میشیگان در کنگره رشیدا Tlaib است عذرخواهی برای booing وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون یکشنبه شب بیش از دیدگاه کلینتون ساخته شده است که در هفته های اخیر در مورد بهداشت ، برنی ساندرز که Tlaib برجسته کمپین جانشین برای.

“در این مثال من اجازه ناامیدی من با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من” Tlaib گفت: روز شنبه در توییتر. “همه شما خواهران-در-خدمات عمومی و جنبش ما سزاوار بهتر است.”

نظرات به booing و عذرخواهی صرفا آخرین flare-up در یک درگیری که در جریان بوده است از سال 2016 اولیه یکی است که گاهی اوقات باعث می شود آن را احساس به عنوان اگر آن مسابقه هرگز به پایان خواهد رسید.

با وجود انتخاب به اجرا در این سال دموکراتیک اولیه کلینتون بارها ارائه افکار خود را در ساندرز و احساسات خود را در مورد کمپین 2016 در ماه های اخیر.

این دیدگاه شده اند بیش از حد مثبت است. تنش بین کلینتون و ساندرز حامیان به نظر می رسید برای آمدن به سر در ژانویه پس از یک مصاحبه کلینتون به خبرنگار هالیوود در حالی که ترویج یک Hulu مستند در مورد زندگی و مبارزه است.

کلینتون خواسته بود در مورد یک بیانیه او باعث می شود در این فیلم که در آن او گزارش می گوید که “هیچ کس را دوست دارد [ساندرز] هیچ کس می خواهد به کار با او” و او را یک “سیاستمدار حرفه ای.” در این مصاحبه او نه محکوم کردن این اظهارات, و کاهش یافته است می گویند که آیا او را تایید ساندرز باید او در نهایت ظهور به عنوان این سال دموکراتیک نامزد.

در مواجهه با انتقاد دبیر سابق روشن نظرات خود را در یک صدای جیر جیر نوشتن “من انجام خواهد داد آنچه من می توانم برای حمایت از ما نامزد.”

با این حال کلینتون دوباره ساخته شده سرفصل دوباره جمعه با ارائه بیشتر از افکار خود را در ساندرز نشان می دهد که او و حامیان او می تواند مشغول به کار سخت تر برای کمک به او را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال پیش.

“تمام راه را تا پایان بسیاری از مردم بسیار با شناسایی مبارزات انتخاباتی خود بودند و ترغیب مردم به رای دادن شخص ثالث و ترغیب مردم به رای دادن” او در مصاحبه ای گفت: در این پادکست اولیه خود را لیست پخش. “آن تاثیر داشتند.”

شب جمعه ساندرز هواداران در آیووا برای Bon Iver کنسرت در حمایت از نامزد است که شامل یک پانل از سه سناتور مترقی عملیاتی, مظنونان حمله به دانشگاه Tlaib, ایلهان, Omar (D-MN) و Pramila Jayapal (D-WA).

مدیر Dionna لانگفورد شروع به سوال نمایندگان در مورد کلینتون که نام درو بوس از مخاطبان است.

لانگفورد اقدام به متوقف کردن جمعیت گفت: “ما نه میخوام boo, ما نمی خوای بو. ما درجه یک اینجا.”

اما Tlaib مخالفت کرد و گفت: “همه شما می دانید من نمی تواند آرام باشد. نه من اشتباه ما در حال رفتن به بو. متنفر بسته خواهد شد تا روز دوشنبه هنگامی که ما پیروزی است.”

در مواجهه با نقد او صدمه زدن به حزب وحدت Tlaib در زمان به توییتر شنبه به عذرخواهی و وعده به انجام هر کاری که او نیاز به انجام به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز.

یک سخنگوی کلینتون گزارش در پاسخ با اشاره به کلینتون برنده در Tlaib منطقه:

به سی ان ان اندرو Kaczynski اشاره, اما, ساندرز برنده میشیگان مقدماتی حزب دموکرات و دولت رفت و به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

تنش بین ساندرز و کلینتون در اردوگاه باقی مانده اند بالا به عنوان 2020 کمپین واز جریان به صورت جدی به عنوان توضیح داده شده توسط Vox را Emily Stewart:

Sanders اردوگاه انداز خود را به عنوان تحقیر شده میبیند در سال 2016 توسط دموکراتیک استقرار که انباشته عرشه برای کلینتون, کج, همه چیز از, بحث, برنامه, برای, نماینده, سازه در برابر آنها. کلینتون اردوگاه views ساندرز و کسانی که در اطراف او به عنوان درد بازنده نداشت که از صمیم قلب خود را در سال 2016 و کسی که نمی تواند به خوبی با دیگران در سمت چپ.

