ببر شاه مسحور قطار خراب است. در اینجا بیشتر داستان فقط آن را دوست دارم.

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون, Netflix را چشم ظاهر سری در مورد زندگی دو عجیب و غریب حیوانات, پرورش دهندگان تبدیل به یک احساس آنلاین. بینندگان شده است وزوز در مورد آن علامت تجاری mullets و حیوانات-نسخه قابل چاپ مد ایجاد بی پایان الگوهای رفتاری و تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر.

آن سخت است برای دیدن چرا با توجه به اینکه ببر پادشاه‘s داستان مسحور قطار خراب است. ما به دنبال جو Schreibvogel یک.k.یک. جو مالدونادو یک.k.یک. جو عجیب و غریب یک polyamorous عجیب و غریب گربه مادر که یک بار ارائه شده حیوانات pettings در مراکز سراسر آمریکا و ادامه دشمنی با کارول Baskin یک متعصب مادر تبدیل شده و فعال که نشان می دهد نشان می دهد ممکن است به قتل شوهر و تغذیه او را ببر. در صورتی که یک جمله کافی نیست سر-چرخش درام در حال حاضر ببر پادشاه به دنبال یو پی اس و فراز زندگی از Schriebvogel تلاش برای Baskin کشته خود را به عنوان نفرت سوخت وسواس با یکدیگر می رسد مرگبار سطوح. Schriebvogel اخیرا با توجه به طولانی حکم زندان برای حیوانات ظلم و ستم و تلاش در Baskin زندگی. و برخی از فلوریدا محققان در حال حاضر نشان دادن علاقه در سال 1997 ناپدید شدن Baskin شوهر لطف نشان می دهد.

Tiger King‘s موفقیت با Netflix بینندگان قابل پیش بینی است — پس از همه, آن را به یک کلاسیک تصویر از حرص و آز و پارانویا و نیت خوب رفته طرز وحشیانه ای به چپ چپ. این کمک می کند که هفت-قسمت سری را ارائه می کند جدی نگاه عمیقا توهین آمیز فرهنگ حیوان خانگی عجیب و غریب پرورش و قاچاق. اما آنچه به احتمال زیاد خوشمزه ترین برای میانگین مراقب است که هیچ بزرگتر اخلاقی قصد خو دمدمی true crime پرنیان و نوع زیبایی شما ممکن است پیدا کردن در یک قسمت از ساحل نیوجرسی.

اما چه می شود اگر شما یک ببر پادشاه جانباز در حال حاضر مایل بیشتر است ؟ آن را سخت برای پیدا کردن یکی دیگر از داستان است که منظمی ترکیبی از همه این عناصر منحصر به فرد است که ببر پادشاه موفق به جای اسب و گله را در یک مکان. ما انجام بهترین های ما به شما یک نمونه از داستان است که ممکن است خراش خارش — شروع با بیش ببر پادشاه محتوا است که در حال حاضر در خارج وجود دارد. در اینجا شش داستان به اتمام است.

هشدار داده می شود که برخی از مطالب زیر ممکن است شامل توصیف و یا تصاویر را از ظلم و ستم حیوانی که برخی از خوانندگان ممکن است اخلال و یا گرافیک.

این ببر پادشاه تیم تولید نیست تنها گروه زیر در اطراف جفت ناکارآمد دوستداران حیوانات. روزنامه نگار رابرت مور نیز چندین سال را صرف ردیابی کردن کارول Baskin و همچنین به عنوان یک میزبان از افرادی که مشغول به کار با جو عجیب و غریب — و یا شاید دقیق تر, افرادی که موفق به فرار “فرقه” او را متهم پیشرو در Wynnewood, اوکلاهما, پارک حیوانات.

نتیجه کوتاه اما جذاب پادکست. جو عجیب و غریب: Tiger King عرضه 19 مارس در حق بیمه پادکست پلت فرم Wondery اما سه از آن شش نیم ساعت قسمت, همراه با یک زن و شوهر از پاداش مصاحبه در دسترس هستند به صورت رایگان در بسیاری پادکست سیستم عامل است. و حتی کسانی که در سه قسمت به تنهایی برای مسحور شراب خواری.

که در آن Netflix سری گستراند بسیار شبیه به یک واقعیت نشان می دهد, پادکست بر اول شخص روایت. کارول glibly در مورد همه چیز از برنامه ریزی تو زندگی از طریق هیپنوتیزم به اتخاذ گربه های بزرگ در خار از لحظه ای به گرفتن نوجوان قلدر با یک اموی کیف به علاوه سوء استفاده شوهر مرموز ناپدید شدن.

