“ببر پادشاه” و schadenfreude از دیدن ممتاز جنون اجرا وحشی

لحظه دقیق آن را به من رسید من اعتراف نامشخص است. آن بود که “ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون” تولید اریک گود و ربکا Chaiklin درمان ما به اول ما نگاه اجمالی از جو عجیب و غریب را بی نقص و مدل موهای افتضاح – فقیر طعم trifecta متوجه شدم در یک ماهی کفال با چتری برجسته sizzled-به-یک-واضح سفید کننده ؟

آن را مقدمه ای از گل تلفونی ساحل صفری صاحب Mahamayavi Bhagavan “Doc” Antle بنابراین نام در هنگام تولد توسط مادر است که از شرق هند میراث – نه پدر خود است – اما چه کسی “پرورش علاقه به فلسفه شرقی”?

تبلیغات:

و یا آن را در هنگام Big Cat Rescue, موسس, Carole Baskin نشان داد تا سر او را wreathed در گل با وسواسی شوهر شماره 3 کنند تا از نزدیک در پاشنه او را که او صدای او دلخوری با او ؟

هر لحظه آن را نقل مکان کرد و من به نوبه خود به شوهر من که نشسته بود روی نیمکت کنار من و توانم “این است که برخی مستقیم مردم سفید s**t.” و او یک مرد سفید پوست در پاسخ با “چرا بله . . . بله, آن است.”

تمام هفت قسمت از “ببر پادشاه” در ماه مارس عرضه 20 و در روزهای پس از Netflix به هر طریقی آن را بر جهان آن منفجر شده به تمام عیار فرهنگی وسواس برای یک ملت از شراب خواری-ناظران مستند.

تبلیغات:

در هفته دو تا از آن سلطنت “ببر پادشاه” باقی می ماند در بالای Netflix ترین جریان عناوین در ایالات متحده است. راست بر روی نشانه های فرهنگی واکنش نیز در نوسان کامل است که تنها می تواند به ارمغان بیاورد بینندگان بیشتری را به خود استقلالی چادر برای لذت بردن از یک نگاه در آن بسیار نیرومند (“The Legendary Journeys” edition) سطح “مردم سفید s**t.”

یک لحظه اگر شما خواهد شد به آدرس کسانی که ممکن است جرم است که توصیف. شما هر حق بود. اما حقیقت این است که “مردم سفید s**t” است که به عنوان واقعی و قابل لمس به عنوان امریکا حیاط خلوت ببر مشکل است. و شما این را می دانند. کمدین از همه راه راه ساخت روال اگر نه تمام مشاغل (سلام جف Foxworthy) در اطراف مفهوم آن را تصدیق مفرد وجود و نقش بازیگران در زندگی آمریکایی.

نه این یک شوک برای هر فرد سفید که قوی, دوستی, رمانتیک, باند و یا نزدیک, رابطه اعتماد با یک فرد از رنگ. کسانی که مردمی “مردم سفید s**t” با اشاره به آنها را در همه زمان ها به ویژه هنگامی که دوستان خود و یا همکاران در آن شرکت کنند. اغلب ما نمی با استفاده از این شرایط به عنوان یک توهین بسیار به عنوان یک یادآوری است که برای مثال همه در امریکا طرفداران “Duck Dynasty.”

تبلیغات:

برای بیشتر روشن شدن این اصطلاح متفاوت از اواخر Aughts “چیزهای سفید افرادی مانند” الگوی رفتاری متولد شده از یک وبلاگ به همین نام است. گفت: سایت و حاصل کتاب تعریف آرایه ای از آمریکا است که به سمت چپ متمایل طبقه متوسط و جوان لیبرال تمایل به شناسایی مانند لذت بردن از ایستاده هنوز هم در کنسرت, وکلا, Bob Marley و “سیم.”

در مقابل “مردم سفید s**t” اشاره به چیزی بیشتر گفتن از آشپزی یا سرگرمی تنظیمات. اغلب آن را توصیف نمایشی صفحه نمایش از هر شیوه ای از فعالیت های اجتماعی عمل و یا روند که مردم نظر به عنوان قابل قبول و طبیعی است که مردم رنگ می دانم که آنها خود را نمی تواند انجام دهد نباید فراموش نمی خواهید به انجام, و یا ممکن است دستگیر و برای انجام. فکر می کنم خطی عمومی, حیاط خلوت, کشتی و یا توصیه های بهداشتی تایید شده توسط Gwyneth Paltrow.

تبلیغات:

با توجه به “ببر پادشاه” عبارت توصیف نادر سطح بعدی نوع حیوان متولد از امتیاز سفید; این نوع از دیوانه است که در عمل با کمی به هیچ سیستمیک در نتیجه تا زمانی که می گویند مرد تداوم بخش عمده ای از آن را می شود در یک قتل برای استخدام طرح. که “s**t” آن را به عنوان دیوانه است و باطل و به ما اجازه می دهد به منظور جلب رضایت از افرادی که تمایل به فرار از مجازات کارمایی در نهایت خود را دریافت و فقط دسر. ما دوست دارم که “s**t.”

گواه می خواهید ؟ سر را به توییتر و نوع “ببر سفید پادشاه مردم S**t” را در قسمت جستجو. برای آن صبر کنید و سپس لذت در تفسیر که unrolls.

شما در حال خوش آمدید. یا: با عرض پوزش در مورد آن.

تبلیغات:

جو عجیب و غریب خود را با نام مستعار یوسف Maldonado-پاساژ به دنیا آمد و به عنوان جوزف Schreibvogel است, گی, اسلحه toting و trigger-happy, کشور, موسیقی, لب همگام سازی حیوانات عجیب و غریب علاقه مندان (به عنوان خوانده شده بزرگ جمع آوری گربه), سابق نامزد ریاست فرماندار و رئیس جمهور و ستاره نشان می دهد. او در حال حاضر در خدمت 22 سال در زندان ناشی از یک قتل-برای-استخدام طرح با هدف قرار دادن Baskin و برای بیش از یک دوجین حیات وحش نقض حقوق بشر از جمله کشتار پنج ببر. او با صدای بلند ابراز تمایل خود را برای کشتن او تمپا مبتنی بر رقیب به هر کسی در گوش رس را در سراسر مجموعه.

عجیب و غریب و وحشتناک است انسان برای آه بنابراین بسیاری از دلایل کنار گذاشته و از آزار و اذیت Baskin. این مجموعه نشان میدهد که او ممکن است باید سوزانده خود را بزرگ خزنده محوطه کشتن موجودات داخل, برای از بین بردن unflattering فیلم از یک سری واقعیت در حال تولید در مورد او. در طول عاشق تشییع جنازه و در مقابل پدر و مادر مرد جوان او صدای خود را تحسین برای او از صمیم قلب رفتگان بیضه. و به یاد ماندنی ترین موسیقی خود را ویدئوها ممکن است “در اینجا زن سبک و جلف زن سبک و جلف” شامل یک مرده-رینگر Baskin lookalike به تصویر کشیده شده به عنوان تغذیه خرد کردن قطعات از مرده او را به یک ببر.

روشن: هیچ شهروند خصوصی در امریکا باید اجازه داده شود به نگه داشتن یک بزرگ جنگل درنده به عنوان یک حیوان خانگی. و در عین حال جایی بین 5,000-10,000 ببر در حال حاضر زندگی می کنند در اسارت در این کشور با توجه به اطلاعات نشان داده شده در فیلم مستند, در حالی که کمتر از 4000 نفر در طبیعت باقی می ماند.

تبلیغات:

و در حالی که هیچ گروه فرهنگی می تواند ادعای مالکیت تنها بیش از زرق و برق دار پریش آن را چندان انرژی ذهنی به درک که 99.9% از سیاه و قهوه ای و آسیایی یا آمریکایی های بومی از جمله افراد بسیار ثروتمند مردم نمی خواهد دور با نیمی از آنچه عجیب و غریب یک پاس برای انجام, شروع با ساخت و ساز و عامل یک باغ وحش خصوصی که سود حاصل از توله-petting.

در تمام آن است. و در حال حاضر نام یک جامعه یا شهری سازمان اجرای قانون است که اجازه دهید یک فرد از رنگ نیست که مایکل جکسون و یا یک ترکیب-خانه بین المللی مواد مخدر شخص مهم در میان یکدسته دور با doolally کسب و کار در جریان در اطراف باز-به-عمومی دامگاه بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مجوزهای او تهیه شده.

هک, رپر, Tyga بود مجبور به تسلیم شدن 7 ماه, ببر بنگال – یکی! بنگال! ببر! – که او یک عمر با برگشت در سال 2014 با تشکر از ناشناس نکته آورده است که کالیفرنیا بخش ماهی ها و حیات وحش به خانه اش. (او تسلیم غیر قانونی حیوان خانگی قبل از این مقامات رسیدن اما ظهور در سرفصل دو سال بعد هنگامی که در محراب مراقبت در حال حاضر بالغ گربه بزرگ ریخته که Tyga کمک کرده هیچ چیز برای او حیوان خانگی نگهداری.)

آنچه در مورد محلی Wal-Mart مایل به عرضه است که باغ وحش با گوشت گذشته آن تاریخ به مراقبت برای کسانی که حیوانات ؟ و یا دولت های محلی حیوان کنترل آژانس است که با کار گفت: باغ وحش مالک برای ارائه به او و یا او را با تهیه roadkill? اگر چه از آن بیرون آمد به نحوی که گفت: صاحب تغذیه همان منقضی شده Wal-Mart اتصالات به مهمانان خود را در پارک “Pizzaria” [sic]?

تبلیغات:

چگونه در مورد یک جامعه است که به نوبه خود چشم خود را به که مالک پذیرش اسب اهدایی خود را به پناهگاه تیراندازی به آنها را در سر و با استفاده از بدن خود را به خوراک خود را در قفس شکارچیان ؟ می گویند هیچ چیز از چند همسری, روش استفاده صحیح تهدید به مرگ انباشت و تفریحی استفاده مرگبار از سلاح گرم و مواد منفجره و در بالا از آن بی پروا مبارزات برای فرماندار و رئيس جمهور ؟ که در آن هر یک از این اجازه داده می شود برای آمدن به تصویب در چنین مقیاس وسیع اگر جو عجیب و غریب بودند و نه سفید ،

نه در یک شهر بزرگ و یا حومه و قطعا در اوکلاهما که در آن عجیب و غریب است G. W. باغ وحش است و عملکرد آن از سال 1999. مردم از رنگ و می توانند از دیدن آنها را به عنوان شکیل اونیل نشان داده شده است انجام می دهند بسیار به زمان پشیمانی در سری.

چند POCs حتی ممکن است نگه دارید و بر روی یک ببر (هر چند به روشنی هیچ شهروند خصوصی باید برای انجام این کار) با موفقیت به عنوان مورد با سابق راننده تاکسی آنتوان یاتس و مینگ. یاتس مطرح ببر بنگال از یک توله که او را نگه داشته به مدت سه سال در هارلم آپارتمان که در آن مینگ حضور “باقی ماند یک راز در میان همسایگان که نمی تواند نادیده گرفتن گاه به گاه سر و صدا یا گریه ی این دختربچه و یا بوی ادرار” به گزارش نیویورک تایمز داستان در مورد گربه.

بعدی جمله: “مینگ هرگز شناسایی شده توسط سازمان مسکن مقامات.” ترجمه: هیچ یک از یاتس’ همسایگان ratted او را.

تبلیغات:

در واقع ببر ممکن است کشف نشده باقی مانده است تا به حال مینگ انجام می شود اجتناب ناپذیر در سال 2003 و مجروح یاتس زمانی که او نادرست آورده گربه های داخلی به وضعیت (ergo “احمق s**t”). بازدید اتاق اورژانس منجر به افسران پلیس در حال ارسال به آپارتمان و مینگ همراه با یاتس ” دیگر نامناسب-for-New York City-آپارتمان-خانه حیوان خانگی ال تمساح در حال ارسال به پناهگاه.

این موارد لبه کنار هر چند غیر سفید مردم به طور کلی جلوگیری از این حماقت است. به این ترتیب تعدادی از ما نیز ممکن است شادی کردن در نزدیکی مجموع عدم وجود نمایندگی در “ببر پادشاه است.” “حتی اگر آن است که یک سری مستند واقعیت” اظهارات یک مقاله نوشته شده در NewsOne.com “این هنوز هم می تواند علامت اولین بار در تاریخ مدرن که عدم تنوع نژادی در یک نمایش تلویزیونی بود که در واقع به آسانی استقبال مردم سیاه و سفید.”

در ضمن در معاون Ashwin Rodrigues غواصی به خسته کننده offensiveness از Antle فرهنگی تخصیص هندی میراث در قلب بحث او. “Antle یک مثال کامل از چگونگی فرهنگ هند است اختلاس و تحریف پیشبرد چرخه exoticizing هند و ترویج نگران آرکه تایپ” Rodrigues می نویسد و مهر و موم حذف با این سرآشپز بوسه: “من فقط می خواهم به شما یادآوری است که این مرد ممکن است یک درنده و حیوان آزار دهنده و مشابه آوازی تحویل به کوین مالون از ‘دفتر’. اما یکی از چیزهایی است برای اطمینان از هند است.”

گذشته از خالص ارزش سرگرمی ارائه شده در این شهر مربع این واکنش است اما یک نگاه اجمالی از بسیاری از تفاسیر مختلف از “ببر پادشاه است.” خیلی از گفتگو ضخامت در اطراف نشان می دهد مطلع محض آن افسرده منظره و آن سیرک مانند ارائه شده است. چند سرگرمی آموزش wrecks می تواند بهتر مناسب برای منحرف کردن و مات کردن مخاطبان اسیر از جان گذشته به فکر کردن در مورد هر چیز دیگری اما طاعون که خالی خود را در خیابان.

تبلیغات:

جاذبه املای در عنوان و عنوان کارت: در اینجا عجیب و غریب در همه حیوانات خود را چاپ-ورزشی شاشیدن, تکیه در برابر یکی از فازی و دندان بخش. “قتل و ضرب وشتم و جنون”? بیشتر نشان می دهد که ارائه یک, شاید دو تا از این چیزها. این یکی از وعده های سه و داستان کاملا واقعی.

و انصاف در بسیاری از true crime documentary نوع اختصاص داده شده است به “مردم سفید s**t” اجرا amok. Robert Durst مرکزی شکل در “Jinx” است که در حال حاضر تنها ایستاده محاکمه برای قتل او مظنون به ارتکاب در سال 2000; دو نفر دیگر در زندگی خود را ناپدید و یا کشته شده اند تحت شرایطی مشکوک و یکی از آنها او اعتراف کرد به dismembering اما نه کشتن. او هنوز هم تبرئه شد در این مورد. این حواس پرتی از “ربوده شده در چشم ساده” محض بی باک grifting در هسته “McMillions” و بسیاری از موارد برفلد در “Dateline” همه واجد شرایط.

یک شبه پیروی از عواطف واحساسات اطراف “ببر پادشاه” نیز آورده تمدید توجه به گذشته پوشش عجیب و غریب و حیوانات, پارک, پس rebranded توسط صاحب جدید خود Jeff Lowe, a middle-aged از طرفداران بیس بال کلاه فرسوده بیش از bandannas, Tapout تی شرت و از, به عنوان, بیشتر Wynnewood عجیب و غریب, پارک حیوانات. خبرنگار و پادکستر رابرت مور مشخصات افزایش یافته است همراه با این سری محبوبیت است. مور نوشت: در مورد جنایت کار محکوم برای مجله نیویورک در سال 2019 و پادکست خود را در مورد موضوع خود است که اقتباس به یک سری محدود اجرایی تولید شده توسط Kate McKinnon از همان استودیو که به ما ایالات متحده آمریکا را برای شبکه تلویزیونی اقتباسی از “کثیف جان.”

به عنوان افراد به فیلمسازان ضربه برنده تمام پولها. Sharp-eyed فن خال خال Antle در پس زمینه از بریتنی اسپیرز را در سال 2001 MTV Video Music Awards عملکرد “i’m A Slave 4 U” – شما می دانید که در آن او عینک یک مار بزرگ به عنوان یک مار بوا. در “ببر پادشاه” او می آید به عنوان یک preening استاد و خداوند بیش از همه او در نظرسنجی ها از جمله خود worshipful پسر و دستیاران که ممکن است یا ممکن است به درمان مانند حرمسرا خود را.

بالا و فراتر از همه که آن را توده ای از “مردم سفید s**t” جنایات و جنحه از Antle را مادرزادی مورد “هند سندرم” به عجیب و غریب توانایی purvey خود را افزایش شیدایی به یک اجرا برای دفتر دولت به فرد خود گذشتگی Baskin وفادار از جمله یک خواننده و ترانه سرا که ایجاد یک چشم ظاهر فاجعه از یک موزیک ویدئو اختصاص داده شده به پناهگاه.

و البته وجود مطلق grossness عجیب و غریب خود یک استثماری سودجوی که می آید بیشتر unhinged با گذشت هر قسمت. مردم از دیدن رنگ خفیف تر از نسخه های جو عجیب و غریب, Doc, Antle و خانواده خود را رومینگ رایگان و وحشی در دنیا به طور منظم. تجاوزات خود را به ندرت جریمه و یا حتی اظهار داشت: بر. آنها فقط شما می دانید گریز از مرکز. ما تنها می تواند لرزش سر ما و امید مسیر ما عبور نمی کند.

از یک منتقد را از منظر نگران روایت است ناهموار ظروف سرباز یا مسافر است که glosses بیش از مسائل از حیوانات بی توجهی و سوء استفاده بسیار مسائل واقعی کسی با مناسب روزجهانی بینایی در پشت جنون به تمرکز بر این نکته outsized شخصیت در جلو. راه عجیب و غریب Antle و Baskin هستند به صورت جداگانه ارائه برگ این تصور که وجود ندارد بسیار اخلاقی تفاوت بین این سه. که به خوبی ممکن است در این مورد. بسکین و Antle شده اند کاملا آوازی در بیان ترس که با آنها به تصویر کشیده است. اما این نوع از معامله با “مردم سفید s**t” به عنوان کسی آشنا در این رده را به شما بگویم. به طور کلی, آن را نشانی از عملکرد و نتایج خوب است.

از سوی دیگر من نمی توانم صبر کنید تا ببینید مک کینون بازی او در تلویزیون نسخه. که وعده به برخی از خوب s**t.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>