به مبارزه Covid-19 حملات سایبری در سراسر جهان باید فورا متوقف

با جهان با تمرکز بر مبارزه با Covid-19 گیر ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای فوری جهانی آتش بس از درگیری های مسلحانه. این ویروس گفت: “نمی مراقبت در مورد ملیت و یا قومیت جناح یا ایمان. این حملات همه خستگی ناپذیر.”

تماس تایید شده توسط یک تعداد رو به رشد از کشورها و برخی از 70 شرکای منطقه ای, سازمان های جامعه مدنی و سازمان ملل متحد پیام آوران صلح و طرفداران برای اهداف توسعه پایدار. ما نیز دیده می شود بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان را شهروند اقدام در حمایت از Covid-19 آتش بس تجدید نظر شود.

این دلگرم کننده است تاثیر است. اما به راستی موفقیت در تلاش های ما برای جلوگیری از Covid-19 ما نیز باید تلاش برای رعایت این آتش بس در دنیای دیجیتال نیز هست.

در نظر بگیرید که در ماه مارس به تنهایی و بیمارستان و تجهیزات پزشکی, دولت بهداشت و درمان, سازمان و مراکز تست و حتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) مواجه شده اند هدف حملات سایبری مرتکب مجرمان و دیگر بازیگران مخرب. هدف از این جنایات را می توان فرض کرد که به تضعیف ما Covid-19 پاسخ گويي.

در مورد این که جایی که بسیاری از جهان بستگی دارد به صورت دقیق و به موقع بهداشت عمومی اطلاعات و حمایت از ملی پاسخ تهدید گزارش شد که ناموفق بود. در عین حال که رئیس امنیت اطلاعات افسر صدا هشدار: سرعت و تعداد این تهدیدات قابل توجهی افزایش یافت.

اجازه دهید روشن است: حملات در حوزه دیجیتال هستند و در بسیاری از راه های معادل فیزیکی هستند.

فن آوری دیجیتال در حال حاضر زیربنای هسته اجتماعی توابع و زیرساخت ها از جمله حمایت از دسترسی به آب و غذا و مسکن و انرژی و بهداشت و حمل و نقل. زمانی که با موفقیت راه اندازی شد, دیجیتال, حملات فاجعه بار و می تواند منجر به از دست دادن زندگی است.

دبیر کل سازمان ملل تماس برای جهانی بس است, در مورد حفاظت از آسیب پذیر ترین در میان ما. اگر مقامات در توسعه یافته ترین و مسالمت آمیز با کشورهای در حال مبارزه برای مدیریت چگونه می تواند به سیستم های سلامت و خط مقدم سازمان های فعال در جنگ زده کشورهای احتمالا آماده برای مقابله با یک حمله احتمالی به زیرساخت های دیجیتال خود را در طول یک بیماری همه گیر?

و چگونه می توانید از ما بپرسید و ما کارکنان مراقبت های بهداشتی تشخیصی و درمانی محققان و بیمارستان ها — آن دسته محدود از خود گذشتگی از وظیفه و متحد با هم در برابر یک مشترک دشمن پنهان — به ادامه حاوی بحران در حالی که سوال که آیا حیاتی تجهیزات ممکن است تحت تاثیر قرار و یا تعطیل توسط دیجیتال حمله ؟

Covid-19 تا انبوه شتاب تولغœد جامعه حداقل در کشورهایی که لذت بردن از نرخ بالای اتصال به اینترنت. ما همچنین شاهد دست اول چگونه فن آوری دیجیتال شده است, ضروری است در حفظ اقتصاد و جوامع عملکرد از طریق تسهیل کار از راه دور و یادگیری و در نگه داشتن ما تقریبا متصل در یک زمان فیزیکی و اجتماعی فاصله.

ما تکیه دیجیتال همکاری های بیشتر از همیشه قبل از, و به عنوان مثل ما در بحرانی عطف نقطه به عنوان یک جامعه جهانی. حفظ و تأمین اعتماد و امنیت در دنیای دیجیتال در طول این جهانی بهداشت از بحران ضروری است. این مسئول استفاده از تکنولوژی باید حفاظت بهتر را از طریق همکاری های بین المللی.

ما باید متعهد به فوری دیجیتال آتش بس و دولت, نهاد های جامعه مدنی و بخش خصوصی باید مجموعه ای از تن. بدون این مرحله جهانی ما پاسخ به همه گیر خواهد بود و تضعیف شده است.

ما در حال زندگی در نامشخص و بی سابقه بار. دبیر کل سازمان ملل به نام در این دنیا به احترام جهانی آتش بس به طوری که ما می توانیم با هم در همبستگی برای رویارویی با این بحران انسان. برای صرفه جویی در زندگی می کند که تعهد باید به گسترش حوزه دیجیتال.

Fabrizio Hochschild است-دبیر کل سازمان ملل متحد و مشاور ویژه دبیر کل در کار های دیجیتال همکاری مسائل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>