به عنوان سخت به عنوان آن ممکن است به درک این پادکست را پوشش می دهد مقدار زیادی از داستان های Netflix سری نمی توانید در اطراف به, که باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند یک مکمل. جو درد و رنج طولانی دستیار هارون سنگ wearily روایت نیاز به خزیدن به یک جعبه برای نگه داشتن یک وحشت زده اسپری رنگ گوسفند. ما یاد بگیرند که جو شد تلاش برای عبور کردن گوسفندان به عنوان یک فرد بالغ ببر در یکی از حیوانات عمل می کند با دادن آن راه راه سیاه و سفید.

در علاوه بر این به جو جنایی hijinks یکی از جو شرکای قبلی است که در زندان به اتهام قتل. جو خود را استخدام حاشیه کارکنان: افراد آزاد شده از زندان نوتوانی بیماران. جو جهانی است که در آن او با آرامش سخنرانی گریه کودکان در مخاطبان خود بر اهمیت نگه داشتن اسلحه در اطراف به طوری که او می تواند به ساقه هر کسی که تلاش می کند برای صدمه زدن به گربه خود را. از طریق یک جریان ثابت از مصاحبه و ثبت فیلم پادکست یادآوریست در زیر روکش از عینک و ماجراجویی است که در جو ایجاد می کند برای به دست آوردن بیشتر و مشاهده شخصی از مردی که خودش را.

جو عجیب و غریب عمدتا از چوب به داستان به ترتیب زمانی که حوادث کمی ساده تر به دنبال از Netflix سری. خود را بیشتر جدی روزنامه نگاری تن نیز کمک می کند. با وجود که این پادکست اغلب احساس به عنوان اگر آن را مواد مکمل فوق العاده خواندن برای ببر پادشاه کامپیوتر به جای اصلی رویداد. (برای مثال در سه قسمت رایگان نشان می دهد ندارد زمان به لمس در مرگ مرموز جو شریک زندگی تراویس مالدونادو.)

اصلی رمان چیزی پادکست فراهم می باشد به این معنا که هر زندگی واقعی شخصیت در این داستان پوستی با خطر — نه فقط به دلیل آنها وقت گذراندن با شدید حیات وحش بلکه به دلیل نوع از کسی که dallies با شدید حیات وحش نیز نوع از کسی که شاید خوراک خود را به ببر. در محیط زیست است که در آن, پادکست, آشکار, آن را آسان به درک چگونه جو آمد به فکر استخدام یک ضربه مرد بود هیچ معامله بزرگ است.

باز قسمت از ببر پادشاه منابع این حادثه عجیب و غریب اما این تمام حقیقت است و حتی غریبه تر از شما ممکن است انتظار می رود فقط از تماشای Netflix بکشد نشان می دهد.

در سال 2011 به 62 سال کهنه سرباز جنگ ویتنام به نام تری تامپسون uncaged و منتشر 56 حیوانات خانگی عجیب و غریب او شده است می خواهم به نگه داشتن خود را در املاک و غیررسمی شناخته شده به عنوان ماسکينگام شهرستان مزرعه حیوانات به حیات وحش از حومه. تامپسون آزاد خود دامگاه از شیرها و ببرها macaques اسب و خرس قبل از پراکندگی گوشت خام را در اطراف خود — احتمالا به این دلیل که او می خواست به خورده شود و سپس ضرب تیراندازی خود را. مقامات در پاسخ به این صحنه هرج و مرج در بر داشت که منجر به کشته شدن 49 از حیوانات که منجر به حادثه می شود لقب “Zanesville کشتار حیوانات.”

نوشتن بهترین در Zanesville حادثه است GQ مشخصات این رویداد که دو برابر به عنوان یک مطالعه از ضرب وشتم بازی در زمان واقعی و در عمق نگاه به زندگی مردی که ظاهرا مهندسی این همه ضرب وشتم در لحظات پایانی خود. چون این داستان نیست عجیب و غریب به اندازه کافی در سال دخالت محبوب نظریه پدید آمده است که تامپسون در واقع به قتل رسیده است. اگر شما را دیده ام ببر پادشاهآن است که شاید هیچ جای تعجب است که یکی از فروشندگان پیشرو طرفداران این تئوری توطئه بود جو عجیب و غریب خود که فیلم برداری یک فیلم در مورد این حادثه چندی پس از آن رخ داده است.

