Infinite کاربران طرفداران K-Pop اعتبار برای باد انتظارات به ناروا تولسا تجمع


The upper section of the arena is seen partially empty as President Donald Trump speaks during a campaign rally at the BOK Center on June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.

بخش فوقانی این عرصه دیده می شود تا حدی خالی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک کمپین تجمع در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی صحنه ظاهر شد و در بسیار پیش بینی تجمع در تولسا, آن را به سادگی آشکار است که این کمپین را به طور کامل در کف فروش این رویداد است. روز پیش از این رویداد براد Parscale رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی و حتی تهمت خودش را گرفته بود به توییتر برای به رخ کشیدن در مورد تعداد بلیط درخواست آنها دریافت کرده بود برای شنبه شب رالی. “تقریبا یک میلیون نفر” افتخار مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر به عنوان او علنا گفت که مبارزات انتخاباتی خود انتظار 19,000-ظرفیت عرصه بسته بندی می شود. انتظارات بسیار بالا است که برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند به یک سرریز جمعیت خارج است. اما بخش خارج به پایان رسید تا بودن لغو شد به عنوان وجود دارد بسیاری از صندلی های خالی در داخل. با توجه به تولسا آتش نشانی و حتی گفت که عرصه نیمه خالی بود اغراق به عنوان مشارکت در این تجمع تحت 6,200 مردم است.

Infinite کاربران و طرفداران موسیقی پاپ کره ای گروه مدعی بودند حداقل تا حدی مسئول برای ایجاد outsized انتظارات برای این تجمع است. آنها ادعا دارند برای ثبت نام به عنوان بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از بلیط به عنوان یک شوخی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام برای هواداران به ثبت نام برای بلیط. به نظر می رسد K-pop fan حساب شده اند که بازیگران در غیر منتظره ای با مشخصات بالا اقدامات سیاسی به تازگی اولین کسانی بودند که به انتخاب کنید تا باتون به گزارش نیویورک تایمز. بسیار فعال حساب اختصاص داده شده به افتخار پاپ کره ای به نام پیروان به ثبت نام برای تجمع و نه نشان می دهد. که سپس بر روی Infinite که در آن بسیاری از ساخته شده فیلم ها که به سرعت ویروسی رفت و آموزش مردم چگونه برای رفتن در مورد درخواست بلیط.

اگر چه بسیاری از آنها با اشاره به “Infinite نوجوان” حقیقت این است که حداقل برخی از افرادی که دعوت به انجام آنچه که به طور موثر یک چرخش کمپین بودند قطعا بالاتر از نوجوانان است. یکی از آنها برای مثال بود 51 ساله مادر بزرگ که نوشته شده یک ویدیو با دعوت از مردم به ثبت نام برای این رویداد و نشان نمی دهد تا. Mary Jo Laupp تا به حال حدود 1000 پیروان پس از آن اما این ویدئو به سرعت منفجر کرد به گزارش سی ان ان. بسیاری دیگر از ارسال پست های مشابه اغلب حذف آنها پس از یک یا دو روز به سعی کنید برای جلوگیری از این ویدئوها از گسترش به دیگر گوشه و کنار اینترنت می باشد. هنوز هم روند گسترش به دیگر شبکه های اجتماعی از جمله توییتر و Instagram اگر چه به یک مقدار کوچکتر درجه.

بسیاری از آنها سریع به ستایش فعالان آنلاین برای اقدامات خود پس از حضور کم شد داستان اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع پس از مارس. “در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite,” نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک توییتی در پاسخ به Parscale سرزنش معترضان و “آخرالزمانی پوشش رسانه ای” برای پایین مردم در انتخابات. “KPop متحدان ما را ببینید و قدر سهم خود را در مبارزه برای عدالت بیش از حد” Ocasio-کورتز اضافه شده در متعاقب آن صدای جیر جیر.

حرکت به درخواست تعداد زیادی از بلیط برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی علائم آخرین مثال از اینکه چگونه اینترنت زرنگ و دانا طرفداران K-Pop در حال گرفتن با مشخصات بالا دخالت در سیاست آمریکا به تازگی. در اوایل این ماه به عنوان مثال, آنها پاسخ تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای تبریک تولد برای رئیس جمهور با یک دسته از شوخی پیام. K-pop حساب نیز قرار گرفته اند در زندگی توجه به اعتراضات با غرق کردن مخالفان این جنبش در حالی که همچنین جاری شدن سیل پلیس برنامه های با ویدئوها از پاپ کره ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را رد کرد و اهمیت هر جعلی بلیط درخواست. “چپ همیشه احمق خود را به فکر آنها بودن هوشمندانه” گفت: تیم Murtaugh یک کمپین سخنگوی. “ثبت نام برای یک رالی تنها بدان معنی است که شما RSVPed با یک شماره تلفن همراه. هر رالی پذیرش عمومی است و ورود اول بیا اول خدمت کرده است. اما ما آنها را با تشکر از اطلاعات تماس خود را.” و درست است که در حالی که طرفداران K-Pop و Infinite کاربران ممکن است کمک کرده اند کمک به انتظارات بزرگ برای این رویداد اما شوخی بلیط درخواست نیست در واقع توضیح دهد که چرا رئیس جمهور بسیار پیش بینی تجمع نمی شد کامل در وهله اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>