Infinite در جغرافیای سیاسی یک بار دیگر


The TikTok logo on a black phone screen.
یک عکس از Infinite آرم بر روی صفحه نمایش تلفن گرفته شده در 27 مه در پاریس.
مارتین اداره/گتی ایماژ

برای آن 30 میلیون آمریکایی کاربران برنامه Infinite معنی ویروسی رقص جنسی با برچسب چالش ها و هتاک memes. اما برای وزیر امور خارجه مایک Pompeo, Infinite یک موضوع امنیت ملی است. روز دوشنبه Pompeo گفته فاکس نیوز که ایالات متحده ممکن است ممنوعیت کوتاه-فرم پلت فرم های ویدئویی و دیگر چینی برنامه های رسانه های اجتماعی.

این خبر نشان دهنده نصب تنش بین ایالات متحده و چین که شرکت های فن آوری صورت مداوم بررسی. ByteDance یک پکن مبتنی بر اینترنت شرکت صاحب Infinite و زمانی که سوال در مورد امکان ممنوعیت برنامه Pompeo گفت: “ما در حال بدست گرفتن این بسیار جدی است. ما قطعا به دنبال آن است.”

که لزوما به معنای آن اتفاق خواهد افتاد ، اما چین و ایالات متحده با تکنولوژی ارتباط ننهاده است. “ما مشغول به کار در این مسئله بسیار برای یک زمان بسیار طولانی ادامه داشته باشد. “آیا آن مشکلات داشتن Huawei تکنولوژی در زیرساخت های ما در سراسر جهان و ما در حال ساخت پیشرفت واقعی شدن آن ، ما اعلام ZTE یک خطر برای امنیت ملی آمریکا. با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد.” در واقع در ماه دسامبر در ایالات متحده ممنوع اعضای نیروهای مسلح با استفاده از Infinite.

Pompeo بیانیه مسیرهای جدید امنیتی قانون است که مواضع چین به منظور تقویت کنترل خود را بیش از هنگ کنگ. این قانون که در زمان اثر هفته گذشته تحریم های آنلاین نظارت و سانسور. در حال حاضر پلیس می تواند حذف پست های اینترنت و شرکت های بزرگ که حاضر به پیروی از درخواست های خود را برای داده های کاربر. پس از بیش از یک سال از ناآرامی های مدنی و اعتراضات قانون اجازه می دهد تا مقامات در هنگ کنگ به مانع مخالفت با حزب کمونیست. آن را در حال حاضر منجر به دستگیری چند. در واکنش به قانون جدید در روز دوشنبه Facebook گوگل و توییتر اعلام کرد که آنها را نادیده گرفتن درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ دولت است.

در یک بیانیه Facebook نوشت: “ما این مساله بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر از هنگ کنگ در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون از جمله رسمی حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی حقوق بشر ، ما معتقدیم آزادی بیان اساسی حقوق بشر و حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر عواقب.”

توییتر و گوگل را نیز نقد و بررسی قانون جدید هر چند هیچ یک از این سه شرکت اعلام کرده که آیا آن را در نهایت مطابق با بخش هایی از آن است. دولت چین تهدید به جریمه شرکت های اینترنتی نزدیک به $13,000 اگر آنها حاضر به پیروی از دستور دادگاه. کارکنان گفت: شرکت ها می توانند به صورت احکام زندان تا یک سال اگر آنها موفق به حذف پست.

نه به یکی بالا برده توسط آمریکا tech شرکت Infinite در زمان پاسخ خود را به جدید قانون تامین و حتی بیشتر. در این هفته این برنامه را از فهرست ناپدید می شوند از فروشگاه App و در جای دیگر در هنگ کنگ است. آن را نیز متوقف کردن کار برای کسانی که در حال حاضر آن را دریافت وجود دارد.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>