شما ممکن است شنیده ام از بدنام 1960 آزمایش علمی است که در آن یک رفتاری روانشناس به نام مارگارت Lovatt زخم زندگی — و با داشتن رابطه جنسی منظم با یک دلفین به نام پیتر. آنچه که اغلب نادیده گرفته می شود در این داستان این است که Lovatt تنها یک دستیار محقق که کار نظارت توسط عصب شناسی Dr. John C. لیلی. لیلی متقاعد شده بود که دلفین ها می تواند آموزش داده شود برای برقراری ارتباط با مردم در بخش های ساخت آنچه که او معتقد بود “انسان مانند تلفن های موبایل خود را از طریق blowholes.”

اگر شما برای یک فرانک بحث و گفتگو در مورد دریایی حیوانیت و سپس به دسته علف و غیره پادکست قسمت در لیلی زندگی و antics — که شامل اعتقاد خود را که دلفین ها می تواند کمک به انسان telepathically برقراری ارتباط با بیگانگان و تصمیم خود را به دوز دلفین ها با LSD — یک دختر بسیار خنده دار اخلال مختصر و مفید. آن را نیز آشکار نگاه اجمالی به نوع برانگیزی اخلاقی اعمال دانشگاهیان می توانید دور با نام علمی پژوهش.

یکی از بدنام ترین و تاثیر گذار داستان های طولانی مدت سوء استفاده از حیوانات است Blackfish. تحسین 2013 مستند می گوید از یک سی ورلد نهنگ قاتل نهنگ که پرخاشگری در اسارت منجر به مرگ سه نفر است. در حال حاضر جریان در Hulu Blackfish نیست دقیقا راحتی دیده بان, اما آن است که یک روشن یکی است. به نظر می رسد به کمک به فرو در پارک دریایی حضور و غیاب پس از آن انتشار گسترده و در نهایت سی ورلد اعلام در سال 2016 که آن را از دیگر نژاد orcas در اسارت.

در حماسه انسان, بهره برداری از حیوانات برای لذت و سود ما جالب استقلالی بیشتر از یک خروس بی سر که جان سالم به در برد کاملا با خوشحالی به مدت دو سال پس از آن اقدام به اعدام در سال 1945. خروس صاحب تور او را در سراسر این کشور که در آن “مایک بی سر مرغ” چنان محبوب شد که سالانه جشنواره هنوز هم می گیرد به افتخار او در Fruita کلرادو. اگر شما دوست game, این دسته علف و غیره‘s دلفین رابطه جنسی, قسمت, پادکست کوتاه قسمت مایک مرغ بیش از حد:

خود اعلام کرد “شاهزاده Humbugs” زندگی یک زندگی از تقلب و کلاهبرداری خودت برداری و آشکار سوء استفاده از حیوانات و انسان ها. (هرگز فراموش نکنید Joice Heth این بردگی زن Barnum خریداری نگه داشته و گذشت به عنوان جورج واشنگتن دایه برای چندین دهه پس از آن او به فروش بلیط به کالبد شکافی.)

یک شماره از پادکست ها و فیلم های مستند تلاش کرده اند به انجام عدالت به “واقعی” Barnum. ما توصیه می کنیم نیویورکر را بران آشکار مقاله از 2019 است و نیز صوتی موجود در فرم. به ما جعلی تاریخچه پادکست آیا یک قسمت دو بخش در Barnum که قطعا ارزش گوش دادن بیش از حد:

اگر که نیست به اندازه کافی بارنوم Howlround را تئاتر تاریخچه پادکست سرگرم کننده — برای ارزش نسبی “سرگرم کننده” — قسمت بر روی ریشه های دمدمی مزاجی نشان می دهد در فرهنگ پاپ آمریکایی که طناب در بارنوم رفیق Ringling ونیز ساحل جزیره ادم ساده لوح و خیلی بیشتر.

همه این داستان تم مشترک با ببر پادشاه: حیوانات (و گاهی اوقات انسان) بهره برداری اخلاق کج رفته و خوب به طور کلی grossness. اما درست مثل ببر پادشاهرغم مسلما مشکل ساز عناصر همه آنها شامل یک هسته شگفت انگیز و عجیب و غریب است که مشکل را نادیده بگیرد. به عبارت دیگر داستان های خود را نگه دارید و از نوع غیر قابل انکار تجدید نظر که شاید نژاد افرادی مانند جان لیلی P. T. Barnum و جو عجیب و غریب برای شروع با.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>