به گفته یک سخنگوی کلینتون در این مصاحبه در این مستند به عنوان دور برگشت به عنوان اواسط سال 2018 و کشیده به بهار 2019 اما روشن نیست که دقیقا زمانی که در قاب زمان که او ساخته شده ساندرز-نظرات خاص. بدون در نظر گرفتن THR در آن مصاحبه او ایستاده است ارزیابی خود را و شفافی در آن صورت گرفت در ماه ژانویه است.

چه کسی می توانست تصور می کردند که با آیووا قفقاز دو هفته دور ما هنوز هم می تواند صحبت کردن در مورد هیلاری در مقابل برنی? اما در اینجا ما هستند. 2016 انتخابات به نظر می رسد که نمی میرند و این جفت ارز به نظر می رسد مقصد به برخورد دوباره و دوباره و دوبارهآشکار است که احساسات بیش از گذشته کاخ سفید باقی می ماند بسیار خام است.

و به عنوان Tlaib پاسخ جمعه نشان می دهد کسانی که احساسات خام اجرا از طریق مقامات منتخب و همچنین مردمی حامیان.

Tlaib که تایید ساندرز در ماه اکتبر سال گذشته بوده است به ویژه صریح. او صریحا انتقاد در ژانویه سال گذشته زمانی که فیلم جدیدی از او گفت: “استیضاح صبح” در مورد تهمت تقریبا بلافاصله پس از ادای سوگند به عنوان یک congressperson.

و در ماه ژوئیه گذشته یک سال 2016 تصویری از Tlaib اعتراض در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع ویروسی رفت. در این ویدئو یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی فریاد زد Tlaib به یک کار. او البته در ادامه به برنده شدن در این کار بودن رسمی انتخاب می شوند.

این booing — و Tlaib عذرخواهی — یک یادآوری از چه enflamed احساسات جلوتر از اول ابتدایی, مسابقات, و چقدر دموکرات می خواهید برای جلوگیری از شکاف پدید آمده است که بین دو رقیب مبارزات انتخاباتی در سال 2016.

و اگر Tlaib عذرخواهی بعید است که به حل و فصل شکاف عمیقی بین ساندرز و کلینتون در اردوگاه های آن می تواند یک راه طولانی به سوی کاهش رای دهندگان ناراحتی با حزب تفرقه را به عنوان نامزد با حداکثر سرعت دویدن برای روز دوشنبه آیووا قفقاز. به خصوص با توجه رای دهندگان را بارها و بارها ابراز تمایل خود را بالاتر از همه چیز این است برای پیدا کردن یک نامزد قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن این آمدن نوامبر که دموکرات ها از همه نوع را یکی شدن در اطراف.

نوامبر فاکس نیوز نظرسنجی نوادا رای دهندگان در بر داشت 74 درصد از احتمال caucusgoers گفت: ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است مهم ترین چیز در یک کاندیدای; 63 درصد از مردم آیووا نمایندگان شان گفت: Des Moines Register داشتن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است و مهم تر از داشتن یک سیاست مواضع آنها پشتیبانی می کند. ملی نوامبر اقتصاددان/نظرسنجی در بر داشت 65 درصد از پاسخ دهندگان گفت: این مهم به یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از کسی که هم راستا با سیاست های شخصی.

که تمایل نشان می دهد رای دهندگان با توجه به حزب وحدت و حساس هستند به هر چیزی که ممکن است نشان می دهد یک نامزد و یا دیگری ممکن است از بین ببرد که وحدت قبل از ماه نوامبر است. و بخشی از آن ممکن است نیاز به ساندرز حامیان اذعان به این که کلینتون باقی می ماند محبوب شکل در حزب دموکرات است. سپتامبر نظرسنجی گالوپ نشان داد که 77 درصد از دموکرات ها نظر او مطلوب اعداد است که ضرب و شتم بسیاری از نامزدها در حال اجرا در این سال اولیه.

این نیز درست است که کلینتون ادعا می کنند که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز نادرست است. با توجه به پیگیری نظرسنجی از صبح مشورت او در حال حاضر اکثر دوست خوب سناتور در کشور است.

هر کس ظهور به عنوان نامزد احتمالی را برای متحد کردن حزب مترقی و متوسط بیشتر, پارتی, بال, در حالی که همچنین جذاب برای مستقل به منظور پیروزی در این پاییز. تا کنون حزب کار کرده است سخت به اسکواش اختلافات به سرعت مانند بحث بهداشت ، الیزابت وارن و ساندرز بود و یا حتی Tlaib سریع عذرخواهی. آیا این حزب می تواند همچنان به انجام این کار — به خصوص با توجه به مانده احساسات سخت از سال 2016 خواهد بود یکی از بزرگترین سوال برای انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی