید supremacist به اشغال کاخ سفید است. که به سادگی درست نیست. آیا می دانید که چگونه بسیاری از شیاطین سیاه تا به حال برای رای دادن دوباره و دوباره و دوباره ؟ ارزیابی ما “این فرد باعث خواهد شد که حداقل آسیب را به جامعه نسبت به این شخص دیگر.” و جنگ ما برپا و برنده اجتماعی و سیاسی و جنگ به ظاهر در خود ما آن را فقط برای یک رئیس جمهور آن را نه فقط در حزب دموکرات است. آن را سیاه زنانی که نگهداری یک متهم پدوفیلیا از رومینگ سالن مجلس سنا. هنگامی که شما نگاه در انتخابات ویژه در آلاباما و Roy Moore ما قرار داده داگ جونز که در دفتر و در این روند کمک کرد انتخاب کنند نه زنان به دادگاه فدرال در آلاباما.

آن را سیاه زنان که اکثریت حمایت از نامزدی استیسی آبرامز اما در گرجستان سفید زنان حتی پیشی مردان سفید با حمایت خود برای برایان کمپ یک مستند سرکوبگر از آرا و ضد انتخاب مدافع. و بنابراین جارو سیاست است که اثرات همه من فکر می کنم زنان باید یک توانایی منحصر به فرد به چند کاره هستند و نگاهی به آنچه باعث می شود بیشتر حس و کار سخت را که اتفاق می افتد چرا که ما در حال رای گیری برای نجات ما فرزندان دختران ما. ما مراقبت از پدر و مادر ما ما نگران هستیم ما خواهر و برادرها. وزن و بار که ما در این فرآیند این است که ما ایمان به یک سیستم آن را رد کرده است اما ما باید برای تبدیل شدن به یک بخشی از آن را به منظور مختل کردن آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com